• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elementy miedziane i metalowe do mebli

Wyniki dla

Elementy miedziane i metalowe do mebli - Import eksport

 1. JIT HOMES COMPANY LIMITED

  Chiny

  Verified by europages badge

  JIT Homes specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży akcesoriów do szkła hartowanego, takich jak m.in. okucia, szyny do szklanych drzwi, systemy klinowe, sprężyny podłogowe, uchwyty, zawiasy prysznicowe, mocowania do szkła, gałki, wieszaki na ręczniki, drążki podporowe, uszczelnienia do ścianek, krany, stabilizatory do kabiny prysznicowej, kanały do przeszklenia, elementy obrotowe, zamki, zawiasy drzwiowe, okucia do drzwi przesuwanych, akcesoria do drzwi przesuwanych, łączniki pająkowe, itp.

 2. ZANETI - TABLES, COFFEE TABLES, MASSIVHOLZPLATTEN, SOLID PANEL WOOD, FINGER JOINTED PANEL

  Polska

  Meble Zaneti to producent nowoczesnych stołów dębowych w stylu industrialnym / loft i eleganckich stolików kawowych. Jesteśmy również dystrybutorem drewnianych płyt meblowych litych i na mikrowczep z drewna liściastego - głównie dąb. Oferujemy: - stoły z metalowymi nogami - finger jointed panel - solid wood panel - massivholzplatten - stoliki z metalowymi nogami - metalowe nogi do stołów i stolików - płyty drewniane - stoły dębowe z metalowymi nogami - stoliki dębowe z metalowymi nogami

  Wszystkie wyroby na "elementy miedziane i metalowe do mebli"

 3. G&G BESCHLÄGE GMBH

  Niemcy

  Specjalizacja w odlewach ciśnieniowych z cyny drobnych części w średnich i wysokich seriach oraz montażu podzespołów. Produkcja własnych konstrukcji, projektowanie produktów, budowa form, logistyka i konfekcjonowanie. Zewnętrzne uszlachetnianie galwaniczne.

 4. HMMSTEEL

  Polska

  HMMsteel oferuje metalowe meble oraz stalowe elementy. Oferujemy również profesjonalną obróbkę stali m.in. wycinanie laserowe, gięcie blach, spawanie, wykończenie powierzchni czy polerowanie i piaskowanie. Używamy innowacyjnych maszyn, które zapewniają najwyższą jakość naszych realizacji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej i skontaktuj się już dziś!

 5. ERA FURNITURE FITTINGS CO.

  Turcja

  Firma ERA FURNITURE FITTINGS CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Jest również obecna w dziedzinach toczenie nóg i stopek mebli, STOŁY DLA stołówki, nogi od stołów, i meble dla restauracji. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ILSA FURNITURE MECHANISMS & GAS SPRINGS

  Turcja

  Firma ILSA FURNITURE MECHANISMS & GAS SPRINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 2. NOMANT TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Firma NOMANT TECHNOLOGY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 3. ARRAY FURNITURE SLIDES

  Turcja

  Firma ARRAY FURNITURE SLIDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. LU-ME

  Włochy

  Firma LU-ME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Jest również obecna w dziedzinach SMALL METAL PARTS, precision mechanics, Drobne części precyzyjne, SMALL METAL PARTS, i produkcja drobnych elementów. Ma siedzibę w Civate, Włochy.

 5. ING.MILAN NOVOTNÝ-STEN

  Republika Czeska

  Firma ING.MILAN NOVOTNÝ-STEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drobnica żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, Elementy miedziane i metalowe do mebli, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, i Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Přeštice, Republika Czeska.

 1. KGN D.O.O.

  Słowenia

  Firma KGN D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Jest również obecna w dziedzinach Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, Elementy miedziane i metalowe do mebli, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Zamki, zasuwy i klucze, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, Elementy miedziane i metalowe do mebli, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i Zamki, zasuwy i klucze. Ma siedzibę w Dvor, Słowenia.

 2. SOCIETE NOUVELLE A&G LENNE

  Francja

  Firma SOCIETE NOUVELLE A&G LENNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Elementy miedziane i metalowe do mebli, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Elementy miedziane i metalowe do mebli, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i polerowanie. Ma siedzibę w Dargnies, Francja.

 1. ETS ROBERT LUDMANN

  Francja

  Firma ETS ROBERT LUDMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Jest również obecna w dziedzinach furniture fittings, i Armatura do rozkładanych kanap. Ma siedzibę w Niderviller, Francja.

 2. UTENSILIOS Y COCINA

  Hiszpania

  Firma UTENSILIOS Y COCINA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do dekoracji ogrodu. Ma siedzibę w Ourense, Hiszpania.

 3. YUHUAN ZHONGDA BRASS INDUSTRY CO., LTD

  Chiny

  Firma YUHUAN ZHONGDA BRASS INDUSTRY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Taizhou, Chiny.

 4. CLEFS DRAC SÀRL

  Szwajcaria

  Firma CLEFS DRAC SÀRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria, Elementy miedziane i metalowe do mebli, Prace budowlane wykończeniowe, Elektryczne roboty instalacyjne, Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria, Elementy miedziane i metalowe do mebli, Prace budowlane wykończeniowe, i Elektryczne roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Perly, Szwajcaria.

 5. SIEGENIA FRANCE

  Francja

  Firma SIEGENIA FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Elementy miedziane i metalowe do mebli, furniture fittings, Elementy miedziane i metalowe do mebli, i special closures. Ma siedzibę w Sausheim, Francja.

 6. NEWTECHE INDUSTRY CO LTD.

  Stany Zjednoczone

  Firma NEWTECHE INDUSTRY CO LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Elementy miedziane i metalowe do mebli, Elementy miedziane i metalowe do mebli, młoty elektryczne, aplikacje dla przemysłu motoryzacyjnego, i Części samochodowe. Ma siedzibę w Burbank, Stany Zjednoczone.

 7. HETLINE INTERNATIONAL

  Gruzja

  Firma HETLINE INTERNATIONAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Jest również obecna w dziedzinach Accessories for furniture, i profile z aluminium. Ma siedzibę w Tbilisi, Gruzja.

 8. OUTLETVI - MENAJE DE HOGAR

  Hiszpania

  Firma OUTLETVI - MENAJE DE HOGAR, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Tkaniny meblowe i dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Elementy miedziane i metalowe do mebli, ręczny otwieracz do konserw do użytku domowego, Home accessories, Elementy miedziane i metalowe do mebli, i elektryczne otwieracze do konserw do użytku domowego. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 1. KAPSAN FURNITURE LEGS AND ACCESSORIES LTD.CO.

  Turcja

  Firma KAPSAN FURNITURE LEGS AND ACCESSORIES LTD.CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Jest również obecna w dziedzinach łom, i dodatki meblowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. DINANDERIE CLABOTS

  Belgia

  Firma DINANDERIE CLABOTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Dinant, Belgia.

 3. QINHUANGDAO YUANCHEN HARDWARE CO.,LTD.

  Niemcy

  Firma QINHUANGDAO YUANCHEN HARDWARE CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. J. N. KREILLER KG

  Niemcy

  Firma J. N. KREILLER KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Jest również obecna w dziedzinach Meble i elementy zabudowy kuchennej, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Papeteria - artykuły, Meble i elementy zabudowy kuchennej, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w Traunstein, Niemcy.

 5. BOISERIE RIVA S.R.L.

  Włochy

  Firma BOISERIE RIVA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, Elementy miedziane i metalowe do mebli, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, i Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 6. INTERBUDTRADE

  Ukraina

  Firma INTERBUDTRADE, roku i działającą w sektorze Zamocowania, galanteria metalowa. Jest również obecna w dziedzinach Elementy miedziane i metalowe do mebli, Śruby, Elementy miedziane i metalowe do mebli, i Śruby. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 7. S.K.S UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE

  Litwa

  Firma S.K.S UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Elementy miedziane i metalowe do mebli, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, i Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 8. GUANGDONG GAOYAO CITY KEYI HARDWARE MANUFACTURING CO.,LTD

  Chiny

  Firma GUANGDONG GAOYAO CITY KEYI HARDWARE MANUFACTURING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Gaoyao, Chiny.

 9. QINGDAO VASTON IMP.&EXP.CO.,LTD.

  Chiny

  Firma QINGDAO VASTON IMP.&EXP.CO.,LTD., roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Jest również obecna w dziedzinach drobnica żelazna, i usługi agencyjne i przedstawicielstwa handlowego w sektorze drobnicy żelaznej i narzędzi. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 10. SPARTAK AD

  Bułgaria

  Firma SPARTAK AD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Elementy miedziane i metalowe do mebli, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Burgas, Bułgaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo