• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane

Wyniki dla

Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane - Import eksport

 1. ARCHWOOD

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma ARCHWOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi wejściowe mieszkaniowe, Okiennice, Schody i poręcze, Stoły drewniane, Ramy okienne, Drzwi mieszkaniowe wewnętrzne, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, Drzwi wejściowe mieszkaniowe, i drzwi zewnętrzne. Ma siedzibę w Bucarest, Rumunia.

 2. UNALPEN PVC SYSTEMS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Ünalpen Glass Aluminum Construction Food Textile Tourism Industry Trade Limited Company, założone w 2002 roku, jest liczącym się i wiodącym partnerem w sektorze PVC. Na przestrzeni lat, nasze niezłomne zaangagżowanie na rzecz dostarczania wysokiej jakości i niezawodnych rozwiązań umocniły naszą pozycję w branży. Uzupełnieniem naszej siedziby i naszego głównego zakładu, dogodnie położonych w strefie przemysłowej Yenikent, Ankara - Sincan, jest drugi zakład produkcyjny w strefie przemysłowej Ostim, Ankara. Nasz sukces jest wynikiem naszego zaangażowania na rzecz wysokiej jakości produktów, zgodnie z najnowszymi innowacjami technologicznymi, a także stosowania podejścia ukierunkowanego na obsługę klienta. Nasz wszechstronny asortyment produktów zawiera systemy okienne i drzwiowe PCV, profile PCV i akcesoria. W Ünalpen, jesteśmy dumni z naszego zróżnicowanego portfela produktów, w skład którego wchodzą rozwiązania okienne i drzwiowe PCV, systemy przesuwne PCV, systemy szklenia balkonowego, systemy aluminiowe i systemy okiennic. Dzięki dwóm zaawansowanym fabrykom, możemy szczycić się imponującym potencjałem produkcyjnym 4000 ton metrycznych dziennie, oferując produkty premium Deceuninck. Jako wiodąca marka w branży PCV, Ünalpen jest preferowana wśród klientów dzięki naszym wyjątkowym standardom jakości, niezawodności i podejściu ukierunkowanym na klienta. Zapraszamy Cię do przyłączenia się do naszej cennej rodziny i poznania naszych wysokiej klasy produktów i usług. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji.

 3. DRUM INTERIOR SYSTEMS INH. PETER DRUM

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DRUM INTERIOR SYSTEMS INH. PETER DRUM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Altenkirchen, Niemcy.

 4. ALCO WINTERGARTEN-SERVICE GES.MBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ALCO WINTERGARTEN-SERVICE GES.MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. GRÖMER GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma GRÖMER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Lochen Am See, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. J. LEDERHILGER GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma J. LEDERHILGER GES.M.B.H., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Sipbachzell, Austria.

 2. DIERRE DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIERRE DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Saarbrücken, Niemcy.

 3. AKDENIZ CAM ALUMINYUM VE METAL SAN.TIC.A.S.

  Turcja

  Akdeniz AS. powstał w 1978 r. To producent i eksporter sprzętu budowlanego, wyrobów metalowych i aluminiowych. Nasza fabryka/siedziba znajduje się w Konya/Turcja i zajmuje powierzchnię 15.000 m2. Produkujemy wysokiej jakości składane szklane drzwi, oszklenie balkonów oraz systemy oszklenia balkonów, drzwi przesuwne, systemy do prezentacji dywanów. Nasze serie Akdeniz, Vizyon i Aksteel są najbardziej lubiane w Turcji i na świecie. Systemy te mogą zostać przystosowane do wszystkich rodzajów balkonów i obiektów handlowych.

 4. COFEROL - COMÉRCIO DE FERRAGENS, LDA.

  Portugalia

  COFEROL specjalizuje się w produkcji ram do drzwi przesuwnych w szafach oraz w sprzedaży wszelkiego rodzaju sprzętu i wyposażenia dla stolarstwa i branży konstrukcyjno-budowlanej. Niezależnie od tego, czy w grę wchodzą szafy czy meble kuchenne, drzwi wewnętrzne, zewnętrzne albo drzwi przesuwne, produkujemy, sprzedajemy i opracowujemy wszelkiego rodzaju wyposażenie niezbędne do samodzielnej konstrukcji i montażu. COFEROL wdraża pomysły do naśladowania w branży stolarskiej i przychodzi z pomocą profesjonalistom.

