• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elektryczność - aparatura

Wyniki dla

Elektryczność - aparatura - Import eksport

 1. RITTER STARKSTROMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  „Passion 4 energy" oznacza odnoszące sukcesy średniej wielkości przedsiębiorstwo Ritter Starkstromtechnik. Z dumą spoglądamy wstecz na ponad 80 lat historii. I dzięki naszemu doświadczeniu wspieramy naszych klientów w ich codziennych wyzwaniach poprzez innowacyjne i trwałe nowe projekty. Nowe zadania stawiają przed nami wyzwania. Znajdujemy specjalne rozwiązania dyskutując z naszymi klientami. Jest to możliwe dzięki ogromnemu wysiłkowi pełnych zaangażowania pracowników, którzy zawsze dają z siebie to, co najlepsze. Dziś nasza grupa firm zatrudnia ponad 500 pracowników. Sześć oddziałów firmy znajduje się w Dortmundzie, Olfen, Wilnsdorfie, Magdeburgu, Berlinie i Leunie. Posiadamy certyfikat DIN EN ISO 9001. Chcemy pozostawać blisko naszych klientów zapewniając szeroki profil działalności, poczucie odpowiedzialności za produkty, dobre produkty i silny serwis. Naszą pasję do energii demonstrujemy poprzez niezawodność, rozwój i jakość naszych produktów.

 2. AGEA-KULL AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma Agea-kull ag została założona w 1996 roku w wyniku fuzji dwóch spółek Agea ag i Hans Kull AG. Firma specjalizuje się dzisiaj w produkcji wysokonapięciowych i wysokoprądowych systemów testowych dla energetyki. Nasze produkty i sprzęt służą do zapewnienia jakości komponentów do wytwarzania i dystrybucji energii i obejmują szeroki zakres przypadków, w których niezbędne są testy wysokiego napięcia np. Testy produkcyjne i odbiorcze przed uruchomieniem i kontrola naprawy, monitorowanie stanu i diagnostyka na miejscu. Podstawą asortymentu są mobilne systemy testowe do testowania na miejscu. Usługa obejmuje opracowywanie, projektowanie i wytwarzanie systemów i komponentów wysokiego napięcia oraz ich naprawę i konserwacje.

 3. BEMKA CABLE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1986 roku, firma Emka Cable rozpoczęła swój proces produkcyjny w Istambule w Turcji. Obsługujemy krajowych i międzynarodowych klientów w zakresie produkcji kabli wtykowych, stosując się do standardów jakości i przystępnego cenowo podejścia do produkcji. W Bemka Cable łączymy nasze możliwości produkcyjne ze zmieniającymi się technologiami i oferujemy wysokiej jakości i aktualne produkty dla naszych klientów podążając za ich potrzebami. Produkujemy światowej jakości kable dzięki naszej infrastrukturze technicznej w zakładzie produkcyjnym Bemka Cable. Linie i maszyny w naszym zakładzie: -4 w pełni automatycznych maszyn do produkcji kabli wtykowych -15 prasek do zacisków Hanke -4 wtryskarki -8 linii pakujących -4 linie kablowe -1 maszyna do produkcji granulatu Pvc -1 linia do gięcia miedzi -1 linia do gięcia izolowanego Posiadamy szerokie portfolio produktów: -Kable PVC takie jak H05VV-F / H05VH2-F ORAZ H03VVH2-F / H07VV-K - H05VV-K / H05V2V2-F produkty od 2x0, 50 do 3G1, 5 jako kable. -Kable wtykowe: 2, 5A / 16A HYDROPONICZNE / 16A TYPU EUROPEJSKIEGO / 16A TYPU TURECKIEGO i wiele innych do odkrycia na naszej stronie! Naszą misją jest przestrzeganie standardów jakości i systemów zarządzania w sposób, który da pewność i satysfakcję klientom krajowym i zagranicznym, ze zrozumieniem produkcji i obsługi poprodukcyjnej, aby jak najlepiej służyć naszym klientom. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 4. SCHÖFMANN STEUERUNGSELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHÖFMANN STEUERUNGSELEKTRONIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczność - aparatura. Ma siedzibę w Geretsried, Niemcy.

 5. COMPACT ELECTRIC GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma COMPACT ELECTRIC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektryczność - aparatura. Ma siedzibę w Wien, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ICEL SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ICEL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczność - aparatura. Jest również obecna w dziedzinach Kondensatory, Podzespoły elektroniczne aktywne, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, kondensatory o stałej pojemności do układów drukowanych, elektroniczne kondensatory zwijane, Kondensatory, kondensatory nastawne, Podzespoły elektroniczne aktywne, i kondensatory. Ma siedzibę w Castellanza, Włochy.

 2. FAHRION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FAHRION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczność - aparatura. Ma siedzibę w Asperg, Niemcy.

 3. PHOENIX PHD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PHOENIX PHD GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczność - aparatura. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 4. ELKAT

  Polska

  Firma Elkat Sp. Z o. o. Sp. k. jest producentem najwyższej jakości komponentów do urządzeń niskonapięciowych (do 1kV wg normy technicznej IEC 60947) z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem. Firma koncentruje się na produkcji szyn łączeniowych izolowanych wraz z blokami rozdzielczymi i uniwersalnymi przeznaczonymi do stosowania głównie w rozdzielnicach. Nasze produkty są w pełni projektowane, testowane i produkowane bezpośrednio w naszym zakładzie. Korzystamy z zaawansowanych programów 3D w celu jak najlepszego odwzorowania i zaprojektowania. Od 2017 roku posiadamy własne laboratorium przeznaczone do testowania naszych prototypów, które z czasem i inwestycjami staje się coraz lepsze. Współpracujemy również z wieloma zewnętrznymi certyfikowanymi laboratoriami. Organizujemy własny zakład wytłaczania tworzyw sztucznych na miejscu i zachowujemy wszystkie inne procesy produkcyjne w naszych rękach. Stosowane surowe materiały pochodzą z Polski i UE. Nasz asortyment to ponad sto modeli szynoprzewodów. Najbardziej dynamicznie rozwijającą się drugą rodziną produktów jest kategoria bloków dystrybucyjnych i uniwersalnych. Wysoki standard wykonania sprawia, że ​​są one pożądanym rozwiązaniem w wielu krajach. Możesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach w naszym nowym katalogu na 2022 rok. Wysoką jakość wszystkich naszych produktów potwierdzają certyfikaty (Certyfikat TUV „wyrób sprawdzony” oraz certyfikat CE) wydawane przez niezależne organizacje.

  Wszystkie wyroby na "elektryczność - aparatura"

 5. ELMEKO GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Projektowanie: Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości komponenty do szaf sterowniczych, niezbędne do bezpiecznego i prawidłowego działania układów sterowania lub rozdzielni. Do naszych produktów należy zarówno sprzęt do klimatyzacji, np. do chłodzenia, ogrzewania, osuszania, wentylacji, jak i kompletne szafy sterownicze i obudowy ścienne oraz różne akcesoria takie jak kieszenie na schematy połączeń. Produkcja: Zakład produkcyjny w Liebenscheid to serce naszej działalności i fabryka wytwarzająca produkty stałej wysokiej jakości. Osiągamy ją dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom i zaawansowanym podzespołom renomowanych producentów. Gwarantuje to doskonałe działanie techniki i zadowolenie klientów. Krótkie czasy realizacji zamówień i inteligentny system magazynowania zapewnia ponadto szybkie i niezawodne dostawy. Usługi: Krótkie procesy decyzyjne to gwarancja szybkiej realizacji zamówień i elastyczności. Jako niezawodni partnerzy naszych klientów troszczymy się o ich potrzeby.

 1. GROSS- UND EINZELHANDEL LUDWIG OBEREISENBUCHNER

  Niemcy

  Specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych wszystkich renomowanych producentów urządzeń grzewczych, a także elektroniki użytkowej i AGD. Nasza oferta nie ogranicza się jednak do artykułów producentów obecnych na rynku: dostarczamy również części zamienne do produktów firm już nieistniejących, takich jak GAMAT, HALLER-MEURER, KOWA, VULKAN i inne. Od roku 2000 jesteśmy partnerem handlowym Strache Gasapperatevertriebs GmbH, na terenie Bawarii, a od roku 2001 - A.O.Smith Warmwassertechnik, na terenie Niemiec. Prowadzimy sprzedaż urządzeń z własnego magazynu, głównie dla firm. Oferujemy podstawowe urządzenia gazowe następujących producentów: A.O.Smith, DRU, Emax, Justus/Oranier, HM-Raumheizer, Strache i Wamsler. Wraz z naszymi partnerami handlowymi jesteśmy w stanie w krótkim czasie dostarczyć urządzenia i części zamienne w dowolnym rejonie. Posiadamy części zamienne do produktów wielu dużych firm.

