• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria

Wyniki dla

Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria - Import eksport

 1. Z.P.H.U. ROMAN GAJOWIEC

  Polska

  Z.P.H.U. jest wyłącznym przedstawicielstwem, oraz dystrybutorem maszyn i urządzeń firm będących światowymi liderami w zakresie produkowanego asortymentu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą każdej z firm.

 2. BURSE TEXTILES/ SOCKS MANUFACTURER

  Turcja

  Firma BURSE TEXTILES/ SOCKS MANUFACTURER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Pończochy i skarpetki, Pończochy i skarpetki, i odzież robocza w hurcie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. ARER TRES BRAIDING MACHINE

  Turcja

  Firma ARER TRES BRAIDING MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. VAELLA MASCHINEN SRL

  Rumunia

  Firma VAELLA MASCHINEN SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do szycia, Maszyny krojnicze do tkanin, Maszyny do prasowania, przemysłowe, Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, Maszyny do szycia, Maszyny krojnicze do tkanin, Maszyny do prasowania, przemysłowe, i Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 5. PUTZ TEXTIL GMBHQ

  Austria

  Firma PUTZ TEXTIL GMBHQ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Golfy, i Golfy. Ma siedzibę w Ebensee, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COMEZ INTERNATIONAL S.R.L.

  Włochy

  Firma COMEZ INTERNATIONAL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Ma siedzibę w Cilavegna, Włochy.

 2. HENNSEN EUROPE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HENNSEN EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do produkcji skarpet. Ma siedzibę w Edinburgh, Zjednoczone Królestwo.

 3. BRIGHI GROUP

  Włochy

  Firma BRIGHI GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Forlì, Włochy.

 4. NUOVA RIMATES SAS

  Włochy

  Firma NUOVA RIMATES SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Ma siedzibę w Spirano, Włochy.

 5. TISMAIL

  Francja

  Firma TISMAIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach shoes for children. Ma siedzibę w Troyes, Francja.

 1. PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S

  Dania

  Firma PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kapelusznictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do szycia, przemysłowe, Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, i Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bredebro, Dania.

 2. SHIMA - ORSI S.P.A.

  Włochy

  Firma SHIMA - ORSI S.P.A., roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Segrate, Włochy.

 1. SERRAINO ROSALBA

  Włochy

  Firma SERRAINO ROSALBA, roku i działającą w sektorze Naprawa maszyn i sprzętu użytkowego. Jest również obecna w dziedzinach Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, i Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria. Ma siedzibę w Rivarolo Canavese, Włochy.

 2. KNITOFFICE

  Belgia

  Firma KNITOFFICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, i Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Ma siedzibę w Zottegem, Belgia.

 3. ENTREDEUX BVBA

  Belgia

  Firma ENTREDEUX BVBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach trykot, i szydełko. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 4. MENET-TREND KOTOELEM KFT

  Węgry

  Firma MENET-TREND KOTOELEM KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, Wyroby dziewiarskie i trykotaże, Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, i Wyroby dziewiarskie i trykotaże. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 5. CO - MAC S.A.S.

  Włochy

  Firma CO - MAC S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w San Prospero, Włochy.

 6. FABRICACION MALLAS VICARIO SL

  Hiszpania

  Firma FABRICACION MALLAS VICARIO SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, i Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Ma siedzibę w Burgos, Hiszpania.

 7. M.D.S. DI COLELLA ALFONSO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma M.D.S. DI COLELLA ALFONSO & C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Quarrata, Włochy.

 8. DISTRIBUCIONMAQUINASMOSER

  Hiszpania

  Firma DISTRIBUCIONMAQUINASMOSER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Ma siedzibę w Sedavi, Hiszpania.

 1. NERTEX

  Francja

  Firma NERTEX, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, i Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Ma siedzibę w Roubaix, Francja.

 2. INTEC MASCHINEN-EXPORT GMBH

  Niemcy

  Firma INTEC MASCHINEN-EXPORT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, i Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Ma siedzibę w Minden, Niemcy.

 3. VE.MA.R. ( S.R.L. )

  Włochy

  Firma VE.MA.R. ( S.R.L. ), jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Albinea, Włochy.

 4. PRAMPOLINI S.N.C. DI GUIDETTI MARCO

  Włochy

  Firma PRAMPOLINI S.N.C. DI GUIDETTI MARCO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Carpi, Włochy.

 5. LARSEN ITALIANA S.R.L.

  Włochy

  Firma LARSEN ITALIANA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Maszyny dziewiarskie, domowe, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, i Maszyny dziewiarskie, domowe. Ma siedzibę w Moglia, Włochy.

 6. BESS SPÓLKA JAWNA WOJCIECH STEFANIAK, MIECZYSLAW SAMOL, ELZBIE

  Polska

  Firma BESS SPÓLKA JAWNA WOJCIECH STEFANIAK, MIECZYSLAW SAMOL, ELZBIE, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, Odzież damska, Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, i Odzież damska. Ma siedzibę w Gdynia, Polska.

 7. SANTINELLI 2002 EOOD

  Bułgaria

  Firma SANTINELLI 2002 EOOD, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, i Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 8. DOFAMA THIES SP. Z O.O.

  Polska

  Firma DOFAMA THIES SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do szycia, przemysłowe, i Maszyny do szycia, przemysłowe. Ma siedzibę w Kamienna Gora, Polska.

 9. MJF HUNGARIA IMPORT/EXPORT KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG

  Węgry

  Firma MJF HUNGARIA IMPORT/EXPORT KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG, roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, i Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 10. KATI SP. Z O.O.

  Polska

  Firma KATI SP. Z O.O., roku i działającą w sektorze Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria, i Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Ma siedzibę w Ozarow Mazowiecki, Polska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo