• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dzwony - odlewnie

Wyniki dla

Dzwony - odlewnie - Import eksport

 1. HEW HERFORDER ELEKTROMOTOREN-WERKE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEW HERFORDER ELEKTROMOTOREN-WERKE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dzwony - odlewnie. Ma siedzibę w Herford, Niemcy.

 2. J. A. HUCK METALLWARENFABRIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma J. A. HUCK METALLWARENFABRIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dzwony - odlewnie. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 3. PRAIS - DZOWNY

  Polska

  Firma Prais posiada wieloletnie doświadczenie w budowie dzwonów. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie zbudować każdy dzwon , każdej wielkości. Tworzymy również napędy dzwonów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz na naszej stronie : www.dzwony.eu/Oferta: -budowa dzwonów- napędy dzwonów- odrestaurowanie dzwonów

 4. BREVETTI GIANNATTASIO SAS

  Włochy

  Firma BREVETTI GIANNATTASIO SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dzwony - odlewnie. Jest również obecna w dziedzinach elektryfikacja dzwonów, i zegary na wierze. Ma siedzibę w Pontecagnano Faiano, Włochy.

 5. BEIAARDEN & TORENUURWERKEN MICHIELS

  Belgia

  Firma BEIAARDEN & TORENUURWERKEN MICHIELS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dzwony - odlewnie. Jest również obecna w dziedzinach Remonty i renowacje, zegary na wierze, Remonty i renowacje, i drobne prace renowacyjne. Ma siedzibę w Mechelen, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JEAN OBERTINO & FILS - FONDERIE DE CLOCHES EN BRONZE

  Francja

  Firma JEAN OBERTINO & FILS - FONDERIE DE CLOCHES EN BRONZE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Dzwony - odlewnie, i Dzwony - odlewnie. Ma siedzibę w Morteau, Francja.

 2. FACHFIRMA DÜRR GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FACHFIRMA DÜRR GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dzwony - odlewnie. Ma siedzibę w Rothenburg, Niemcy.

 3. FONDERIE CORNILLE HAVARD

  Francja

  Firma FONDERIE CORNILLE HAVARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Dzwony - odlewnie, i Dzwony - odlewnie. Ma siedzibę w Villedieu-Les-Poêles, Francja.

 4. RICHARDT RESTAURIERUNGEN

  Niemcy

  Firma RICHARDT RESTAURIERUNGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Miedź i stopy miedzi, Dzwony - odlewnie, Stropy, sufity, Roboty budowlane ciężkie, Miedź i stopy miedzi, Dzwony - odlewnie, Stropy, sufity, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Rodeberg, Niemcy.

 5. UWE EISENHART

  Niemcy

  Firma UWE EISENHART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Dzwony - odlewnie, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Zegarmistrzostwo, Dzwony - odlewnie, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, i Zegarmistrzostwo. Ma siedzibę w Möglingen, Niemcy.

 1. TURMUHREN- UND GLOCKENSERVICE STEFFEN WILLING

  Niemcy

  Firma TURMUHREN- UND GLOCKENSERVICE STEFFEN WILLING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Optyczne instrumenty i przyrządy, Zegarmistrzostwo, Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Optyczne instrumenty i przyrządy, i Zegarmistrzostwo. Ma siedzibę w Gräfenhain, Niemcy.

 2. ABSAMER LÄUTEANLAGEN KARL MUNTER E.U.

  Austria

  Firma ABSAMER LÄUTEANLAGEN KARL MUNTER E.U., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Noże do użytku domowego, Zegarmistrzostwo, Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Noże do użytku domowego, i Zegarmistrzostwo. Ma siedzibę w Absam, Austria.

 1. ING.WOLFGANG OLIVER KEG

  Austria

  Firma ING.WOLFGANG OLIVER KEG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, Huty aluminium, Miedź i stopy miedzi, Dzwony - odlewnie, Aluminium i stopy aluminium, Huty aluminium, Miedź i stopy miedzi, i Dzwony - odlewnie. Ma siedzibę w Waidring, Austria.

 2. OTTO-BUER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma OTTO-BUER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Optyczne instrumenty i przyrządy, Zegarmistrzostwo, Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Optyczne instrumenty i przyrządy, i Zegarmistrzostwo. Ma siedzibę w Neustadt, Niemcy.

 3. MIKE SCHOLZE UHRENTECHNIK

  Niemcy

  Firma MIKE SCHOLZE UHRENTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Zegarmistrzostwo, Chronometry i zegary przemysłowe, Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Zegarmistrzostwo, i Chronometry i zegary przemysłowe. Ma siedzibę w Parthenstein, Niemcy.

 4. MURIBAER

  Szwajcaria

  Firma MURIBAER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Zegarmistrzostwo, Chronometry i zegary przemysłowe, Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Zegarmistrzostwo, i Chronometry i zegary przemysłowe. Ma siedzibę w Büron, Szwajcaria.

 5. RUDOLF PERNER

  Austria

  Firma RUDOLF PERNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Zegarmistrzostwo, Chronometry i zegary przemysłowe, Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Zegarmistrzostwo, i Chronometry i zegary przemysłowe. Ma siedzibę w Schärding, Austria.

 6. MUFF KIRCHTURMTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Firma MUFF KIRCHTURMTECHNIK AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Optyczne instrumenty i przyrządy, Zegarmistrzostwo, Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Optyczne instrumenty i przyrządy, i Zegarmistrzostwo. Ma siedzibę w Triengen, Szwajcaria.

 7. GERD-GÜNTHER KISSELBACH

  Niemcy

  Firma GERD-GÜNTHER KISSELBACH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Zegarmistrzostwo, Chronometry i zegary przemysłowe, Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Zegarmistrzostwo, i Chronometry i zegary przemysłowe. Ma siedzibę w Baunatal, Niemcy.

 8. THOMAS BERGER

  Austria

  Firma THOMAS BERGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Optyczne instrumenty i przyrządy, Zegarmistrzostwo, Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Optyczne instrumenty i przyrządy, i Zegarmistrzostwo. Ma siedzibę w Virgen, Austria.

 1. SQUADRITO

  Włochy

  Firma SQUADRITO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zegarmistrzostwo. Jest również obecna w dziedzinach Dzwony - odlewnie, systemy z możliwością programowania bicia dzwonu zegara wieży, elektryfikacja dzwonów, i Dzwony - odlewnie. Ma siedzibę w Pedara, Włochy.

 2. JAKOB HÖCKEL TURMUHREN- UND APPARATEBAU GMBH

  Niemcy

  Firma JAKOB HÖCKEL TURMUHREN- UND APPARATEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Optyczne instrumenty i przyrządy, Zegarmistrzostwo, Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Optyczne instrumenty i przyrządy, i Zegarmistrzostwo. Ma siedzibę w Flörsheim, Niemcy.

 3. FRANCKOWIAK TURMUHREN & GLOCKENTECHNIK

  Niemcy

  Firma FRANCKOWIAK TURMUHREN & GLOCKENTECHNIK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Zegarmistrzostwo, Chronometry i zegary przemysłowe, Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Zegarmistrzostwo, i Chronometry i zegary przemysłowe. Ma siedzibę w Wittstock, Niemcy.

 4. BB-STANZ- UND UMFORMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BB-STANZ- UND UMFORMTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Miedź i stopy miedzi, Dzwony - odlewnie, Budownictwo przemysłowe, Miedź i stopy miedzi, cast iron foundry, i Dzwony - odlewnie. Ma siedzibę w Berga, Niemcy.

 5. GUSSET AG, GLOCKENGIESSEREI, UETENDORF

  Szwajcaria

  Firma GUSSET AG, GLOCKENGIESSEREI, UETENDORF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Miedź i stopy miedzi, Huty miedzi, brązu i mosiądzu, Dzwony - odlewnie, Koła i rolki metalowe, Miedź i stopy miedzi, Huty miedzi, brązu i mosiądzu, Dzwony - odlewnie, i Koła i rolki metalowe. Ma siedzibę w Uetendorf, Szwajcaria.

 6. MERIDIAAN

  Belgia

  Firma MERIDIAAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dzwony - odlewnie. Jest również obecna w dziedzinach zegary na wierze. Ma siedzibę w Menen, Belgia.

 7. KLANGSPHÄRE DR. RER. NAT. RAINER MICHAELIS

  Szwajcaria

  Firma KLANGSPHÄRE DR. RER. NAT. RAINER MICHAELIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Dzwony - odlewnie, Optyczne instrumenty i przyrządy, Zegarmistrzostwo, Papeteria - artykuły, Dzwony - odlewnie, Optyczne instrumenty i przyrządy, Zegarmistrzostwo, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w Lenzburg, Szwajcaria.

 8. GLOCKEN & KIRCHENTECHNIK HALLE/SAALEKREIS

  Niemcy

  Firma GLOCKEN & KIRCHENTECHNIK HALLE/SAALEKREIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Zegarmistrzostwo, Artykuły zegarmistrzowskie, Dzwony - odlewnie, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Zegarmistrzostwo, i Artykuły zegarmistrzowskie. Ma siedzibę w Salzatal, Niemcy.

 9. CAMPA

  Belgia

  Firma CAMPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dzwony - odlewnie. Ma siedzibę w Tellin, Belgia.

 10. CLOCK-O-MATIC

  Belgia

  Firma CLOCK-O-MATIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dzwony - odlewnie. Ma siedzibę w Holsbeek, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo