• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elektronika okrętowa

Wyniki dla

Elektronika okrętowa - Import eksport

 1. FT-TEC GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się międzynarodowym doradztwem, handlem i produkcją specjalistycznych elementów wykorzystywanych przy budowie statków, samochodów ciężarowych oraz taboru kolejowego. Nasz sukces tkwi w jakości naszych zaawansowanych technologicznie produktów oraz elastycznym dostosowywaniu się naszej firmy do potrzeb klienta. Doradzamy naszym klientom w zakresie opracowywania nowych części i wspólnie decydujemy o zastosowaniu różnych materiałów. Dzięki dobrym kontaktom w wielu różnych dziedzinach jesteśmy w stanie zaoferować produkty wykonane z różnych materiałów. Są to arkusze z tworzyw sztucznych, części formowane wtryskowo lub wytłaczane, ale także stalowe produkty konstrukcyjne, takie jak blacha stalowa. Nasze produkty: • elastomery • elementy formowane wtryskowo z tworzyw sztucznych • wagi osiowe i kołowe • projektowanie instalacji przemysłowych • druk UV • pomiary 3D • pomiary analityczne • systemy bezpieczeństwa na statkach i łodziach • urządzenia monitorujące do łodzi sportowych

 2. PLEIGER MASCHINENBAU GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma PLEIGER MASCHINENBAU GMBH & CO KG, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Elektronika okrętowa, zawory oleodynamiczne, pompy do ścieków, Elektronika okrętowa, i Centrifugal pumps. Ma siedzibę w WITTEN, Niemcy.

 3. STEREONAVAL

  Hiszpania

  Firma STEREONAVAL, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Elektronika okrętowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Elektronika okrętowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i akcesoria do żaglówek. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 4. IMPORNÁUTICA

  Hiszpania

  Firma IMPORNÁUTICA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elektronika okrętowa. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do żaglówek. Ma siedzibę w Petrer, Hiszpania.

 5. ELECTRO PARTNERS

  Belgia

  Firma ELECTRO PARTNERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Jest również obecna w dziedzinach Elektronika okrętowa, naprawa instalacji elektrycznej, i Elektronika okrętowa. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. S.A. SCHIFFSTECHNISCHE AUSRÜSTUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma S.A. SCHIFFSTECHNISCHE AUSRÜSTUNGSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i Motorówki. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. SONAR DENZICILIK MALZ. TIC. VE SAN. LTD. STI.

  Turcja

  Firma SONAR DENZICILIK MALZ. TIC. VE SAN. LTD. STI., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elektronika okrętowa. Jest również obecna w dziedzinach radar do zastosowania w żegludze, kutry rybackie, i radar do statku. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. ARTURO SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma ARTURO SERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektronika okrętowa. Jest również obecna w dziedzinach cięcie termiczne, i usługi wsparcia dla elektrotechniki. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. SCHULTZ SHIPPING GMBH

  Niemcy

  Firma SCHULTZ SHIPPING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. SEAL MARINE GMBH

  Szwajcaria

  Firma SEAL MARINE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Ma siedzibę w Ehrendingen, Szwajcaria.

 1. SIGNALIS GMBH

  Niemcy

  Firma SIGNALIS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki okrętowe, Elektronika okrętowa, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki okrętowe, i Elektronika okrętowa. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 2. YACHT- UND SCHIFFSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma YACHT- UND SCHIFFSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Statki - budowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Statki - wyposażenie i przyrządy, i Elektronika okrętowa. Ma siedzibę w Kröslin, Niemcy.

 1. YACHTWERFT GLÜCKSTADT

  Niemcy

  Firma YACHTWERFT GLÜCKSTADT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i Motorówki. Ma siedzibę w Glückstadt, Niemcy.

 2. DIEDRICHS SCHIFFSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma DIEDRICHS SCHIFFSTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Prace budowlane wykończeniowe, Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Norden, Niemcy.

 3. NAUTIC-LAND BOOTSZUBEHÖR UND WASSERSPORT

  Szwajcaria

  Firma NAUTIC-LAND BOOTSZUBEHÖR UND WASSERSPORT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i Motorówki. Ma siedzibę w Urtenen-Schönbühl, Szwajcaria.

 4. WIECHMANN GMBH & CO

  Niemcy

  Firma WIECHMANN GMBH & CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Kotwice okrętowe, Elektronika okrętowa, Ładowanie akumulatorów, urządzenia, Akumulatory, baterie i zepoły urządzeń, Kotwice okrętowe, Elektronika okrętowa, Ładowanie akumulatorów, urządzenia, i Akumulatory, baterie i zepoły urządzeń. Ma siedzibę w Lemwerder, Niemcy.

 5. MÖLLER & BÖTTGER GMBH

  Niemcy

  Firma MÖLLER & BÖTTGER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Armatura sanitarna. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Statki - wyposażenie i przyrządy, i Elektronika okrętowa. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. TRIBOMAR GMBH

  Niemcy

  Firma TRIBOMAR GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Ma siedzibę w Glinde, Niemcy.

 7. SCHÜMPERLIN ENGINEERING AG

  Szwajcaria

  Firma SCHÜMPERLIN ENGINEERING AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Informatyka - oprogramowanie, Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Informatyka - oprogramowanie, i Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Effretikon, Szwajcaria.

 8. MATRONIK SCHIFFSELEKTRIK UND SCHIFFSELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Firma MATRONIK SCHIFFSELEKTRIK UND SCHIFFSELEKTRONIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Ma siedzibę w Rheurdt, Niemcy.

 1. DMS MARINE SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma DMS MARINE SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, i Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych. Ma siedzibę w Börnsen, Niemcy.

 2. E & M ENGEL & MEIER SCHIFFSELEKTRONIK DUISBURG GMBH

  Niemcy

  Firma E & M ENGEL & MEIER SCHIFFSELEKTRONIK DUISBURG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, Radary i radionawigacja, Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, i Radary i radionawigacja. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. WERNER OBER GMBH & CO KG

  Austria

  Firma WERNER OBER GMBH & CO KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Prace budowlane wykończeniowe, Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Lustenau, Austria.

 4. MRC GEMI MALZ ITH IHR DAN SAN TIC AŞ

  Turcja

  Firma MRC GEMI MALZ ITH IHR DAN SAN TIC AŞ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektronika okrętowa. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia do urzytku morskiego, i pojazd do zbierania i transportu odpadów przemysłowych. Ma siedzibę w Pendik, Turcja.

 5. SNC STAMER NAVIGATION-COMMUNICATION GMBH

  Niemcy

  Firma SNC STAMER NAVIGATION-COMMUNICATION GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Prace budowlane wykończeniowe, Elektryczne roboty instalacyjne, Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Prace budowlane wykończeniowe, i Elektryczne roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Geesthacht, Niemcy.

 6. VIKING TECHNICAL GMBH

  Niemcy

  Firma VIKING TECHNICAL GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, Statki - wyposażenie i przyrządy, Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i Motorówki. Ma siedzibę w Wiebelsheim, Niemcy.

 7. SONAR DENIZCILIK MALZEMERI TIC. VE SAN. LTD. STI.

  Turcja

  Firma SONAR DENIZCILIK MALZEMERI TIC. VE SAN. LTD. STI., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Elektronika okrętowa, kutry rybackie, Elektronika okrętowa, radar do statku, i wyposażenie okrętowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. NAVALIS KARSTEN KIRCHNER E.K.

  Niemcy

  Firma NAVALIS KARSTEN KIRCHNER E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Ma siedzibę w Alfter, Niemcy.

 9. IMTECH MARINE GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma IMTECH MARINE GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, Elektronika okrętowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 10. DIETER PETERS

  Niemcy

  Firma DIETER PETERS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Elektronika okrętowa, Prace budowlane wykończeniowe, Elektryczne roboty instalacyjne, Elektronika okrętowa, Prace budowlane wykończeniowe, i Elektryczne roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Krummhörn, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo