• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dywaniki

Wyniki dla

Dywaniki - Import eksport

 1. GEYER & HOSAJA SP. Z O.O. ZAKLADY GUMOWE

  Polska

  W naszej ofercie są: mieszanki gumowe, dywaniki samochodowe uniwersalne i modelowe marki Gepard, opony bieżnikowane, maty legowiskowe, elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego, produkty z granulatu

 2. MELROSE TEXTILE CO.,LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MELROSE TEXTILE CO.,LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dywaniki. Jest również obecna w dziedzinach Dywany tkane mechanicznie, i Dywany tkane mechanicznie. Ma siedzibę w Bradford, Zjednoczone Królestwo.

 3. JARPOL PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE

  Polska

  Firma JARPOL PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dywany i wykładziny podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach Dywaniki, i Dywaniki. Ma siedzibę w Lódz, Polska.

 4. PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE PODKOWA SP Z O O

  Polska

  Firma PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE PODKOWA SP Z O O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dywany i wykładziny podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach Dywaniki, i Dywaniki. Ma siedzibę w Mrokow, Polska.

 5. BEST WOOL CARPETS B.V.

  Holandia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JAWOTEX

  Polska

  Verified by europages badge

  Historia naszej grupy rozpoczęła się w latach 70-tych, od produkcji sztucznej skóry poprzez założenie rodzinnej firmy pod nazwą Jawo. Produkcja rozwijała się przez lata, oferując nowe zastosowania, wzory i kolory, aż ponad 10 lat temu założyliśmy siostrzaną firmę (Jawotex), która w krótkim czasie stała się główną fabryką. Obie firmy rozszerzyły naszą ofertę skóry ekologicznej do wielu różnych zastosowań. Trzecia spółka należąca do naszej grupy, mianowicie Malko, działa i rozwija swoje możliwości od ponad 2 lat, produkując tkaniny i dzianiny samochodowe PES na podsufitki oraz usługi laminowania w tym samym miejscu. Ponieważ jesteśmy firmą rodzinną, jesteśmy bardzo elastyczni i jesteśmy w stanie dostosować nasze produkty do potrzeb naszych klientów. Nasze produkty spełniają wszystkie wymogi UE i rozporządzenia REACH.

 2. RULOMATIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w Rulomatik, u producenta automatów do sprzedaży produktów jednorazowego użytku! Siedziba główna, fabryka i centrum logistyczne Rulomatik znajdują się w Bursie, przemysłowej stolicy Turcji. Specjalizujemy się w ręcznikach z mikrofibry do osuszania samochodów, ręcznikach sportowych na siłownie, ręcznikach plażowych, automatach do sprzedaży mat podłogowych. Obecnie eksportujemy do 55 krajów i trzymamy w rękach przepis na sukces. Poszukujemy nowych dystrybutorów krajowych w Europie, Kanadzie, Ameryce, Australii i nie tylko. Nasze automaty oferują dystrybutorom spójny i przewidywalny model zysku oraz zapewniają unikalny, specjalistyczny dostęp do rożnych rynków. Automat do sprzedaży ręczników do osuszania samochodów: Jest to automat sprzedający ręczniki z mikrofibry do osuszania samochodów. Inne główne produkty Rulomatik posiadające międzynarodowe patenty są wymienione poniżej: Automat do sprzedaży dywaników samochodowych; Automat do sprzedaży ręczników na siłownię; Automat do sprzedaży ręczników plażowych. Rulomatik produkuje automaty do sprzedaży kategorii "produkty high-tech", które sprzedawane są hurtowo wyłącznie dystrybutorom krajowym lub regionalnym, umożliwiając im skorzystanie ze zwolnienia z "opłat celnych". Rulomatik oferuje możliwość umieszczenia swojego parku automatów z ręcznikami do osuszania samochodów we wszystkich myjniach samochodowych. Prosimy o kontakt z nami, aby omówić możliwości sprzedaży i dystrybucji naszych produktów, na które jest duże zapotrzebowanie w Państwa kraju!

 3. ID GROUP

  Francja

  Verified by europages badge

  IDS Group jest francuskim specjalistą w dziedzinie wykładzin i pokryć do podłóg technicznych, kierującym swoją ofertę do firm. Nasza gama dla budownictwa zawiera wykładziny i pokrycia do wszystkich typów obiektów publicznych. Kompletna gama wykładzin do zabezpieczenia miejsc przemysłowych. Oferujemy również wykładziny i pokrycia podłóg na potrzeby hodowli rolnej (legowiska, rowy kanalizacyjne itd.) oraz do obiektów sportowych i rekreacyjnych - bardzo wytrzymałe podłogi techniczne (lodowiska, pływalnie, sale gimnastyczne itd.)

 4. MCO

  Francja

  Verified by europages badge

  MCO jest firmą specjalizującą się w imporcie i eksporcie bielizny domowej, bielizny stołowej, bielizny pościelowej, kąpielowej i plażowej. Pod naszą marką własną "Les Grands Chefs" dostarczamy również produkty dla hoteli i restauracji, takie jak garnki i grille itp. Zapewniamy dostawy w całej Francji oraz Europie (Belgia, Niemcy, Hiszpania, Portugalia itp.) i na całym świecie. Nasza działalność stale się rozwija i pozwala nam obsługiwać rosnącą liczbę klientów z różnych sektorów biznesowych. Importujemy produkty głównie z Europy i Azji. Będziesz mógł u nas znaleźć produkty wysokiej jakości dostosowane do Twoich potrzeb. Zdobyliśmy zaufanie tysięcy handlowców w całej Francji. Ponadto sprzedajemy wyłącznie hurtowo, co pozwala nam stosować bardzo atrakcyjne ceny, a na zmówienie specjalne możemy również wyproduktować artykuł w pożądanym kolorze, rozmiarze i jakości.

 5. MPN - MECÂNICA DE PRECISÃO DO NORTE, LDA.

  Portugalia

  Verified by europages badge

  MPN - Mecânica de Precisão do Norte, Lda. jest istniejącą od ponad 30 lat firmą referencyjną, jeśli chodzi o dostarczanie rozwiązań w zakresie mechaniki precyzyjnej i obróbki metali, . Nieustanne inwestowanie w najnowocześniejszy sprzęt i technologię oraz w wykwalifikowane zasoby ludzkie zapewnia najlepsze alternatywy, zarówno dla urządzeń kruszących (myjki, młyny, taśmy), jak i dla odpowiednich materiałów eksploatacyjnych (sita, szczęki, walce, przesiewacze itp.). Z drugiej strony, MPN produkuje z doskonałością rozmaite konstrukcje metalowe do najróżniejszych celów: kotłownie, dachy, kontenery, silosy, zbiorniki, leje i pawilony metalowe. Nie skupiając się wyłącznie na mechanice metalowej, firma ta posiada również wykwalifikowany sektor, poświęcony wyłącznie mechanice precyzyjnej, w którym produkuje między innymi czerpaki, podstawy do młotów, tuleje, śruby, kotwy, siłowniki hydrauliczne, szybkozłącza mechaniczne i hydrauliczne, siatki sitowe, zrywaki, walce, bębny nadawcze (z wulkanizacją lub bez) i podajniki, sita przenośnikowe, wały i wały gwintowane. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? - 30 lat doświadczenia; - konwencjonalne i/lub współczesne zdolności produkcyjne; - wykwalifikowani i certyfikowani specjaliści; - młody, dynamiczny zespół zdolny do podjęcia każdego wyzwania; - produkty i usługi dostarczane z wysokim poziomem rygoru i precyzji, zgodnie z oczekiwaniami klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, skontaktowania się z nami i zostania zaskoczonym!

 1. ACTIVLINE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ACTIVLINE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrowce, dywaniki i plandeki samochodowe. Ma siedzibę w Simmern, Niemcy.

 2. KUBETEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KUBETEX GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrowce, dywaniki i plandeki samochodowe. Ma siedzibę w Dotternhausen, Niemcy.

 1. SUBRTEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SUBRTEX GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materace. Jest również obecna w dziedzinach Pościel, Kanapy, Stoły i krzesła, Artykuły dla psów i kotów, Mattress covers, krzesła, Pościel, okrawanie, i poduszki z gęsiego puchu. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 2. BELKON - BELEDERUNG UND KONZEPTE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BELKON - BELEDERUNG UND KONZEPTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrowce, dywaniki i plandeki samochodowe. Ma siedzibę w Nufringen, Niemcy.

 3. OLPLAN PRODUCENT PLANDEK SAMOCHODOWYCH, PLANDEKI NA TARAS OLSZTYN

  Polska

  Jakość, solidność i niezawodność to największe atuty firmy Olplan. Jest to firma z Olsztyna, której specjalnością jest wszystko co związane z plandekami. Od produkcji i naprawy plandek samochodowych i na przyczepy, aż po innowacyjne rozwiązania dla domu i firmy powstające z użyciem tego materiału. Produkty warte uwagi to przede wszystkim produkowane na dowolny wymiar osłony tarasowe. Można je zamocować pomiędzy drewnianymi słupami altany, tarasu lub patio, estetycznie zabudowując ściany. Ciekawym rozwiązaniem są również namioty plandekowe i hale plandekowe. One również są projektowane i produkowane na dowolny wymiar, spełniając wszystkie oczekiwania klientów. Bardzo wytrzymałe, łatwe w montażu, wygodne w transporcie i cieszące się popularnością z uwagi na dobrą cenę. Jeżeli i Państwo chcą zamówić jeden z oferowanych produktów, zapraszamy do kontaktu z firmą. Plandeki stosowane w firmie Olplan Olsztyn to materiały najwyższej na rynku gramatury: 650 do 900 g/m. Wybór takich materiałów nie jest przypadkowy. Są one gwarantem długiego i niezawodnego użytkowania wyrobów plandekowych marki Olplan.

 4. VOSSEN

  Polska

  Vossen od 1925 roku zajmuje się produkcją ręczników, szlafroków i dywaników łazienkowych. Do produkcji swoich wyrobów firma wykorzystuje najszlachetniejsze gatunki bawełny, które nadają wykonanym z nich ręcznikom wyjątkową miękkość i zwiększa ich właściwości absorpcyjne. Doskonałą trwałość i wartości użytkowe wyroby Vossen zawdzięczają niezwykle wysokiej gramaturze tkanin frotte (nawet 700 g/m2) z których są wykonane, oraz nowoczesnej technologii produkcji pozwalającej na zastosowanie mikrobawełny, dodatku lnu, soji lub lyocell w produkcji wyrobów frotte, oraz specjalny gęsty splot dla ręczników hotelowych. Oprócz walorów praktycznych ręczniki, szlafroki i dywaniki firmy Vossen cechuje ciekawe wzornictwo i bogata kolorystyka. Wszystkie produkty opatrzone marką Vossen mają ponadto certyfikat Oko-Tex-Standard 100 potwierdzający humanekologię produktu włókiennicznego i dającego gwarancję bezpieczeństwa i wysokiego komfortu używania wyrobu.

 5. KLEEN-TEX POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Kleen-Tex to jeden z czołowych producentów innowacyjnych systemów mat gumowych i systemowych wycieraczek obiektowych dla branży przemysłowej, reklamowej i handlowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo maty standardowe (antypoślizgowe, wejściowe, gumowe, chodniki, wycieraczki), maty z logo - stworzone na potrzeby firm i klientów prywatnych, maty gumowe (antypoślizgowe, wejściowe, dywaniki gumowe. Nasza firma oferuje najwyższej klasy maty i wycieraczki z logo, wycieraczki wejściowe oraz chodniki do przedpokoju. Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonane są z wysokiej klasy materiałów, dzięki którym mogą mieć Państwo pewność ich trwałości przez lata. Z myślą o naszych klientach opracowaliśmy wiele próbek oraz wzorników, które umożliwiają jak najlepszy wybór produktu, obejrzenie koloru oraz struktury przędzy. Umieszczenie na macie naklejki z danymi Państwa firmy takimi jak logo, adres internetowy, numer telefonu czy adres firmy pozwalają na identyfikację mat.

 6. ADOK TECHNICAL TEXTILE

  Turcja

  Anadolu Weaving (ADOK) rozpoczęła produkcję w 2010 roku ze zdolnością produkcyjną w zakresie tkanin samochodowych sięgającą 1 mln metrów rocznie, zapewniając rozwiązania według potrzeb klientów z wykorzystaniem własnego potencjału produkcyjnego. Produkcja i działalność marketingowa koncentruje się przede wszystkim na przemyśle samochodowym, lecz Adok wytwarza również tkaniny do mebli biurowych i domowych oraz wózków spacerowych na zasadzie kontraktowej. Skupiając się na rynkach tapicerki samochodowe i tkanin na pokrowce na fotele samochodowe, Grupa Adok Group postawiła sobie za cel wprowadzenie krosen do żakardu marki Domier, aby poszerzyć swoją ofertę w oparciu o 35-letnią historię w sektorze tkanin samochodowych w Turcji. Chociaż sektor tkanin na obicia samochodowe w Turcji jest ograniczony, fakt że samochody takich marek jak Toyota, Hyundai, Ford, a także częściowo Volkswagen są produkowane w Turcji i sprzedawane na rynkach europejskich skłoniło ostatecznie Diriliş Automotive do podjęcia działania, w rezultacie czego powstała fabryka włókiennicza Adok Weaving. Produkujemy tekstylia dla domu (tapicerkę, zasłony i pościel) na podstawie projektu.

 7. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE ERKA

  Polska

  P.U.H. ERKA prowadzi działalność usługową w zakresie produkcji oraz napraw plandek samochodowych i budowlanych, banerów reklamowych, płacht oraz innego asortymentu zgodnie z życzeniem odbiorcy. Wykonujemy nadruki farbami na banerach, plandekach, blachach itp. W ofercie posiadamy przyczepy jednoosiowe i przyczepy dwuosiowe o parametrach skrzyni ładunkowej: Na wyposażeniu posiadamy również lawetę do przewozu samochodów osobowych. Nasze przyczepy doskonale nadają się do przewozu większej ilości towarów. Przyczepy, które można u nas wypożyczyć są stabilne i oplandekowane, można je łatwo podpiąć do samochodu lub motocykla. Tkane taśmy hamulcowe przeznaczone są do wszelkiego typu hamulców i sprzęgieł bębnowych w najbardziej odpowiedzialnych zastosowaniach. Charakteryzują się wysokim i stabilnym współczynnikiem tarcia. Gwarantują zachowanie najwyższych wymagań bezpieczeństwa, ponieważ dzięki swojej budowie nie ulegają gwałtownej awarii.

 8. P.U.H. CIK SPÓ?KA JAWNA K. CHRYPLEWICZ Z.KOPACZ

  Polska

  Firma CIK działa już od ponad 20 lat na rynku europejskim. Zajmujemy się produkcją akcesoriów samochodowych, takich jak podłokietniki, tekstylne i gumowe dywaniki samochodowe, maty i pojemniki bagażnikowe. W swoim asortymencie mamy akcesoria do ponad 500 modeli samochodów. Nasze produkty są dopasowane do konkretnych modeli aut, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że produkty które wybiorą będą pasowały do ich pojazdu. Cały czas poszerzamy swoją ofertę o nowe produkty i usługi z nimi związane. Między innymi, dodaliśmy możliwość modyfikacji produktów o logo klienta oraz dodatkowe wersje kolorystyczne i materiałowe lamówek. Jesteśmy firmą otwartą na sugestie i pomysły, więc jeśli nasz klient wyrazi chęć kupowania naszych produktów do modelu którego jeszcze nie sprzedajemy, jesteśmy w stanie szybko dodać go do ofery. Relacje które budujemy z konsumentami opierają sie na zaufaniu i przejrzystości. Nie ukrywamy kosztów w cenach, nie przekładamy ustalonych terminów i co najważniejsze, zawsze informujemy o aktualnym, faktycznym stanie produkcji.

 1. PARYS

  Polska

  Jesteśmy firmą , która od początku działalności stawiała na uzyskanie zadowolenia każdego Klienta. Nasze plandeki i reklamy na samochodach cieszą się uznaniem wielu Klientów, którzy chętnie nas polecają. Produkujemy plandeki na samochody dostawcze i ciężarowe oraz zajmujemy się wykonywaniem plandek nietypowych na łodzie, czy też oddzielających pomieszczenia. Nasze produkty spełniają najwyższe normy. W razie jakichkolwiek pytań związanych z nasza działalnością oraz w przypadku zainteresowania współpracą z naszą firmą, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Pozostajemy do państwa dyspozycji!

 2. AUTO-DEKOR

  Polska

  Zajmujemy się produkcją pokrowców oraz dywaników samochodowych. W ofercie posiadamy szeroki, ciągle wzbogacany o nowe modele asortyment pokrowców typowych oraz uniwersalnych, tuningowych, koszulek samochodowych, mat profilowanych, itp.. Produkujemy również welurowe dywaniki samochodowe - posiadamy szeroką gamę dywaników uniwersalnych, pół-wymiarowych, markowych –dopasowanych dla danej marki, oraz typowych – wykonanych konkretnie do danego modelu. Oprócz produkcji pokrowców i dywaników samochodowych zajmujemy się także dystrybucją akcesoriów, oferujemy stale poszerzający się asortyment akcesoriów, m.in.: dywaniki gumowe, pióra wycieraczek, chlapacze, torby na narzędzia, wyposażenie wnętrza, i inne. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą prosimy o kontakt, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy także na naszą stronę internetową www.autodekor.pl gdzie można obejrzeć wszystkie nasze produkty oraz znaleźć katalog.

 3. DR. THIEL GMBH SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy polskim oddziałem niemieckiej firmy Dr. Thiel GmbH, która już od wielu lat produkuje zaawansowane jakościowo systemy zabezpieczeń kontenerów, przyczep i skrzyń oraz akcesoria do plandek samochodowych. W naszej szerokiej ofercie mogą Państwo znaleźć szeroki wybór produktów stanowiących zabezpieczenie ładunków w transporcie. Wśród nich m.in. różnego typu plandeki pokryciowe na kontenery i przyczepki (także plandeki przepuszczające powietrze), siatki transportowe na przyczepki oraz przesłony na ogrodzenie. Oprócz bogatej oferty plandek ochronnych i siatek transportowych do mocowania ładunków, w naszych katalogach produktów znajdą Państwo także m.in. siatki na piłkochwyty.

 4. AYDEMIR

  Turcja

  Firma AYDEMIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druk cyfrowy. Jest również obecna w dziedzinach maty antypoślizgowe do wanien, i dywaniki do łazienek. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 5. WEST HOME HALI

  Turcja

  Firma WEST HOME HALI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dywany tkane mechanicznie. Jest również obecna w dziedzinach dywany dekoracyjne, usługi tapicerskie, i dywaniki dla dzieci. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. AEV AUTOMOTIVE GMBH

  Niemcy

  Firma AEV AUTOMOTIVE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrowce, dywaniki i plandeki samochodowe. Ma siedzibę w Viernheim, Niemcy.

 7. TURKEY CARPET & HOME TEXTILE

  Turcja

  Firma TURKEY CARPET & HOME TEXTILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dywany i wykładziny podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach wypełnienie fotela, Kołdra z bambusa, dywaniki do łazienek, i dywany z bawełny. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. SHOP FOR COVERS BV

  Holandia

  Firma SHOP FOR COVERS BV, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pokrowce, dywaniki i plandeki samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach pokrowce do samochodów, i pokrowce do samochodów na zamówienie. Ma siedzibę w Vaassen, Holandia.

 9. GIZA CARPET

  Turcja

  Firma GIZA CARPET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dywany i wykładziny podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach dywaniki dla dzieci, przenośnik, kilim, i prace obiciowe - tkaniny. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 10. ANTEX+CASE GMBH

  Niemcy

  Firma ANTEX+CASE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pokrowce, dywaniki i plandeki samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne fotel samochód. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo