• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego

Wyniki dla

Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego - Import eksport

 1. SARL REFICO

  Francja

  REFICO, przedsiębiorstwo z siedzibą w Neuilly-sur-Seine, w regionie paryskim, specjalizuje się w imporcie i eksporcie naczyń do gotowania i garncarstwa. Działamy w branży hurtowej od ponad 2001 roku. Obszar naszego działania obejmuje zagranicę. Dostarczamy na terenie całej Francji i do wielu krajów europejskich. Nasze działania stale rozwijają się i pozwalają nam na obsługę dużej liczby klientów w wielu sektorach działalności. Nasze produkty są dostosowane do Państwa potrzeb i są bardzo dobrej jakości z 5-letnią gwarancją pod marką BLAUPUNKT. Dzięki doświadczeniu, zaufało nam kilkuset klientów, którzy współpracują z nami ramię w ramię. Znaleźli Państwo interesujący Państwa produkt w naszym katalogu (rubryka dokumenty) i chcą Państwo wiedzieć, czy jest on jeszcze dostępny w magazynie? Wszystkie nasze produkty można znaleźć w naszym katalogu. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. RIEDEL COMMUNICATIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Riedel Communications GmbH & Co. KG projektuje, produkuje i sprzedaje zaawansowany sprzęt do transmisji w czasie rzeczywistym z użyciem wideo, audio i komunikacji radiowej, na potrzeby organizacji imprez, przedstawień teatralnych i dla przemysłu. Projektowanie i rozwój, produkcja i sprzedaż oraz usługi w zakresie elektroniki komunikacyjnej, zwłaszcza rozwiązań w dziedzinie interkomu, światłowodów, audio i radiowych. Założona w 1987 roku firma jest jednym z pionierów w rozwoju cyfrowych systemów krosownic audio i światłowodowych sieci wideo czasu rzeczywistego. Firma ma siedzibę główną w Wuppertalu w Niemczech i zatrudnia ponad 600 osób w 20 lokalizacjach (m.in. w Dubaju, Sydney, Londynie i Tokio) w Europie, Australii, Azji i USA.

 3. SONDERPOSTENSCHEUNE INH. LUDGER KREY

  Niemcy

  Sprzedaż artykułów specjalnych, resztek zapasów, towarów odnowionych, produktów z grupy typu B, zwrotów od klientów lub towarów uzyskanych z powodu upadłości firmy. Oferujemy szeroki asortyment produktów z obszaru multimediów. Kamery sportowe, odbiorniki, telewizory, tablety, smartfony i głośniki. Ale także narzędzia lub różne produkty codziennego użytku. Skupiamy się głównie na całych partiach produktów. Chcemy jednak również, aby mniejsi detaliści mieli możliwość rozwoju i oferujemy realizację mniejszych zamówień. Zapisując się do naszego systemu newslettera, będziesz na bieżąco z aktualnie dostępnymi nowymi towarami. Jeśli jesteś zainteresowany relacją biznesową z nami wiedz, że zawsze potrzebna jest licencja handlowa. Otrzymasz od nas aktualne listy zapasów, a jeśli to konieczne, możesz umówić się z nami na spotkanie. Na naszej stronie internetowej masz możliwość zaabonować nasz newsletter. Jest on wyłącznie dla handlowców. Oczywiście zawsze też kupujemy towary, więc nie wahaj się proponować nam towary e-mailem.

 4. CHANFI IMPORT/EXPORT

  Francja

  Firma CHANFI IMPORT/EXPORT jest hurtowym dystrybutorem zajmującym się importem i eksportem. Towary, które importujemy i eksportujemy, przeznaczone są dla profesjonalistów na wszystkich kontynentach. Produkty rolno-spożywcze, - sprzęt gospodarstwa domowego, - konserwy, - napoje bezalkoholowe, - środki do pielęgnacji i higieny, - kosmetyki. Jak również tysiące artykułów takich jak Coca-Cola, Fanta, Orangina i wiele innych. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. ELMEKO GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Projektowanie: Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości komponenty do szaf sterowniczych, niezbędne do bezpiecznego i prawidłowego działania układów sterowania lub rozdzielni. Do naszych produktów należy zarówno sprzęt do klimatyzacji, np. do chłodzenia, ogrzewania, osuszania, wentylacji, jak i kompletne szafy sterownicze i obudowy ścienne oraz różne akcesoria takie jak kieszenie na schematy połączeń. Produkcja: Zakład produkcyjny w Liebenscheid to serce naszej działalności i fabryka wytwarzająca produkty stałej wysokiej jakości. Osiągamy ją dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom i zaawansowanym podzespołom renomowanych producentów. Gwarantuje to doskonałe działanie techniki i zadowolenie klientów. Krótkie czasy realizacji zamówień i inteligentny system magazynowania zapewnia ponadto szybkie i niezawodne dostawy. Usługi: Krótkie procesy decyzyjne to gwarancja szybkiej realizacji zamówień i elastyczności. Jako niezawodni partnerzy naszych klientów troszczymy się o ich potrzeby.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELVINCI.DE GMBH

  Niemcy

 2. ELECTRODOMÉSTICOS PLADISEL S.L.

  Hiszpania

 3. BLUESEE HIGHTECH GMBH

  Niemcy

 4. M & M - MICHAILIDIS M., & CO. PROFESSIONAL ELECTRIC APPARATUS

  Grecja

  M&M Professional Cooking Devices powstała w 1974 roku i do dzisiaj ma tę samą formę prawną. Zaplecze produkcyjne, będące naszą własnością, o powierzchni 3500 m2 obejmuje linię produkcyjną, magazyn, biura i salon wystawowy z pełnym asortymentem naszych produktów w tym elektryczne grille z pojemnikiem na wodę, elektryczne frytkownice pojedyncze i podwójne, kuchenki, sprzęt restauracyjny, multi grille, płyty do naleśników, frytkownice, grille elektryczne wodne. Rozwijamy się i poszukujemy hurtowników dla naszych produktów

 5. EFBE ELEKTROGERÄTE GMBH

  Niemcy

  Efbe Elektrogeräte GmbH. Wiele naszych produktów powstaje w naszym zakładzie w Bad Blankenburg! W tematyce Wellness nasz promiennik podczerwieni i lampa do opalania twarzy są podstawami asortymentu Efbe od lat odnoszącymi sukces. Produkty "made in Germany" nadal cieszą się dużym zaufaniem klientów niemieckich i zagranicznych. Poprzez naszą elastyczność często udowodniliśmy, że nawet małe serie mogą odnieść sukces. Ważne jest, aby produkcja była rentowna i elastyczna. Zapewniamy wysoką jakość i miejsca pracy. Efbe Elektrogeräte GmbH uważa się za firmę niemiecką, ale także za globalnego gracza odnoszącego sukcesy w wielu krajach na świecie. Historia sukcesu Efbe Elektrogeräte GmbH powinna kontynuować także w przyszłości, dlatego w wielu dziedzinach staramy się dzisiaj dawać szansę młodym talentom.

 1. IRISO ELECTRONICS EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma IRISO Electronics to jeden z wiodących na świecie producentów złączy FloatingBoard to Board. Zatrudniamy ponad 4000 pracowników. Od 1966 roku jako firma działająca na skalę międzynarodową rozwijamy i produkujemy wysokiej jakości złącza wtykowe. Złącza firmy IRISO są wyosko cenionwe na całym świecie. Dzięki ich niezawodności, zapotrzebowanie na złącza IRISO stale rośnie w branży urządzeń cyfrowych, urządzeń FA / OA i innych. IRISO Electronics oferuje szeroki wachlarz złączy wysokiej jakości do zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych. Gama proponowanych wyrobów obejmuje: FPC / FFC, kompresja, B to B, LED, gniazdka, Pin Header, interfejs I / O, światłowód, mały terminal.

 2. SIA DATALEKS

  Łotwa

  Komputerowa firma informatyczna DATALEKS działa na rynku łotewskim już od 15 lat. Naszą działalność rozpoczęliśmy od składania i sprzedaży komputerów, stopniowo rozrastając się do rozmiarów hurtownika w branży komputerów i podzespołów do komputerów. Współpracujemy z wiodącymi firmami z Europy i z Azji i dysponujemy każdym asortymentem produktów. Dzięki rozszerzeniu asortymentu produktów, wkraczamy obecnie w nowe poziomy sprzedaży. Teraz na naszej stronie internetowej masz możliwość zobaczenia, wybrania i zamówienia wszystkiego, co potrzebujesz

 1. M.B. DI MELETTI MAURO

  Włochy

  Firma M.B. produkuje, sprzedaje i eksportuje żelazka parowe, z oddzielną centralą parową oraz deski do prasowania z funkcją zasysania/podgrzewania. Wysokiej jakości podzespoły, zbiorniki ze stali nierdzewnej o pojemności 1, 2, 3 i 4 litrów, regulacja wytwarzania pary, cztery typy profesjonalnych żelazek: dzięki temu zapewniamy możliwość szybkiego i doskonałego prasowania w każdym domu.

 2. AFROTALIA INTERNATIONAL LTD.

  Tanzania

 3. ROHDE+ROHDE® DESIGN-LICHTSCHALTER

  Niemcy

 4. KÖNIG SHOP

  Niemcy

 5. CABLANT GMBH

  Szwajcaria

 6. REPARERA IST EINE MARKE DER SCHNEIDERGOLLING INTERTRADE GMBH

  Niemcy

 7. 4A INTERNACIONAL

  Hiszpania

 8. FUTURETE - INDUSTRIA DE MAQUINAS DE CAFE, LDA.

  Portugalia

 1. CHINA FAST PHOTOGRAPHIC EQUIPMENT & APPLIANCES CO.,LTD

  Chiny

 2. BERVIN DIS TICARET / HAUSBERG

  Turcja

 3. ELECTROWIFI

  Hiszpania

 4. DIGINET

  Belgia

 5. MATELEM

  Belgia

 6. ASCENSION GOBAL BUSINESS

  Francja

 7. ELEKTROMIC

  Belgia

 8. LIHOM-CUCHEN

  Korea Południowa

 9. BORNOVA SUNNY SERVISI

  Turcja

 10. GAM COPPOLA S.R.L.

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego - Import eksport

Liczba wyników

5369 przedsiębiorstwa