• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego

Wyniki dla

Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego - Import eksport

 1. SARL REFICO

  Francja

  Verified by europages badge

  REFICO, przedsiębiorstwo z siedzibą w Neuilly-sur-Seine, w regionie paryskim, specjalizuje się w imporcie i eksporcie naczyń do gotowania i garncarstwa. Działamy w branży hurtowej od ponad 2001 roku. Obszar naszego działania obejmuje zagranicę. Dostarczamy na terenie całej Francji i do wielu krajów europejskich. Nasze działania stale rozwijają się i pozwalają nam na obsługę dużej liczby klientów w wielu sektorach działalności. Nasze produkty są dostosowane do Państwa potrzeb i są bardzo dobrej jakości z 5-letnią gwarancją pod marką BLAUPUNKT. Dzięki doświadczeniu, zaufało nam kilkuset klientów, którzy współpracują z nami ramię w ramię. Znaleźli Państwo interesujący Państwa produkt w naszym katalogu (rubryka dokumenty) i chcą Państwo wiedzieć, czy jest on jeszcze dostępny w magazynie? Wszystkie nasze produkty można znaleźć w naszym katalogu. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. RIEDEL COMMUNICATIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Riedel Communications GmbH & Co. KG projektuje, produkuje i sprzedaje zaawansowany sprzęt do transmisji w czasie rzeczywistym z użyciem wideo, audio i komunikacji radiowej, na potrzeby organizacji imprez, przedstawień teatralnych i dla przemysłu. Projektowanie i rozwój, produkcja i sprzedaż oraz usługi w zakresie elektroniki komunikacyjnej, zwłaszcza rozwiązań w dziedzinie interkomu, światłowodów, audio i radiowych. Założona w 1987 roku firma jest jednym z pionierów w rozwoju cyfrowych systemów krosownic audio i światłowodowych sieci wideo czasu rzeczywistego. Firma ma siedzibę główną w Wuppertalu w Niemczech i zatrudnia ponad 600 osób w 20 lokalizacjach (m.in. w Dubaju, Sydney, Londynie i Tokio) w Europie, Australii, Azji i USA.

 3. CHANFI IMPORT/EXPORT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHANFI IMPORT/EXPORT jest hurtowym dystrybutorem zajmującym się importem i eksportem. Towary, które importujemy i eksportujemy, przeznaczone są dla profesjonalistów na wszystkich kontynentach. Produkty rolno-spożywcze, - sprzęt gospodarstwa domowego, - konserwy, - napoje bezalkoholowe, - środki do pielęgnacji i higieny, - kosmetyki. Jak również tysiące artykułów takich jak Coca-Cola, Fanta, Orangina i wiele innych. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. SONDERPOSTENSCHEUNE INH. LUDGER KREY

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Sprzedaż artykułów specjalnych, resztek zapasów, towarów odnowionych, produktów z grupy typu B, zwrotów od klientów lub towarów uzyskanych z powodu upadłości firmy. Oferujemy szeroki asortyment produktów z obszaru multimediów. Kamery sportowe, odbiorniki, telewizory, tablety, smartfony i głośniki. Ale także narzędzia lub różne produkty codziennego użytku. Skupiamy się głównie na całych partiach produktów. Chcemy jednak również, aby mniejsi detaliści mieli możliwość rozwoju i oferujemy realizację mniejszych zamówień. Zapisując się do naszego systemu newslettera, będziesz na bieżąco z aktualnie dostępnymi nowymi towarami. Jeśli jesteś zainteresowany relacją biznesową z nami wiedz, że zawsze potrzebna jest licencja handlowa. Otrzymasz od nas aktualne listy zapasów, a jeśli to konieczne, możesz umówić się z nami na spotkanie. Na naszej stronie internetowej masz możliwość zaabonować nasz newsletter. Jest on wyłącznie dla handlowców. Oczywiście zawsze też kupujemy towary, więc nie wahaj się proponować nam towary e-mailem.

 5. TRADEAIDER

  Chiny

  Verified by europages badge

  O TradeAider: TradeAider, globalny dostawca usług kierujący się wizjonerskimi celami i misjami, specjalizuje się w dostarczaniu opłacalnych rozwiązań handlowych, w tym w zakresie zaopatrzenia i zapewniania jakości, naszym cenionym klientom, aby sprostać wyzwaniom w erze po pandemii, poprzez redukcję kosztów, poprawę jakości i zwiększenie marży. Nasze podejście opiera się na innowacyjnym modelu biznesowym i strategicznej integracji cyfrowego zarządzania łańcuchem dostaw. Do naszych głównych mocnych stron zalicza się rozległa sieć ponad 80.000 specjalistów ds. kontroli jakości i rozwoju produktów na całym świecie, w połączeniu z naszym sprawnie działającym zespołem doświadczonych handlowców wspieranych przez aplikację TradeAider, która zapewnia płynną komunikację między kupującymi, producentami oraz specjalistami TradeAider ds. kontroli jakości i rozwou produktów. Mamy szczerą nadzieję, że poniższe cztery usługi TradeAider okażą się pomocne i korzystne dla Twojej firmy. WeSource - innowacyjna usługa sourcingu, która pomaga kupującym w bezpośredniej wymianie handlowej z producentami i gwarantuje jakość produktu. WeContract - wyjątkowa usługa kontraktowa "pod klucz" w formie strategicznego sojuszu z wyłącznym agentem. WeGuarantee - rewolucyjna usługa zapewniania jakości "Safe Box", gwarantująca jakość produktu dla zamówień złożonych w dowolnych fabrykach. MyQC - kreatywna usługa kontroli jakości, która jest znacznie tańsza, bardziej wydajna i przejrzysta niż tradycyjne strony trzecie. Skontaktuj się z nami już teraz i zacznijmy już dziś. Dziękujemy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SAEC GROUP SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Naszą misją jest opracowywanie innowacyjnych technologii środowiskowych do przekształcania odpadów organicznych w glebę. Nasza opatentowana technologia Compostyle SGC zmniejsza wagę i objętość odpadów organicznych o 90% w ciągu 24-48 godzin i wytwarza biodegradowalną glebę nawozową o nazwie Te-d. SAEC Group jest idealnym partnerem dla tych, którzy podzielają wizję zrównoważonej przyszłości, oferując innowacyjne rozwiązania i zaawansowane technologie w zakresie odpowiedzialnego zarządzania odpadami.

 2. ELVINCI.DE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELVINCI.DE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, tkaniny na składzie, i suszarki. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 3. HARMAD

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma HARMAD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mikrokomputery, instalacje domowe. Jest również obecna w dziedzinach Perfumy, Wody perfumowane, Wyroby kosmetyczne, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Perfumy, perfumery items, i Wody perfumowane. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. V3CLEAN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma V3CLEAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły, Odkurzacze domowe, wyciągi, Środki czyszczące do użytku domowego, mycie szyb, szyby, czyszczenie, Czyszczenie domowe - środki czyszczące, i Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. ELECTRODOMÉSTICOS PLADISEL S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma ELECTRODOMÉSTICOS PLADISEL S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Pralki domowe, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Pralki domowe, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, LODÓWKI, zmywarka, i piece. Ma siedzibę w Burgos, Hiszpania.

 1. BLUESEE HIGHTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BLUESEE HIGHTECH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt kuchenny, kontrola jakości, i operacje celne. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 2. M & M - MICHAILIDIS M., & CO. PROFESSIONAL ELECTRIC APPARATUS

  Grecja

  M&M Professional Cooking Devices powstała w 1974 roku i do dzisiaj ma tę samą formę prawną. Zaplecze produkcyjne, będące naszą własnością, o powierzchni 3500 m2 obejmuje linię produkcyjną, magazyn, biura i salon wystawowy z pełnym asortymentem naszych produktów w tym elektryczne grille z pojemnikiem na wodę, elektryczne frytkownice pojedyncze i podwójne, kuchenki, sprzęt restauracyjny, multi grille, płyty do naleśników, frytkownice, grille elektryczne wodne. Rozwijamy się i poszukujemy hurtowników dla naszych produktów

 1. EFBE ELEKTROGERÄTE GMBH

  Niemcy

  Efbe Elektrogeräte GmbH. Wiele naszych produktów powstaje w naszym zakładzie w Bad Blankenburg! W tematyce Wellness nasz promiennik podczerwieni i lampa do opalania twarzy są podstawami asortymentu Efbe od lat odnoszącymi sukces. Produkty "made in Germany" nadal cieszą się dużym zaufaniem klientów niemieckich i zagranicznych. Poprzez naszą elastyczność często udowodniliśmy, że nawet małe serie mogą odnieść sukces. Ważne jest, aby produkcja była rentowna i elastyczna. Zapewniamy wysoką jakość i miejsca pracy. Efbe Elektrogeräte GmbH uważa się za firmę niemiecką, ale także za globalnego gracza odnoszącego sukcesy w wielu krajach na świecie. Historia sukcesu Efbe Elektrogeräte GmbH powinna kontynuować także w przyszłości, dlatego w wielu dziedzinach staramy się dzisiaj dawać szansę młodym talentom.

 2. CAFES CAMALI S.L.

  Hiszpania

  Palarnia kawy, konfekcjonowanie produktu i jego bezpośrednia dystrybucja z fabryki do każdego zakładu. Kompletna usługa dystrybucji kawy dla branży hotelarskiej i restauracyjnej, z szeroką gamą produktów: kawa ziarnista, kawa oryginalna, kapsułki do kawy kompatybilne, preparaty do czekolady na gorąco, kakao w proszku, cukier i słodziki, herbaty i herbatki ziołowo-owocowe. Spersonalizowana usługa z kompletną dostawą maszyn do każdego zakładu: ekspresy do kawy, młynki do kawy, naczynia, włącznie z serwisem technicznym.

