• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elektronika profesjonalna audio

Wyniki dla

Elektronika profesjonalna audio - Import eksport

 1. GRUPA CLUE S.C SYSTEMY AUDIOWIZUALNE

  Polska

  Jesteśmy firmą która zajmuje się projektem i integracją profesjonalnych systemów audiowizualnych na potrzeby wystaw i ekspozycji w szczególności dla obiektów muzealnych , bibliotek , obiektów użyteczności publicznej .Oferujemy usługi w zakresie doradztwa , przygotowania projektu , specyfikacji technicznych , wdrożenia , integracji oraz szkolenia użytkowników instalacji.Chętnie nawiążemy współpracę i wspomożemy w etapie projektowania systemów audiowizualnych.Nasza podstawowa działalność to instalacje AV oraz instalacje KNX/EIB a w szczególności : nagłośnienia obiektów, instalacje dedykowane dla sal konferencyjnych (Audio, Video, video-konferencje, systemy tłumaczeń symultanicznych ), instalacje Digital Sinage, instalacje TV ( systemy hotelowe , satelitarne , DVB-T ), systemy automatyki obiektu.W zależności od typu obiektu zapewniamy pełną integrację poszczególnych rozwiązań wraz z centralnym systemem sterowania .

 2. BYRAFI RAFAŁ PLUTA

  Polska

  Profesjonalnym projektowaniem sprzętu audio zajmuję się od kilkunastu lat. Jako nastolatek złożyłem sobie gitarę elektryczną i pierwszy wzmacniacz. Teraz zajmuję się projektowaniem i tworzeniem "rzeczy niemożliwych" - sprzętu audio na zamówienie, obsługuję studia nagrań, sale koncertowe, radia, telewizje. Staram się wykonać urządzenie zgodnie z wizją klienta. Oprócz projektowania zajmuję się także naprawą różnego rodzaju sprzętu audio zaczynając od mikrofonów poprzez wzmacniacze, miksery, kończąc na gitarach elektrycznych.

 3. SOLECTRIC

  Polska

  Postęp technologiczny wkracza dzisiaj niemalże w każdą dziedzinę życia. Także w świecie zabawek dla dzieci zaczynają się pojawiać roboty edukacyjne, aby zapewnić dziecku zabawę połączoną z edukacją. Takie innowacyjne produkty w dziedzinie elektroniki użytkowej oferuje firma Solectric. Solectric dostarcza innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie elektroniki użytkowej. Na stronie sklepu znajdują się: drony DJI, roboty edukacyjne i produkty edukacyjne, foto video, słuchawki bezprzewodowe, kamery Insta360. Zobacz ofertę tutaj: https: //solectric.sklep.pl/

 4. EVENTROOM - KOMFORTOWA REALIZACJA TECHNICZNA TWOICH IMPREZ

  Polska

  Eventroom to komfortowa realizacja techniczna Twoich imprez. Jesteśmy firmą 11-letnim doświadczeniem w technicznej obsłudze eventów . Oferujemy kompleksową realizację imprez, poprzez oświetlenie, nagłośnienie, multimedia, sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, scenografię. Poza setkami przeprowadzonych eventów, mamy na swoim koncie tysiące konferencji. Wśród nich, także na szczeblu rządowym i międzynarodowym. Rocznie wykonujemy ok 200-300 realizacji technicznych imprez. Z Nami macie Państwo komfort i wygodę realizacji wydarzenia. Przygotowanie eventu wymaga dużo czasu i skupieniu na szczegółach, aby zgrać wszystkich podwykonawców w jednej realizacji. EVENTROOM to jeden przedstawiciel do ustalania wszystkich wymagań technicznych, przeprowadzenia eventu i zatroszczenia się o szczegóły. Służymy doradztwem i jesteśmy odpowiedzialni za całą oprawę techniczną imprezy. Pomożemy również w innych aspektach, jak dekoracje czy zapewnienie tłumaczy.

 5. MATFIZ24.PL MAREK DUDA

  Polska

  Zobacz już teraz multimedialne sposoby nauczania matematyki online. Przekonaj się jak prosta może być matematyka z wideo kursami. Tłumaczenia pojęć matematycznych omawiane są w postaci filmowych prezentacji, tworzonych przy pomocy profesjonalnego programu do nagrywania i obróbki dźwięku. Wysokiej jakości mikrofon sprawi, że cała uwaga zostanie skupiona na sensie omawianego problemu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AMATE AUDIO S.L.

  Hiszpania

  Firma AMATE AUDIO S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektronika profesjonalna audio. Jest również obecna w dziedzinach procesory sygnału. Ma siedzibę w Terrassa-Barcelona, Hiszpania.

 2. PRO!MEDIA ACTIVE GMBH

  Niemcy

  Firma PRO!MEDIA ACTIVE GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Elektronika profesjonalna audio. Ma siedzibę w Lage, Niemcy.

 3. DB CONSULTATION LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DB CONSULTATION LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektronika profesjonalna audio. Jest również obecna w dziedzinach konsultacje w dziedzinie profilaktyki akustycznej, kontroli dźwięku i poziomu hałasu, akustyka otoczenia, badanie poziomu hałasu, i badania wpływu na środowisko. Ma siedzibę w Colchester, Zjednoczone Królestwo.

 4. BLM MEDIA & EVENTTECHNIK GBR

  Niemcy

  Firma BLM MEDIA & EVENTTECHNIK GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektronika profesjonalna audio. Ma siedzibę w Negenborn, Niemcy.

 5. SYSTEM RENT A. KREITZ KG

  Niemcy

  Firma SYSTEM RENT A. KREITZ KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach Elektronika profesjonalna audio, Radio - produkcja i dystrybucja, Elektronika profesjonalna audio, i Radio - produkcja i dystrybucja. Ma siedzibę w Maintal, Niemcy.

 1. PUXLEY EVENT PRODUCTION

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PUXLEY EVENT PRODUCTION, roku i działającą w sektorze Elektronika profesjonalna audio. Jest również obecna w dziedzinach Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Widowiska i przedstawienia - producenci, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Widowiska i przedstawienia - producenci, i planowanie wydarzeń. Ma siedzibę w Exeter, Zjednoczone Królestwo.

 2. AUDIOVISUALES DELTA

  Hiszpania

  Firma AUDIOVISUALES DELTA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektronika profesjonalna audio. Ma siedzibę w Málaga, Hiszpania.

 1. PARKERJONES ACOUSTICS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PARKERJONES ACOUSTICS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektronika profesjonalna audio. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie akustyczne, akustyka otoczenia, akustyka architektoniczna, i akustyka. Ma siedzibę w Bristol, Zjednoczone Królestwo.

 2. OASIDELLEMERAVIGLIE

  Włochy

  Firma OASIDELLEMERAVIGLIE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Elektronika profesjonalna audio. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do drukarek, i materiał. Ma siedzibę w Zagarise, Włochy.

 3. FORMULA SOUND

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FORMULA SOUND, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Elektronika profesjonalna audio. Jest również obecna w dziedzinach miksowanie audio, profesjonalne urządzenia nagrywające, kontrola zanieczyszczenia akustycznego, i materiały dla didżeja. Ma siedzibę w Oldham, Zjednoczone Królestwo.

 4. AENEA MESS UND STEUERUNGSSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma AENEA MESS UND STEUERUNGSSYSTEME GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektronika profesjonalna audio. Jest również obecna w dziedzinach Biura opracowań projektów przemysłowych, i Biura opracowań projektów przemysłowych. Ma siedzibę w Erlangen, Niemcy.

 5. S P L AUDIO SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma S P L AUDIO SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Głośniki - aparatura profesjonalna, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Elektronika profesjonalna audio, Głośniki - aparatura profesjonalna, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Elektronika profesjonalna audio, i urządzenia do udźwiękowienia. Ma siedzibę w Sale, Zjednoczone Królestwo.

 6. S R D SOUND & LIGHTING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma S R D SOUND & LIGHTING, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Elektronika profesjonalna audio. Jest również obecna w dziedzinach Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, wynajem instalacji oświetleniowych, urzadzenia oświetleniowe dla dyskotek i sal widowiskowych, i estrady modułowe do tymczasowych zabudowań. Ma siedzibę w Tonbridge, Zjednoczone Królestwo.

 7. IR ACÚSTICA

  Hiszpania

  Firma IR ACÚSTICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektronika profesjonalna audio. Ma siedzibę w Valverde Enrique (león), Hiszpania.

 8. INTERPOWER GENERATORS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma INTERPOWER GENERATORS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektronika profesjonalna audio. Jest również obecna w dziedzinach olejowe generatory pary do zastosowań przemysłowych, i Zespół prądotwórczy diesel. Ma siedzibę w Malton, Zjednoczone Królestwo.

 1. SILEN Y SISTEM

  Hiszpania

  Firma SILEN Y SISTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektronika profesjonalna audio. Jest również obecna w dziedzinach tłumiki wydechowe, doradztwo sektor izolacji akustycznych, drzwi dxwiękoszczelne, i izolacja. Ma siedzibę w Oviedo, Hiszpania.

 2. AKUSTIKBÜRO RAHE-KRAFT GMBH

  Niemcy

  Firma AKUSTIKBÜRO RAHE-KRAFT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja termiczna - materiały, Architektoniczne biura projektów, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Elektronika profesjonalna audio, Izolacja termiczna - materiały, Architektoniczne biura projektów, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, i Elektronika profesjonalna audio. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. OSIRIS AUDIO AG

  Niemcy

  Firma OSIRIS AUDIO AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aparaty telewizyjne i radiowe, magnetowidy. Jest również obecna w dziedzinach Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna, Wzmacniacze stereofoniczne, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Elektronika profesjonalna audio, Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna, Wzmacniacze stereofoniczne, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, i Elektronika profesjonalna audio. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 4. SCHALLMEYER

  Niemcy

  Firma SCHALLMEYER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna. Jest również obecna w dziedzinach Kolumny głośnikowe, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Głośniki - aparatura profesjonalna, Elektronika profesjonalna audio, Kolumny głośnikowe, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Głośniki - aparatura profesjonalna, i Elektronika profesjonalna audio. Ma siedzibę w Halle, Niemcy.

 5. INGENIEURBÜRO DRAEGER AKUSTIK

  Niemcy

  Firma INGENIEURBÜRO DRAEGER AKUSTIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Architektoniczne biura projektów, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Elektronika profesjonalna audio, Doradztwo strategiczne, naukowe i techniczne, Architektoniczne biura projektów, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Elektronika profesjonalna audio, i Doradztwo strategiczne, naukowe i techniczne. Ma siedzibę w Meschede, Niemcy.

 6. EXCALIBUR - MUSIK UND MEHR...

  Niemcy

  Firma EXCALIBUR - MUSIK UND MEHR..., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Aparaty telewizyjne i radiowe, magnetowidy. Jest również obecna w dziedzinach Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Głośniki - aparatura profesjonalna, Elektronika profesjonalna audio, Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Głośniki - aparatura profesjonalna, i Elektronika profesjonalna audio. Ma siedzibę w Schwarme, Niemcy.

 7. PRODUCCIONES EL SOTANO

  Hiszpania

  Firma PRODUCCIONES EL SOTANO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektronika profesjonalna audio. Jest również obecna w dziedzinach Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne, urządzenia do udźwiękowienia, instalacja nagłośnień sal konferencyjnych, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, i Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 8. PLANUNGSBÜRO FÜR LÄRMSCHUTZ ALTENBERGE SITZ SENDEN GMBH

  Niemcy

  Firma PLANUNGSBÜRO FÜR LÄRMSCHUTZ ALTENBERGE SITZ SENDEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Architektoniczne biura projektów, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Elektronika profesjonalna audio, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Architektoniczne biura projektów, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Elektronika profesjonalna audio, i Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi. Ma siedzibę w Senden, Niemcy.

 9. QUIETCO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma QUIETCO LTD, roku i działającą w sektorze Elektronika profesjonalna audio. Jest również obecna w dziedzinach izolatory akustyczne, izolowanie akustyczne dla klientów prywatnych i przemysłowych, izolacje termiczne i akustyczne, i materiały z wełny mineralnej do asonoryzacji. Ma siedzibę w Leamington Spa, Zjednoczone Królestwo.

 10. SCHALLTECHNISCHES BÜRO A. PFEIFER

  Niemcy

  Firma SCHALLTECHNISCHES BÜRO A. PFEIFER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja termiczna - materiały, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Elektronika profesjonalna audio, Doradztwo strategiczne, naukowe i techniczne, Izolacja termiczna - materiały, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Elektronika profesjonalna audio, i Doradztwo strategiczne, naukowe i techniczne. Ma siedzibę w Ehringshausen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo