• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ekstrakty do preparatów farmaceutycznych

Wyniki dla

Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych - Import eksport

 1. PHARMA HERBS

  Chorwacja

  Verified by europages badge

  PharmaHerbs jest wyspecjalizowaną firmą z siedzibą w regionie posiadającym tradycję uprawy konopi w Europie. Biznes konopny rozpoczęliśmy w 2019 r. W 2020 roku zaczęliśmy się rozwijać i znajdować swoje miejsce na rynku niemieckim. W 2021 roku rozpoczęliśmy produkcję własnych wyrobów. Naszym głównym celem jest pomoc ludziom poprzez dostarczanie im najlepszych produktów przynoszących korzyści dla zdrowia. B2B: Nasza firma dostarcza biomasę konopną o najwyższej jakości i pełnej identyfikowalności. Oferujemy również kwiaty konopi (pączki) w ilościach hurtowych. W naszej biomasie mamy szeroką gamę CBD zapewniającą naszym klientom wydajną ekstrakcję. Możemy dostarczyć każdą potrzebną ilość! Z naszym partnerem w Niemczech oferujemy również usługi takie, jak: Synteza, Ekstrakcja, Suszenie, Mielenie, Pastylacja. B2C: Oferujemy wszelkiego rodzaju produkty CBD: Krople, produkty do pielęgnacji skóry, higieny jamy ustnej, kremy aktywne. Codziennie pracujemy nad rozszerzaniem naszego protfolio produktów i dostarczaniem naszym klientom wyrobów najwyższej jakości. Prosimy skontaktować się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

 2. ANKLAM EXTRAKT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Anklam Extrakt GmbH produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości ekstrakty roślinne dla przemysłu farmaceutycznego, spożywczego i suplementów diety. Oprócz naszych ekstraktów premium oferujemy Państwu unikalne markowe składniki Delphinol ® i MaquiBright ®. Jako ambitna firma, czujemy się równie zaangażowani w postęp, jak w zrównoważony rozwój. Opieramy się z jednej strony na najnowocześniejszych procesach i urządzeniach produkcyjnych, a z drugiej na ponadczasowych wartościach, takich jak uczciwość, sprawiedliwość, rzetelność i know-how doświadczonych pracowników. NIELIMITOWANE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE EKSTRAKCJI. MADE IN GERMANY.

 3. HAMDARD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Hamdard Pharmaceuticals jest wiodącym tureckim producentem produktów farmaceutycznych, założonym w 2013 roku. Naszą misją jest dostarczanie produktów najwyższej jakości i skuteczności, które wspierają zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów. Ze znajomością Ajurwedy wytwarzamy produkty odpowiadające potrzebom naszych klientów, wykorzystując unikalne rośliny Anatolii. W rezultacie jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować szereg marek, w tym Plantus, Plantus Cosmetics, Doala i Maxiliv - gamę suplementów diety i produktów do pielęgnacji skóry. Nasz w pełni zintegrowany zakład położony w Kastamonu, zajmuje powierzchnię około 5.000 metrów kwadratowych i jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię do produkcji leków ziołowych, witamin i suplementów diety. Posiadamy zespół lekarzy i specjalistów technicznych specjalizujących się w Ajurwedzie i fitoterapii, co gwarantuje, że wytwarzamy wysokiej jakości, naturalne, chroniące i wspierające zdrowie produkty, które spełniają międzynarodowe standardy jakości. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować różne produkty wspierające zdrowie, od suplementów diety po kontraktową produkcję dla naszych klientów. W Hamdard Turkey, jesteśmy zaangażowani w rozwój zarówno krajowy jak i międzynarodowy, oferując naszym klientom to, co jest najlepsze w naturze. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami.

 4. PHYTONEERING EXTRACT SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Phytoneering Extract Solutions GmbH produkuje wyłącznie ekstrakty roślinne. Dla naszych klientów z różnych gałęzi przemysłu wykonujemy ekstrakty specjalne, dostosowane do danego zapotrzebowania. Przestrzegamy przy tym wytycznych naszej firmy macierzystej, Bionorica. Za pomocą najnowszych technologii wydobywamy z roślin to, co najlepsze. Dzięki temu połączeniu powstają nasze ekstrakty o stałej, wysokiej jakości. Produkcja ekstraktów roślinnych o niezmiennej jakości na najwyższym poziomie - to nasz cel i wyznacznik działania.

 5. QINGDAO NUTRALONG PHARMACHEM CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Nutralong Pharmachem Co., Ltd. jest wyspecjalizowanym dostawcą wysokiej jakości surowców dla rynków żywności i napojów, suplementów diety i żywienia zwierząt. Nasza oferta obejmuje naturalne substancje słodzące, środki dla zdrowie stawów, witaminy, minerały, aminokwasy i ekstrakty ziołowe. Przestrzegamy przepisów EC i FDA, dostarczamy rozwiązania i gotowe produkty w oparciu o potrzeby klientów. Jako profesjonalny dostawca siarczanu chondroityny, oferujemy wszystkie serie Chondroityny z certyfikatami zezwolenia spożycia przez ludzi. Nasze produkty są magazynowane na terenie UE z dostępnym świadectwem zdrowia i raportem z badań laboratoryjnych. Zapewniamy nie tylko zwykły proszek Chondroityny, ale z oznaczeniami Direct Compression (DC), 98%, 95%, i 85%. Jakość i pewność produktu są naszymi priorytetami. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi przepisami WE i US FDA i co miesiąc dostarczamy raporty jakości. Mamy dwie dekady doświadczenia w przekształcaniu koncepcji klientów w rzeczywiste produkcje oparte na ponad 1000 receptur. Oferujemy zróżnicowane warunki płatności dla klientów z dobrą historią płatniczą. Posiadamy również ubezpieczenie odpowiedzialności za produkt w wysokości 2 milionów dolarów dla wszystkich produktów, aby chronić klientów przed roszczeniami w dalszej działalności. Posiadamy osiem profesjonalnych magazynów w USA, UE i Chinach ze stabilnym zapasem naszych atutowych produktów, aby zapewnić szybką dostawę. Nasze centrum logistyczne w Chinach o powierzchni 600.000 ft² wspiera nas w dostosowywaniu opakowań, etykiet, palet i pojemników dla klientów. Prosimy wybrać nas ze względu na jakość, niezawodność i spójność.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® jest wykwalifikowanym producentem i dostawcą, który został skontrolowany i zatwierdzony przez SGS, firma ściśle przestrzega systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015. YR Chemspec® zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy specjalistycznych surowców i składników aktywnych dla światowego przemysłu kosmetycznego. Zawsze poświęcamy się najnowocześniejszym innowacjom technologicznym, procesowi produkcyjnemu, dystrybucji, pozyskiwaniu wysokiej jakości surowców i składników. YR Chemspec®, to firma skupiająca się na przemyśle, uniwersytetach i badaniach, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwoju poprzez innowacje i wspieranie nowych czynników wzrostu. YR Chemspec® zwiększa swoje możliwości w zakresie innowacji naukowych i technologicznych poprzez współpracę ze znanymi uniwersytetami i instytutami. Nasze główne projekty współpracy między przemysłem a uniwersytetami i badaniami, to m.in. pochodne witamin, fermentowane substancje czynne, ekstrakty roślinne, polimery PVP, polikwaternium i inne składniki aktywne.

 2. ACANTHIS LABORATOIRE

  Francja

  Verified by europages badge

  Laboratorium Acanthis, laboratorium produkcyjne specjalizujące się w organicznych świeżych ekstraktach roślinnych z flory francuskiej, oferuje firmom swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie opracowywania dostosowanych do ich potrzeb asortymentu kosmetyków, żywności i suplementów diety lub ekstraktów roślinnych na indywidualne zamόwienie. Jako wyspecjalizowany producent Acanthis Laboratory kontroluje cały łańcuch rozwoju produktu: od pozyskiwania surowców, pochodzenia biologicznego lub naturalnego i produkowanych lokalnie; do produkcji i pakowania gotowego produktu w naszych warsztatach w sercu regionu Hautes-Alpes. Nasz zespół ds. badań i rozwoju pomoże Państwu w opracowaniu produktu na zamówienie, badaniach nad aktywnymi składnikami roślinnymi oraz doradzi w kwestiach prawnych i technicznych. Nasz zakład posiada certyfikat ISO 9001 v 2015, produkujemy zgodnie z zasadami HACCP oraz standardami GMP Cosmetics and Pharmaceuticals.

 3. KREGLINGER EUROPE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Kreglinger Europe to dystrybutor specjalistycznych składników, sprowadzający produkty z Ameryki do Australii i z Chin do Chile. Dostarczamy rozwiązania dla wszystkich gałęzi przemysłu – od spożywczego do suplementów żywnościowych oraz dla branży farmaceutycznej, kosmetycznej, rolniczej i wielu gałęzi przemysłu technicznego. Dzięki wsparciu naszej własnej filii logistycznej (Kreglinger logistics – Kregspedi), świadczymy najwyższej jakości usługi handlowe, zapewniając zarówno wsparcie techniczne, jak i terminowe dostawy.

 4. LAB-SERVICE

  Francja

  Verified by europages badge

  LAB SERVICE: Nasza firma, która powstała w 1981 r., zajmuje się głównie analizą granulometryczną, i po dziś dzień jest to przedsiębiorstwo rodzinne i niezależne. Lab Service współpracuje z przemysłem chemicznym, farmaceutycznym, kosmetycznym i rolno-spożywczym. Nasza firma specjalizuje się w: mikronizacji - mieleniu przesiewaniu - analizie granulometrycznej.

 5. PPFK PROFARM SP.Z O.O.

  Polska

  Leki, kosmetyki, Promix, aromaterapia, olejki aromaterapeutyczne, oleje do masażu. Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutyczno-Kosmetycznej PROFARM Sp. z o.o. działa na rynku farmaceutycznym od roku 1990. Firma spełnia standardy europejskie umożliwiające produkcję leków według dyrektyw Unii Europejskiej. W październiku 1998 roku Minister Zdrowia i Opieki Społecznej udzielił firmie PROFARM koncesji na produkcję leków. Jest to jedyne tego rodzaju przedsiębiorstwo z kapitałem polskim działające na Pomorzu Środkowym, i jedna z pierwszych prywatnych firm farmaceutycznych w Polsce. Załogę tworzą doświadczeni pracownicy o wysokich kwalifikacjach w technologii leków, jakości, produkcji. Sklep internetowy. Towary oferowane w sklepie internetowym PPFK PROFARM Sp. z o.o są objęte gwarancją producenta i dostarczane z co najmniej pół rocznym okresem ważności.

 1. XAVER SCHEULE GMBH

  Niemcy

  Xaver Scheule GmbH ma siedzibę w Kirchheim w sercu pięknego Unterallgäus. Od ponad 90 lat zajmujemy się tworzeniem i produkcją karm na najwyższym poziomie dla zwierząt użytkowych oraz również koni. Nasze roczne obroty przekraczają 10 milionów, zatrudniamy ponad 50 pracowników, co sprawia, że jesteśmy jednym z bardziej znanych średnich przedsiębiorstw w regionie.

 2. INDIS

  Belgia

  Indis nv to dystrybutor surowców farmaceutycznych (API) i substancji pomocniczych dla przemysłu farmaceutycznego, zarówno dla odbiorców ludzkich jak i dla zwierząt oraz dla przemysłu zdrowej żywności. Wspieramy naszych klientów nie tylko handlowo, ale również poprzez wyszukiwanie nowych źródeł surowców, pomagając im w kwestiach prawnych, technicznych, w otrzymywaniu odpowiedniej dokumentacji ((EU) GMP, EUGMP, cGMP, DMF, COS / CEP…), organizowaniu audytów fabryk, etc.

 1. RANSOM NATURALS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RANSOM NATURALS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych. Ma siedzibę w Hitchin, Zjednoczone Królestwo.

 2. MH MEDICAL HEMP GMBH

  Niemcy

  Firma MH MEDICAL HEMP GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych. Jest również obecna w dziedzinach konopie, natural-based cosmetics, i ekstrakty roślinne. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 3. BIOLAVANDA SRL

  Rumunia

  Firma BIOLAVANDA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ROLNICTWO BIOLOGICZNE. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, Olejki eteryczne i rezynoidy, Higiena osobista, środki toaletowe, Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych, Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, Olejki eteryczne i rezynoidy, Higiena osobista, środki toaletowe, i Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych. Ma siedzibę w Delureni, Rumunia.

 4. EXPORT TRADING GROUP LTD

  Ukraina

  Firma EXPORT TRADING GROUP LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koncentraty spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Zioła i rośliny lecznicze, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych, Zioła i rośliny lecznicze, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, i Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych. Ma siedzibę w Ivano-Frankivsk, Ukraina.

 5. ARTEM FERME SRL

  Rumunia

  Firma ARTEM FERME SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych, Olejki eteryczne i rezynoidy, Chemia - produkty podstawowe i pochodne, Papier listowy, Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych, Olejki eteryczne i rezynoidy, Chemia - produkty podstawowe i pochodne, i Papier listowy. Ma siedzibę w Bodesti, Rumunia.

 6. UNITED INITIATORS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma UNITED INITIATORS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny, i Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny. Ma siedzibę w Pullach I. Isartal, Niemcy.

 7. ELMAR D.O.O

  Bośnia i Hercegowina

  Firma ELMAR D.O.O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych. Jest również obecna w dziedzinach olejki eteryczne, i zioła lecznicze. Ma siedzibę w Trebinje, Bośnia i Hercegowina.

 8. EXINNOV

  Francja

  Firma EXINNOV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych. Jest również obecna w dziedzinach ekstrakty roślinne. Ma siedzibę w Saint-Jean-D'illac, Francja.

 1. HAMINNE

  Turcja

  Firma HAMINNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych. Jest również obecna w dziedzinach giełda ładunków dla firm transportowych, i wyroby fitokosmetyczne. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. TERRA NOSTRA GMBH

  Niemcy

  Firma TERRA NOSTRA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych, Środki owadobójcze, biocydy, Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych, Wyciągi biologiczne, i Środki owadobójcze. Ma siedzibę w Geisenfeld, Niemcy.

 3. TWO AXES

  Serbia

  Firma TWO AXES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych. Ma siedzibę w Belgrade, Serbia.

 4. WELDING GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WELDING GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. FAUNUS PLANT SRL

  Rumunia

  Firma FAUNUS PLANT SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki odżywcze. Jest również obecna w dziedzinach Herbaty owocowe i ziołowe, Kremy kosmetyczne, Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych, Zioła i rośliny lecznicze, Herbaty owocowe i ziołowe, Kremy kosmetyczne, Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych, i Zioła i rośliny lecznicze. Ma siedzibę w Poienii De Jos, Rumunia.

 6. SEVOA NATURALS

  Bułgaria

  Firma SEVOA NATURALS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty kosmetyczne ekologiczne. Jest również obecna w dziedzinach ROŚLINY ZAPACHOWE, Oleje roślinne surowe, Oleiste, Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych, ROŚLINY ZAPACHOWE, Oleje roślinne surowe, Oleiste, i Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych. Ma siedzibę w Stara Zagora, Bułgaria.

 7. DUCHEFA FARMA

  Holandia

  Firma DUCHEFA FARMA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych, środki aromatyczne, Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych, olejki zapachowe dla zielarstwa, i surowce dla przemysłu farmaceutycznego. Ma siedzibę w Haarlem, Holandia.

 8. HAUPT PHARMA WÜLFING GMBH

  Niemcy

  Firma HAUPT PHARMA WÜLFING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych, Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające, Wyroby kosmetyczne, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych, Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające, Wyroby kosmetyczne, i Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Ma siedzibę w Gronau, Niemcy.

 9. ORIFARM GMBH

  Niemcy

  Firma ORIFARM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych, Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające, Wyroby kosmetyczne, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych, Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające, Wyroby kosmetyczne, i Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Ma siedzibę w Leverkusen, Niemcy.

 10. LABIOTRE

  Włochy

  Firma LABIOTRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych. Jest również obecna w dziedzinach Jakość - certyfikaty ISO, ekstrakty botaniczne, Jakość - certyfikaty ISO, i rozwój i innowacje. Ma siedzibę w Tavarnelle Val Di Pesa (fi), Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo