• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy

Wyniki dla

Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy - Import eksport

 1. KOLLER GROUP - STAMMWERK VITIS

  Austria

  Verified by europages badge

  Innowacyjne systemy i indywidualne komponenty do hydromasażu, hydromasażu i prysznica, wysokowydajne pompy, produkty do rewitalizacji wody i dodatki do kąpieli. Lider technologii wodnej od 40 lat. Zawsze możesz polegać na wysokiej jakości komponentach lidera rynku i jego wysoko wykwalifikowanym zespole ekspertów, którzy znajdą najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twoich wymagań. Elastyczne, szybkie i nieskomplikowane - wysokiej jakości części i narzędzia z mosiądzu, blachy i tworzyw sztucznych są opracowywane i produkowane zgodnie z Państwa życzeniami. Koller Metal and Plastics Technology jest oddziałem grupy Koller International. Hurtownia drewna jest ważnym filarem Grupy Koller International. W głównej siedzibie w Wiedniu i w Vitis dostępny jest szeroki wachlarz produktów z drewna.

 2. KARL H. ACKERMANN GMBH & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja i sprzedaż specjalnych artykułów elektronicznych, m.in. zacisków elektrycznych. Listwy zaciskowe, zaciski, obejmy zaciskowe, podstawy zaciskowe, płytki zaciskowe, listwy zaciskowe płaskie, zaciski śrubowe, listwy zaciskowe nasadowe, zaciski płaskie szeregowe, obejmy zaciskowe DIN 46282, zaciski płaskie DIN 41000, listwy zaciskowe płaskie, wsporniki, płytki zaciskowe, przelotki, zaciski śrubowe DIN 46260, zaciski wysokonapięciowe DIN 46265, teflonowe końcówki do lutowania.

 3. BERATRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Serdecznie witamy w Beratronic GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Firma BERATRONIC GmbH, założona w Norymberdze, skupia się na branży elektronicznej. Jesteśmy usługodawcą w zakresie zaopatrzenia w obwody drukowane, aż po w pełni rozwinięte urządzenia elektroniczne, również w zakresie profesjonalnej pomocy przy specjalnych zadaniach w dziedzinie obwodów drukowanych, technologii grubowarstwowej lub cienkowarstwowej. Naszymi partnerami są wiodące instytuty, mogące zapewnić kompleksowe usługi technologiczne. Dzięki naszej unikalnej sieci wysoko wyspecjalizowanych partnerów oraz wieloletniemu doświadczeniu założycieli firmy, oferujemy naszym klientom optymalne kompetencje w zakresie jakości, niezawodności dostaw i ekonomiczności. Oferujemy rozwiązania dopasowane do konkretnych wymagań.

 4. RAFI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  RAFI projektuje i wytwarza komponenty elektromechaniczne i systemy komunikacji operator-maszyna, jak również podzespoły i urządzenia elektroniczne. Do grupy komponentów elektromechanicznych należą przełączniki dotykowe, przełączniki naciskowe i urządzenia sterujące (np. wyłączniki awaryjne). Obszar systemów obejmuje systemy wprowadzania danych, projektowane według potrzeb klienta, jak np. klawiatury szklane i foliowe oraz ekrany dotykowe, włącznie z elektroniką oraz interfejsami elektronicznymi do wprowadzania danych, przełączania i wyświetlania informacji. Realizacja specjalnych zamówień na podzespoły i urządzenia elektroniczne, włącznie ze sprowadzaniem komponentów z całego świata, testowanie i obsługa posprzedażowa, zostały połączone w obszar EMS (Electronic Manufacturing Services).

