• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elementy drewniane do mebli

Wyniki dla

Elementy drewniane do mebli - Import eksport

 1. HOLZ-SPECKMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Import w skali światowej, dostawy na terenie Niemiec, częściowo klimatyzowany, zadaszony magazyn centralny o powierzchni 35 000 metrów kwadratowych, wszystkie najważniejsze technologie obróbki drewna przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Nasze produkty: drewno do aranżacji ogrodów i terenów zielonych, płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF), płyty aglomerowane, płyty z lignofolu, sklejka, mobilne parkiety taneczne, podłogi sportowe indoor, palety, palety drewniane, opakowania drewniane

 2. ASTDUBEL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Od 1991 roku, Dr. GUTT SRL prowadzi aktywną współpracę w dziedzinie patentów z Uniwersytetem Stefan cel Mare w Suczawie. Z dumą opracowujemy i konstruujemy specjalistyczne maszyny, w oparciu o 22 chronione patentem wynalazki i dwa europejskie patenty. Dzięki tym urządzeniom, osiągamy wysokie zdolności produkcyjne i standardy jakości. Nasza oferta produktowa obejmuje zatyczki produkcyjne, stosowane do zastępowania czarnych sęków w drewnie, kołki do trwałych połączeń klejem, kołki meblowe i wiele innych małych elementów drewnianych.

 3. TISCHLEREI ANDREAS LIPSEWERS E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TISCHLEREI ANDREAS LIPSEWERS E.K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elementy drewniane do mebli. Ma siedzibę w Delbrück, Niemcy.

 4. OWI GMBH

  Niemcy

  OWI GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym z zakładami produkcyjnymi w Niemczech i na Węgrzech. Od 1927 roku specjalizujemy się w produkcji elementów formowanych z drewna i tworzyw sztucznych. Obudowy siedzeń, poduszki siedzeń, siedzenia stadionowe, obudowy głośników, części formowane wtryskowo i techniczne są produkowane w naszych własnych zakładach i używane przez naszych klientów na całym świecie. Większość naszych wyprasek produkujemy zgodnie z Państwa indywidualnymi wymaganiami. Ponadto posiadamy duży zasób własnych narzędzi do produkcji szerokiej gamy wyprasek z tworzyw sztucznych i drewna. Dla Państwa jako naszych klientów tworzymy indywidualny pakiet usług i zapewniamy osobiste i indywidualne wsparcie. Dla projektantów mebli do siedzenia, np. krzeseł jesteśmy kompetentnym partnerem w zakresie nowych rozwiązań. Oprócz samego rozwoju i produkcji wyprasek zajmujemy się również montażem, logistyką i wieloma innymi aspektami.

 5. DREWCO SP. Z O.O.

  Polska

  DREWCO Sp. Z o.o. to firma działająca na rynku od 2006 roku. Naszą podstawową działalnością jest masowa produkcja komponentów meblarskich oraz mebli z litego drewna: sosny i buka, a także okazjonalnie olchy i dębu. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w województwie zachodniopomorskim w miejscowości Chojna. Naszym podstawowym asortymentem komponentów meblarskich są wszelkiego rodzaju nogi do stołów i komód, łączyny, szuflady. Natomiast asortymentem meblowym są; stoły, ławy, regały, łóżka oraz inne meble małogabarytowe. Firma współpracuje z dużymi sieciami handlowym, przedsiębiorstwami oraz producentami mebli w całej Unii Europejskiej. Posiadamy halę produkcyjną z nowoczesnym parkiem maszynowym, w skład którego wchodzą maszyny CNC; •STRUGARKA •CENTRUM OBRÓBCZE 3- ORAZ 5- OSIOWE •STRUGARKO-TOKARKA •TOKARKA oraz inne maszyny w tym nowoczesna linia lakiernicza. Dzięki temu oferujemy usługi obróbcze najwyższej jakości. Każdemu naszemu klientowi służymy wsparciem fachowej kadry w doborze m.in.; materiału, wymiarów, wykończenia lakierniczego, jak również opakowania końcowego produktu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LLC "KAMINSKI TIMBER & VENEERS"

  Ukraina

 2. RYSZARD BIGUS. ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY

  Polska

  Zakład Produkcyjno-Handlowy Ryszard Bigus jest obecny na rynku od 1990 roku. Wieloletnia, ugruntowana pozycja na rynku produkcji kołków meblowych jest świadectwem niezmiennej, wysokiej jakości oferowanych przez nas artykułów.Zajmujemy się produkcją i dostawą kołków drewnianych i drążków meblowych. Dostarczamy nasze produkty ponad 100 firmom, pośród których znajdują się fabryki mebli, producenci mebli oraz hurtownie. Skupiamy się na jakości i dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych Klientów otrzymał solidnie wykonany produkt, jakiego oczekiwał. Oferujemy kołki o wymiarze 10-150 mm, bardzo dobre jakościowo, dodatkowo – w atrakcyjnej cenie. W szczególnych przypadkach zamówienia realizujemy w krótszym czasie. Dowozimy kołki w promieniu 200 km, przy ilości powyżej 300 tysięcy. Posiadamy linię produkcyjną przystosowaną do produkcji drewnianych kołków i kijów. Dysponujemy odpowiednimi urządzeniami i maszynami, które umożliwiają nam utrzymanie wysokiej jakości wyrobów.

 3. TALLERES ARIMAR

  Hiszpania

  Artykuły toczone z drewna. Pokrywy lub biskwit drewniany. Brykiety bukowe. Drewno suche bukowe. Części montażowe z drewna. Artykuły dla majsterkowiczów . Dyble drewniane. Pałeczki drewniane.

 4. LOTOS TRADING LTD

  Bułgaria

  Firma LOTOS TRADING LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elementy drewniane do mebli. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, i Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 5. HANDSTYLE - UMUT KULP

  Turcja

  Firma HANDSTYLE - UMUT KULP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy drewniane do mebli. Jest również obecna w dziedzinach uchwyty do mebli, gałki do mebli, toczenie nóg i stopek mebli, i wieszaki na ubrania. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. ELSA PROFIL

  Francja

  Firma ELSA PROFIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Elementy drewniane do mebli, Elementy drewniane do mebli, i płyty melaminowane. Ma siedzibę w Dinsheim-Sur-Bruche, Francja.

 2. WULF ISENBERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WULF ISENBERG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Wyposażenie meblowe banków, Elementy drewniane do mebli, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Wyposażenie meblowe banków, i Elementy drewniane do mebli. Ma siedzibę w Twistetal, Niemcy.

 1. ZB-LASER AG - LASERSCHNEIDEN UND LASERGRAVIEREN VON KUNSTSTOFFEN UND NICHT-METALLISCHEN MATERIALIEN

  Szwajcaria

  Firma ZB-LASER AG - LASERSCHNEIDEN UND LASERGRAVIEREN VON KUNSTSTOFFEN UND NICHT-METALLISCHEN MATERIALIEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elementy drewniane do mebli. Ma siedzibę w Schönenwerd, Szwajcaria.

 2. EKUSTIK, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma EKUSTIK, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble kuchenne. Jest również obecna w dziedzinach Elementy drewniane do mebli, Drewno - galanteria drewniana, Izolacja akustyczna - materiały, Płyty izolacji akustycznej, Elementy drewniane do mebli, Drewno - galanteria drewniana, Izolacja akustyczna - materiały, i Płyty izolacji akustycznej. Ma siedzibę w Brno, Republika Czeska.

 3. NATURTREND DESIGN (DECOTREND)

  Rumunia

  Firma NATURTREND DESIGN (DECOTREND), jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Elementy drewniane do mebli. Ma siedzibę w Arad, Rumunia.

 4. SC MOBIPART SRL

  Rumunia

  Firma SC MOBIPART SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Elementy drewniane do mebli, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie, Elementy drewniane do mebli, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, i Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w Com Daesti, Sat Sanbotin, Rumunia.

 5. BE MODEL DESIGN

  Turcja

  Firma BE MODEL DESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy drewniane do mebli. Jest również obecna w dziedzinach meble dla przemysłu, meble drewniane, meble dla sklepów, i meble. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 6. LIGNOA LEICHTBAU GMBH

  Niemcy

  Firma LIGNOA LEICHTBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elementy drewniane do mebli. Ma siedzibę w Rückersdorf, Niemcy.

 7. DELTAAKS FURNITURE ACCESSORIES

  Turcja

  Firma DELTAAKS FURNITURE ACCESSORIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy drewniane do mebli. Jest również obecna w dziedzinach Klamki i uchwyty drewniane, akcesoria do mebli, Klamki i uchwyty drewniane, akcesoria kuchenne, i meble i dodatki dla dzieci. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. TOMMASI MARONESE S.R.L.

  Włochy

  Firma TOMMASI MARONESE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy drewniane do mebli. Jest również obecna w dziedzinach pokrywane cokoły, i skrzydło kuchenne. Ma siedzibę w Mansuè, Włochy.

 1. SMG.AHŞAP TASARIM

  Turcja

  Firma SMG.AHŞAP TASARIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy drewniane do mebli. Jest również obecna w dziedzinach stopa drewniana, toczenie drewna, i akcesoria drewniane. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. SPITZ-HOLZSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma SPITZ-HOLZSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy drewniane do mebli. Ma siedzibę w Bernau I. Schw., Niemcy.

 3. LLC CHERVONOGRAD WOOD PROCESSING FACTORY

  Ukraina

  Firma LLC CHERVONOGRAD WOOD PROCESSING FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy drewniane do mebli. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże łóżkowe sprężynowe, Stelaże łóżkowe listwowe, Stelaże łóżkowe sprężynowe, Stelaże łóżkowe listwowe, stelaż listwowy pod materac, i Listwy drewniane bukowe. Ma siedzibę w Village Ostriv, Ukraina.

 4. AKBRELLA A.S

  Turcja

  Firma AKBRELLA A.S, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Elementy drewniane do mebli. Jest również obecna w dziedzinach Parasole ogrodowe, meble ogrodowe z drewna, garden umbrellas, i Parasole ogrodowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. SUNPA GROUP

  Turcja

  Firma SUNPA GROUP, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Elementy drewniane do mebli. Jest również obecna w dziedzinach Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria, drewno na panele, dodatki meblowe, Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria, i artykuły drewniane do mebli. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 6. UNIDOOR

  Belgia

  Firma UNIDOOR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble kuchenne. Jest również obecna w dziedzinach Elementy drewniane do mebli, skrzydło kuchenne, Lakierowanie drewna, Elementy drewniane do mebli, i plany pracy dla kuchni. Ma siedzibę w Dessel, Belgia.

 7. MIMBA

  Turcja

  Firma MIMBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy drewniane do mebli. Jest również obecna w dziedzinach Meble artystyczne, meble drewniane i plastikowe, meble drewniane do domu, Meble artystyczne, i meble drewniane. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 8. UAB ALRASINA

  Litwa

  Firma UAB ALRASINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy drewniane do mebli. Jest również obecna w dziedzinach meble z pełnego drewna, meble drewniane do domu, i meble drewniane. Ma siedzibę w Kretingale, Litwa.

 9. ASILAY HOME

  Turcja

  Firma ASILAY HOME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy drewniane do mebli. Jest również obecna w dziedzinach stoły szwalnicze, niski stolik pod telewizor, i stoły na zewnątrz. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. MIRABELLA SEHPA

  Turcja

  Firma MIRABELLA SEHPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy drewniane do mebli. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo