• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elektromagnesy

Wyniki dla

Elektromagnesy - Import eksport

 1. MESUTRONIC GERÄTEBAU GMBH

  Niemcy

  Innowacyjna technologia, wiodący know-how. MESUTRONIC Gerätebau GmbH produkuje od ponad 25 lat innowacyjną technikę wykrywania metali do zastosowań przemysłowych. Z naszej siedziby w Kirchberg im Wald dostarczamy naszym działającym globalnie klientom wysoko rozwinięte wykrywacze metalu, separatory metalu i systemy do badania metali promieniami rentgena. Nasza innowacyjność przyczynia się do najwyższych osiągnięć, dzięki czemu możemy się zaliczyć do liderów technologicznych w dziedzinie wykrywania metali i ciał obcych. Dla segmentów żywieniowego, farmaceutycznego, higienicznego, tworzyw sztucznych, drewna i górnictwa oferujemy szeroką paletę produktów, dzięki którym maszyny produkcyjne i Państwa klienci są chronieni przed ciałami obcymi. Jako firma zarządzana przez właściciela, od dziesięcioleci pokładamy zaufanie w naszym niemieckim zakładzie i ich pracownikach. Dzięki ich energii i wiedzy fachowej możliwe jest stosowanie naszych wysokiej jakości systemów.

 2. ADVANCED MAGNETIC TECHNOLOGIES AND CONSULTING (AMT&C)

  Rosja

  Grupa AMT&C projektuje i produkuje urządzenia magnetyczne dla nauki i przemysłu, w oparciu o magnesy trwałe i systemy elektromagnetyczne: urządzenia magnetyczne i elektromagnetyczne z polem magnetycznym o wysokiej intensywności (wskaźniki wad, źródła pola magnetycznego); urządzenia do pomiaru pola elektromagnetycznego dla laboratoriów i badaczy; magnetometry indukcyjne; elektromagnesy. Grupa AMT&C koncentruje się na współczesnych obszarach zastosowania magnetyzmu: zawory odcinające gaz z niezależnych źródeł, aktuatory elektryczne i maszyny elektryczne o wyjątkowo wysokiej wydajności konwersji, zamontowane w kole silniki wyposażone w resory, naukowe przyrządy i systemy magnetyczne do badań kontrolnych kapsułkami endoskopowymi GI. AMT&C prowadzi działalność badawczo-rozwojową w dziedzinie hipertermii magnetycznej, ściśle ukierunkowanego pola magnetycznego, kontrolowanej desorpcji leków, rozmagnesowania adiabatycznego, a także w zakresie metod produkowania materiałów nanostrukturalnych i nanoskalnych.

 3. KENDRION KUHNKE AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Kendrion Kuhnke Automation jest Twoim specjalistą w dziedzinie techniki magnesów, płynów i sterowania, oferując bezpieczne, precyzyjne i innowacyjne komponenty i zespoły dla wielu obszarów zastosowań. Kendrion Kuhnke Automation jest częścią dywizji przemysłowej firmy Kendrion N.V. i działa jako jednostka biznesowa Industrial Actuators and Controls (IAC). W rozwoju i produkcji elektromagnesów i siłowników firma IAC korzysta z ponad 100-letniego doświadczenia i oferuje szeroką gamę produktów. Ponadto IAC jest producentem technologii płynów i specjalizuje się w opracowywaniu dostosowanych do potrzeb klienta zaworów, bloków zaworowych i regulatorów ciśnienia. W dziedzinie techniki sterowania IAC opiera się na uznanych międzynarodowych standardach branżowych, aby umożliwić integrację z szeroką gamą infrastruktur, a także indukcyjnych systemach grzewczych, które umożliwiają bezemisyjne ogrzewanie procesów przemysłowych. Nasze produkty znajdują zastosowanie głównie w technice medycznej, takiej jak dializatory, aparaty anestezjologiczne i wentylacyjne, unity stomatologiczne, urządzenia zabiegowe i terapeutyczne. W automatyce i robotyce, takich jak AGV, systemy przepływu materiałów i coboty. W inżynierii mechanicznej znajdują zastosowanie w przemyśle napojów i spożywczym, druku i przetwórstwie papieru oraz przemyśle tekstylnym. Inne obszary zastosowań to ochrona przeciwpożarowa i kontrola dostępu w technice budowlanej, a także awaryjne zaopatrzenie w tlen i zastosowania wewnątrzkabinowe w lotnictwie. Więcej o Kendrionie na www.kendrion.com

 4. ASSFALG GMBH

  Niemcy

 5. SELTER S.A.

  Hiszpania

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MECALECTRO

  Niemcy

 2. TDS PRECISION PRODUCTS GMBH

  Szwajcaria

 3. KRÄMER ENERGIETECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. AGETHEN AUFBEREITUNGSTECHNIK

  Niemcy

 5. ANDRIN MAGNETISME INDUSTRIEL

  Francja

 1. BISCHOFF FEDERNWERK UND NUTZFAHRZEUGTEILE GMBH

  Niemcy

 2. DICTATOR TECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. EUROMAGNETI DI FILIPPINI CESARE & C. SNC

  Włochy

 2. HARTMANN + LÄMMLE AG

  Szwajcaria

 3. MAGNETMECHANIK KRÖMEKE GMBH

  Niemcy

 4. SGM MAGNETICS SPA

  Włochy

  Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie projektowania i konstrukcji rozwiązań magnetycznych do podnoszenia i rozdzielania przemysłowego. Podnoszenie: transport bliski wyrobów metalurgicznych (długie, płaskie i złom) w stalowniach i centrach serwisowych; rozdzielanie metali żelaznych i nieżelaznych za pomocą separatorów , taśmowych, krążkowych, bębnowych, maszyn do sortowania i separatorów z czujnikami wykorzystującymi promienie X.

 5. AC MAGNETS 98 SL

  Hiszpania

  Dostawca: magnesy, systemy magnetyczne, ferryty, urządzenia magnetyczne, taśmy magnetyczne, magnesy obrotowe, magnesy plstikowe, magnesy z alnico.

 6. SYSKO AG

  Szwajcaria

  Partner w zakresie pomp do parzenia espresso, pomp do ekspresów do kawy oraz pomp z kotwicą wibrującą.

 7. KENDRION (DONAUESCHINGEN/ENGELSWIES) GMBH

  Niemcy

 8. DIMET GMBH

  Niemcy

 1. ACTRONIC-SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

 2. ILMENAUER MECHATRONIK GMBH

  Niemcy

 3. KUHSE INDUSTRIAL COMPONENTS GMBH

  Niemcy

 4. LM SYSTEMS

  Turcja

 5. ATIB MAGNETICS

  Włochy

 6. A.R.S. ELETTROMECCANICA S.R.L.

  Włochy

 7. SIGMAPHI

  Francja

 8. TEC AUTOMATISMES

  Francja

 9. CALAMIT MAGNETE GMBH

  Niemcy

 10. KENDRION (LINZ) GMBH

  Austria