• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie

Wyniki dla

Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie - Import eksport

 1. SHINYOUNG MECHANICS CO.,LTD

  Korea Południowa

  Verified by europages badge

  Piekarnia i przemysł cukierniczy używają "Rice Cake Machine" Maszyna do ciasta ryżu SYP Rice może być klasyfikowana jako maszyna do pieczenia lub maszyna do wyrobu cukierek. Produkujemy Maszynkę do Ciasta Ryżowego. Ten naturalny Cereal Popping Maszyna produkuje chipy ziarna lub ciasto tylko z użyciem 100% naturalne ziarno, na przykład, ryż, brązowy ryż, kukurydza, jęczmień, ryż itp maszynie ciasto może produkować chipsach, sojowy lub chipem, etc za pomocą palety ziemniaczana lub soję Paleta fasoli. Ponieważ 100% przekąski z ziaren jest doskonałe w zawartości składników odżywczych i otrzymuje dobrą reputację od konsumentów, łatwa do skomercjalizowania. Nasza seria SYP ma zwartą konstrukcję i doskonałą wygodę użytkowania. Łatwo jest też kontrolować czas, grubość i kształt, a zatem jest szeroko stosowany w sklepach do fabryk. Jest również nazywany jako maszyna ryż placek popping, pojawiło ciasto maszynę, ryż, kukurydza pop Maszyna ciasto, maszyny sapiąc, dmuchany Maszyna ciasto, koreański ryż Maszyna ciasto, maszyny itp pop

 2. BORGHI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Gama produktów obejmuje: przenośniki ślimakowe, łańcuchowe, taśmowe i paletowe; podnośniki czerpakowe; filtry; dystrybutory obrotowe; czyszczarki; amortyzatory i specjalistyczne narzędzia do odzyskiwania, wyładowywania i wydobywania produktów o wydajności od 10 do 300t/h. Projektowanie i wykonywanie pełnych instalacji rolniczo-przemysłowych do przechowywania zbóż, systemów silosowych, młynów, młynów ryżowych, wytwórni pasz i urządzeń portowych. Produkuje także podnośniki przemysłowe o dużym przepływie masy, aż do 1000t/h,

 3. EXTRACTIS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EXTRACTIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Dury, Francja.

 4. NANO COMPUTING MACHINE TECHNOLOGY INDUSTRY

  Turcja

  Firma NANO COMPUTING MACHINE TECHNOLOGY INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach przenośniki transportowe, i przenośniki pionowe podporządkowane. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. SISTECH MAKINA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma SISTECH MAKINA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Yenimahalle, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TERLET B.V.

  Holandia

  Firma TERLET B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt, Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, Spiekacze i emulgatory dla przemysłu spożywczego, Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia, Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt, Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, Spiekacze i emulgatory dla przemysłu spożywczego, i Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Zutphen, Holandia.

 2. EXTREME BEARING B.V.

  Holandia

  Firma EXTREME BEARING B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Ovezande, Holandia.

 3. ÇAGAN PASLANMAZ

  Turcja

  Firma ÇAGAN PASLANMAZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. BASHER POMPA IMALATI ENDUSTRI EKIPMANLARI BASINC TEKNOLOJILERI VE DIS TIC SAN LTD STI

  Turcja

  Firma BASHER POMPA IMALATI ENDUSTRI EKIPMANLARI BASINC TEKNOLOJILERI VE DIS TIC SAN LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy zębate. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie, Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, i Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. TECHNILAB DEVELOPMENT

  Francja

  Firma TECHNILAB DEVELOPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Lisses, Francja.

 1. TAYSAN MAKINA LTD STI

  Turcja

  Firma TAYSAN MAKINA LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. SAMTECH EXTRAKTIONSTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma SAMTECH EXTRAKTIONSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Tadten, Austria.

 1. GI.BI. S.P.A.

  Włochy

  Firma GI.BI. S.P.A., roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt dla ubojni świń. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 2. T-1 ADA

  Serbia

  Firma T-1 ADA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie, kruszarki, prasy do produkcji olejów roślinnych, i Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Ada, Serbia.

 3. HAGESANA GELENKIRCHEN GMBH

  Niemcy

  Firma HAGESANA GELENKIRCHEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie, Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie, i filtry i systemy filtracyjne. Ma siedzibę w Rinteln, Niemcy.

 4. BIOSPREMI

  Włochy

  Firma BIOSPREMI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Nicosia, Włochy.

 5. MACHINEFABRIEK HET STEMPEL

  Holandia

  Firma MACHINEFABRIEK HET STEMPEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, wymieniacze ciepła o wiązkach kanałowych, konstrukcje mechaniczne, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, i mieszalniki dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Zwijndrecht, Holandia.

 6. ÖZSTAR KURUYEMIŞ MAKINA SAN. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma ÖZSTAR KURUYEMIŞ MAKINA SAN. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 7. TALIA MAKINE

  Turcja

  Firma TALIA MAKINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 8. ZGPU GROUP LTD

  Bułgaria

  Firma ZGPU GROUP LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach elastyczne uszczelki dla przekładni, i koder. Ma siedzibę w Gabrovo, Bułgaria.

 1. MAKSIMUM AMBALAJ MAKINALARI SAN. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma MAKSIMUM AMBALAJ MAKINALARI SAN. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta. Jest również obecna w dziedzinach Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Pakowanie - przedsiębiorstwa, Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, owijarki, Pakowanie - przedsiębiorstwa, i Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. FOOD MACHINERY ONLINE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FOOD MACHINERY ONLINE LTD, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Spiekacze i emulgatory dla przemysłu spożywczego, Maszyny UŻYWANE, Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, i Spiekacze i emulgatory dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Grimsby, Zjednoczone Królestwo.

 3. D&W PROCESS TECHNOLOGY

  Holandia

  Firma D&W PROCESS TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Uden, Holandia.

 4. PAKDOLUM

  Turcja

  Firma PAKDOLUM, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. TECNOVILL S.L.

  Hiszpania

  Firma TECNOVILL S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach paletyzatory, i pakowanie żywności. Ma siedzibę w beniarjo, Hiszpania.

 6. IZBUL

  Turcja

  Firma IZBUL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach produkty higienizujące, i bezpieczeństwo żywności. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. ROASTLINE MAKINA

  Turcja

  Firma ROASTLINE MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach orzechy ziemne prażone, i kawa palona. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 8. KEREM DIS TICARET ILHAMI UNVER

  Turcja

  Firma KEREM DIS TICARET ILHAMI UNVER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do produkcji mleka odtłuszczonego. Ma siedzibę w Üsküdar, Turcja.

 9. ESPACK MACHINERY

  Turcja

  Firma ESPACK MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. DELMOGROEP

  Holandia

  Firma DELMOGROEP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Gouda, Holandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo