• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drzewa i krzewy szerokolistne

Wyniki dla

Drzewa i krzewy szerokolistne - Import eksport

 1. KAJUS. USŁUGI OGRODNICZE

  Polska

  Tworzymy projekty terenów zieleni, zakładamy ogrody i montujemy instalację nawadniającą. Zajmujemy się także pielęgnacją ogrodów, układaniem kostki brukowej oraz granitowej. Piękny ogród jest wizytówką każdego domu i każdej firmy. Nasza firma ogrodnicza powstała w 1997 roku po to, by projektować i wykonywać dla Państwa wymarzone ogrody. Ogrody od lat są naszą pasją, dlatego z zaangażowaniem podejmujemy nowe wyzwania związane z aranżacją, wykonawstwem i pielęgnacją terenów zieleni dla firm, jednostek samorządu terytorialnego oraz osób prywatnych. Wieloletnie doświadczenie w planowaniu i zakładaniu terenów zieleni pozwoliło nam wypracować własny styl projektowo-wykonawczy. Polecamy Państwu nasze usługi ogrodowe oraz brukarskie. Gwarantujemy stuprocentowe zadowolenie. Na każdym skrawku ziemi potrafimy stworzyć harmonijnie zagospodarowaną zieleń, która cieszy oko właściciela oraz stanowi świetne miejsce do wypoczynku i zabawy.

 2. PHP "ABC" T. ODZIOBA I J. DOBIES SPÓŁKA JAWNA

  Polska

  Uprawa Choinek Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne „ABC” T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna proponuje swoim klientom zakup żywych drzewek iglastych w bardzo korzystnych cenach. Mogą się oni zdecydować na roślinę ciętą lub w donicy. Z oferty bardzo chętnie korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również osoby zajmujące się sprzedażą choinek oraz różnego rodzaju instytucje i firmy. Trafiają one wówczas na tereny zielone i do ogrodów, gdzie prezentują się znakomicie przez cały rok. Oferta przygotowana przez hurtownię zawiera: świerki (serbskie, pospolite i kłujące), jodły (kaukaskie, kalifornijskie, koreańskie). Drzewka trafiają z plantacji nie tylko do odbiorców w kraju, ale również poza jego granicami. Hodowla jest bardzo duża, co umożliwia producentowi zaopatrywanie bardzo wielu klientów. Ze względu na dużą ilość gatunków łatwiej jest dobrać roślinę do miejsca przeznaczenia. Niektóre z nich mają większe wymagania glebowe, podczas gdy inne mogą rosnąć nawet w suchych i ciemnych miejscach. Bez względu na to, wszystkie wyróżniają się dorodnością i atrakcyjnym wyglądem. Hurtownia produkuje choinki już od wielu lat, kładąc duży nacisk na wysoką jakość hodowanych drzew. Są one odpowiednio nawadniane, a ziemia - odchwaszczana. Dzięki temu klienci mogą wybrać dowolny świerk lub jodłę, cięte lub w donicy, mając pewność, że sprzedawana im roślina jest w idealnej kondycji. Udzielone przez uprawiających wskazówki pozwolą ją z pewnością utrzymać na długo.

 3. GOSPODARSTWO DUDEK - JABŁKO, GRUSZKA CZY PIETRUSZKA

  Polska

  Gospodarstwo Dudek w ciągu wielu lat wyselekcjonowało pięć najlepszych odmian orzecha włoskiego, które doskonale będą rosły w naszych ogrodach. W ofercie gospodarstwa są odmiany Broadview, Mars, Koszycki, Wiśnicz Czerwony i Kościuszko. Firma na przestrzeni lat produkuje najlepsze sadzonki powyższych gatunków w Polsce. Pracownicy wkładają wiele pracy i czasu, aby efekty były znakomite. Następnie klienci mogą kupić sadzonki w lokalnym sklepie na gospodarstwie lub przez stronę internetową na całą Polskę.

 4. IF PLANTS NURSERIES · PÉPINIÈRES · VIVAIOS

  Hiszpania

  Firma zajmująca się sprzedażą drzew i roślin, dystrybucja międzynarodowa. Sprzedaż drzew i roślin na terenie całaj Europy.

 5. SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW "OGRODY MARZEŃ" W FILICACH, (BAUMSCHULE)

  Polska

  Szkółka "Ogrody Marzeń" oferuje drzewa i krzewy ozdobne, iglaki, Thuje, Cyprysiki, róże, magnolie, azalie, Rododendrony, i wiele innych

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DIETER BIERMANN & SOHN BAUMSCHULEN

  Niemcy

  Firma DIETER BIERMANN & SOHN BAUMSCHULEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Tangstedt, Niemcy.

 2. JA. SCHULDT VERSANDBAUMSCHULE

  Niemcy

  Firma JA. SCHULDT VERSANDBAUMSCHULE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Ellerhoop, Niemcy.

 3. AZ.AGR. FICCADENTI FRANCESCO

  Włochy

  Firma AZ.AGR. FICCADENTI FRANCESCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Jest również obecna w dziedzinach oleandry, rośliny śródziemnomorskie, flowering shrubs, i krzewy na żywopłot. Ma siedzibę w Colli Del Tronto, Włochy.

 4. NUSSBAUMSCHULE KLOCKS

  Niemcy

  Firma NUSSBAUMSCHULE KLOCKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Jest również obecna w dziedzinach Kasztany i kasztany jadalne, szkółki drzew, leszczyna, Kasztany i kasztany jadalne, i orzech. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. ADA PLANT FIDANLIK URETIM VE TICARET A. S.

  Turcja

  Firma ADA PLANT FIDANLIK URETIM VE TICARET A. S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 1. VIVAIO DI BERT

  Włochy

  Firma VIVAIO DI BERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Jest również obecna w dziedzinach SADZONKI ogrodowe. Ma siedzibę w Pasian Di Prato, Włochy.

 2. CULTIVOS LA CERRADA SL

  Hiszpania

  Firma CULTIVOS LA CERRADA SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 1. PFLANZENVERSAND24

  Niemcy

  Firma PFLANZENVERSAND24, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Ellerhoop, Niemcy.

 2. VIVAIO FORESTALE FRANCESCO MATRAXIA

  Włochy

  Firma VIVAIO FORESTALE FRANCESCO MATRAXIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki leśne. Jest również obecna w dziedzinach Drzewa i krzewy szerokolistne, i Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Caltanissetta, Włochy.

 3. DIRT CHEAP PLANTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DIRT CHEAP PLANTS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rośliny. Jest również obecna w dziedzinach Drzewa i krzewy szerokolistne, palmy, rośliny podzwrotnikowe, Drzewa i krzewy szerokolistne, i szkółka palm. Ma siedzibę w Rotherham, Zjednoczone Królestwo.

 4. SAT Nº 362 CV PROVAL

  Hiszpania

  Firma SAT Nº 362 CV PROVAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Algemesi (valencia), Hiszpania.

 5. PLANTHISPANIA S.L.U.

  Hiszpania

  Firma PLANTHISPANIA S.L.U., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Jest również obecna w dziedzinach drzewo oliwne. Ma siedzibę w Crevillente / Elche, Hiszpania.

 6. BOOMKWEKERIJEN ARBOR

  Belgia

  Firma BOOMKWEKERIJEN ARBOR, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Drzewa i krzewy szerokolistne, Drzewa iglaste, Drzewa i krzewy szerokolistne, i Drzewa iglaste. Ma siedzibę w Houtvenne, Belgia.

 7. WHL FURNIRE SRL

  Rumunia

  Firma WHL FURNIRE SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Bacau, Rumunia.

 8. MOONDIA LOGISTICS INDONESIA

  Indonezja

  Firma MOONDIA LOGISTICS INDONESIA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Bekasi, Indonezja.

 1. LEADERPLANT VIVAI

  Włochy

  Firma LEADERPLANT VIVAI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki szkółek. Jest również obecna w dziedzinach Drzewa i krzewy szerokolistne, Rośliny doniczkowe, Drzewa i krzewy szerokolistne, i Rośliny doniczkowe. Ma siedzibę w Acquanegra Sul Chiese, Włochy.

 2. VIVAI PIANTE PERUGINI NICOLA

  Włochy

  Firma VIVAI PIANTE PERUGINI NICOLA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Jest również obecna w dziedzinach szkółki, i szkółka palm. Ma siedzibę w Castiglion Fiorentino, Włochy.

 3. VIVERO ARGÁN ANDALUCÍA

  Hiszpania

  Firma VIVERO ARGÁN ANDALUCÍA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Málaga, Hiszpania.

 4. B R TREE SERVICES

  Stany Zjednoczone

  Firma B R TREE SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Harrisville, Stany Zjednoczone.

 5. VERDE AMBIENTE SOC.AGR.SNC

  Włochy

  Firma VERDE AMBIENTE SOC.AGR.SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Jest również obecna w dziedzinach wholesale flowers and plants, i rośliny ozdobne na zewnątrz. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 6. AMANA AGRICULTURE

  Sri Lanka

  Firma AMANA AGRICULTURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Colombo, Sri Lanka.

 7. BLOMSTERLANDET I OST AB

  Szwecja

  Firma BLOMSTERLANDET I OST AB, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Drzewa i krzewy szerokolistne, i Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Linkoping, Szwecja.

 8. JARDIN SERVICES

  Francja

  Firma JARDIN SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Drzewa i krzewy szerokolistne, i Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Hambye, Francja.

 9. BOMEN SERVICE INTERNATIONAL B.V.

  Holandia

  Firma BOMEN SERVICE INTERNATIONAL B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Drzewa i krzewy szerokolistne, i Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Baarn, Holandia.

 10. ESSENCES-GREEN

  Hiszpania

  Firma ESSENCES-GREEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Jest również obecna w dziedzinach rośliny ozdobne do wnętrz. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo