• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dykta- płyty laminowane i sklejki

Wyniki dla

Dykta- płyty laminowane i sklejki - Import eksport

 1. TAVDA PLYWOOD MILL LLC

  Kazachstan

  Verified by europages badge

  "Eco-Group" LLC jest założycielem "Tavda plywood slab plant" LLC. Firma produkuje sklejkę brzozową i sprzedaje swoje produkty hurtowo na całym świecie. Wysoka jakość sklejki jest uznawana przez konsumentów na całym świecie, w tym przez producentów mebli, wykładzin podłogowych, zabawek oraz dostawców hurtowych z krajów WNP, USA, Kanady, Egiptu, Turcji, Chin, Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Holandii itd.

 2. MARKAT PLUS SP. Z.O.O. SP. K.

  Polska

  Verified by europages badge

  Markat Plus, firma dynamiczna i oparta na zasadach, ucieleśnia podstawowe wartości, takie jak lojalność, profesjonalizm, ciężka praca i uczciwość. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy KRONO, kluczowego gracza na rynku płyt budowlanych OSB, ugruntowaliśmy swoją obecność na rynku. Naszą specjalnością są różnorodne materiały drewnopochodne, ze szczególnym naciskiem na sklejkę brzozową i topolową. Oferujemy warianty wodoodporne, laminowane i antypoślizgowe, idealne do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, zaspokajające szeroki zakres potrzeb klientów.

  Wszystkie wyroby na "dykta- płyty laminowane i sklejki"

 3. TABLEROS FORNES S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma TABLEROS FORNES S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Dykta, płyty laminowane i sklejki, Dykta, płyty laminowane i sklejki, Oklejanie, oblicówki drewniane, drzwi drewniane, drzwi z listew, drzwi, tablice, i drzwi dekoracyjne. Ma siedzibę w Montserrat, Valencia, Hiszpania.

 4. LEGNAMI COMPAGNONI DI COMPAGNONI GUIDO & C. S.N.C.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LEGNAMI COMPAGNONI DI COMPAGNONI GUIDO & C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, oblicówki drewniane, płyty wiórowe, Płyty drewniane, i zaopatrzenie dla stolarzy. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 5. SFK PLY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SFK PLY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Jest również obecna w dziedzinach brzozy, płyty wiórowe, i arkusze do powlekania. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AUTO-GAZ-MECHANIKA

  Polska

  Oferujemy szeroka gamę materiałów do produkcji meblarskiej, takich jak płyty wiórowe laminowane, blaty robocze i fronty meblowe wysokiej jakości, w szerokiej gamie kolorystycznej. Ponadto posiadamy bogaty asortyment płyt HDF, MDF, konstrukcyjno-budowlanych OSB, jak również obrzeży ABS i laminatów wykończeniowych. Szczególną uwagę Państwa pragniemy zwrócić również na dynamicznie rozwijający się dział paneli podłogowych z jego bogatą i nieustannie poszerzającą się ofertą kolorystyki i wzorów. Również w trosce o zaspokojenie potrzeb Klientów przygotowujemy nowy działu akcesoriów meblowych, na którego otwarcie zaprosimy już wkrótce za pośrednictwem naszej strony internetowej.

 2. EPS POLAND SP. Z O.O.

  Polska

  Spółka EPS Poland specjalizuje się w dystrybucji materiałów drewnopochodnych. Z szerokiej gamy produktów jakie znajdują się w ofercie firmy do najpopularniejszych należą sklejki szalunkowe topolowe, sklejki wodoodporne brzozowe, świerkowe i sklejki antypoślizgowe brzozowe. Do bardzo popularnych produktów należą również sklejka wodoodporna biała melaminowana i sklejka szalunkowa Mirror oraz brzozowa. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące produktów, opisy, parametry techniczne, zdjęcia i przykłady zastosowania.

 3. TECHNOMAR & ADREM LTD

  Estonia

  Technomar & Adrem LTD dostarcza produkty drewnopochodne, takie jak: Sklejka brzozowa, sklejka lakierowana, płyta MDF, panele łączone, boki szuflad, stopnie drewniane, schody drewniane, rusztowania, podłogi do naczep i kontenerów, palety drewniane, ramy łóżek, siedzenia krzeseł, półki z płyty pilśniowej, półki na książki, regały na książki i półki, podłogi do obiektów sportowych, podłogi przemysłowe, parkiet dębowy, parkiet jesionowy, parkiet egzotyczny, podłogi do naczep i kontenerów, płyta pilśniowa do przemysłu samochod., sklejka do zastosowań przemysł., sklejka - półprodukt

 4. FIRMA HANDLOWA SMĘTEK

  Polska

  Firma Handlowa Smętek jest liderem w branży materiałów drewnopochodnych, naszą specjalnością są sklejki. Współpracujemy z wieloma dostawcami z Europy oraz z producentami poza europejskimi. Jesteśmy jedynym przedstawicielem łotewskiego koncernu Latvijas Finieris na rynku polskim. Naszym głównym obszarem działalności jest handel sklejkami brzozowymi oraz topolowymi. W naszej ofercie znajdą Państwo: sklejki wodoodporne, sklejki suchotrwałe, sklejki szalunkowe (brzozowe i topolowe), sklejki foliowane, sklejki antypoślizgowe, sklejki laserowe, sklejki lakierowane i inne materiały drewnopochodne. Oddziały zlokalizowane w różnych częściach Polski: Gdańsk, Włocławek, Katowice i Warszawa - pozwalają nam utrzymać ciągłość dostaw do naszych odbiorców.

 5. GARNICA PLYWOOD

  Hiszpania

  Europejski producent sklejki na bazie drewna topoli. Eksportuje 90% swojej produkcji paneli ze sklejki do ponad 30-u krajów. Garnica Plywood jest czołowym producentem europejskim paneli ze sklejki na bazie drewna topoli. Ten typ paneli słynie szczególnie ze swoich właściwości fizyczno-mechanicznych i swojej lekkości. Spotykamy je, między innymi, w meblach, przyczepach mieszkalnych, w jachtach, budownictwie, dekoracji wnętrz, meblach urbanistycznych, w sklepach, zabawkach, na scenie.

 1. ROMAX SPZOO

  Polska

  Witamy! Proponujemy: sklejka brzozowa (produkcja Rosja), E1, format 1525 x 1525, 1220 x 2440 i inny, suchotrwała, wodoodporna, jakość I/I - IV/IV. Także proponujemy płity piłśniowy twardy 2, 5-3, 2mm x 2745 x 1700 I klasa. Pierwszy importer, bez pośredników. Bardzo atrakcyjna cena. Bez przedpłaty. Pozdrawiamy! tel. +48 (22) 389 51 18 E-mail: ivankorch@yandex.ru

 2. SARRIMAD SL

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo produkcji płyt ze sklejki.

 1. UDF LLC

  Ukraina

  Firma UDF LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Jest również obecna w dziedzinach veneer plywood, element dla fabryki mebli, i tarcica dla przemysłu meblarskiego. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 2. GREEMAP

  Hiszpania

  Firma GREEMAP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Jest również obecna w dziedzinach drewno, sklejka drewniana, płyty drewniane, i belki drewniane. Ma siedzibę w Badalona, Hiszpania.

 3. VEZ D.O.O.

  Słowenia

  Firma VEZ D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Jest również obecna w dziedzinach Krzesła drewniane, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Krzesła drewniane, i Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Pivka, Słowenia.

 4. LORCH GMBH HAUSTÜRENFABRIKATION - BAUELEMENTE

  Niemcy

  Firma LORCH GMBH HAUSTÜRENFABRIKATION - BAUELEMENTE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Ma siedzibę w Sachsenheim, Niemcy.

 5. LISHUI TIANZHEN CHINA PLYWOOD

  Chiny

  Firma LISHUI TIANZHEN CHINA PLYWOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Jest również obecna w dziedzinach płyty i przeciwpłyty, i Sklejka, drewno laminowane i drewno warstwowe sprężone. Ma siedzibę w Lishui, Chiny.

 6. CUZI WOOD INDUSTRY CO.,LIMITED

  Hiszpania

  Firma CUZI WOOD INDUSTRY CO.,LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 7. DASTAS DEMIRCIOGLU AGAC SANAYI

  Turcja

  Firma DASTAS DEMIRCIOGLU AGAC SANAYI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fornir i drewno okładzinowe. Jest również obecna w dziedzinach Dykta, płyty laminowane i sklejki, fornir, i Dykta, płyty laminowane i sklejki. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 8. ESKADA-M

  Ukraina

  Firma ESKADA-M, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Jest również obecna w dziedzinach elementy mebli. Ma siedzibę w Rivne, Ukraina.

 1. SONGSANG PLYWOOD (M) SDN BHD

  Malezja

  Firma SONGSANG PLYWOOD (M) SDN BHD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Jest również obecna w dziedzinach lignofol trójwarstwowy. Ma siedzibę w Temerloh, Pahang, Malezja.

 2. MEDITERRANEAN WOOD AGENCY, S.L.

  Hiszpania

  Firma MEDITERRANEAN WOOD AGENCY, S.L., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Drewno - wyroby gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Dykta, płyty laminowane i sklejki, i Dykta, płyty laminowane i sklejki. Ma siedzibę w Vinaros, Hiszpania.

 3. CATENVA SL

  Hiszpania

  Firma CATENVA SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, Klejenie warstwowe drewna, Oklejanie, Płyty drewniane, i drewno warstwowe do oklein. Ma siedzibę w Alfarp-Valencia, Hiszpania.

 4. SAGLAMLAR PLYWOOD & CONTRE PLAQUE FACTORY A.S.

  Turcja

  Firma SAGLAMLAR PLYWOOD & CONTRE PLAQUE FACTORY A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Jest również obecna w dziedzinach Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, płyty fenolowe, płyty i przeciwpłyty, Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, i fornir. Ma siedzibę w Bozuyuk, Turcja.

 5. LIAONING DONGDAIHE GOLDEN BAY TRADING CO., LTD (CHINA)

  Chiny

  Firma LIAONING DONGDAIHE GOLDEN BAY TRADING CO., LTD (CHINA), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Jest również obecna w dziedzinach drewno wiórowe. Ma siedzibę w Linyi, Chiny.

 6. ORANGE WOOD LLC

  Ukraina

  Firma ORANGE WOOD LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Jest również obecna w dziedzinach produkcja sklejki. Ma siedzibę w Narodichi, Ukraina.

 7. FEPCO INTERNATIONAL EUROPE

  Belgia

  Firma FEPCO INTERNATIONAL EUROPE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Jest również obecna w dziedzinach Karoserie pojazdów - konstrukcja, Oklejanie, veneer plywood, klejenie warstwowe drewna, i Karoserie pojazdów - konstrukcja. Ma siedzibę w Vilvoorde, Belgia.

 8. EDLON WOOD PRODUCT (XUZHOU)CO.,LTD

  Chiny

  Firma EDLON WOOD PRODUCT (XUZHOU)CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Jest również obecna w dziedzinach laminaty hpl z powierzchnią drewnianą. Ma siedzibę w Pizhou, Chiny.

 9. HOLZ-BAUER KG

  Austria

  Firma HOLZ-BAUER KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Ma siedzibę w Floing, Austria.

 10. TABLEIMPOR SL

  Hiszpania

  Firma TABLEIMPOR SL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dykta, płyty laminowane i sklejki. Ma siedzibę w San Cibrao Das Viñas (ourense), Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Dykta- płyty laminowane i sklejki - Import eksport

Liczba wyników

553 Przedsiębiorstwa