 2. BEIJING HCRT ELECTRICAL CO., LTD.

  Chiny

  Beijing HCRT Electrical Eauipments Co., Ltd., producent w dziedzinie techniki napięciowej, pracuje głównie w zakresie badań i rozwoju urządzeń elektrycznych, produkcji, sprzedaży i serwisu posprzedażnego, specjalizując się w produkcji stacji rozdzielczych, pierścieniowych zespołów głównych, szafek rozdzielczych wysokonapięciowych / niskonapięciowych, trójfazowych skrzynek kablowych, wyłączników ochronnych, szafek rozdzielczych transformatora rozdzielczego i systemów automatycznego lokalizowania uszkodzeń.

 1. MERSERWIS SP. Z.O.O. SP. K.

  Polska

  Firma Merserwis działając od 1990 roku w Warszawie jest jednym z czołowych dystrybutorów, sprzedawców i serwisantów aparatury kontrolno-pomiarowej z zakresu pomiarów w elektryce, Energetyce, HVACR. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży pomiarowej i kontaktach z największymi producentami aparatury na świecie dostarcza końcowemu klientowi sprawdzone i pewne rozwiązania służąc na każdym etapie radą i zapleczem serwisowym. Współpracuje z takimi producentami jak: Metrel, Kimo, Sonel. CEM, Testo, Fluke, Sinometer, Lascar, Graphtec, Megger, Kyoritsu, Brymen, HT-Italia, CIE, Seaward, Hioki, Kaise, Audio Precission i wiele, wiele więcej. Oferuje m.in. następujące przyrządy: multimetry, mierniki, cęgowe, analizatory spalin, sonometry, pirometry, testery bezpieczeństwa, omomierze, analizatory sieci, urządzenia przenośne, kamery termowizyjne, itp. Wystawia świadectwa sprawdzenia i certyfikaty kalibracji do oferowanych urządzeń.

 2. SPIRVENT SP. Z O.O. SP.K.

  Polska

  Spirvent to polska, doświadczona i sprawdzona firma badawczo-produkcyjna, która oferuje systemy umożliwiające przetwarzanie i zarządzanie energią z Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Firma wprowadza nowoczesne i przełomowe rozwiązania, które znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle, rolnictwie, instytucjach publicznych jak i gospodarstwach domowych, będąc wiodącym, polskim producentem energoelektroniki. Proponuje metody unikatowe zarówno w Polsce, jak i na świecie, współpracując z czołowymi firmami zajmującymi się OZE. Spirvent tworzy zespół doskonale wykształconych pasjonatów energoelektroniki, którzy nie tylko są otwarci na wymagania rynku, ale i czują potrzebę ochrony środowiska naturalnego. Wynalazcami pracującymi w Spirvencie są głównie doktoranci i inżynierowie Politechniki Poznańskiej. Stawiają na własne rozwiązania wykorzystując zdobyte wykształcenie jak i doświadczenie, w oparciu o kapitał polskich przedsiębiorców. SPIRVENT dbając o dobro swoich Klientów dostosowuje się do Ich potrzeb i wymagań.

 3. SIBILLE FAMECA ELECTRIC

  Francja

  Sibille Fameca Electric (SFE), dostarcza globalnych rozwiązań technologicznych w zakresie bezpieczeństwa instalacji elektrycznej.Gama produktów przystosowana do zmian w sieci elektrycznej i norm bezpieczeństwa: sprzęt ochrony osobistej, narzędzia do przygotowania kabli, kontrola sieci i identyfikacja, odizolowane oprzyrządowanie, sprzęt do wykrywania napięcia, narzędzia do uziemienia, narzędzia sygnalizacyjne, osprzęt do doładowania sieci, transformator, szafa, kable…

 4. GUIZHOU CHANGZHENG ELECTRIC CO., LTD.

  Chiny

  Guizhou Changzheng Electric Co., Ltd to przedsiębiorstwo z branży High-Tech, które specjalizuje się w badaniach, rozwoju, produkcji, sprzedaży oraz serwisie transformatorów i przełączników stopniowych. Produkujemy przełączniki stopniowe serii ZVMD, ZVMB, ZM ZV. Nasze produkty znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle energetycznym, ropy naftowej oraz chemicznym, jak i w przemyśle metalowym, gospodarce kolejowej a także są eksportowane do ponad 30 krajów i regionów.

 5. ELEKTRATHERM GMBH

  Niemcy

  Elektratherm GmbH oferuje elektryczne urządzenia grzewcze o wysokiej jakości dla przemysłu i handlu. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji wszelkiego rodzaju elektrycznych urządzeń grzewczych sprawia, że jesteśmy idealnym partnerem w dziedzinie ogrzewania.

 6. WERKSTATT-PROFI GMBH

  Austria

  Werkstatt-Profi przywiązuje szczególną wagę do osobistego kontaktu z klientami! Priorytetem dla naszych pracowników jest sprostanie wymaganiom klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie przekonać Państwa o wysokiej jakości naszych produktów i usług. Niezawodność jest podstawą zaufania. WERKSTATT-PROFI od lat zaopatruje klientów z branży drobnej wytwórczości, przemysłu i sektora publicznego.

 7. ELEKTRYK SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Elektryk została założona przez Józefa Pilarczyka w 1985 r. Z roku na rok umacniała swoja pozycję prowadząc coraz bardziej zaawansowane prace elektroinstalacyjne. Zapotrzebowanie rynku oraz poszerzający się krąg klientów zainicjowały dalszy rozwój firmy, rozszerzając jej ofertę o profesjonalne projektowanie instalacji elektrycznych, nadzory elektryczne i rozwój sprzedaży hurtowej.

 8. BINDING UNION SRL

  Włochy

  Firma BINDING UNION SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczność - aparatura. Jest również obecna w dziedzinach oświetlenie dla branży okrętowej. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 1. ESB ROZVADECE A.S.

  Republika Czeska

  Firma ESB ROZVADECE A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczność - aparatura. Jest również obecna w dziedzinach Lakierowanie stali i metali, Energetyka - tablice rozdzielcze, Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, Lakierowanie stali i metali, Energetyka - tablice rozdzielcze, i Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Brno, Republika Czeska.

 2. RUNCHIDA

  Niemcy

  Firma RUNCHIDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczność - aparatura. Jest również obecna w dziedzinach Ładowanie akumulatorów, urządzenia, i Ładowanie akumulatorów, urządzenia. Ma siedzibę w Echterdingen, Niemcy.

 3. HERMANN ZANDER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HERMANN ZANDER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczność - aparatura. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 4. DEHN SE

  Niemcy

  Firma DEHN SE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Elektryczność - aparatura, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, i Elektryczność - aparatura. Ma siedzibę w Neumarkt, Niemcy.

 5. ELECTRICITY

  Belgia

  Firma ELECTRICITY, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Elektryczność - aparatura. Jest również obecna w dziedzinach ELECTRIC EQUIPMENT, ELECTRIC EQUIPMENT, realizacja instalacji elektrycznych, Oświetlenie obiektów handlowych, i kamera do monitorowania. Ma siedzibę w Seraing, Belgia.

 6. FDK ELECTRONICS GMBH

  Niemcy

  Firma FDK ELECTRONICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Elektryczność - aparatura, Akumulatory, baterie i zepoły urządzeń, Baterie, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Elektryczność - aparatura, Akumulatory, baterie i zepoły urządzeń, i Baterie. Ma siedzibę w Aschheim, Niemcy.

 7. CESTEL D.O.O.

  Słowenia

  Firma CESTEL D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczność - aparatura. Jest również obecna w dziedzinach mostki, Czujniki bezpieczeństwa, i systemy ważenia. Ma siedzibę w Trzin, Słowenia.

 8. CHEMRING TECHNOLOGY SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CHEMRING TECHNOLOGY SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczność - aparatura. Jest również obecna w dziedzinach Military equipments. Ma siedzibę w Romsey, Zjednoczone Królestwo.

 9. OMS MACHİNE OTOMASYON SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ

  Turcja

  Firma OMS MACHİNE OTOMASYON SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczność - aparatura. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie linii do pakowania. Ma siedzibę w İstanbul, Turcja.

 10. CAPCONDO

  Tunezja

  Firma CAPCONDO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczność - aparatura. Ma siedzibę w Beni Khiar, Tunezja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Elektryczność - aparatura - Import eksport

Liczba wyników

5036 Przedsiębiorstwa