 3. IRISO ELECTRONICS EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma IRISO Electronics to jeden z wiodących na świecie producentów złączy FloatingBoard to Board. Zatrudniamy ponad 4000 pracowników. Od 1966 roku jako firma działająca na skalę międzynarodową rozwijamy i produkujemy wysokiej jakości złącza wtykowe. Złącza firmy IRISO są wyosko cenionwe na całym świecie. Dzięki ich niezawodności, zapotrzebowanie na złącza IRISO stale rośnie w branży urządzeń cyfrowych, urządzeń FA / OA i innych. IRISO Electronics oferuje szeroki wachlarz złączy wysokiej jakości do zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych. Gama proponowanych wyrobów obejmuje: FPC / FFC, kompresja, B to B, LED, gniazdka, Pin Header, interfejs I / O, światłowód, mały terminal.

 4. SIA DATALEKS

  Łotwa

  Komputerowa firma informatyczna DATALEKS działa na rynku łotewskim już od 15 lat. Naszą działalność rozpoczęliśmy od składania i sprzedaży komputerów, stopniowo rozrastając się do rozmiarów hurtownika w branży komputerów i podzespołów do komputerów. Współpracujemy z wiodącymi firmami z Europy i z Azji i dysponujemy każdym asortymentem produktów. Dzięki rozszerzeniu asortymentu produktów, wkraczamy obecnie w nowe poziomy sprzedaży. Teraz na naszej stronie internetowej masz możliwość zobaczenia, wybrania i zamówienia wszystkiego, co potrzebujesz

 5. M.B. DI MELETTI MAURO

  Włochy

  Firma M.B. produkuje, sprzedaje i eksportuje żelazka parowe, z oddzielną centralą parową oraz deski do prasowania z funkcją zasysania/podgrzewania. Wysokiej jakości podzespoły, zbiorniki ze stali nierdzewnej o pojemności 1, 2, 3 i 4 litrów, regulacja wytwarzania pary, cztery typy profesjonalnych żelazek: dzięki temu zapewniamy możliwość szybkiego i doskonałego prasowania w każdym domu.

 6. AFROTALIA INTERNATIONAL LTD.

  Tanzania

  Firma AFROTALIA INTERNATIONAL LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Maklerskie firmy giełdowe, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Sprzęt kuchenny, Maklerskie firmy giełdowe, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, i Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport. Ma siedzibę w Dar Es Salaam, Tanzania.

 7. CABLANT GMBH

  Szwajcaria

  Firma CABLANT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Dubendorf, Szwajcaria.

 8. ROHDE+ROHDE® DESIGN-LICHTSCHALTER

  Niemcy

  Firma ROHDE+ROHDE® DESIGN-LICHTSCHALTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Potsdam, Niemcy.

 1. KÖNIG SHOP

  Niemcy

  Firma KÖNIG SHOP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Zwickau, Niemcy.

 2. 4A INTERNACIONAL

  Hiszpania

  Firma 4A INTERNACIONAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach air-conditioning, wholesale and retail, i głośniki. Ma siedzibę w Malaga, Hiszpania.

 3. REPARERA IST EINE MARKE DER SCHNEIDERGOLLING INTERTRADE GMBH

  Niemcy

  Firma REPARERA IST EINE MARKE DER SCHNEIDERGOLLING INTERTRADE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. NEW DRINK SYSTEM

  Francja

  Firma NEW DRINK SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Saint Vincent De Paul, Francja.

 5. CONNECT CCCS LTD

  Grecja

  Firma CONNECT CCCS LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, manufacture of small electrical appliances, i Sprzęt kuchenny. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 6. FUTURETE - INDUSTRIA DE MAQUINAS DE CAFE, LDA.

  Portugalia

  Firma FUTURETE - INDUSTRIA DE MAQUINAS DE CAFE, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Ekspresy i maszyny do kawy, Ekspresy i maszyny do kawy, i percolator. Ma siedzibę w Turquel, Portugalia.

 7. CHINA FAST PHOTOGRAPHIC EQUIPMENT & APPLIANCES CO.,LTD

  Chiny

  Firma CHINA FAST PHOTOGRAPHIC EQUIPMENT & APPLIANCES CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Piece elektryczne, Ekspresy i maszyny do kawy, aparaty fotograficzne, statyw do aparatów fotograficznych, Piece elektryczne, i Ekspresy i maszyny do kawy. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 8. BERVIN DIS TICARET / HAUSBERG

  Turcja

  Firma BERVIN DIS TICARET / HAUSBERG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach drobny sprzęt kuchenny agd. Ma siedzibę w Ergene / Tekirdag, Turcja.

 9. ELECTROWIFI

  Hiszpania

  Firma ELECTROWIFI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach elektronika, i usługi w połączeniu bezpośrednim. Ma siedzibę w Los Garres (murcia), Hiszpania.

 10. BANSHEHOGAR

  Hiszpania

  Firma BANSHEHOGAR, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego, meble do wyposażenia, dekoracja, i piwnice na wina dojrzewające. Ma siedzibę w Zaragoza (zaragoza), Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego - Import eksport

Liczba wyników

5380 Przedsiębiorstwa