• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elektromagnesy

Wyniki dla

Elektromagnesy - Import eksport

 1. KENDRION KUHNKE AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kendrion Kuhnke Automation jest Twoim specjalistą w dziedzinie techniki magnesów, płynów i sterowania, oferując bezpieczne, precyzyjne i innowacyjne komponenty i zespoły dla wielu obszarów zastosowań. Kendrion Kuhnke Automation jest częścią dywizji przemysłowej firmy Kendrion N.V. i działa jako jednostka biznesowa Industrial Actuators and Controls (IAC). W rozwoju i produkcji elektromagnesów i siłowników firma IAC korzysta z ponad 100-letniego doświadczenia i oferuje szeroką gamę produktów. Ponadto IAC jest producentem technologii płynów i specjalizuje się w opracowywaniu dostosowanych do potrzeb klienta zaworów, bloków zaworowych i regulatorów ciśnienia. W dziedzinie techniki sterowania IAC opiera się na uznanych międzynarodowych standardach branżowych, aby umożliwić integrację z szeroką gamą infrastruktur, a także indukcyjnych systemach grzewczych, które umożliwiają bezemisyjne ogrzewanie procesów przemysłowych. Nasze produkty znajdują zastosowanie głównie w technice medycznej, takiej jak dializatory, aparaty anestezjologiczne i wentylacyjne, unity stomatologiczne, urządzenia zabiegowe i terapeutyczne. W automatyce i robotyce, takich jak AGV, systemy przepływu materiałów i coboty. W inżynierii mechanicznej znajdują zastosowanie w przemyśle napojów i spożywczym, druku i przetwórstwie papieru oraz przemyśle tekstylnym. Inne obszary zastosowań to ochrona przeciwpożarowa i kontrola dostępu w technice budowlanej, a także awaryjne zaopatrzenie w tlen i zastosowania wewnątrzkabinowe w lotnictwie. Więcej o Kendrionie na www.kendrion.com

 2. MESUTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Innowacyjna technologia, wiodący know-how. MESUTRONIC Gerätebau GmbH produkuje od ponad 25 lat innowacyjną technikę wykrywania metali do zastosowań przemysłowych. Z naszej siedziby w Kirchberg im Wald dostarczamy naszym działającym globalnie klientom wysoko rozwinięte wykrywacze metalu, separatory metalu i systemy do badania metali promieniami rentgena. Nasza innowacyjność przyczynia się do najwyższych osiągnięć, dzięki czemu możemy się zaliczyć do liderów technologicznych w dziedzinie wykrywania metali i ciał obcych. Dla segmentów żywieniowego, farmaceutycznego, higienicznego, tworzyw sztucznych, drewna i górnictwa oferujemy szeroką paletę produktów, dzięki którym maszyny produkcyjne i Państwa klienci są chronieni przed ciałami obcymi. Jako firma zarządzana przez właściciela, od dziesięcioleci pokładamy zaufanie w naszym niemieckim zakładzie i ich pracownikach. Dzięki ich energii i wiedzy fachowej możliwe jest stosowanie naszych wysokiej jakości systemów.

 3. MAX BAERMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy w firmie MAX BAERMANN GmbH, wiodącym na świecie producencie magnesów trwałych spajanych tworzywami sztucznymi. Od ponad 90 lat dostarczamy wysokiej jakości produkty do silników krokowych, mikrosilników, czujników kąta, czujników momentu obrotowego, pomocniczych pomp chłodziwa, a także do armatury i przyrządów. Nasze magnesy są opracowywane w ścisłej współpracy z naszymi specjalistycznymi działami zajmującymi się projektowaniem, rozwojem produktów i procesów oraz zapewnieniem jakości, zgodnie ze specyficznymi wymaganiami naszych klientów. Oferujemy innowacyjne rozwiązania odpowiadające potrzebom naszych klientów. W MAX BAERMANN GmbH przywiązujemy dużą wagę do jakości i spójności naszej produkcji. Nasze procesy spełniają najwyższe międzynarodowe standardy i posiadamy certyfikat IATF16949: 2016. Niestandardowe rozwiązania wymagają specjalnych narzędzi i urządzeń, które produkujemy we własnej narzędziowni. Nasze materiały są starannie dobierane i testowane przed użyciem, aby spełniać nasze wysokie standardy jakości. Procesy mieszania i proporcje podlegają ciągłej kontroli i są stale optymalizowane, aby zapewnić, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy.

 4. SELTER S.A.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma SELTER S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia podnośnikowe magnetyczne, elektromagnesy, p?yty magnetyczne, oddzielacze magnetyczne, elementy magnetyczne, tabliczki magnetyczne, i demagnetyzator. Ma siedzibę w Girona, Hiszpania.

 5. TDS PRECISION PRODUCTS GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma TDS PRECISION PRODUCTS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektromagnesy. Ma siedzibę w Dielsdorf, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KRÄMER ENERGIETECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KRÄMER ENERGIETECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektromagnesy. Ma siedzibę w Zierenberg, Niemcy.

 2. AGETHEN AUFBEREITUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AGETHEN AUFBEREITUNGSTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektromagnesy. Ma siedzibę w Neuss, Niemcy.

 3. MECALECTRO

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MECALECTRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektromagnesy. Ma siedzibę w Saarbrücken, Niemcy.

 4. ANDRIN MAGNETISME INDUSTRIEL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ANDRIN MAGNETISME INDUSTRIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektromagnesy. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki - wyposażenie, oddzielacze magnetyczne, podnoszenie magnesowe metodą wysokościową, chwytaki magnetyczne, i Podnośniki - wyposażenie. Ma siedzibę w Villers La Montagne, Francja.

 5. BISCHOFF FEDERNWERK UND NUTZFAHRZEUGTEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BISCHOFF FEDERNWERK UND NUTZFAHRZEUGTEILE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektromagnesy. Ma siedzibę w Staßfurt, Niemcy.

 1. DICTATOR TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DICTATOR TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektromagnesy. Ma siedzibę w Neusäß, Niemcy.

 2. HARTMANN + LÄMMLE AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma HARTMANN + LÄMMLE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektromagnesy. Ma siedzibę w Neuheim, Szwajcaria.

 1. ADVANCED MAGNETIC TECHNOLOGIES AND CONSULTING (AMT&C)

  Rosja

  Grupa AMT&C projektuje i produkuje urządzenia magnetyczne dla nauki i przemysłu, w oparciu o magnesy trwałe i systemy elektromagnetyczne: urządzenia magnetyczne i elektromagnetyczne z polem magnetycznym o wysokiej intensywności (wskaźniki wad, źródła pola magnetycznego); urządzenia do pomiaru pola elektromagnetycznego dla laboratoriów i badaczy; magnetometry indukcyjne; elektromagnesy. Grupa AMT&C koncentruje się na współczesnych obszarach zastosowania magnetyzmu: zawory odcinające gaz z niezależnych źródeł, aktuatory elektryczne i maszyny elektryczne o wyjątkowo wysokiej wydajności konwersji, zamontowane w kole silniki wyposażone w resory, naukowe przyrządy i systemy magnetyczne do badań kontrolnych kapsułkami endoskopowymi GI. AMT&C prowadzi działalność badawczo-rozwojową w dziedzinie hipertermii magnetycznej, ściśle ukierunkowanego pola magnetycznego, kontrolowanej desorpcji leków, rozmagnesowania adiabatycznego, a także w zakresie metod produkowania materiałów nanostrukturalnych i nanoskalnych.

 2. SGM MAGNETICS SPA

  Włochy

  Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie projektowania i konstrukcji rozwiązań magnetycznych do podnoszenia i rozdzielania przemysłowego. Podnoszenie: transport bliski wyrobów metalurgicznych (długie, płaskie i złom) w stalowniach i centrach serwisowych; rozdzielanie metali żelaznych i nieżelaznych za pomocą separatorów , taśmowych, krążkowych, bębnowych, maszyn do sortowania i separatorów z czujnikami wykorzystującymi promienie X.

 3. AC MAGNETS 98 SL

  Hiszpania

  Dostawca: magnesy, systemy magnetyczne, ferryty, urządzenia magnetyczne, taśmy magnetyczne, magnesy obrotowe, magnesy plstikowe, magnesy z alnico.

 4. SYSKO AG

  Szwajcaria

  Partner w zakresie pomp do parzenia espresso, pomp do ekspresów do kawy oraz pomp z kotwicą wibrującą.

 5. KENDRION (DONAUESCHINGEN/ENGELSWIES) GMBH

  Niemcy

  Firma KENDRION (DONAUESCHINGEN/ENGELSWIES) GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Elektromagnesy, doradztwo w dziedzinie elektromagnetyzmu, magnetic clamps, i Elektromagnesy. Ma siedzibę w Donaueschingen, Niemcy.

 6. ASSFALG GMBH

  Niemcy

  Firma ASSFALG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnesy. Jest również obecna w dziedzinach Elektromagnesy, chwytaki magnetyczne, magnets and permanent magnets, Elektromagnesy, i Manual router. Ma siedzibę w Schwäbisch Gmünd, Niemcy.

 7. DIMET GMBH

  Niemcy

  Firma DIMET GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Elektromagnesy, handling magnets, chwytaki magnetyczne, elektromagnesy podnośnikowe, i Elektromagnesy. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 8. ACTRONIC-SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma ACTRONIC-SOLUTIONS GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Elektromagnesy. Ma siedzibę w Adelsdorf, Niemcy.

 1. ILMENAUER MECHATRONIK GMBH

  Niemcy

  Firma ILMENAUER MECHATRONIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektromagnesy. Jest również obecna w dziedzinach napędy dźwignicowo-obrotowe, zwoje do magnesów, i Magnesy obrotowe. Ma siedzibę w Ilmenau, Niemcy.

 2. KUHSE INDUSTRIAL COMPONENTS GMBH

  Niemcy

  Firma KUHSE INDUSTRIAL COMPONENTS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektromagnesy. Ma siedzibę w Winsen / Luhe, Niemcy.

 3. LM SYSTEMS

  Turcja

  Firma LM SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektromagnesy. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia elektromagnetyczne, elektromagnesy podnośnikowe, i Szczypce do zaciskania. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. ATIB MAGNETICS

  Włochy

  Firma ATIB MAGNETICS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Elektromagnesy. Jest również obecna w dziedzinach elektromagnesy podnośnikowe. Ma siedzibę w Longhena, Włochy.

 5. MECAMAG

  Francja

  Firma MECAMAG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Elektromagnesy, podnoszenie magnesowe metodą wysokościową, i Elektromagnesy. Ma siedzibę w Chambery, Francja.

 6. MAGNETMECHANIK KRÖMEKE GMBH

  Niemcy

  Firma MAGNETMECHANIK KRÖMEKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnesy. Jest również obecna w dziedzinach Elektromagnesy, Elektromagnesy, i demagnetyzator. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 7. KENDRION (LINZ) GMBH

  Austria

  Firma KENDRION (LINZ) GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektromagnesy. Ma siedzibę w Linz, Austria.

 8. CALAMIT MAGNETE GMBH

  Niemcy

  Firma CALAMIT MAGNETE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Elektromagnesy, magnets and permanent magnets, oddzielacze magnetyczne, i Elektromagnesy. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 9. A.R.S. ELETTROMECCANICA S.R.L.

  Włochy

  Firma A.R.S. ELETTROMECCANICA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Cewki i solenoidy, Cewki i solenoidy, Zawory sterowane elektrycznie, i elektromagnesy. Ma siedzibę w La Morra, Włochy.

 10. GI-DA SRL

  Włochy

  Firma GI-DA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Elektromagnesy, magnetyczne wyposażenie do podnoszenia towarów, elektromagnesy podnośnikowe, Elektromagnesy, i oddzielacze magnetyczne. Ma siedzibę w Pompiano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo