• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drzwi antywłamaniowe mieszkaniowe

Wyniki dla

Drzwi antywłamaniowe mieszkaniowe - Import eksport

 1. ABRA SZCZECIN

  Polska

  Drzwi zewnętrzne Gerda, drzwi wewnętrzne DRE, Erkado, Porta – oferta firmy Abra Szczecin, Maxa Szczecin Abra sp. z o.o. działa na terenie Szczecina już od 1993 roku, specjalizując się w sprzedaży produktów marki Gerda – jednego z największych polskich producentów drzwi, bram garażowych, zamków do drzwi, wkładek i kłódek. Abra jest jedyną firmą w Szczecinie ukierunkowaną wyłącznie na sprzedaż wyrobów marki Gerda. Wieloletnia współpraca z jednym producentem skutkuje wysokim poziomem wiedzy o wielu produktach. Zarówno tych wytwarzanych ponad 20 lat temu jak i współcześnie. Kilka lat temu powołaliśmy do życia firmę Maxa. Głównym jej zadaniem jest obsługa klientów indywidualnych w zakresie sprzedaży z montażem oraz serwisu drzwi wejściowych Gerda. Wprowadziliśmy do oferty również drzwi wewnątrzlokalowe DRE, Erkado i Porta. Teraz każdy z Państwa może złożyć w jednym miejscu kompleksowe zamówienie na drzwi wejściowe i pokojowe z montażem. Prowadzimy również sprzedaż drzwi bez montażu.

 2. WITEX SUPER-LOCK

  Polska

  Nasza oferta obejmuje drzwi wewnętrzne i zewnętrzne w wielu wariantach kolorystycznych. Dopełnieniem oferty drzwi drewnianych i stalowych są drzwi przeciwpożarowe i antywłamaniowe. W naszej ofercie posiadamy drzwi wejściowe o zwiększonej odporności na włamanie w klasie 2, 3 i 4. Możemy zaproponować również drzwi wzmocnione oraz zewnętrzne – wejściowe do domów. Współpracujemy w tym zakresie z producentami: Witex Super Lock, Stalprodukt Zamość, Terma, Stolbud Włoszczowa, Dre, Pol Skone, Domoferm, Mercor, Padilla. W zakresie bram przemysłowych współpracujemy z polskim producentem: firmą WIŚNIOWSKI (www.wisniowski.pl). Producent ten gwarantuje rozwiązania spełniające wymogi małych, jak i dużych „garażowisk”. Specjalnie dobrane napędy i automatyka, sprężyny o wysokiej wytrzymałości, detale wykończeniowe – powodują, że bramy te wyróżniają się na tle konkurencji bardzo wysokimi parametrami. Świadczymy usługi związane z montażem drzwi dla inwestorów instytucjonalnych, deweloperów i klientów

 3. DOORS-SYSTEM

  Polska

  Drzwi Trzebnica, Drzwi Oleśnica, Drzwi Milicz, Drzwi Syców, Drzwi Kępno, jesteśmy Firmą zajmującą się sprzedażą oraz montażem drzwi w miejscowościach wyżej wymienionych. Instalujemy drzwi wewnętrzne, zewnętrzne , szklane, przeciwpożarowe, Drzwi do klatek schodowych, drzwi do mieszkań, drzwi antywłamaniowe. Sprzedajemy takie drzwi jak Dre, Intenso, Erkado, Voster, Verte, Wikęd, CAL, Stalprodukt.Jesteśmy firmą o kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w zakresie sprzedaży drzwi na terenie Wrocławia oraz całej Polski. Priorytetem dla nas jest zadowolenie każdego klienta, dlatego tak bardzo ważne są produkty, jakie oferujemy, a przede wszystkim jakość ich wykonania. Szeroka gama modeli drzwi wewnętrznych jak i drzwi zewnętrznych, które posiadamy w naszej ofercie, a także bogactwo ich wzorów, sprawia, że każdemu, nawet najbardziej wyrafinowanemu wnętrzu można nadać szczególny charakter.Współpracujemy z takimi producentami drzwi jak m.in.: Dre, Pol-skone, Cal, Gerda, Porta, Vasco, Stolpaw, Hormann, Stalprodukt, Mercor, Intenso, Delta, Weissner, Parmax, Dziadek, Setto, DubielGlass, Kmt, Afb, Drewno-rex, Massiv-holz, Stolbud, Invado, Centurion, Asilo, Wiśniowski, Drutex, Classen, Barlinek, Infinity, Kuchinox, Vds, Isofas, Metal-Bud, Tupai, Nomet.Oprócz sprzedaży zajmujemy się również fachowym montażem drzwi wewnętrznych oraz drzwi zewnętrznych, dlatego też dzięki naszej pomocy mogą Państwo sprawnie i szybko zrealizować końcowy etap zakupu wybranych produktów i akcesoriów.

 4. SEGURESTIL SL

  Hiszpania

  Segurestil jest pionierem w produkcji drzwi pancernych, posiadając ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sektorze. Stale oferujemy naszym klientom gamę produktów wysokiej jakości. Na tym właśnie skupiamy się w swojej codziennej pracy.

 5. NEW AREL

  Włochy

  Zamki do tablic rozdzielczych. Systemy bezpieczeństwa z mechanicznym transferem klucza. Produkcja i sprzedaż zamków oraz uchwytów do tablic elektrycznych BT i MT; zamki do systemów zamykania mechanicznego do kabin elektrycznych, instalacji chemicznych i petrochemicznych. Arel działa na poziomie międzynarodowym w dziedzinie produkcji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DOMEX PRUSZCZ GDA?SKI

  Polska

  Domex jest firmą usługową zajmującą się montażem drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych, okien oraz bram garażowych. Długo letnie doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy jedynie z najlepszymi dostawcami okien, drzwi, rolet i bram. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

 2. BKT SYSTEM SP. Z O.O.

  Polska

  BKT System jest doświadczonym producentem trwałych i estetycznych drzwi. Produkuje drzwi techniczne na wymiar, w tym m.in. drzwi RTG, antywłamaniowe czy akustyczne. Dostarcza szeroką gamę drzwi wewnętrznych , a także drzwi medycznych oraz LED. W fabryce powstają również wysokiej blaty, parapety oraz kabiny sanitarne. Dodatkowo są świadczone precyzyjne usługi gięcia i cięcia blach.

 3. ZEMP - ALUMINIUM SCHÜCO WINDOWS AND DOORS

  Polska

 4. ARREDINFISSI

  Włochy

 5. PIHAUSS

  Turcja

 1. BAŞKA STEEL DOOR

  Turcja

 2. NEUMAYR HIGH-TECH FASSADEN GMBH WERK GÜWA

  Niemcy

 1. POZITIF

  Turcja

 2. ADA STEEL AND SECURITY DOOR SYSTEMS

  Turcja

 3. PROTEC INDUSTRIAL DOORS B.V.

  Holandia

 4. METALLBAU BÜHLMANN AG

  Szwajcaria

 5. SECURITY DOORS FACTORY

  Zjednoczone Królestwo

 6. RIHA GES.M.B.H.

  Austria

 7. SPEEDY LOCKSMITH LONDON

  Zjednoczone Królestwo

 8. CERRAJEROS ADMIFIN S. L.

  Hiszpania

 1. FERRETERÍA SORIA CERRAJERÍA Y SEGURIDAD

  Hiszpania

 2. DEEPDENE LOCKSMITH DORKING

  Zjednoczone Królestwo

 3. VERTONGEN

  Belgia

 4. BIRDAL STEEL DOORS

  Turcja

 5. PUERTAS SIGLO XXI SL

  Hiszpania

 6. FUNKY DOORS

  Zjednoczone Królestwo

 7. ACORASEGUR - PUERTAS ACORAZADAS VALENCIA

  Hiszpania

 8. FORMET PORTE BLINDEE

  Francja

 9. ITCC LOCKSMITHS

  Zjednoczone Królestwo

 10. IDOORS

  Grecja