• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • electric equipment

Wyniki dla

Electric equipment - Import eksport

 1. GÜNTHER SPELSBERG GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Spelsberg jest wiodącą na rynku firmą w branży elektrycznej z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie instalacji elektrycznych i technologii obudów. Wysoka innowacyjność firmy rodzinnej znajduje odzwierciedlenie w wielu patentach i zapewnia rozwiązania, które są szybkie i łatwe w instalacji oraz inspirują swoją trwałością i łatwością konserwacji. Rezultatem są produkty i systemy, które zawsze wyprzedzają stan aktualnej techniki i przekonują inteligentnymi szczegółami oraz uczciwą ceną. Były to nowe produkty, takie jak ognioodporne puszki łączeniowe WKE o integralności funkcjonalnej lub bezhalogenowe puszki łączeniowe z serii Red, dzięki którym firma Spelsberg, jako lider innowacyjności, pokazała nowe drogi i rozwinęła dalej technologię instalacji. Asortyment naszej niemieckiej firmy z wieloletnim doświadczeniem obejmuje obecnie ponad 5.000 artykułów dostępnych w całym kraju, w tym puszki przyłączeniowe, małe rozdzielnice, listwy zaciskowe, liczniki i obudowy przemysłowe.

 2. PROFELEC

  Francja

  Verified by europages badge

  ProfElec jest liderem na europejskim rynku sprzedaży sprzętu elektrycznego dla przedsiębiorstw przemysłowych i sektora usług. Od 15 lat odnosimy sukcesy w dostarczaniu usług i eksporcie na całym świecie. Nasze zaawansowane technologicznie zakłady we Francji, Estonii i na Litwie umożliwiają nam projektowanie, produkcję i eksport najlepszych skrzynek elektrycznych od niskonapięciowych po 6300A. Oprócz tego, opracowujemy różnego rodzaju ogrodzenia aby spełnić oczekiwania wszystkich klientów: od niewielkich skrzynek sterowniczych po systemy automatyki o wielu dziesiątkach merów długości. Prowadzimy głównie działalność eksportową, współpracując wyłącznie z najważniejszymi podmiotami w sektorze produkcji sprzętu elektrycznego, takimi jak Schneider Electric, Legrand, ABB, Siemens, Hager, APC, Finder, Wago, Eaton, Logstrup, OEZ. Dlaczego wybierasz ProfElec? Dostawa w 48 godzin - wysyłamy zamówienia z naszego magazynu we Francji. Profesjonalizm - Wszyscy nasi eksperci i inżynierowie posiadają rozległe, międzynarodowe doświadczenie. Najlepsze warunki - kupujemy niskonapięciowe komponenty elektryczne bezpośrednio u producentów i oferujemy je naszym klientom po najlepszych cenach. Zapoznaj się z naszym katalogiem i skontaktuj się z naszymi ekspertami!

 3. NECRON ENERGY ELECTRONIC SAN. TIC. A.S.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1989 roku, przedsiębiorstwo Necron Electronic Software Engineering Inc. z dumą zajmuje miejsce czołowego, tureckiego producenta Combi-UPS, specjalizującego się w przemysłowych zasilaczach awaryjnych. Znani z wizjonerskich, nowatorskich rozwiązań, osiągnęliśmy znaczące kamienie milowe w przemyśle. Po rozpoczęciu działalności w obiekcie o powierzchni 4, 500 m² w Zorganizowanej Strefie Przemysłowej w Tuzla, przenieśliśmy się do efektywnej powierzchni 800 m² biura w Ankarze, wzmacniając wsparcie instytucji publicznych. Nasz szeroki asortyment produktów obejmuje: •Wyposażenie pojazdów elektrycznych: Dostarczanie solidnych rozwiązań ładowania pojazdów. •Systemy UPS: Oferowanie różnorodnych, przemysłowych zasilaczy awaryjnych online, w tym opcje przemysłowe i modułowe. •Rozwiązania dla centrów danych: Dostawa komponentów wysokiej jakości centrów danych i modułowych centrów danych. •Baterie •Szafy bateryjne •Inwertory •Prostowniki •Konwertery •Regulatory Nasze niewzruszone zaangażowanie na rzecz wysokiej jakości międzynarodowych standardów wyraża się stosowaniem przez nas standardów ISO9001, ISO14001, ISO18001, ISO20001, ISO27001, TSE, i CE, gwarantując najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Nasze główne zadanie koncentruje się na zabezpieczeniu krytycznych obciążeń prądem elektrycznym, obejmujących systemy komputerowe, sprzęt medyczny, systemy komunikacyjne, systemy kontroli i alarmowe, systemy oświetleniowe, szpitale i centra danych. Te kluczowe zastosowania wymagają niezawodnej ochrony i rozwiązań zasilania awaryjnego celem zapewnienia płynności działania. Aby uzyskać więcej informacji lub zadać pytania, prosimy bez wahania kontaktować się z nami.

 4. EDIT ELEKTRONIK SIST SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma Edit Electronic została założona w 1995 roku w celu opracowywania profesjonalnych rozwiązań przeznaczonych do zastosowań przemysłowych i komercyjnych oraz produkcji urządzeń do zarządzania napięciem i mocą. Produkcja, która rozpoczęła się od stabilizatorów napięcia i przemysłowych ładowarek akumulatorów, zdywersyfikowała się i rozwinęła dzięki innowacyjnej wizji naszych inżynierów zajmujących się badaniami i rozwojem oraz wysiłkom naszego dynamicznego personelu produkcyjnego. W naszej fabryce w Stambule, w Turcji, produkujemy automatyczne stabilizatory napięcia, dynamiczne stabilizatory napięcia, ładowarki akumulatorów, symulatory sieci, regulowane źródła napięcia i transformatory mocy. W 2020 r. rozpoczęliśmy produkcję 80% części produktów w ramach własnej struktury. Estetyczne i trwałe obudowy, możliwość projektowania przestrzennego, dostosowanego do potrzeb klienta. Łatwa w montażu technologia wolno stojących kabin modułowych. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w terenie opracowujemy nowe produkty i nowe rozwiązania dla wszystkich potrzeb związanych z obudowami. Produkujemy wolno stojące szafy modułowe, naścienne elektryczne panele dystrybucyjne, zewnętrzne szafy typu rac, szafy ze stali nierdzewnej i aluminium, jednoczęściowe skrzynki urządzeń i konsole sterowania maszynami… Nasze produkty, które wytwarzamy przy użyciu zaawansowanych technologii, dostarczamy na cały świat. Nasi inżynierowie ds. badań i rozwoju oraz produkcji wykorzystują najnowsze technologie w celu zwiększenia wydajności produktów, bezpieczeństwa pracy i efektywności energetycznej. Dzięki wieloletniej wiedzy i doświadczeniu w terenie pracujemy nad dostarczaniem najlepszych rozwiązań.

 5. ELINNOV CONNECT

  Francja

  Verified by europages badge

  Elinnov Connect jest dystrybutorem, wyspecjalizowanym w sprzedaży sprzętu elektrycznego dla firm w sektorach mieszkalnym, przemysłowym i usług. Prowadzimy dystrybucję naszych produktów wyłącznie w eksporcie. Współpracujemy z renomowanymi markami na rynku sprzętu elektrycznego, takimi jak Legrand, Schneider, Dahua, Hanwha Techwin, Ekivalan. Założyciele/Wspólnicy pracowali zarówno u renomowanych producentów, jak i w branży międzynarodowego przewozu towarów. Elinnov Connect zobowiązuje się dostarczyć Ci wysokiej jakości sprawny sprzęt, spełniający wszystkie normy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BEMIS INDUSTRIAL PLUGS AND SOCKETS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo BEMIS ELECTRIC zostało założone w 1994 roku w Bursa, jednym z głównych przemysłowych miast w Turcji. Bemis zostało tworzone w celu produkcji elektrycznych materiałów przemysłowych. Firma rozpoczęła produkcję od wytwarzania 3 rodzajów gniazd trójfazowych na płaskie bolce, 3 tysięcy rodzajów elektrycznych materiałów przemysłowych, produkując w 100% w kraju i stając się w krótkim czasie pionierem w branży. Stosując SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ ISO 9001-2015, posiadając certyfikaty jakości CE, TSE, GOST-R, UKRSEPRO I TÜV, BEMIS, z wyszkolonym i doświadczonym zespołem, utrzymuje pozycję lidera w branży. BEMIS pewnie i nieprzerwanie rozwija się, by stać się renomowaną marką zarówno na rynku krajowym, jak i światowym poprzez eksport. BEMIS jest liderem w swojej branży na tureckim rynku; produkuje plastikowe, metalowe i gumowe gniazda wtykowe spełniające różne standardy, zgodnie ze zróżnicowanymi wartościami napięcia i wymaganiami. Bez wahania skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. MK ELEC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MK ELEC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze ELECTRIC EQUIPMENT. Jest również obecna w dziedzinach Komponenty elektroniczne, Armatura sanitarna, Komponenty elektroniczne, Armatura sanitarna, i Plumbing fixtures and accessories. Ma siedzibę w Goussainville, Francja.

 3. MINSAVIT

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MINSAVIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Firmy sprzątające, Wynajem samochodów, ELECTRIC EQUIPMENT, Oczyszczanie pomieszczeń przemysłowych i usługi porządkowe, wkręty specjalne, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, śruby i zakrętki samoblokujące, i Firmy sprzątające. Ma siedzibę w Besana In Brianza, Włochy.

 4. NABTESCO PRECISION EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NABTESCO PRECISION EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ELECTRIC EQUIPMENT. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 5. CARL METTLER

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma CARL METTLER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze ELECTRIC EQUIPMENT. Jest również obecna w dziedzinach KNX, Oświetlenie, Panele słoneczne, kabel, i sieci informatyczne. Ma siedzibę w Windhof, Luksemburg.

 1. TROYEX EXPROOF EQUIPMENTS

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma TROYEX EXPROOF EQUIPMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ELECTRIC EQUIPMENT. Jest również obecna w dziedzinach Środki przeciwwybuchowe, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Oświetlenie bezpieczeństwa, awaryjne i ewakuacyjne, Sprzęt elektryczny, lampy niepalne, środki przeciwwybuchowe, Środki przeciwwybuchowe, special installations explosion-proof work, i imadła dla instalacji elektrycznych antydeflagracyjnych. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 2. SENZANI BREVETTI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SENZANI BREVETTI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, Agroturystyka, Rama i ościeżnica, ELECTRIC EQUIPMENT, opakowania przemysłowe, pakowanie żywności, Opakowania spożywcze, pudła cięte, i Agroturystyka. Ma siedzibę w Faenza, Włochy.

 1. G. TORTI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma G. TORTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ELECTRIC EQUIPMENT. Jest również obecna w dziedzinach INSTALACJE ELEKTRYCZNE, Automatyzacja elektryczna, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, urządzenia automatyczne elektryczne, elektroniczne i pneumatyczne, i instalacja systemu elektrycznego. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. EL-NE ELEKTROTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma EL-NE ELEKTROTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ELECTRIC EQUIPMENT. Ma siedzibę w Hallein, Austria.

 3. EKV ELEKTRO-KOMPONENTEN-VERTRIEB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EKV ELEKTRO-KOMPONENTEN-VERTRIEB GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze ELECTRIC EQUIPMENT. Ma siedzibę w Bretzenheim, Niemcy.

 4. L.I.P.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma L.I.P., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Motoreduktory. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, ELECTRIC EQUIPMENT, Maszyny rolnicze, reduktory epicykloidyczne, zębatki, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, mikro przekładnie zębate, ELECTRIC EQUIPMENT, i Maszyny rolnicze. Ma siedzibę w Corsico, Włochy.

 5. BERTOLETTI MECCANICA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BERTOLETTI MECCANICA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkielet metalowy. Jest również obecna w dziedzinach ELECTRIC EQUIPMENT, Rama i ościeżnica, Maszyny rolnicze, zamki bezpieczństwa do mebli metalowych, ELECTRIC EQUIPMENT, Rama i ościeżnica, i Maszyny rolnicze. Ma siedzibę w Ospitaletto, Włochy.

 6. SC ELECTRONICS SERVICE SYSTEM SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma SC ELECTRONICS SERVICE SYSTEM SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energetyka - tablice rozdzielcze. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, ELECTRIC EQUIPMENT, Kable elektryczne, Budownictwo - maszyny i sprzęt, tablice elektryczne rozdziału energii - rozdzielnie elektryczne, Automatyzacja maszyn, programowanie PLC, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, i Automatyka. Ma siedzibę w Sibiu, Rumunia.

 7. EMRE KARADEMIR INH. EKATEC ELECTRONICS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EMRE KARADEMIR INH. EKATEC ELECTRONICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ELECTRIC EQUIPMENT. Ma siedzibę w Möglingen, Niemcy.

 8. EDS ELETTRONIC SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma EDS ELETTRONIC SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze ELECTRIC EQUIPMENT. Jest również obecna w dziedzinach INSTALACJE ELEKTRYCZNE, instalacja systemu elektrycznego, klimatyzatory, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, i instalacje fotoelektryczne. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 1. STIMTALUX SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza misja: Tworzymy najwyższej jakości produkty aby ogrzać Wasze życie. Jesteśmy wschodnioeuropejskim producentem metalowych i szklano-ceramicznych grzejników na podczerwień. Nasi klienci wybrali tę metodę ogrzewania ze względu na bezpieczeństwo, racjonalne zużycie energii oraz możliwość indywidualnego wzornictwa. Dlatego chcemy zaproponować wam nasze najlepsze rozwiązania. Od 2014 roku nasze grzejniki goszczą w domach i biurach, zarówno w Polsce jak i w innych krajach Unii Europejskiej.. Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością spotkamy się w naszym salonie w Warszawie. Codziennie dbając o jakość naszych produktów, zwracamy uwagę na każdy szczegół. Używamy wysokiej jakości materiałów - szkła hartowanego (6 mm), medycznej stali nierdzewnej, najnowocześniejszego sposobu barwienia i drukowania zdjęć na grzejnikach. Wybieramy dostawców wysokiej jakości komponentów, kontrolujemy proces produkcji i indywidualnie sprawdzamy każdy panel przed wysyłką. Nasze osiągnięcia są potwierdzone certyfikatami TUV Nord i 5-letnią gwarancją na każdy produkt. Do wyboru są wszystkie kolory palety RAL i setki obrazów do drukowania zdjęć i piaskowania. Nasze grzejniki idealnie pasują do wnętrza zarówno w starożytnych kościołach, jak i nowoczesnych "inteligentnych domach". Stimtalux jest otwarty na współpracę z firmami handlowymi, architektami, budowniczymi, projektantami, firmami instalacyjnymi i konsumentami, którzy preferują energooszczędne i estetyczne rozwiązania grzewcze.

 2. PARUS ELECTRO

  Rosja

  Parus Electro opracowuje i produkuje systemy zasilaczy bezprzerwowych, przetwornice oraz inne urządzenia elektryczne pod marką Svyaz Engineering: Zasilacze bezprzerwowe AC DC (UPS), akumulatory, urządzenia elektryczne do dezynfekcji powietrza UV, szafy na sprzęt telekomunikacyjny do rozdzielnic, itp. Urządzenia UPS firmy Svyaz Engineering są oparte na technologii podwójnej konwersji zapewniającej wysoką jakość napięcia wyjściowego i zapezpieczenie przed awariami sieci energetycznej. Firma ma bogate doświadczenie w zakresie kompleksowych rozwiązań "pod klucz" i oferuje swoim partnerom i klientom wydajne systemy bezprzerwowego zasilania AC, energooszczędne oprawy wpuszczane downlight LED, stacje ładowania pojazdów elektrycznych oraz wiele innych rodzajów sprzętu i urządzeń elektrycznych. Parus Electro zajmuje się również rozwojem, produkcją, dostawą, instalacją i rozruchem oraz serwisem systemów zasilania do urządzeń i wyposażenia infrastruktur.

 3. ELECTRÓNICA PROBAS

  Hiszpania

  Baterie, elementy wymienne, złącza, konektory, przewody zasilające, ładowarki, systemy zdalnego sterowania, akcesoria, sprzęt do spawania, narzędzia dla branży elektronicznej, podzespoły elektroniczne, sprzęt do nadzoru, anteny ziemne i satelitarne, odbiorniki, części zamienne do sprzętu AGD, drobny sprzęt AGD, przenośnik osobowy (Segway), etc. Wśród naszych marek: PROMAX, FLUKE, HAKKO, JBC, RALUX, FINDER, PHILIPS, FONESTAR, CEBEK, VELLEMAN, TELEVES, WINNER, TASOVISION, TECATEL, AVALVA, SEGWAY, FERSAY, JATA, WIKO.

 4. SEAVI SLU

  Hiszpania

  Produkcja i dystrybucja krajowa oraz międzynarodowa wszelkiego rodzaju puszek i puszeczek do zabudowy, sprzętu elektrycznego, telekomunikacyjnego, tablic rozdzielczych , wyłączników, wtyczek, mechanizmów, itd. Specjalizujemy się w produkcj puszek do instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych w budynkach mieszkalnych, puszek do mechanizmów do zabudowy, tablic ICP i zasilania, puszek do zabudowy do przyłączy lub rozgałęzień, puszek do ścianek działowych z bloczków drążonych typu płyty gipsowo-kartonowe, puszek do preinstalacji klimatyzacji

 5. ECLATS ANTIVOLS

  Francja

  ECLATS ANTIVOLS jest czołowym dystrybutorem sprzętu elektronicznego we Francji od ponad 40 lat. Wykorzystuje swoje know-how, aby zapewnić bezwzględne bezpieczeństwo swoim klientom. Wszystkie oferowane urządzenia są wyprodukowane we Francji lub w Europie, zgodnie ze standardami wiarygodności. Firma proponuje szeroki wachlarz produktów, Akcesoria do samochodów i motocykli, Alarmy domowe, Zasilacze i ładowarki, Automatyka do bram, Kable i wtyczki, Wykrywacze metali, Oświetlenie, Nadzór wideo, Odbiorniki i piloty, Oprzyrządowanie i Akcesoria, Odzież ochronna, itp... Regularnie oferujemy upłynniane partie towarów (na zamówienie), a także partie towarów dla biednych krajów. Wykonujemy dostawy do wszystkich państw europejskich i na całym świecie (pod pewnymi warunkami). Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w naszym sklepie przy 10 rue Gaston Evrard centrum hurtowe, 31094 Toulouse Cedex. W sprawie zakupów zapraszamy również do użycia konta pro na naszej stronie handlowej lub skonsultowania się z naszym zespołem.

 6. IMPULS (SYSTEMTECHNIK)

  Rosja

  Impuls jest twórcą i producentem urządzeń i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa energetycznego, zasilaczy i generatorów energii dla systemów bezprzerwowego zasilania w energię. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie zabezpieczenia zasilania energią i buduje systemy oparte na niezależnym źródle energii, takie jak akumulatory, stabilizatory napięcia i prostowniki. Kluczową zaletą zestawów UPS firmy "Impuls" jest ich wysoka niezawodność oraz rozsądna cena w stosunku do jakości i funkcjonalności. UPS do komputerów stacjonarnych firmy "Impuls" to niezawodne produkty dla małych biur, a UPS dla data center zapewniają ochronę urządzeń elektrycznych przed obciążeniami w dużych zakładach przemysłowych, instalacjach data center itp. Portfolio produktów firmy obejmuje zasilacze UPS od 450 VA do 1 MVA, w tym rozwiązania o zaawansowanym stopniu ochrony z wielopoziomową redundancją zasilania, aby sprostać potrzebom firm każdej wielkości. Wszystkie żródła zasilania awaryjnego firmy "Impuls" są testowane i opatrzone certyfikatami jakości.

 7. GALAXUS

  Szwajcaria

  Dobry dzień. Nazywam się Charlie, jestem obywatelką Polski i chciałbym przedstawić możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy w zaciszu własnego domu. Możesz sprzedawać przedmioty, takie jak smartfony, komputery lub samochody, bez ich wcześniejszego kupowania. Po nawiązaniu współpracy z Galaxus i zostaniu jednym z ich agentów, wyślą ci te przedmioty z cenami do wysłania w serwisie eBay, po sprzedaży przedmiotu wezmą 30% jako agent i wyślą 70% do firmy. Jestem agentem Galaxus i dzięki Galaxusowi w zeszłym roku zarobiłem dla siebie ponad 30 000 zł. Skontaktuj się z Dyrektorem Sprzedaży pod jej i pracuj z nią. Obiecuję, że później mi podziękujesz. W opcji polecenia wpisz moje imię, im więcej osób polecisz, tym wyższy miesięczny bonus.

 8. ELEKTROUZHMONTAZH, LTD

  Ukraina

  „Elektroyuzhmontazh ltd" to firma specjalizująca się w okablowaniu i dostosowywaniu oraz projektowaniu dla systemów zasilania, takich jak: używane w elektrowniach konwencjonalnych i jądrowych, transformacja stacji i dystrybutorów do 750 kV, linie zasilania do 35 kV, oraz w systemach automatyzacji procesów maszynowych.

 9. GERMANY GMBH

  Niemcy

  TME to firma rodzinna założona w 1990 roku. Jej historia rozpoczęła się od otwarcia w Łodzi (Polska) małego sklepu z elementami elektronicznymi do obsługi i produkcji na małą skalę. Po dwóch latach TME stworzyła swój pierwszy katalog produktów i prowadzi od tego czasu sprzedaż wysyłkową. Wraz z rozwojem gospodarki Polski i innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej TME pozyskała nowych klientów i wprowadziła do swojej oferty nowe grupy produktów. W 1997 roku powstała główna siedziba firmy - nowoczesne centrum logistyczne z magazynem, które w ciągu ostatnich kilku lat powiększyło się kilkakrotnie. Z czasem TME zaczął sprzedawać swoje produkty przez Internet. Jakość obsługi potwierdzona certyfikatem ISO 9001: 2009 i 14001: 2005.

 10. GUARCONSA

  Hiszpania

  Magazynowanie i dystrybucja sprzętu elektrycznego i oświetleniowego. Dostawa sprzętu elektrycznego dla firm budowlanych, instalatorów, przedsiębiorstw sprzątających, instytucji publicznych oraz szpitali.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Electric equipment - Import eksport

Liczba wyników

1067 Przedsiębiorstwa