• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elektrotermia - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Elektrotermia - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. FRIEDR. FREEK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Friedrich Freek GmbH jest przedsiębiorstwem rodzinnym z siedzibą w Niemczech. Projektujemy, produkujemy i dystrybuujemy elektryczne elementy grzejne. Jako uznany na całym świecie specjalista w dziedzinie ciepła procesowego, od 1950 roku oferujemy niezawodną, najwyższą jakość "Made in Germany" z jednego źródła. Freek dostarcza swoje elementy grzejne do znanych firm z wielu branż. Produkcja wysoce innowacyjnych HotMicroCoils, często stosowanych jako elementy grzejne dysz w formowaniu wtryskowym z tworzyw sztucznych, jest dziś naszym najważniejszym obszarem działalności. Nasi klienci korzystają również z naszego szerokiego asortymentu produktów, który obejmuje wszystkie rodzaje przemysłowych elementów grzejnych. Oprócz HotMicroCoils oferujemy również: rurowe elementy grzejne, wkłady grzewcze, promienniki podczerwieni, elementy grzejne powierzchniowe i foliowe, elementy grzejników powietrznych oraz związaną z nimi technikę pomiarowo-kontrolną. Dzięki inteligentnej wartości dodanej, innowacyjnym koncepcjom produkcyjnym i dużym kompetencjom Freek obsługuje rocznie ponad 1000 klientów.

 2. EMBRO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EMBRO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny techniczne. Jest również obecna w dziedzinach Systemy podgrzewania indukcyjnego, Elektrotermia - maszyny i sprzęt, Podgrzewacze foteli samochodowych, podłogowe maty grzejne, elektrody, medyczne, powierzchniowe elementy grzejne (komponenty), maty do ogrzewania podłogowego, pasy grzewcze elektryczne, i elementy grzejne. Ma siedzibę w Auerbach, Niemcy.

 3. QUINTEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma QUINTEX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Lauda-Königshofen, Niemcy.

 4. EUGEN MICKENHAGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EUGEN MICKENHAGEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 5. INFRATEC INFRAROTSTRAHLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INFRATEC INFRAROTSTRAHLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Altensteig, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HELIOS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HELIOS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Neuenrade, Niemcy.

 2. HORN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HORN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Gottmadingen, Niemcy.

 3. FRANZ FUDERHOLZ ELEKTROTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRANZ FUDERHOLZ ELEKTROTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Neuenrade, Niemcy.

 4. QIO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma QIO GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Radolfzell, Niemcy.

 5. CALOPLEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CALOPLEX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 1. ELEKTRO-WÄRME-TECHNIK HIPPEL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELEKTRO-WÄRME-TECHNIK HIPPEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Bahretal, Niemcy.

 2. ELMESS-THERMOSYSTEMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELMESS-THERMOSYSTEMTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Uelzen, Niemcy.

 1. IHNE & TESCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IHNE & TESCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 2. ROTHGUSS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROTHGUSS GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Herbstein, Niemcy.

 3. ECO PROZESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ECO PROZESSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Bad Rappenau, Niemcy.

 4. BRUDEK INFRAROT UG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BRUDEK INFRAROT UG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Teningen, Niemcy.

 5. VOLTA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VOLTA GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Hergatz, Niemcy.

 6. HEINZ STEGMEIER GMBH HS-HEIZELEMENTE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEINZ STEGMEIER GMBH HS-HEIZELEMENTE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Fridingen, Niemcy.

 7. THERMO FLÄCHENHEIZUNGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THERMO FLÄCHENHEIZUNGS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Rohrbach, Niemcy.

 8. HOTSET GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOTSET GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 1. INSULA FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma INSULA FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach optymalizacja energetyczna, badania związane z odzyskiwaniem energii, realizacja lokqlnego planowania energetycznego, i pomiary wydajności energetycznej. Ma siedzibę w Coueron, Francja.

 2. JEKA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JEKA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Heppenheim, Niemcy.

 3. LORENZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LORENZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Burscheid, Niemcy.

 4. THOMAS ELEKTROWÄRME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THOMAS ELEKTROWÄRME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Schmölln, Niemcy.

 5. AEVA

  Francja

  Firma AEVA opracowuje, projektuje i produkuje od prawie 30 lat rozwiązania w zakresie elektrogrzejnictwa przemysłowego. Produkujemy według planów i specyfikacji technicznych. Nasza gama produktów: elektryczne oporniki grzejne ekranowane, baterie grzewcze, grzałki nurkowe, grzejniki żebrowe, podgrzewacze, wkłady i pasy grzewcze, przewody grzejne i akcesoria do regulacji. Mamy również pełną gamę produktów gotowych i półproduktów dostępnych 24 / 48 godzin. Udział wszystkich osób przedsiębiorstwa w naszym systemie zapewnienia wysokiej jakości, przy użyciu naszych nowoczesnych i skutecznych środków produkcji, gwarantują wysoką jakość, niezawodność i konkurencyjność wyrobów.

 6. ANHUI ANZE ELECTRIC CO.,LTD

  Chiny

  W dniach 6-9.02.2018 r. firma Anze wzięła udział w targach Aqua-therm w Moskwie, w Rosji. Dn. 28.11.2017 r. Anze zdobyła doskonałą nagrodę w czwartym konkursie przemysłowego wzornictwa elektrycznego prowincji Anhui. Dn. 4.11.2017 r. Anze osiągnęła standaryzację bezpieczeństwa produkcji dzięki dwustopniowej identyfikacji firmy. W dniach 15-19.10.2017 r. Anze Electric uczestniczyła w 123. Targach Kantonów.

 7. KÜBLER GMBH

  Niemcy

  Firma KÜBLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Generatory (wytwornice) ciepłego powietrza, Systemy podgrzewania indukcyjnego, Generatory (wytwornice) ciepłego powietrza, i Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w Ludwigshafen Am Rhein, Niemcy.

 8. CALDOR INDUSTRIAL HEATING SYSTEMS SRL

  Rumunia

  Firma CALDOR INDUSTRIAL HEATING SYSTEMS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach oporniki przemysłowe. Ma siedzibę w Ilfov, Rumunia.

 9. MOBIL IN TIME AG

  Szwajcaria

  Firma MOBIL IN TIME AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Diessenhofen, Szwajcaria.

 10. TRACE TEC BEGLEITHEIZUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma TRACE TEC BEGLEITHEIZUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Lünen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Elektrotermia - maszyny i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

10 456 Przedsiębiorstwa