 5. CHRISTIAN STÖHR GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W oparciu o ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych produkujemy nasz Hel-x Füllkörper, wypełniacz do biologicznego oczyszczania ścieków i gazów oraz dodatek do zastosowania w akwakulturze. Na bogatym doświadczeniu jako fundamencie wysokiej wartości Hel-x Füllkörper, wypełniaczu z tworzyw sztucznych, można śmiało budować! Producja odbywa się według opracowanej przez nas metody w ścisłej zgodności ze standardami wysokiej jakości i ochrony środowiska w naszym zakładzie w Niemczech. Niskie koszty inwestycyjne i operacyjne, łatwa obsługa i wysoka wydajność sprawiają, że nasze wypełniacze Hel-x Füllkörper są dla Was ekologiczną i ekonomiczną alternatywą. Wypełniacze Hel-x Füllkörper są stosowane na całym świecie do oczyszczania ścieków komunalnych i przemysłowych w systemach MBBR i IFAS. Istnieją także liczne instalacje w akwakulturze i wytwórniach biogazu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FEINMETALL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  FEINMETALL GmbH. Precyzyjne i dobrze przemyślane rozwiązania w zakresie złączy i styków są ważnym czynnikiem sukcesu, zwłaszcza w przypadku testowania komponentów i produktów elektrycznych i elektronicznych. Feinmetall oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie złączy i styków dla przemysłu elektronicznego, samochodowego i półprzewodników, dzięki czemu może wnieść istotny wkład w zapewnienie jakości. Dwie grupy produktów firmy, a mianowicie sondy testowe do testowania styków płytek drukowanych lub wiązek kablowych, a także karty testowe do testowania półprzewodników, idealnie się uzupełniają i zapewniają w rezultacie unikatowe doświadczenie w precyji, sięgając granic możliwości. Od ponad 50 lat firma Feinmetall jest niezawodnym partnerem w międzynarodowym przemyśle high-tech. Firma zajmuje globalną pozycję i oprócz siedziby w Niemczech posiada także zakłady i oddziały w USA, Czechach, Tunezji, Meksyku, Singapurze, na Tajwanie i w Chinach.

 2. ADKOM ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od momentu założenia w 1992 r. ADKOM™ jest kompetentnym partnerem branżowym w zakresie planowania, koordynacji i realizacji projektów w dziedzinie wyświetlania. Wysoką dbałość o jakość potwierdzają certyfikaty DIN EN 9001: 2015, oraz dostawcy z certyfikatem ISO. Wykwalifikowany zespół inżynierów i ludzi biznesu jest dostępny, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące projektów wystawienniczych. Jako średniej wielkości interfejs europejskiego biznesu dla wybranych partnerów azjatyckich, ADKOM koncentruje się na wyświetlaczach i modułach specyficznych dla klienta, takich jak LCD, TFT, OLED i papier elektroniczny, jak również na modułach COG.ADKOM. Wahlarz proponowanych elementów poszerzony został przez rozwój działu elektroniki, jak również produkty powiązane z wyświetlaczami. W odpowiedzi na coraz bardziej złożone wymagania "ery cyfrowej", doświadczony zespół rozwojowy ADKOM wyspecjalizował się w rozwoju sprzętu i oprogramowania elektronicznych systemów sterowania i programowania mikrokontrolerów, np. specjalistyczne systemy wbudowane oparte na ARM.

 3. PETER HIRT GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Prowadnice kulkowe Peter Hirt indywidualnie dostosowują się do luzu. Komponenty liniowych prowadnic kulkowych składające się z wału, klatki kulowej i tulei są indywidualnie docierane, szlifowane i dopasowywane do każdej indywidualnej prowadnicy kulowej. Gwarantuje to brak efektu antypoślizgowego i najwyższą trwałość. Wkładki pomiarowe Peter Hirt są dostępne od najmniejszego rozmiaru 0-200 (średnica kulki 0.200 mm) aż do rozmiaru 12 (średnica kulki 4.000 mm). Obecnie najmniejszy rozmiar wkładki pomiarowej 0-200 ośrednicy kulki ruby wynoszącej 0.200 mm, jest wymiarowany do pomiaru gwintów do wielkości M1.7. Wkładki do pomiaru gwintów są dostępne pojedynczo lub w skrzynkach ochronnych wykonanych z drewna w postaci zestawu 12, 13 i 14. Moduły sygnalizujące kondycjonujące firmy Peter Hirt są przeznaczone specjalnie do sondy T z obwodem półmostkowym kompatybilnym z TESA®. Dostępne są moduły o napięciu zasilania 5, 12 lub 24 VDC oraz z bipolarnym lub unipolarnym sygnałem wyjściowym ± 5 VDC, ± 10 VDC, 0-5 VDC, 0-10 VDC

 4. ING. ERICH GEISS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo założone po 1945 r. w obecnej siedzibie jako firma handlowa zajmująca się dostawami uzwojeń armaturowych do naprawy silników elektrycznych. Produkcja listw zaciskowych silnika, listw przyłączeniowych, uchwytów zaciskowych, końcówek kablowych, korpusów pierścieni ślizgowych, szczotek węglowych, śrub uchwytowych do szczotek, wsporników zaciskowych, wsporników mocujących, zacisków śrubowych. Od momentu założenia zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy ponad 250 form. Dzięki tym formom każdego dnia roboczego produkujemy dla naszych klientów na całym świecie ok. 40.000 listew zaciskowych silnika. Po rozpoczęciu produkcji pierścieni ślizgowych mamy dla naszych klientów ponad 700 różnych form do zespołów pierścieni ślizgowych, ponadto produkujemy także według starych rysunków wiodących producentów pierścieni ślizgowych.

 5. EAE ELECTRIC

  Turcja

  Verified by europages badge

  Grupa przedsiębiorstw EAE rozpoczęła swoją działalność w 1973 roku, stawiając sobie za cel projektowanie i wytwarzanie produktów oraz systemów celem usprawnienia procesów obsługi klienta, gwarantując niezawodność i efektywność kosztową. Założona przez ludzi z wykształceniem inżynierskim, Grupa EAE konsekwentnie przywiązuje dużą wagę do wysokiej jakości i niezawodności swoich wyrobów. W początkowych latach swojego istnienia, EAE Electric Inc. koncentrowała się na projektowaniu, produkcji i sprzedaży swoich systemów dystrybucji energii elektrycznej, w tym systemów szyn zbiorczych, zarządzania okablowaniem i systemów wsparcia. W 1983 roku, zostało założone przedsiębiorstwo EAE Lighting Inc., specjalizujące się w projektowaniu i wytwarzaniu produktów oświetleniowych LED dla biur i do zastosowań w przemyśle.W późniejszym okresie, powstały kolejno, w 1996, 2004 i 2009 roku, EAE Machinery Inc., EAE Electrotechnic Inc. i EAE Technology Inc.. Działając na rzecz zrównoważonego rozwoju, opracowywania produktów i poszerzania horyzontów, EAE nieustannie inwestuje w nowe technologie, obiekty przemysłowe, przedsiębiorstwa i zasoby ludzkie. Produkty EAE są dostępne w ponad stu krajach. Aby sprostać wyzwaniom rozwijającego się rynku, Grupa założyła firmy siostrzane we Włoszech, USA, Niemczech, Australii, Francji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ponadto, EAE prowadzi biura marketingowe w Hiszpanii, Francji, Zjednoczonym Królestwie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Indii, Arabii Saudyjskiej i Turkmenistanie. Oprócz tego, sieć dystrybutorów i partnerów systemowych oferuje produkty i usługi EAE w ponad 100 krajach na świecie.

 1. DEMTE ELEKTRIK METAL SANAYI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w DEMTE, Twoim głównym miejscu docelowym wysokiej jakości szyn din oraz profili do paneli elektrycznych i instalacji. Dziesięcioletnia ekspertyza w przemyśle wyrobów elektrycznych sprawia, że jesteśmy dumni z dostarczania kompleksowych rozwiązań, dostosowanych do Twoich wyjątkowych projektów. Odkryj naszą zróżnicowaną ofertę produktową, w tym szynę W Automate Din, gilotynę do szyn Din, skrzynki przyłączeniowe, rozdzielnice, skrzynki abs, obudowy i skrzynki przemysłowe, skrzynki do włazów kanalizacyjnych, kanały kablowe, elastyczne płaszcze spiralne, skrzynki metalowe, skrzynki poliestrowe, akcesoria DT, stabilizatory, izolowane, elastyczne pręty miedziane i inne wyroby, dostępne na naszej stronie www! W DEMTE, doceniamy wyjątkowość każdego projektu. Nasz oddany zespół ekspertów jest zaangażowany na rzecz opracowywania indywidualnych rozwiązań, zgodnie z Twoimi specyficznymi potrzebami. Korzystaj z opłacalnych rozwiązań tym bardziej, że DEMTE proponuje konkurencyjne ceny, aby zapewnić Ci optymalną wartość inwestycji. Dumnie służąc klientom w skali globalnej, dostarczamy wysokiej jakości produkty do Twoich drzwi. Bez względu na to, gdzie znajdujesz się, przedsiębiorstwo DEMTE z poświęceniem spełnia Twoje potrzeby w zakresie instalacji elektrycznej. Nasze dążenie do doskonałości wykracza poza przeciętność; nie tylko dostarczamy produkty najwyższej klasy, ale także zapewniamy, abyś otrzymał je bardzo dobrym stanie, dzięki naszej staranności podczas pakowania i odznakom jakości. Przeżyj wyjątkową obsługę klienta, poczynając od chwili, w której skontaktujesz się z nami. Wysoko cenimy naszych klientów. Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. KYNIX SEMICONDUCTOR HONG KONG LIMITED

  Hong Kong

  Verified by europages badge

  Kynix to wiodący internetowy dystrybutor półprzewodników i komponentów elektronicznych z siedzibą w Hongkongu. Założona w 2014 roku firma Kynix szybko stała się wiodącym dostawcą wysokiej jakości komponentów elektronicznych dla producentów zaawansowanych technologii, inżynierów, twórców i hobbystów na całym świecie. Kynix oferuje szeroką gamę komponentów w różnych kategoriach, w tym komponenty aktywne i pasywne, zasilacze, czujniki, złącza i wiele innych. Firma ściśle współpracuje z najlepszymi producentami, aby zapewnić najwyższą jakość i standardy oferowanych produktów. Oprócz szerokiego wyboru produktów, Kynix oferuje swoim klientom szereg usług o wartości dodanej. Obejmują one wewnętrzne testy i inspekcje, pomoc w zaopatrzeniu, a nawet niestandardowe pakowanie i etykietowanie. Wszystkie te usługi mają na celu pomóc klientom znaleźć odpowiednie produkty do ich projektów. Kynix prowadzi własne centra realizacji zamówień i oferuje szybką i niezawodną wysyłkę do klientów na całym świecie. Klienci mogą również skorzystać z elastycznego i kompetentnego zespołu obsługi klienta firmy, który odpowie na pytania klientów i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Kynix to doskonały wybór wysokiej jakości komponentów elektronicznych w konkurencyjnych cenach. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów, światowej klasy obsłudze klienta i usługom o wartości dodanej Kynix jest naprawdę punktem kompleksowej obsługi dla wszystkich potrzeb związanych z komponentami elektronicznymi.

 1. E. DOLD & SÖHNE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  E. Dold & Söhne KG – rozwiązania w zakresie automatyzacji DOLD to średniej wielkości przedsiębiorstwo rodzinne aktywne na rynku międzynarodowym. Specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i globalnej sprzedaży wysokogatunkowych komponentów i kompleksowych systemów bezpiecznej automatyzacji na potrzeby konstrukcji instalacji i maszyn. Firma DOLD z powodzeniem konsekwentnie realizowała strategię rozwoju: zaczynając jako pionier w dziedzinie techniki przekaźników i stając się jednym z wiodących europejskich przedstawicieli branży funkcjonalnego bezpieczeństwa oraz technologii napędów. Produkty DOLD sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest ochrona ludzi przed obrażeniami oraz maszyn i instalacji przed uszkodzeniami, i gdzie zachodzi konieczność zwiększenia efektywności. Przykładowo przekaźniki bezpieczeństwa, a także czujniki prędkości obrotowej i postoju oraz bezprzewodowe systemy awaryjnego zatrzymania w niemal wszystkich branżach zapewnią niezawodne wyłączenie urządzeń w sytuacji zagrożenia.

 2. ROLEC GEHÄUSE-SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROLEC od dawna cieszy się wiodącą pozycją w dziedzinie rozwoju i produkcji nowych projektów, oferując obudowy, kompletne obudowy sterownicze oraz systemy wsporników. Oferta ROLEC obejmuje obudowy przemysłowe z aluminium, stali nierdzewnej, poliestru i ABS, jak również obudowy pod pulpity sterownicze i systemy wsporników. Oferujemy liczne wymiary standardowe, jak również rozwiązania specjalne na zamówienie klienta.

 3. CENTER GLOBAL SOLUTIONS LLC

  Stany Zjednoczone

  Verified by europages badge

  Od ponad 20 lat nasza firma jest pionierem w rozwoju komponentów przemysłowych i materiałów eksploatacyjnych, obsługując ponad 450 projektów na całym świecie. Naszym głównym celem jest pomoc firmom w osiągnięciu redukcji kosztów i poprawy jakości, oferując jednocześnie płynne procesy dostaw bez żadnych dodatkowych opłat dla naszych cenionych klientów. Nasze ekspertyza to dostarczanie wysokiej jakości części i komponentów, z silnym naciskiem na spersonalizowaną uwagę i ciągłe ulepszenia.

 4. FLAIG TE MAGNETSYSTEME

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Zielone magnesy dla nowoczesnego przemysłu. Zlokalizowani w pięknym Schwarzwaldzie, nasi specjaliści oferują najlepsze doradztwo od wiodącego producenta systemów magnesów trwałych i elektropermanentnych. Oprócz szerokiej gamy standardowych produktów, takich jak seria FX w dziedzinie magnesów podnoszących i seria FXL w technologii mocowania magnetycznego, oferujemy szeroką gamę magnetycznych pomocniczych urządzeń mocujących i podnoszących oraz produkujemy niestandardowe rozwiązania w ilościach pojedynczych lub jako OEM dla Twoich wymagań.

 5. EME - ELECTRO MECHANIC EQUIPMENT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Coraz więcej producentów OEM na świecie specjalizujących się w urządzeniach elektrycznych poszukuje specjalistycznych odłączników, odpowiednich dla ich projektów. Zapotrzebowanie to często ma charakter nieregularny i dotyczy niewielkich partii lub nawet pojedynczych elementów. Dlatego też cały proces projektowania i produkcji sprzętu rozłączników SN (1-52kV) przez EME (Electro Mechanic Equipment) jest bardzo elastyczny. Nigdy nie obniżamy jakości. Przeciwnie, dla wszystkich odłączników stosujemy starą zasadę zwiększonych parametrów. Odłączniki na zamówienie projektujemy z udziałem klienta.

 6. L-OMEGA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma L-OMEGA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach automaty, elektryczne urządzenia automatyczne, procesy automatyczne przemysłowe, i metalurgia. Ma siedzibę w Longvic, Francja.

 7. FASTPOINT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FASTPOINT GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Ma siedzibę w Geretsried, Niemcy.

 8. MRC COMPONENTS GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MRC COMPONENTS GMBH & CO.KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Ma siedzibę w Freising, Niemcy.

 1. INGUN PRÜFMITTELBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INGUN PRÜFMITTELBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Ma siedzibę w Konstanz, Niemcy.

 2. ESB ENERGIE SIGNAL BAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ESB ENERGIE SIGNAL BAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Ma siedzibę w Rethwisch, Niemcy.

 3. MBS AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MBS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Ma siedzibę w Sulzbach-Laufen, Niemcy.

 4. CARLO GAVAZZI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CARLO GAVAZZI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Ma siedzibę w Darmstadt, Niemcy.

 5. HSTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HSTRONIC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Ma siedzibę w Schwäbisch Hall, Niemcy.

 6. EP ELECTRONIC PRINT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EP ELECTRONIC PRINT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 7. NEUBURGER.TECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NEUBURGER.TECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Ma siedzibę w Heroldstatt, Niemcy.

 8. SARFERT ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SARFERT ELECTRONIC GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Ma siedzibę w Perlesreut, Niemcy.

 9. WIMEDES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WIMEDES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Ma siedzibę w Gingen An Der Fils, Niemcy.

 10. SENSOPART INDUSTRIESENSORIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SENSOPART INDUSTRIESENSORIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Precyzyjne urządzenia pomiarowe, System wizji przemysłowej, Czujniki, Precyzyjne urządzenia pomiarowe, System wizji przemysłowej, czujniki optyczne, Czujniki, bariery fotoelektryczne, i czujniki barwników. Ma siedzibę w 79695 Wieden, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy - Import eksport

Liczba wyników

9946 Przedsiębiorstwa