• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • electric equipment

Wyniki dla

Electric equipment - Import eksport

 1. ECLATS ANTIVOLS

  Francja

  Verified by europages badge
 2. GÜNTHER SPELSBERG GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Spelsberg jest wiodącą na rynku firmą w branży elektrycznej z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie instalacji elektrycznych i technologii obudów. Wysoka innowacyjność firmy rodzinnej znajduje odzwierciedlenie w wielu patentach i zapewnia rozwiązania, które są szybkie i łatwe w instalacji oraz inspirują swoją trwałością i łatwością konserwacji. Rezultatem są produkty i systemy, które zawsze wyprzedzają stan aktualnej techniki i przekonują inteligentnymi szczegółami oraz uczciwą ceną. Były to nowe produkty, takie jak ognioodporne puszki łączeniowe WKE o integralności funkcjonalnej lub bezhalogenowe puszki łączeniowe z serii Red, dzięki którym firma Spelsberg, jako lider innowacyjności, pokazała nowe drogi i rozwinęła dalej technologię instalacji. Asortyment naszej niemieckiej firmy z wieloletnim doświadczeniem obejmuje obecnie ponad 5.000 artykułów dostępnych w całym kraju, w tym puszki przyłączeniowe, małe rozdzielnice, listwy zaciskowe, liczniki i obudowy przemysłowe.

  Witryna www Open In New icon
 3. LINGEMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W ciągu ostatnich 75 lat firma Lingemann GmbH specjalizuje się we wspieraniu klientów przemysłowych w dziedzine towarów konsumpcyjnych poprzez dostosowanie do indywidualnych potrzeb rozwiązań koncepcyjnych w zakresie zarządzania częściami C. Jako dostawca systemów, Lingemann optymalizuje procesy, gwarantuje bezpieczeństwo dostaw i oszczędza koszty procesów. Lingemann GmbH jest Twoim partnerem we wszystkim, co dotyczy zaopatrzenia, magazynowania, logistyki i dostaw, zarządzania dostawami oraz konkretnych rozwiązań, takich jak zamówienia specjalne i wymagania jednorazowe. Dzięki zintegrowanemu modułowi cyfrowemu klienci otrzymują również idealny interfejs do rozpoczęcia pracy z cyfrowym zarządzaniem materiałami.

  Witryna www Open In New icon
 4. PROFELEC

  Francja

  Verified by europages badge

  ProfElec jest liderem na europejskim rynku sprzedaży sprzętu elektrycznego dla przedsiębiorstw przemysłowych i sektora usług. Od 15 lat odnosimy sukcesy w dostarczaniu usług i eksporcie na całym świecie. Nasze zaawansowane technologicznie zakłady we Francji, Estonii i na Litwie umożliwiają nam projektowanie, produkcję i eksport najlepszych skrzynek elektrycznych od niskonapięciowych po 6300A. Oprócz tego, opracowujemy różnego rodzaju ogrodzenia aby spełnić oczekiwania wszystkich klientów: od niewielkich skrzynek sterowniczych po systemy automatyki o wielu dziesiątkach merów długości. Prowadzimy głównie działalność eksportową, współpracując wyłącznie z najważniejszymi podmiotami w sektorze produkcji sprzętu elektrycznego, takimi jak Schneider Electric, Legrand, ABB, Siemens, Hager, APC, Finder, Wago, Eaton, Logstrup, OEZ. Dlaczego wybierasz ProfElec? Dostawa w 48 godzin - wysyłamy zamówienia z naszego magazynu we Francji. Profesjonalizm - Wszyscy nasi eksperci i inżynierowie posiadają rozległe, międzynarodowe doświadczenie. Najlepsze warunki - kupujemy niskonapięciowe komponenty elektryczne bezpośrednio u producentów i oferujemy je naszym klientom po najlepszych cenach. Zapoznaj się z naszym katalogiem i skontaktuj się z naszymi ekspertami!

  Witryna www Open In New icon
 5. BEMIS INDUSTRIAL PLUGS AND SOCKETS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo BEMIS ELECTRIC zostało założone w 1994 roku w Bursa, jednym z głównych przemysłowych miast w Turcji. Bemis zostało tworzone w celu produkcji elektrycznych materiałów przemysłowych. Firma rozpoczęła produkcję od wytwarzania 3 rodzajów gniazd trójfazowych na płaskie bolce, 3 tysięcy rodzajów elektrycznych materiałów przemysłowych, produkując w 100% w kraju i stając się w krótkim czasie pionierem w branży. Stosując SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ ISO 9001-2015, posiadając certyfikaty jakości CE, TSE, GOST-R, UKRSEPRO I TÜV, BEMIS, z wyszkolonym i doświadczonym zespołem, utrzymuje pozycję lidera w branży. BEMIS pewnie i nieprzerwanie rozwija się, by stać się renomowaną marką zarówno na rynku krajowym, jak i światowym poprzez eksport. BEMIS jest liderem w swojej branży na tureckim rynku; produkuje plastikowe, metalowe i gumowe gniazda wtykowe spełniające różne standardy, zgodnie ze zróżnicowanymi wartościami napięcia i wymaganiami. Bez wahania skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SHANGHAI GAOHE IMP. & EXP. CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge
 2. TROYEX EXPROOF EQUIPMENTS

  Holandia

  Verified by europages badge
 3. NABTESCO PRECISION EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. SAS SNIT

  Francja

  Verified by europages badge
 5. CARL METTLER

  Luksemburg

  Verified by europages badge
 1. A.L.MI.S.R.L

  Włochy

  Verified by europages badge
 2. G. TORTI

  Włochy

  Verified by europages badge
 3. EL-NE ELEKTROTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 4. EKV ELEKTRO-KOMPONENTEN-VERTRIEB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. BERTOLETTI MECCANICA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge
 6. ELETTROFORNITURE S.N.C. DI PACE STEFANO & C.

  Włochy

  Verified by europages badge
 7. JET PRESS

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. EDS ELETTRONIC SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 9. STIMTALUX SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza misja: Tworzymy najwyższej jakości produkty aby ogrzać Wasze życie. Jesteśmy wschodnioeuropejskim producentem metalowych i szklano-ceramicznych grzejników na podczerwień. Nasi klienci wybrali tę metodę ogrzewania ze względu na bezpieczeństwo, racjonalne zużycie energii oraz możliwość indywidualnego wzornictwa. Dlatego chcemy zaproponować wam nasze najlepsze rozwiązania. Od 2014 roku nasze grzejniki goszczą w domach i biurach, zarówno w Polsce jak i w innych krajach Unii Europejskiej.. Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością spotkamy się w naszym salonie w Warszawie. Codziennie dbając o jakość naszych produktów, zwracamy uwagę na każdy szczegół. Używamy wysokiej jakości materiałów - szkła hartowanego (6 mm), medycznej stali nierdzewnej, najnowocześniejszego sposobu barwienia i drukowania zdjęć na grzejnikach. Wybieramy dostawców wysokiej jakości komponentów, kontrolujemy proces produkcji i indywidualnie sprawdzamy każdy panel przed wysyłką. Nasze osiągnięcia są potwierdzone certyfikatami TUV Nord i 5-letnią gwarancją na każdy produkt. Do wyboru są wszystkie kolory palety RAL i setki obrazów do drukowania zdjęć i piaskowania. Nasze grzejniki idealnie pasują do wnętrza zarówno w starożytnych kościołach, jak i nowoczesnych "inteligentnych domach". Stimtalux jest otwarty na współpracę z firmami handlowymi, architektami, budowniczymi, projektantami, firmami instalacyjnymi i konsumentami, którzy preferują energooszczędne i estetyczne rozwiązania grzewcze.

 10. PARUS ELECTRO

  Rosja

  Parus Electro opracowuje i produkuje systemy zasilaczy bezprzerwowych, przetwornice oraz inne urządzenia elektryczne pod marką Svyaz Engineering: Zasilacze bezprzerwowe AC DC (UPS), akumulatory, urządzenia elektryczne do dezynfekcji powietrza UV, szafy na sprzęt telekomunikacyjny do rozdzielnic, itp. Urządzenia UPS firmy Svyaz Engineering są oparte na technologii podwójnej konwersji zapewniającej wysoką jakość napięcia wyjściowego i zapezpieczenie przed awariami sieci energetycznej. Firma ma bogate doświadczenie w zakresie kompleksowych rozwiązań "pod klucz" i oferuje swoim partnerom i klientom wydajne systemy bezprzerwowego zasilania AC, energooszczędne oprawy wpuszczane downlight LED, stacje ładowania pojazdów elektrycznych oraz wiele innych rodzajów sprzętu i urządzeń elektrycznych. Parus Electro zajmuje się również rozwojem, produkcją, dostawą, instalacją i rozruchem oraz serwisem systemów zasilania do urządzeń i wyposażenia infrastruktur.

 1. ELECTRÓNICA PROBAS

  Hiszpania

  Baterie, elementy wymienne, złącza, konektory, przewody zasilające, ładowarki, systemy zdalnego sterowania, akcesoria, sprzęt do spawania, narzędzia dla branży elektronicznej, podzespoły elektroniczne, sprzęt do nadzoru, anteny ziemne i satelitarne, odbiorniki, części zamienne do sprzętu AGD, drobny sprzęt AGD, przenośnik osobowy (Segway), etc. Wśród naszych marek: PROMAX, FLUKE, HAKKO, JBC, RALUX, FINDER, PHILIPS, FONESTAR, CEBEK, VELLEMAN, TELEVES, WINNER, TASOVISION, TECATEL, AVALVA, SEGWAY, FERSAY, JATA, WIKO.

 2. SEAVI SLU

  Hiszpania

  Produkcja i dystrybucja krajowa oraz międzynarodowa wszelkiego rodzaju puszek i puszeczek do zabudowy, sprzętu elektrycznego, telekomunikacyjnego, tablic rozdzielczych , wyłączników, wtyczek, mechanizmów, itd. Specjalizujemy się w produkcj puszek do instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych w budynkach mieszkalnych, puszek do mechanizmów do zabudowy, tablic ICP i zasilania, puszek do zabudowy do przyłączy lub rozgałęzień, puszek do ścianek działowych z bloczków drążonych typu płyty gipsowo-kartonowe, puszek do preinstalacji klimatyzacji

 3. IMPULS (SYSTEMTECHNIK)

  Rosja

  Impuls jest twórcą i producentem urządzeń i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa energetycznego, zasilaczy i generatorów energii dla systemów bezprzerwowego zasilania w energię. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie zabezpieczenia zasilania energią i buduje systemy oparte na niezależnym źródle energii, takie jak akumulatory, stabilizatory napięcia i prostowniki. Kluczową zaletą zestawów UPS firmy "Impuls" jest ich wysoka niezawodność oraz rozsądna cena w stosunku do jakości i funkcjonalności. UPS do komputerów stacjonarnych firmy "Impuls" to niezawodne produkty dla małych biur, a UPS dla data center zapewniają ochronę urządzeń elektrycznych przed obciążeniami w dużych zakładach przemysłowych, instalacjach data center itp. Portfolio produktów firmy obejmuje zasilacze UPS od 450 VA do 1 MVA, w tym rozwiązania o zaawansowanym stopniu ochrony z wielopoziomową redundancją zasilania, aby sprostać potrzebom firm każdej wielkości. Wszystkie żródła zasilania awaryjnego firmy "Impuls" są testowane i opatrzone certyfikatami jakości.

 4. GALAXUS

  Szwajcaria

  Dobry dzień. Nazywam się Charlie, jestem obywatelką Polski i chciałbym przedstawić możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy w zaciszu własnego domu. Możesz sprzedawać przedmioty, takie jak smartfony, komputery lub samochody, bez ich wcześniejszego kupowania. Po nawiązaniu współpracy z Galaxus i zostaniu jednym z ich agentów, wyślą ci te przedmioty z cenami do wysłania w serwisie eBay, po sprzedaży przedmiotu wezmą 30% jako agent i wyślą 70% do firmy. Jestem agentem Galaxus i dzięki Galaxusowi w zeszłym roku zarobiłem dla siebie ponad 30 000 zł. Skontaktuj się z Dyrektorem Sprzedaży pod jej i pracuj z nią. Obiecuję, że później mi podziękujesz. W opcji polecenia wpisz moje imię, im więcej osób polecisz, tym wyższy miesięczny bonus.

 5. ELEKTROUZHMONTAZH, LTD

  Ukraina

  „Elektroyuzhmontazh ltd" to firma specjalizująca się w okablowaniu i dostosowywaniu oraz projektowaniu dla systemów zasilania, takich jak: używane w elektrowniach konwencjonalnych i jądrowych, transformacja stacji i dystrybutorów do 750 kV, linie zasilania do 35 kV, oraz w systemach automatyzacji procesów maszynowych.

 6. GERMANY GMBH

  Niemcy

  TME to firma rodzinna założona w 1990 roku. Jej historia rozpoczęła się od otwarcia w Łodzi (Polska) małego sklepu z elementami elektronicznymi do obsługi i produkcji na małą skalę. Po dwóch latach TME stworzyła swój pierwszy katalog produktów i prowadzi od tego czasu sprzedaż wysyłkową. Wraz z rozwojem gospodarki Polski i innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej TME pozyskała nowych klientów i wprowadziła do swojej oferty nowe grupy produktów. W 1997 roku powstała główna siedziba firmy - nowoczesne centrum logistyczne z magazynem, które w ciągu ostatnich kilku lat powiększyło się kilkakrotnie. Z czasem TME zaczął sprzedawać swoje produkty przez Internet. Jakość obsługi potwierdzona certyfikatem ISO 9001: 2009 i 14001: 2005.

 7. GUARCONSA

  Hiszpania

  Magazynowanie i dystrybucja sprzętu elektrycznego i oświetleniowego. Dostawa sprzętu elektrycznego dla firm budowlanych, instalatorów, przedsiębiorstw sprzątających, instytucji publicznych oraz szpitali.

 8. CAR SRL

  Włochy

  Car srl jest jednym z najważniejszych przedsiębiorstw referencyjnych w branży sprzętu elektronicznego, wyspecjalizowanycm w wyłącznej dystrybucji wykwalifikowanych marek w Toskanii, Umbrii i La Spezia. Oferuje gamę artykułów od łańcuchów kablowych po osłony kabli, kanały metalowe i korytka siatkowe, poprzez akcesoria do okablowania, takie jak zaciski do kabli, dławiki kablowe, opaski, końcówki, osłony termokurczliwe i inne akcesoria do wykonywania instalacji elektrycznych i szaf

 9. CBI SERVICE S.R.L.

  Włochy

  Firma CBI Service została założona w 1992 roku w Cambiago z zamiarem świadczenia usług posprzedażowych w czasie i po upływie okresu gwarancji dla wszystkich wentylatorów grupy CBI. Z biegiem czasu przekształciła się w prawdziwą spółkę SERWISOWĄ, która oferuje pomoc 360° w obsłudze maszyn obrotowych i we wszystkich sektorach wentylacji przemysłowej.

 10. INGROSSO MATERIALE ELETTRICO WELLER ITALIA

  Włochy

  Sprzęt elektryczny cywilny i przemysłowy, urządzenia służące zapewnieniu ciągłości pracy. Dział przemysłowy: systemy automatyki przemysłowej, API i akcesoria, mechatronika, falowniki z wejściami cyfrowymi do silników, czujniki optyczne, indukcyjne, pojemnościowe, krańcowe, liczniki impulsów, liczniki czasu, termoregulatory, zasilacze komutacyjne, części zabezpieczające, przekaźniki C.S. i do zastosowań ogólnych.

Filtry

Wyniki dla

Electric equipment - Import eksport

Liczba wyników

1085 przedsiębiorstwa