 5. AISD INDUSTRY DEVELOPMENT LTD

  Chiny

  AISD jest producentem systemów wysokiej jakości drzwi suwanych o konkurencyjnych cenach i wykonywanych zgodnie z potrzebami klienta. Oferujemy: szeroki wybór różnego rodzaju suwania i różnych wykończeń. Liczne akcesoria pasujące do różnych systemów suwania. Gwarantowana jakość, konkurencyjne ceny, usługa na wysokim poziomie, szybka dostawa. Poza akcesoriami do suwanych kółek, możemy także dostarczyć inne akcesoria, jak zapadki, mechanizmy do łagodnego zamykania, uszczelki, taśmy utwierdzające.

 1. ZEMP - ALUMINIUM SCHÜCO WINDOWS AND DOORS

  Polska

 2. D&D BUILDERS HARDWARE CO.

  Tajwan R.O.C.

  Firma D&D BUILDERS HARDWARE CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Jest również obecna w dziedzinach Glass fittings, i uchwyty bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Taichung City, Tajwan R.O.C..

 1. P C HENDERSON

  Zjednoczone Królestwo

  Firma P C HENDERSON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, i Drzwi składane i przesuwne przemysłowe. Ma siedzibę w Bowburn, Zjednoczone Królestwo.

 2. SWISSWINDOWS AG

  Szwajcaria

  Firma SWISSWINDOWS AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w St. Gallen, Szwajcaria.

 3. FLEXO RAUMSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma FLEXO RAUMSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Vreden, Niemcy.

 4. BESCHLÄGE AUS HAMBURG E.K.

  Niemcy

  Firma BESCHLÄGE AUS HAMBURG E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Hamburg Osdorf, Niemcy.

 5. GREEN CIRCLE BESPOKE GLAZING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GREEN CIRCLE BESPOKE GLAZING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, i okna aluminiowe. Ma siedzibę w Plymouth, Zjednoczone Królestwo.

 6. METALGLASS ALUMINIUM DOOR AND WINDOW SYSTEMS

  Turcja

  Firma METALGLASS ALUMINIUM DOOR AND WINDOW SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Okna aluminiowe, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, Okna aluminiowe, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, ogrody zimowe, i pergole i dachy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. SYMATIC TÜRSYSTEME GMBH

  Austria

  Firma SYMATIC TÜRSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Plainfeld, Austria.

 8. A-Z MÖBELFERTIGTEILE TISCHLERSERVICE

  Niemcy

  Firma A-Z MÖBELFERTIGTEILE TISCHLERSERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 1. WWW.PVCAKSESUAR.COM

  Turcja

  Firma WWW.PVCAKSESUAR.COM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Zamki, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, łańcuchy kute, okna przesuwne z pvc, Zamki, i Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. RUNDUMSGLAS

  Niemcy

  Firma RUNDUMSGLAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Wassenberg, Niemcy.

 3. SKY INDUSTRIAL GROUP

  Turcja

  Firma SKY INDUSTRIAL GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Jest również obecna w dziedzinach systemy przesuwne do szyb, Fabric for pergolas, i ramki aluminiowe. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. CREA-GLASS GMBH

  Szwajcaria

  Firma CREA-GLASS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Unterseen, Szwajcaria.

 5. LONGHOUSE HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma LONGHOUSE HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Gnarrenburg, Niemcy.

 6. DEMIRBOGAN ALUMINUM

  Turcja

  Firma DEMIRBOGAN ALUMINUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, ościeżnice okienne i drzwiowe z pcv, i Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 7. BAUMANN/GLAS/1886 GMBH

  Austria

  Firma BAUMANN/GLAS/1886 GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Baumgartenberg/perg Oö, Austria.

 8. MANTION MANUTENTION

  Francja

  Firma MANTION MANUTENTION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi przesuwne przemysłowe, Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, Bramy, Drzwi przesuwne przemysłowe, Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, i Bramy. Ma siedzibę w Besancon, Francja.

 9. WINKELBAU SRL

  Rumunia

  Firma WINKELBAU SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty ciesielskie i stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Okna, Okna z PCV, Rama i ościeżnica, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, Okna, Okna z PCV, Rama i ościeżnica, i Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 10. WINAB

  Szwecja

  Firma WINAB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Ekerö, Szwecja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo