• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia

Wyniki dla

Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia - Import eksport

 1. IDEALEX

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 30 lat IDEALEX projektuje i wprowadza na rynek interwencyjne rozwiązania w zakresie ochrony przed promieniowaniem, aby zmniejszyć ryzyko radiologiczne i skażenia dla ludzi i instalacji. IDEALEX opracował rozwiązania dla bezpiecznych interwencji w strefach kontrolowanych: ochrona radiologiczna, zaciski do zdalnej interwencji, system komunikacji VOKKERO, komory rękawice, komponenty do systemu BAG i komory gorącej, spawarka termiczna i odkurzacz do stref kontrolowanych.

 2. CSI LUX

  Luksemburg

  Firma CSI LUX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewody rurowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia, instalacje sanitariatów, instalacje grzewcze, Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia, i urządzenia cieplne. Ma siedzibę w Holzem, Luksemburg.

 3. SEGAULT SA

  Francja

  Firma SEGAULT SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia, Elektrownie jądrowe, Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia, inżynieria aeronautyczna, i Elektrownie jądrowe. Ma siedzibę w Mennecy, Francja.

 4. GROUPE SETEC

  Francja

  Firma GROUPE SETEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura opracowań projektów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, Architektoniczne biura projektów, Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia, Inżynieria - usługi konsultingowe, Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, Architektoniczne biura projektów, i Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. FORTH ENGINEERING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FORTH ENGINEERING LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach demontaże przemysłowe, Reaktory jądrowe, doradztwo techniczne w dziedzinie energii nuklearnej, i nuclear components. Ma siedzibę w Maryport, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LES ATELIERS DE LA MEUSE

  Belgia

  Firma LES ATELIERS DE LA MEUSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia, Kotlarstwo, i Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Liege, Belgia.

 2. SYNATOM

  Belgia

  Firma SYNATOM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Paliwa jądrowe. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczność i paliwo jądrowe napromieniowane, Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia, Elektryczność i paliwo jądrowe napromieniowane, i Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Ixelles, Belgia.

 3. APCO TECHNOLOGIES

  Francja

  Firma APCO TECHNOLOGIES, roku i działającą w sektorze Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Crissey, Francja.

 4. FECNE SA

  Rumunia

  Firma FECNE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Wymienniki ciepła, Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia, Wymienniki ciepła, i Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 5. ZHEJIANG BOFINE POWER EQUIPMENT CO., LTD

  Chiny

  Firma ZHEJIANG BOFINE POWER EQUIPMENT CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w HaiYan, Chiny.

 1. TJAEREBORG INDUSTRI A/S

  Dania

  Firma TJAEREBORG INDUSTRI A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia, Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja, Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia, i Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Ma siedzibę w Tjaereborg, Dania.

 2. INEKON POWER, A.S.

  Republika Czeska

  Firma INEKON POWER, A.S., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia, Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia, i Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Praha 7, Republika Czeska.

 1. OVERSEAS ELECTRIC TRADING CO.

  Indie

  Firma OVERSEAS ELECTRIC TRADING CO., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach zawory. Ma siedzibę w MUMBAI,, Indie.

 2. GESELLSCHAFT FÜR ANLAGEN- UND REAKTORSICHERHEIT (GRS) MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma GESELLSCHAFT FÜR ANLAGEN- UND REAKTORSICHERHEIT (GRS) MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia, i Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 3. INTERRESURS ENGINEERING LLC

  Ukraina

  Firma INTERRESURS ENGINEERING LLC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 4. MERCIER TURNER

  Francja

  Firma MERCIER TURNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia, i Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Annonay, Francja.

 5. INSTIT RADIOPROTECTION SURETE NUCLEAIRE

  Francja

  Firma INSTIT RADIOPROTECTION SURETE NUCLEAIRE, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia, i Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Fontenay Aux Roses, Francja.

 6. EVIG MERNOK-VALLALKOZOI KFT

  Węgry

  Firma EVIG MERNOK-VALLALKOZOI KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia, i Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 7. KELLAL MAINTENANCE

  Francja

 8. WASHINGTON E & C LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. INCINED A.S.

  Republika Czeska

 2. THORKILD MADSEN FREDERICIA A/S

  Dania

 3. WESTINGHOUSE ELECTRIC BELGIUM

  Belgia

 4. E. LÜTTKE GMBH & CO. KG.

  Niemcy

 5. STRASSENVERKEHRSTECHNIK THIELE GMBH

  Niemcy

  Firma STRASSENVERKEHRSTECHNIK THIELE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja - tablice i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Noże do użytku domowego, Elektrownie wodne - instalacje i urządzenia, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Noże do użytku domowego, Elektrownie wodne - instalacje i urządzenia, Prace budowlane wykończeniowe, i Roboty malarskie - firmy usługowe. Ma siedzibę w Eberswalde, Niemcy.

 6. SCHÄFF & STALLMANN GMBH

  Niemcy

  Firma SCHÄFF & STALLMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Energia - instalacje i urządzenia do produkcji, Elektrownie wodne - instalacje i urządzenia, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Energia - instalacje i urządzenia do produkcji, i Elektrownie wodne - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Rügland, Niemcy.

 7. MEYER TRANSFORMATOREN GMBH

  Niemcy

  Firma MEYER TRANSFORMATOREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrownie wodne - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Elektryczność - aparatura, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, i Elektryczność - aparatura. Ma siedzibę w Am Mellensee, Niemcy.

 8. ERNEUENER PLUS GMBH

  Austria

  Firma ERNEUENER PLUS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie wodne - instalacje i urządzenia, Silniki spalinowe, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Elektrownie wodne - instalacje i urządzenia, Silniki spalinowe, Silniki spalinowe - części i podzespoły, i Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Satteins, Austria.

 9. RAFAL EHF

  Islandia

  Firma RAFAL EHF, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie wodne - instalacje i urządzenia, Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii, Elektrownie wodne - instalacje i urządzenia, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii. Ma siedzibę w Garðabæ, Islandia.

 10. HEIDEMANN WASSERKRAFTANLAGEN INH. TILMANN HEIDEMANN

  Niemcy

  Firma HEIDEMANN WASSERKRAFTANLAGEN INH. TILMANN HEIDEMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Energia - instalacje i urządzenia do produkcji, Elektrownie wodne - instalacje i urządzenia, Silniki spalinowe, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Energia - instalacje i urządzenia do produkcji, Elektrownie wodne - instalacje i urządzenia, Silniki spalinowe, i Silniki spalinowe - części i podzespoły. Ma siedzibę w Burladingen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo