• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elektrociepłownie - instalacje i urządzenia

Wyniki dla

Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia - Import eksport

 1. PGNIG TERMIKA SA

  Polska

  PGNiG TERMIKA to największy w Polsce producent ciepła i energii elektrycznej wytwarzanych efektywną metodą kogeneracji. Nasza firma posiada kilka zakładów w Warszawie: Ciepłownię Kawęczyn, Elektrociepłownię Siekierki, Elektrociepłownię Żerań, Ciepłownię Wola, Ciepłownię Regaty oraz Elektrociepłownię Pruszków w Pruszkowie. PGNiG TERMIKA jest tanim dostawcą ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, który świadczy swoje usługi na terenie Warszawy i Pruszkowa. Jesteśmy również odbiorcą biomasy – zajmujemy się skupem wierzby energetycznej. Nasze zakłady produkują 11% całego wytwarzanego w Polsce ciepła. Dociera ono już do 70% warszawiaków i 60% mieszkańców Pruszkowa, Piastowa i Michałowic. PGNiG TERMIKA korzysta z produkcji w kogeneracji. Ta efektywna metoda sprawia, że nasza firma pokrywa w przybliżeniu 65% całkowitego zapotrzebowania Warszawy na energię elektryczną. Podstawowym paliwem, które wykorzystujemy w PGNiG TERMIKA, jest węgiel kamienny. Stopniowo zastępujemy go jednak biomasą.

 2. SOLUCIONES INTEGRALES DE COMBUSTIÓN

  Hiszpania

  Firma SOLUCIONES INTEGRALES DE COMBUSTIÓN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach prace konserwacyjne central cieplnych. Ma siedzibę w Artea-Vizcaya, Hiszpania.

 3. MORRIS VERGERIO

  Włochy

  Firma MORRIS VERGERIO, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Busto Arsizio, Włochy.

 4. VIENNE FROID CONCEPT

  Francja

  Firma VIENNE FROID CONCEPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Pont-Eveque, Francja.

 5. BIOCOM TECNOLOGÍA

  Hiszpania

  Firma BIOCOM TECNOLOGÍA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Hellín, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ECTOLAIN

  Ukraina

  Firma ECTOLAIN, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kotły parowe do zastosowań przemysłowych, kotły do zastosowań przemysłowych, i kotły parowe dla stalowni. Ma siedzibę w Dnepropetrovsk, Ukraina.

 2. TTE GROUP AS

  Norwegia

  Firma TTE GROUP AS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach industrial air conditioning, i heating and air conditioning. Ma siedzibę w Oslo, Norwegia.

 3. TRADEC GESELLSCHAFT FÜR PROZESSTECHNIK MBH

  Niemcy

  Firma TRADEC GESELLSCHAFT FÜR PROZESSTECHNIK MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Neidenstein, Niemcy.

 4. POLYTECHNIK DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma POLYTECHNIK DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Auenwald, Niemcy.

 5. REPARATII CENTRALE TERMICE IASI

  Rumunia

  Firma REPARATII CENTRALE TERMICE IASI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Iasi, Rumunia.

 1. JORGE FEBRERO

  Hiszpania

  Firma JORGE FEBRERO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach montaż baterii słonecznych, klimatyzowane powietrze, i piecyki na brykiet. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 2. FIRMA USLUGOWA ENERGO-MAR ROKITA WALDEMAR

  Polska

  Firma FIRMA USLUGOWA ENERGO-MAR ROKITA WALDEMAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kompensatory, Zasuwy i zawory, Kompensatory, ELEKTROFILTRY, izolatory ceramiczne, i Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Pszczyna, Polska.

 1. CEF TECHNIQUES

  Francja

  Firma CEF TECHNIQUES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczne roboty instalacyjne, heating, montaż instalacji ogrzewania przemysłowego, Elektryczne roboty instalacyjne, i heating and air conditioning. Ma siedzibę w Villiers-Le-Bel, Francja.

 2. FCCM FRANCE

  Francja

  Firma FCCM FRANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach analiza spalania w urządzeniach termicznych i klimatyzacyjnych, cold rooms, cooling systems, montaż pomp cieplnych, i Air conditioning and heating. Ma siedzibę w Sartrouville, Francja.

 3. CALOR S R L

  Rumunia

  Firma CALOR S R L, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hydrauliczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczne roboty instalacyjne, Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia, Roboty malarskie - firmy usługowe, Elektryczne roboty instalacyjne, Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia, i Roboty malarskie - firmy usługowe. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 4. ACTION ÉNERGY ET DÉVELOPPEMENT

  Francja

  Firma ACTION ÉNERGY ET DÉVELOPPEMENT, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach thermal insulation, terma, i klimatyzacja. Ma siedzibę w Bobigny, Francja.

 5. S.P. CORPORATION LTD . INTERNATIONAL TRADING

  Bułgaria

  Firma S.P. CORPORATION LTD . INTERNATIONAL TRADING, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w varna, Bułgaria.

 6. RO-WALT UTILAJE SRL

  Rumunia

  Firma RO-WALT UTILAJE SRL, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia, Armatura sanitarna, Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia, i Armatura sanitarna. Ma siedzibę w Otopeni, Rumunia.

 7. INEKON POWER, A.S.

  Republika Czeska

  Firma INEKON POWER, A.S., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia, Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia, i Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Praha 7, Republika Czeska.

 8. MERPRO SP. Z O.O. BIURO PROJEKTOWO - USLUGOWE I INFORMATYKI

  Polska

  Firma MERPRO SP. Z O.O. BIURO PROJEKTOWO - USLUGOWE I INFORMATYKI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia, Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia, i Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Ma siedzibę w Poznan, Polska.

 1. ZAKLAD BADAWCZO - PROJEKTOWY INWAT SP. Z O.O.

  Polska

  Firma ZAKLAD BADAWCZO - PROJEKTOWY INWAT SP. Z O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia, i Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Lodz, Polska.

 2. SYSTHERM SAS

  Francja

  Firma SYSTHERM SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia, i Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Grésy-Sur-Aix, Francja.

 3. PRATCO

  Rumunia

  Firma PRATCO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia, i Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 4. TAMULT AS

  Estonia

  Firma TAMULT AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia, i Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Harjumaa, Estonia.

 5. CRICOS PROD IMPEX SRL

  Rumunia

  Firma CRICOS PROD IMPEX SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie, i Elektrociepłownie. Ma siedzibę w Bucuresti Sectorul 3, Rumunia.

 6. REVAHO AGRO ROMANIA S R L

  Rumunia

  Firma REVAHO AGRO ROMANIA S R L, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia, Szklarnie, cieplarnie i inspekty, Irygacja - urządzenia, Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia, Szklarnie, cieplarnie i inspekty, i Irygacja - urządzenia. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 7. SAMSON SP. Z O.O. AUTOMATYKA I TECHNIKA POMIAROWA

  Polska

  Firma SAMSON SP. Z O.O. AUTOMATYKA I TECHNIKA POMIAROWA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia, i Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 8. BOSELLI GAS SERVICE

  Włochy

  Firma BOSELLI GAS SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach boilers technical service, i instalacja kotła parowego na gaz. Ma siedzibę w Granarolo Dell'emilia, Włochy.

 9. MICO, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma MICO, SPOL. S R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia, i Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Ma siedzibę w Trebic, Republika Czeska.

 10. SARL MBV VENTILATION

  Francja

  Firma SARL MBV VENTILATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Champigny-Sur-Marne, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

7000 Przedsiębiorstwa