• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy

Wyniki dla

Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy - Import eksport

 1. UNITRO-FLEISCHMANN STÖRMELDESYSTEME INH. JÜRGEN FLEISCHMANN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy firmą założoną w 1971 roku. Pracujemy w dziedzinie uniwersalnej elektroniki przemysłowej i jesteśmy jednym z wiodących producentów w dziedzinie techniki sygnalizacji usterek. Pod hasłem "the power to control" opracowujemy i produkujemy systemy sygnalizacji usterek specjalnie dla dostawców energii, a także dla sektora przemysłowego i komunalnego. Nasze systemy sygnalizacji usterek powstały w ciągu ponad 45 lat od prostego zbiorowego sygnalizowania usterek do cyberfizycznych systemów ICT. Dzięki swoim wielofunkcyjnym właściwościom, systemy te są z powodzeniem stosowane na całym świecie. Dalsze inteligentne systemy do monitorowania stanu i obiektów do zastosowania w przemyśle 4.0 scenariusze do monitorowania technicznych urządzeń eksploatacyjnych i zasilających, ze zdalnym alarmowaniem i zdalną konserwacją. Kolejnym obszarem są komponenty magistrali LON dla automatyki budynkowej i przemysłowej z integracją systemów, jak również specjalne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. Opracowujemy systemy kontroli i monitorowania zamków drzwi do pomieszczeń czystych.

  Witryna www Open In New icon
 2. FEINMETALL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  FEINMETALL GmbH. Precyzyjne i dobrze przemyślane rozwiązania w zakresie złączy i styków są ważnym czynnikiem sukcesu, zwłaszcza w przypadku testowania komponentów i produktów elektrycznych i elektronicznych. Feinmetall oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie złączy i styków dla przemysłu elektronicznego, samochodowego i półprzewodników, dzięki czemu może wnieść istotny wkład w zapewnienie jakości. Dwie grupy produktów firmy, a mianowicie sondy testowe do testowania styków płytek drukowanych lub wiązek kablowych, a także karty testowe do testowania półprzewodników, idealnie się uzupełniają i zapewniają w rezultacie unikatowe doświadczenie w precyji, sięgając granic możliwości. Od ponad 50 lat firma Feinmetall jest niezawodnym partnerem w międzynarodowym przemyśle high-tech. Firma zajmuje globalną pozycję i oprócz siedziby w Niemczech posiada także zakłady i oddziały w USA, Czechach, Tunezji, Meksyku, Singapurze, na Tajwanie i w Chinach.

  Witryna www Open In New icon
 3. ING. ERICH GEISS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo założone po 1945 r. w obecnej siedzibie jako firma handlowa zajmująca się dostawami uzwojeń armaturowych do naprawy silników elektrycznych. Produkcja listw zaciskowych silnika, listw przyłączeniowych, uchwytów zaciskowych, końcówek kablowych, korpusów pierścieni ślizgowych, szczotek węglowych, śrub uchwytowych do szczotek, wsporników zaciskowych, wsporników mocujących, zacisków śrubowych. Od momentu założenia zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy ponad 250 form. Dzięki tym formom każdego dnia roboczego produkujemy dla naszych klientów na całym świecie ok. 40.000 listew zaciskowych silnika. Po rozpoczęciu produkcji pierścieni ślizgowych mamy dla naszych klientów ponad 700 różnych form do zespołów pierścieni ślizgowych, ponadto produkujemy także według starych rysunków wiodących producentów pierścieni ślizgowych.

  Witryna www Open In New icon
 4. RAFI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  RAFI projektuje i wytwarza komponenty elektromechaniczne i systemy komunikacji operator-maszyna, jak również podzespoły i urządzenia elektroniczne. Do grupy komponentów elektromechanicznych należą przełączniki dotykowe, przełączniki naciskowe i urządzenia sterujące (np. wyłączniki awaryjne). Obszar systemów obejmuje systemy wprowadzania danych, projektowane według potrzeb klienta, jak np. klawiatury szklane i foliowe oraz ekrany dotykowe, włącznie z elektroniką oraz interfejsami elektronicznymi do wprowadzania danych, przełączania i wyświetlania informacji. Realizacja specjalnych zamówień na podzespoły i urządzenia elektroniczne, włącznie ze sprowadzaniem komponentów z całego świata, testowanie i obsługa posprzedażowa, zostały połączone w obszar EMS (Electronic Manufacturing Services).

  Witryna www Open In New icon
 5. BÜHLER MOTOR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Bühler Motor zapewnia odpowiednie, robione na miarę, i długotrwale niezawodne rozwiązania w zakresie napędów dzięki małym silnikom DC/BLDC i silnikom z przekładnią. Więcej niż jeden z dziesięciu pracowników Bühler pracuje w dziedzinie badań i rozwoju. Dzięki własnemu działowi budowy prototypów, fundamentalnych badań rozwojowych i laboratoriom do różnorodnych testów firma Bühler Motor zapewnia szybkie i elastyczne opracowanie rozwiązania według specyfikacji klienta. Z entuzjazmem typowym dla Bühler ponad 1800 pracowników firmy dokłada wszelkich starań w realizacji efektywnej industrializacji i produkcji mechatronicznych układów napędowych w średnich i dużych ilościach. Z dziesięcioma zakładami na trzech kontynentach i dzięki wysoko rozwiniętym kompetencjom technologicznym Bühler Motor jest w stanie spełnić wymagania klientów pod względem krótkich terminów dostaw, jakości i ilości. Rynki strategiczne obejmują przemysł motoryzacyjny, technikę medyczną, ogólne rozwiązania przemysłowe np. automatykę budowlaną i technikę rolniczą.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KOLLER GROUP - STAMMWERK VITIS

  Austria

  Verified by europages badge

  Innowacyjne systemy i indywidualne komponenty do hydromasażu, hydromasażu i prysznica, wysokowydajne pompy, produkty do rewitalizacji wody i dodatki do kąpieli. Lider technologii wodnej od 40 lat. Zawsze możesz polegać na wysokiej jakości komponentach lidera rynku i jego wysoko wykwalifikowanym zespole ekspertów, którzy znajdą najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twoich wymagań. Elastyczne, szybkie i nieskomplikowane - wysokiej jakości części i narzędzia z mosiądzu, blachy i tworzyw sztucznych są opracowywane i produkowane zgodnie z Państwa życzeniami. Koller Metal and Plastics Technology jest oddziałem grupy Koller International. Hurtownia drewna jest ważnym filarem Grupy Koller International. W głównej siedzibie w Wiedniu i w Vitis dostępny jest szeroki wachlarz produktów z drewna.

  Witryna www Open In New icon
 2. BERATRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Serdecznie witamy w Beratronic GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Firma BERATRONIC GmbH, założona w Norymberdze, skupia się na branży elektronicznej. Jesteśmy usługodawcą w zakresie zaopatrzenia w obwody drukowane, aż po w pełni rozwinięte urządzenia elektroniczne, również w zakresie profesjonalnej pomocy przy specjalnych zadaniach w dziedzinie obwodów drukowanych, technologii grubowarstwowej lub cienkowarstwowej. Naszymi partnerami są wiodące instytuty, mogące zapewnić kompleksowe usługi technologiczne. Dzięki naszej unikalnej sieci wysoko wyspecjalizowanych partnerów oraz wieloletniemu doświadczeniu założycieli firmy, oferujemy naszym klientom optymalne kompetencje w zakresie jakości, niezawodności dostaw i ekonomiczności. Oferujemy rozwiązania dopasowane do konkretnych wymagań.

  Witryna www Open In New icon
 3. PETER HIRT GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Prowadnice kulkowe Peter Hirt indywidualnie dostosowują się do luzu. Komponenty liniowych prowadnic kulkowych składające się z wału, klatki kulowej i tulei są indywidualnie docierane, szlifowane i dopasowywane do każdej indywidualnej prowadnicy kulowej. Gwarantuje to brak efektu antypoślizgowego i najwyższą trwałość. Wkładki pomiarowe Peter Hirt są dostępne od najmniejszego rozmiaru 0-200 (średnica kulki 0.200 mm) aż do rozmiaru 12 (średnica kulki 4.000 mm). Obecnie najmniejszy rozmiar wkładki pomiarowej 0-200 ośrednicy kulki ruby wynoszącej 0.200 mm, jest wymiarowany do pomiaru gwintów do wielkości M1.7. Wkładki do pomiaru gwintów są dostępne pojedynczo lub w skrzynkach ochronnych wykonanych z drewna w postaci zestawu 12, 13 i 14. Moduły sygnalizujące kondycjonujące firmy Peter Hirt są przeznaczone specjalnie do sondy T z obwodem półmostkowym kompatybilnym z TESA®. Dostępne są moduły o napięciu zasilania 5, 12 lub 24 VDC oraz z bipolarnym lub unipolarnym sygnałem wyjściowym ± 5 VDC, ± 10 VDC, 0-5 VDC, 0-10 VDC

  Witryna www Open In New icon
 4. ADKOM ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od momentu założenia w 1992 r. ADKOM™ jest kompetentnym partnerem branżowym w zakresie planowania, koordynacji i realizacji projektów w dziedzinie wyświetlania. Wysoką dbałość o jakość potwierdzają certyfikaty DIN EN 9001: 2015, oraz dostawcy z certyfikatem ISO. Wykwalifikowany zespół inżynierów i ludzi biznesu jest dostępny, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące projektów wystawienniczych. Jako średniej wielkości interfejs europejskiego biznesu dla wybranych partnerów azjatyckich, ADKOM koncentruje się na wyświetlaczach i modułach specyficznych dla klienta, takich jak LCD, TFT, OLED i papier elektroniczny, jak również na modułach COG.ADKOM. Wahlarz proponowanych elementów poszerzony został przez rozwój działu elektroniki, jak również produkty powiązane z wyświetlaczami. W odpowiedzi na coraz bardziej złożone wymagania "ery cyfrowej", doświadczony zespół rozwojowy ADKOM wyspecjalizował się w rozwoju sprzętu i oprogramowania elektronicznych systemów sterowania i programowania mikrokontrolerów, np. specjalistyczne systemy wbudowane oparte na ARM.

  Witryna www Open In New icon
 5. KARL H. ACKERMANN GMBH & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja i sprzedaż specjalnych artykułów elektronicznych, m.in. zacisków elektrycznych. Listwy zaciskowe, zaciski, obejmy zaciskowe, podstawy zaciskowe, płytki zaciskowe, listwy zaciskowe płaskie, zaciski śrubowe, listwy zaciskowe nasadowe, zaciski płaskie szeregowe, obejmy zaciskowe DIN 46282, zaciski płaskie DIN 41000, listwy zaciskowe płaskie, wsporniki, płytki zaciskowe, przelotki, zaciski śrubowe DIN 46260, zaciski wysokonapięciowe DIN 46265, teflonowe końcówki do lutowania.

  Witryna www Open In New icon
 1. BILTON INTERNATIONAL GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo BILTON rozpoczęło swoją działalność w 2009 r. w Saalfelden, Salzburg. Dzisiaj BILTON jest liderem innowacji na rynku i produkuje i rozwija moduły LED w Austrii. Niezależnie od tego, czy chodzi o budynki, przemysł czy rzemiosło, wiedza produkcyjna zdobyta dzięki wewnętrznym badaniom i produkcji oferuje klientom nieograniczone możliwości realizacji rozwiązań oświetleniowych z produktami BILTON. BILTON wcześnie zrozumiał, że możliwe zastosowania liniowych rozwiązań LED stają się coraz bardziej wszechstronne. Potencjał modułów LED nie jest już wykorzystywany wyłącznie w budynkach, ale jest również stosowany w innych branżach.

  Witryna www Open In New icon
 2. E. DOLD & SÖHNE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  E. Dold & Söhne KG – rozwiązania w zakresie automatyzacji DOLD to średniej wielkości przedsiębiorstwo rodzinne aktywne na rynku międzynarodowym. Specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i globalnej sprzedaży wysokogatunkowych komponentów i kompleksowych systemów bezpiecznej automatyzacji na potrzeby konstrukcji instalacji i maszyn. Firma DOLD z powodzeniem konsekwentnie realizowała strategię rozwoju: zaczynając jako pionier w dziedzinie techniki przekaźników i stając się jednym z wiodących europejskich przedstawicieli branży funkcjonalnego bezpieczeństwa oraz technologii napędów. Produkty DOLD sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest ochrona ludzi przed obrażeniami oraz maszyn i instalacji przed uszkodzeniami, i gdzie zachodzi konieczność zwiększenia efektywności. Przykładowo przekaźniki bezpieczeństwa, a także czujniki prędkości obrotowej i postoju oraz bezprzewodowe systemy awaryjnego zatrzymania w niemal wszystkich branżach zapewnią niezawodne wyłączenie urządzeń w sytuacji zagrożenia.

  Witryna www Open In New icon
 3. EBINGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Asortyment naszych produktów obejmuje dziedziny TECHNOLOGII ROLOWANIA z bębnowymi zwijaczai wężów i kabli, TECHNOLOGII OPRYSKIWANIA z opryskiwaczami plecakowymi i wózkowymi, SPRAYÓW MANKAR ULV, POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH z pomostami roboczymi i wózkami elektrycznymi, jak również AKKU ASTSCHEREN. Państwa kompetentny partner w zakresie przesyłu cieczy i energii. Oferujemy Państwu kompleksowe doradztwo w zakresie transferu cieczy i energii z pompy za pomocą przewodów nawijanych na bębny i węży. Technologia zaworów i systemy montażowe, zarόwno stacjonarne jak i mobilne. Pojazdy elektryczne ułatwiające pracę w rolnictwie i ogrodnictwie. Nasz asortyment akumulatorowych pojazdów roboczych jest stale poszerzany i uzupełniany. Niezależnie od tego, czy chodzi o ułatwienie pracy w rolnictwie i ogrodnictwie, jak np. nasze narzędzia ogrodnicze, czy też pojazdy nośne, jak np. taczka elektryczna, możliwości zastosowania tych wielofunkcyjnych urządzeń są bardzo duże.

  Witryna www Open In New icon
 4. ELMEKO GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Projektowanie: Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości komponenty do szaf sterowniczych, niezbędne do bezpiecznego i prawidłowego działania układów sterowania lub rozdzielni. Do naszych produktów należy zarówno sprzęt do klimatyzacji, np. do chłodzenia, ogrzewania, osuszania, wentylacji, jak i kompletne szafy sterownicze i obudowy ścienne oraz różne akcesoria takie jak kieszenie na schematy połączeń. Produkcja: Zakład produkcyjny w Liebenscheid to serce naszej działalności i fabryka wytwarzająca produkty stałej wysokiej jakości. Osiągamy ją dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom i zaawansowanym podzespołom renomowanych producentów. Gwarantuje to doskonałe działanie techniki i zadowolenie klientów. Krótkie czasy realizacji zamówień i inteligentny system magazynowania zapewnia ponadto szybkie i niezawodne dostawy. Usługi: Krótkie procesy decyzyjne to gwarancja szybkiej realizacji zamówień i elastyczności. Jako niezawodni partnerzy naszych klientów troszczymy się o ich potrzeby.

  Witryna www Open In New icon
 5. CHRISTIAN STÖHR GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W oparciu o ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych produkujemy nasz Hel-x Füllkörper, wypełniacz do biologicznego oczyszczania ścieków i gazów oraz dodatek do zastosowania w akwakulturze. Na bogatym doświadczeniu jako fundamencie wysokiej wartości Hel-x Füllkörper, wypełniaczu z tworzyw sztucznych, można śmiało budować! Producja odbywa się według opracowanej przez nas metody w ścisłej zgodności ze standardami wysokiej jakości i ochrony środowiska w naszym zakładzie w Niemczech. Niskie koszty inwestycyjne i operacyjne, łatwa obsługa i wysoka wydajność sprawiają, że nasze wypełniacze Hel-x Füllkörper są dla Was ekologiczną i ekonomiczną alternatywą. Wypełniacze Hel-x Füllkörper są stosowane na całym świecie do oczyszczania ścieków komunalnych i przemysłowych w systemach MBBR i IFAS. Istnieją także liczne instalacje w akwakulturze i wytwórniach biogazu.

  Witryna www Open In New icon
 6. ROLEC GEHÄUSE-SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROLEC od dawna cieszy się wiodącą pozycją w dziedzinie rozwoju i produkcji nowych projektów, oferując obudowy, kompletne obudowy sterownicze oraz systemy wsporników. Oferta ROLEC obejmuje obudowy przemysłowe z aluminium, stali nierdzewnej, poliestru i ABS, jak również obudowy pod pulpity sterownicze i systemy wsporników. Oferujemy liczne wymiary standardowe, jak również rozwiązania specjalne na zamówienie klienta.

  Witryna www Open In New icon
 7. MICRO-HYBRID ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  MICRO-HYBRID Electronic GmbH jest średniej wielkości firmą specjalizującą się w zaawansowanych rozwiązaniach elektronicznych, projektowanych zgodnie z potrzebami klienta. Od 25 lat projektujemy i produkujemy innowacyjne urządzenia elektroniczne. Nasi klienci korzystają z niedoścignionych rozwiązań w zakresie sterowania i regulacji, działających w trudnych warunkach otoczenia. Nasza oferta obejmuje między innymi substraty i obudowy ceramiczne do zminiaturyzowanych modułów elektronicznych do sterowania czujnikami oraz komponenty i czujniki na podczerwień.

  Witryna www Open In New icon
 8. EME - ELECTRO MECHANIC EQUIPMENT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Coraz więcej producentów OEM na świecie specjalizujących się w urządzeniach elektrycznych poszukuje specjalistycznych odłączników, odpowiednich dla ich projektów. Zapotrzebowanie to często ma charakter nieregularny i dotyczy niewielkich partii lub nawet pojedynczych elementów. Dlatego też cały proces projektowania i produkcji sprzętu rozłączników SN (1-52kV) przez EME (Electro Mechanic Equipment) jest bardzo elastyczny. Nigdy nie obniżamy jakości. Przeciwnie, dla wszystkich odłączników stosujemy starą zasadę zwiększonych parametrów. Odłączniki na zamówienie projektujemy z udziałem klienta.

  Witryna www Open In New icon
 9. INTERCABLE GMBH

  Włochy

  Verified by europages badge
 10. MRC COMPONENTS GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. CARLO GAVAZZI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. FASTPOINT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. ESB ENERGIE SIGNAL BAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. HSTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. INGUN PRÜFMITTELBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. PRIMUS PRÄZISIONSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. MBS AG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. BECKER ELEKTROKOHLE INH. DIPL.-ING. REINER FUNKE

  Niemcy

  Verified by europages badge
 9. NEUBURGER.TECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge
 10. EP ELECTRONIC PRINT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
Filtry

Wyniki dla

Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy - Import eksport

Liczba wyników

11 087 przedsiębiorstwa