• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elementy miedziane i metalowe do mebli

Wyniki dla

Elementy miedziane i metalowe do mebli - Import eksport

 1. JIT HOMES COMPANY LIMITED

  Chiny

  Verified by europages badge

  JIT Homes specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży akcesoriów do szkła hartowanego, takich jak m.in. okucia, szyny do szklanych drzwi, systemy klinowe, sprężyny podłogowe, uchwyty, zawiasy prysznicowe, mocowania do szkła, gałki, wieszaki na ręczniki, drążki podporowe, uszczelnienia do ścianek, krany, stabilizatory do kabiny prysznicowej, kanały do przeszklenia, elementy obrotowe, zamki, zawiasy drzwiowe, okucia do drzwi przesuwanych, akcesoria do drzwi przesuwanych, łączniki pająkowe, itp.

 2. ZANETI - TABLES, COFFEE TABLES, MASSIVHOLZPLATTEN, SOLID PANEL WOOD, FINGER JOINTED PANEL

  Polska

  Meble Zaneti to producent nowoczesnych stołów dębowych w stylu industrialnym / loft i eleganckich stolików kawowych. Jesteśmy również dystrybutorem drewnianych płyt meblowych litych i na mikrowczep z drewna liściastego - głównie dąb. Oferujemy: - stoły z metalowymi nogami - finger jointed panel - solid wood panel - massivholzplatten - stoliki z metalowymi nogami - metalowe nogi do stołów i stolików - płyty drewniane - stoły dębowe z metalowymi nogami - stoliki dębowe z metalowymi nogami

 3. G&G BESCHLÄGE GMBH

  Niemcy

  Specjalizacja w odlewach ciśnieniowych z cyny drobnych części w średnich i wysokich seriach oraz montażu podzespołów. Produkcja własnych konstrukcji, projektowanie produktów, budowa form, logistyka i konfekcjonowanie. Zewnętrzne uszlachetnianie galwaniczne.

 4. HMMSTEEL

  Polska

  HMMsteel oferuje metalowe meble oraz stalowe elementy. Oferujemy również profesjonalną obróbkę stali m.in. wycinanie laserowe, gięcie blach, spawanie, wykończenie powierzchni czy polerowanie i piaskowanie. Używamy innowacyjnych maszyn, które zapewniają najwyższą jakość naszych realizacji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej i skontaktuj się już dziś!

 5. ERA FURNITURE FITTINGS CO.

  Turcja

  Firma ERA FURNITURE FITTINGS CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Jest również obecna w dziedzinach toczenie nóg i stopek mebli, STOŁY DLA stołówki, nogi od stołów, i meble dla restauracji. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ILSA FURNITURE MECHANISMS & GAS SPRINGS

  Turcja

  Firma ILSA FURNITURE MECHANISMS & GAS SPRINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 2. ARRAY FURNITURE SLIDES

  Turcja

  Firma ARRAY FURNITURE SLIDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. ING.MILAN NOVOTNÝ-STEN

  Republika Czeska

  Firma ING.MILAN NOVOTNÝ-STEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drobnica żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, Elementy miedziane i metalowe do mebli, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, i Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Přeštice, Republika Czeska.

 4. KGN D.O.O.

  Słowenia

  Firma KGN D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Jest również obecna w dziedzinach Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, Elementy miedziane i metalowe do mebli, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Zamki, zasuwy i klucze, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, Elementy miedziane i metalowe do mebli, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i Zamki, zasuwy i klucze. Ma siedzibę w Dvor, Słowenia.

 5. ETS ROBERT LUDMANN

  Francja

  Firma ETS ROBERT LUDMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Jest również obecna w dziedzinach furniture fittings, i Armatura do rozkładanych kanap. Ma siedzibę w Niderviller, Francja.

 1. UTENSILIOS Y COCINA

  Hiszpania

  Firma UTENSILIOS Y COCINA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do dekoracji ogrodu. Ma siedzibę w Ourense, Hiszpania.

 2. SOCIETE NOUVELLE A&G LENNE

  Francja

  Firma SOCIETE NOUVELLE A&G LENNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Elementy miedziane i metalowe do mebli, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Elementy miedziane i metalowe do mebli, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i polerowanie. Ma siedzibę w Dargnies, Francja.

 1. SIEGENIA FRANCE

  Francja

  Firma SIEGENIA FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Elementy miedziane i metalowe do mebli, furniture fittings, Elementy miedziane i metalowe do mebli, i special closures. Ma siedzibę w Sausheim, Francja.

 2. CLEFS DRAC SÀRL

  Szwajcaria

  Firma CLEFS DRAC SÀRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria, Elementy miedziane i metalowe do mebli, Prace budowlane wykończeniowe, Elektryczne roboty instalacyjne, Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria, Elementy miedziane i metalowe do mebli, Prace budowlane wykończeniowe, i Elektryczne roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Perly, Szwajcaria.

 3. OUTLETVI - MENAJE DE HOGAR

  Hiszpania

  Firma OUTLETVI - MENAJE DE HOGAR, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Tkaniny meblowe i dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Elementy miedziane i metalowe do mebli, ręczny otwieracz do konserw do użytku domowego, Home accessories, Elementy miedziane i metalowe do mebli, i elektryczne otwieracze do konserw do użytku domowego. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 4. QINHUANGDAO YUANCHEN HARDWARE CO.,LTD.

  Niemcy

  Firma QINHUANGDAO YUANCHEN HARDWARE CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. DINANDERIE CLABOTS

  Belgia

  Firma DINANDERIE CLABOTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Dinant, Belgia.

 6. KAPSAN FURNITURE LEGS AND ACCESSORIES LTD.CO.

  Turcja

  Firma KAPSAN FURNITURE LEGS AND ACCESSORIES LTD.CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Jest również obecna w dziedzinach łom, i dodatki meblowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. J. N. KREILLER KG

  Niemcy

  Firma J. N. KREILLER KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Jest również obecna w dziedzinach Meble i elementy zabudowy kuchennej, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Papeteria - artykuły, Meble i elementy zabudowy kuchennej, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w Traunstein, Niemcy.

 8. HEKNA - HERMANN KNAPP GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HEKNA - HERMANN KNAPP GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria, Elementy miedziane i metalowe do mebli, Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria, i Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Velbert, Niemcy.

 1. WENKOHOME

  Hiszpania

  Firma WENKOHOME, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria kuchenne, i akcesoria do łazienek. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 2. INTEREX PLUS S.R.O.

  Słowacja

  Firma INTEREX PLUS S.R.O., roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Jest również obecna w dziedzinach Meble i ścianki działowe, i Meble i ścianki działowe. Ma siedzibę w Trencin, Słowacja.

 3. LEGNO FORM DI ZANDARIN FERNANDO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma LEGNO FORM DI ZANDARIN FERNANDO & C. S.N.C., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, Elementy miedziane i metalowe do mebli, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, i Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Galliera Veneta, Włochy.

 4. HAMBLESIDE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HAMBLESIDE LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Elementy miedziane i metalowe do mebli, i Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Waterlooville, Zjednoczone Królestwo.

 5. KLAIPEDOS BALDAI AB AKCINE BENDROVE

  Litwa

  Firma KLAIPEDOS BALDAI AB AKCINE BENDROVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Elementy miedziane i metalowe do mebli, Łóżka - ramy, stelaże i materace, Elementy miedziane i metalowe do mebli, i Łóżka - ramy, stelaże i materace. Ma siedzibę w Klaipeda, Litwa.

 6. BOISERIE RIVA S.R.L.

  Włochy

  Firma BOISERIE RIVA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, Elementy miedziane i metalowe do mebli, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, i Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 7. EVOMET S.R.L.

  Włochy

  Firma EVOMET S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Montefano, Włochy.

 8. DE ZAN DOMENICO

  Włochy

  Firma DE ZAN DOMENICO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, Elementy miedziane i metalowe do mebli, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, i Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Godega Di Sant'urbano, Włochy.

 9. SPARTAK AD

  Bułgaria

  Firma SPARTAK AD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Elementy miedziane i metalowe do mebli, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Burgas, Bułgaria.

 10. ZAR-VASALAT 97. SZERSZAM ZRT

  Węgry

  Firma ZAR-VASALAT 97. SZERSZAM ZRT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Elementy miedziane i metalowe do mebli, i Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo