• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elektrolityczna obróbka powierzchniowa

Wyniki dla

Elektrolityczna obróbka powierzchniowa - Import eksport

 1. ECOTDS

  Francja

  Założona w 2010 roku firma ECOTDS kontynuuje wzbogacanie wiedzy fachowej odziedziczonej po firmie ORP i nieustannie wykazuje swoją zdolność dostosowania się do zmian i do innowacji, aby towarzyszyć zmianom w procesach obróbki powierzchniowej. Naszą specjalnością jest cięcie blachy tytanowej na arkusze w celu dokonywania montażu do anodowania. ECOTDS, będąc blisko swoich klientów, nieustannie wprowadza innowacje dzięki czemu zajmuje unikatową pozycję na rynku. ECOTDS oferuje bardzo szeroką gamę rozwiązań z zakresu oprzyrządowania do mocowania elementów do obróbki, używając produktów standardowych i niestandardowych. ECOTDS odpowiada na potrzeby zastosowań w zakresie elektrolizy i lakierowania. ECOTDS działa w Europie, w Afryce Północnej i posiada sieć agentów w Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Maroku. ECOTDS otrzymała w 2012 roku nagrodę Excellenc'Export 2012 za całość swojej działalności eksportowej. Nasz zespół 15 osób, przeszkolonych w zakresie technik działalności przedsiębiorczej, stanowi kapitał kompetencji i rzadko spotykanych umiejętności.

 2. HIAT GGMBH

  Niemcy

  Instytut Technologii Stosowanych Wodoru i Informatyki (HIAT GGmbH) został założony w sierpniu 2002 roku. Wspólnie z małymi firmami i przedstawicielami przemysłu tworzymy podstawy naukowe do rozwoju i optymalizacji innowacyjnych produktów w dziedzinie ogniw paliwowych i technologii wodorowych. Instytut HIAT jest niezależny od firm i branż, a poza sprzedażą własnych produktów prowadzi również badania oraz zajmuje się rozwojem i transferem technologii związanych z aktualnymi i przyszłymi zagadnieniami poprzez inicjowane i zlecane przez branżę publiczne projekty badawcze. Nowe centrum zostało zlokalizowane na terenie parku naukowo-technologicznego w Schwerinie. HIAT stale wzmacnia swoją pozycję w dziedzinie technologii wodorowej i ogniw paliwowych. W szczególności rozwój kluczowych komponentów ogniw paliwowych i ogniw do elektrolizy, na które istnieje duży popyt i które mają doskonałą pozycję na rynku.

 3. RUDOLF CLAUSS GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. DEMA METALLSPRITZWERK ICOAT AG

  Szwajcaria

 5. IKS POLIWODA GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. H&U SCHEFFLER GMBH

  Niemcy

 2. LASTECH AG

  Szwajcaria

 3. METALLSPRITZBESCHICHTUNGEN DAHLBÜDDING GMBH

  Niemcy

 4. DE MARTIN AG SURFACE TECHNOLOGY

  Szwajcaria

 5. WILHELM HUMPERT GMBH & CO KG

  Niemcy

 1. GÜTEX K. H. RIECHMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. KERBIRIO SAS

  Francja

  KERBIRIO to specjalista w dziedzinie obróbki powierzchniowej wieloprocesowej. Posiadamy homologację najważniejszych klientów przemysłowych a różnorodność proponowanych procesów pozwala nam odpowiedzieć na wszystkie potrzeby dziedzinie pokryć metalowych. Samochodowe i procesy przemysłowe: cynk alkaliczny, cynk żelazo, cynk nikiel, cynk. Blaszki przez wirowanie: Deltaprotekt, Zintek. Kataforeza czarna przemysł lotniczy i procesy specjalne: Obróbka na aluminium OAS, OAC, OAD, Surtec 650, Alodine, cynk nikiel aero, pasywacja stal nierdzewna, nikiel chemiczny, nikiel elektrolityczny, oksydacja anodowa tytan, miedziowanie, cynowanie, posrebrzanie, złocenie, chromowanie. malowanie: CYNK PŁYTKOWY pulweryzacja Deltaprotekt, Zintek, primer, epoksy, proszek, termolakowanie. Przygotowywanie i wykańczanie: Wytrawianie, odtłuszczanie, śrutowanie, piaskowanie, fosfatacja cynkiem (sucha lub olejowa), pasywacja cynk, odgazowanie. Usługi dodatkowe: wykańczanie, sortowanie, kondycjonowanie, transport.

 1. AUSTERLITZ ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

 2. METDRA METALL- UND DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

 3. H+K BESCHICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. SAOS D.O.O.

  Chorwacja

 5. FRIEDRICH SCHIECHE

  Niemcy

 6. AD PLATING

  Francja

 7. LGTB

  Belgia

 8. SWINTON ELECTRO-PLATING LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. ETABLISSEMENTS LORILLEUX

  Francja

 2. PACKO ELECTROPOLISH

  Belgia

 3. GEINSA

  Hiszpania

 4. GMB METALLVEREDELUNG GMBH

  Niemcy

 5. GALVANOTEC

  Francja

 6. AGITE

  Francja

 7. SA METRASUR

  Francja

 8. ELECTROLYSE FONTENAYSIENNE

  Francja

 9. BUIJSSE

  Belgia

 10. KEMISAN KLOR-ALKALI A.Ş.

  Turcja