• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane

Wyniki dla

Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane - Import eksport

 1. UNALPEN PVC SYSTEMS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Ünalpen Glass Aluminum Construction Food Textile Tourism Industry Trade Limited Company, założone w 2002 roku, jest liczącym się i wiodącym partnerem w sektorze PVC. Na przestrzeni lat, nasze niezłomne zaangagżowanie na rzecz dostarczania wysokiej jakości i niezawodnych rozwiązań umocniły naszą pozycję w branży. Uzupełnieniem naszej siedziby i naszego głównego zakładu, dogodnie położonych w strefie przemysłowej Yenikent, Ankara - Sincan, jest drugi zakład produkcyjny w strefie przemysłowej Ostim, Ankara. Nasz sukces jest wynikiem naszego zaangażowania na rzecz wysokiej jakości produktów, zgodnie z najnowszymi innowacjami technologicznymi, a także stosowania podejścia ukierunkowanego na obsługę klienta. Nasz wszechstronny asortyment produktów zawiera systemy okienne i drzwiowe PCV, profile PCV i akcesoria. W Ünalpen, jesteśmy dumni z naszego zróżnicowanego portfela produktów, w skład którego wchodzą rozwiązania okienne i drzwiowe PCV, systemy przesuwne PCV, systemy szklenia balkonowego, systemy aluminiowe i systemy okiennic. Dzięki dwóm zaawansowanym fabrykom, możemy szczycić się imponującym potencjałem produkcyjnym 4000 ton metrycznych dziennie, oferując produkty premium Deceuninck. Jako wiodąca marka w branży PCV, Ünalpen jest preferowana wśród klientów dzięki naszym wyjątkowym standardom jakości, niezawodności i podejściu ukierunkowanym na klienta. Zapraszamy Cię do przyłączenia się do naszej cennej rodziny i poznania naszych wysokiej klasy produktów i usług. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji.

 2. ALCO WINTERGARTEN-SERVICE GES.MBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ALCO WINTERGARTEN-SERVICE GES.MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. J. LEDERHILGER GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma J. LEDERHILGER GES.M.B.H., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Sipbachzell, Austria.

 4. GRÖMER GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma GRÖMER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Lochen Am See, Austria.

 5. AKDENIZ CAM ALUMINYUM VE METAL SAN.TIC.A.S.

  Turcja

  Akdeniz AS. powstał w 1978 r. To producent i eksporter sprzętu budowlanego, wyrobów metalowych i aluminiowych. Nasza fabryka/siedziba znajduje się w Konya/Turcja i zajmuje powierzchnię 15.000 m2. Produkujemy wysokiej jakości składane szklane drzwi, oszklenie balkonów oraz systemy oszklenia balkonów, drzwi przesuwne, systemy do prezentacji dywanów. Nasze serie Akdeniz, Vizyon i Aksteel są najbardziej lubiane w Turcji i na świecie. Systemy te mogą zostać przystosowane do wszystkich rodzajów balkonów i obiektów handlowych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COFEROL - COMÉRCIO DE FERRAGENS, LDA.

  Portugalia

  COFEROL specjalizuje się w produkcji ram do drzwi przesuwnych w szafach oraz w sprzedaży wszelkiego rodzaju sprzętu i wyposażenia dla stolarstwa i branży konstrukcyjno-budowlanej. Niezależnie od tego, czy w grę wchodzą szafy czy meble kuchenne, drzwi wewnętrzne, zewnętrzne albo drzwi przesuwne, produkujemy, sprzedajemy i opracowujemy wszelkiego rodzaju wyposażenie niezbędne do samodzielnej konstrukcji i montażu. COFEROL wdraża pomysły do naśladowania w branży stolarskiej i przychodzi z pomocą profesjonalistom.

 2. DRUM INTERIOR SYSTEMS INH. PETER DRUM

  Niemcy

  Firma DRUM INTERIOR SYSTEMS INH. PETER DRUM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Altenkirchen, Niemcy.

 3. FLEXO RAUMSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma FLEXO RAUMSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Vreden, Niemcy.

 4. SWISSWINDOWS AG

  Szwajcaria

  Firma SWISSWINDOWS AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w St. Gallen, Szwajcaria.

 5. P C HENDERSON

  Zjednoczone Królestwo

  Firma P C HENDERSON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, i Drzwi składane i przesuwne przemysłowe. Ma siedzibę w Bowburn, Zjednoczone Królestwo.

 1. BESCHLÄGE AUS HAMBURG E.K.

  Niemcy

  Firma BESCHLÄGE AUS HAMBURG E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Hamburg Osdorf, Niemcy.

 2. VISION FACADE ALUMINIUM & GLASS SYSTEMS

  Turcja

  Firma VISION FACADE ALUMINIUM & GLASS SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Szyby okienne dwuwarstwowe termoizolacyjne, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, Szyby okienne dwuwarstwowe termoizolacyjne, Szkło gięte warstwowe, Szkło gięte hartowane, i Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 1. GREEN CIRCLE BESPOKE GLAZING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GREEN CIRCLE BESPOKE GLAZING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, i okna aluminiowe. Ma siedzibę w Plymouth, Zjednoczone Królestwo.

 2. METALGLASS ALUMINIUM DOOR AND WINDOW SYSTEMS

  Turcja

  Firma METALGLASS ALUMINIUM DOOR AND WINDOW SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Okna aluminiowe, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, Okna aluminiowe, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, ogrody zimowe, i pergole i dachy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. SYMATIC TÜRSYSTEME GMBH

  Austria

  Firma SYMATIC TÜRSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Plainfeld, Austria.

 4. WWW.PVCAKSESUAR.COM

  Turcja

  Firma WWW.PVCAKSESUAR.COM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Zamki, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, łańcuchy kute, okna przesuwne z pvc, Zamki, i Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. ARYA WINDOW

  Turcja

  Firma ARYA WINDOW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, PVC Window - Door, drzwi aluminiowe, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, i drzwi i okna. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. A-Z MÖBELFERTIGTEILE TISCHLERSERVICE

  Niemcy

  Firma A-Z MÖBELFERTIGTEILE TISCHLERSERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 7. RUNDUMSGLAS

  Niemcy

  Firma RUNDUMSGLAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Wassenberg, Niemcy.

 8. SKY INDUSTRIAL GROUP

  Turcja

  Firma SKY INDUSTRIAL GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Jest również obecna w dziedzinach systemy przesuwne do szyb, Fabric for pergolas, i ramki aluminiowe. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. CREA-GLASS GMBH

  Szwajcaria

  Firma CREA-GLASS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Unterseen, Szwajcaria.

 2. LONGHOUSE HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma LONGHOUSE HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Gnarrenburg, Niemcy.

 3. DEMIRBOGAN ALUMINUM

  Turcja

  Firma DEMIRBOGAN ALUMINUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, ościeżnice okienne i drzwiowe z pcv, i Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. ALIPLAST

  Belgia

  Firma ALIPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, okna suwane, weranda, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, i matryce. Ma siedzibę w Lokeren, Belgia.

 5. VIKING WINDOW AS

  Estonia

  Firma VIKING WINDOW AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Okna drewniane, Drzwi wejściowe mieszkaniowe, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, Drzwi i bramy, Okna drewniane, Drzwi wejściowe mieszkaniowe, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, i Drzwi i bramy. Ma siedzibę w JÄRVAMAA, Estonia.

 6. BAUMANN/GLAS/1886 GMBH

  Austria

  Firma BAUMANN/GLAS/1886 GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Baumgartenberg/perg Oö, Austria.

 7. MANTION MANUTENTION

  Francja

  Firma MANTION MANUTENTION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi przesuwne przemysłowe, Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, Bramy, Drzwi przesuwne przemysłowe, Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, i Bramy. Ma siedzibę w Besancon, Francja.

 8. PORTWAY HOME IMPROVEMENTS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PORTWAY HOME IMPROVEMENTS LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Bridgend, Zjednoczone Królestwo.

 9. DIETER HOEFER GMBH

  Niemcy

  Firma DIETER HOEFER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Prysznice, kabiny natryskowe. Jest również obecna w dziedzinach Kabiny natryskowe, Okna, Drzwi i bramy, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, Kabiny natryskowe, Okna, Drzwi i bramy, i Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 10. WINKELBAU SRL

  Rumunia

  Firma WINKELBAU SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty ciesielskie i stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Okna, Okna z PCV, Rama i ościeżnica, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, Okna, Okna z PCV, Rama i ościeżnica, i Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo