• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drzewa i krzewy szerokolistne

Wyniki dla

Drzewa i krzewy szerokolistne - Import eksport

 1. KAJUS. USŁUGI OGRODNICZE

  Polska

  Tworzymy projekty terenów zieleni, zakładamy ogrody i montujemy instalację nawadniającą. Zajmujemy się także pielęgnacją ogrodów, układaniem kostki brukowej oraz granitowej. Piękny ogród jest wizytówką każdego domu i każdej firmy. Nasza firma ogrodnicza powstała w 1997 roku po to, by projektować i wykonywać dla Państwa wymarzone ogrody. Ogrody od lat są naszą pasją, dlatego z zaangażowaniem podejmujemy nowe wyzwania związane z aranżacją, wykonawstwem i pielęgnacją terenów zieleni dla firm, jednostek samorządu terytorialnego oraz osób prywatnych. Wieloletnie doświadczenie w planowaniu i zakładaniu terenów zieleni pozwoliło nam wypracować własny styl projektowo-wykonawczy. Polecamy Państwu nasze usługi ogrodowe oraz brukarskie. Gwarantujemy stuprocentowe zadowolenie. Na każdym skrawku ziemi potrafimy stworzyć harmonijnie zagospodarowaną zieleń, która cieszy oko właściciela oraz stanowi świetne miejsce do wypoczynku i zabawy.

 2. PHP "ABC" T. ODZIOBA I J. DOBIES SPÓŁKA JAWNA

  Polska

  Uprawa Choinek Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne „ABC” T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna proponuje swoim klientom zakup żywych drzewek iglastych w bardzo korzystnych cenach. Mogą się oni zdecydować na roślinę ciętą lub w donicy. Z oferty bardzo chętnie korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również osoby zajmujące się sprzedażą choinek oraz różnego rodzaju instytucje i firmy. Trafiają one wówczas na tereny zielone i do ogrodów, gdzie prezentują się znakomicie przez cały rok. Oferta przygotowana przez hurtownię zawiera: świerki (serbskie, pospolite i kłujące), jodły (kaukaskie, kalifornijskie, koreańskie). Drzewka trafiają z plantacji nie tylko do odbiorców w kraju, ale również poza jego granicami. Hodowla jest bardzo duża, co umożliwia producentowi zaopatrywanie bardzo wielu klientów. Ze względu na dużą ilość gatunków łatwiej jest dobrać roślinę do miejsca przeznaczenia. Niektóre z nich mają większe wymagania glebowe, podczas gdy inne mogą rosnąć nawet w suchych i ciemnych miejscach. Bez względu na to, wszystkie wyróżniają się dorodnością i atrakcyjnym wyglądem. Hurtownia produkuje choinki już od wielu lat, kładąc duży nacisk na wysoką jakość hodowanych drzew. Są one odpowiednio nawadniane, a ziemia - odchwaszczana. Dzięki temu klienci mogą wybrać dowolny świerk lub jodłę, cięte lub w donicy, mając pewność, że sprzedawana im roślina jest w idealnej kondycji. Udzielone przez uprawiających wskazówki pozwolą ją z pewnością utrzymać na długo.

 3. GOSPODARSTWO DUDEK - JABŁKO, GRUSZKA CZY PIETRUSZKA

  Polska

  Gospodarstwo Dudek w ciągu wielu lat wyselekcjonowało pięć najlepszych odmian orzecha włoskiego, które doskonale będą rosły w naszych ogrodach. W ofercie gospodarstwa są odmiany Broadview, Mars, Koszycki, Wiśnicz Czerwony i Kościuszko. Firma na przestrzeni lat produkuje najlepsze sadzonki powyższych gatunków w Polsce. Pracownicy wkładają wiele pracy i czasu, aby efekty były znakomite. Następnie klienci mogą kupić sadzonki w lokalnym sklepie na gospodarstwie lub przez stronę internetową na całą Polskę.

 4. IF PLANTS NURSERIES · PÉPINIÈRES · VIVAIOS

  Hiszpania

  Firma zajmująca się sprzedażą drzew i roślin, dystrybucja międzynarodowa. Sprzedaż drzew i roślin na terenie całaj Europy.

 5. SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW "OGRODY MARZEŃ" W FILICACH, (BAUMSCHULE)

  Polska

  Szkółka "Ogrody Marzeń" oferuje drzewa i krzewy ozdobne, iglaki, Thuje, Cyprysiki, róże, magnolie, azalie, Rododendrony, i wiele innych

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JA. SCHULDT VERSANDBAUMSCHULE

  Niemcy

  Firma JA. SCHULDT VERSANDBAUMSCHULE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Ellerhoop, Niemcy.

 2. VIVAIO DI BERT

  Włochy

  Firma VIVAIO DI BERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Jest również obecna w dziedzinach SADZONKI ogrodowe. Ma siedzibę w Pasian Di Prato, Włochy.

 3. NUSSBAUMSCHULE KLOCKS

  Niemcy

  Firma NUSSBAUMSCHULE KLOCKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Jest również obecna w dziedzinach Kasztany i kasztany jadalne, szkółki drzew, leszczyna, Kasztany i kasztany jadalne, i orzech. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. ADA PLANT FIDANLIK URETIM VE TICARET A. S.

  Turcja

  Firma ADA PLANT FIDANLIK URETIM VE TICARET A. S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 5. CULTIVOS LA CERRADA SL

  Hiszpania

  Firma CULTIVOS LA CERRADA SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 1. DIETER BIERMANN & SOHN BAUMSCHULEN

  Niemcy

  Firma DIETER BIERMANN & SOHN BAUMSCHULEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Tangstedt, Niemcy.

 2. AZ.AGR. FICCADENTI FRANCESCO

  Włochy

  Firma AZ.AGR. FICCADENTI FRANCESCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Jest również obecna w dziedzinach oleandry, rośliny śródziemnomorskie, flowering shrubs, i krzewy na żywopłot. Ma siedzibę w Colli Del Tronto, Włochy.

 1. DIRT CHEAP PLANTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DIRT CHEAP PLANTS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rośliny. Jest również obecna w dziedzinach Drzewa i krzewy szerokolistne, palmy, rośliny podzwrotnikowe, Drzewa i krzewy szerokolistne, i szkółka palm. Ma siedzibę w Rotherham, Zjednoczone Królestwo.

 2. PFLANZENVERSAND24

  Niemcy

  Firma PFLANZENVERSAND24, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Ellerhoop, Niemcy.

 3. VIVAIO FORESTALE FRANCESCO MATRAXIA

  Włochy

  Firma VIVAIO FORESTALE FRANCESCO MATRAXIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki leśne. Jest również obecna w dziedzinach Drzewa i krzewy szerokolistne, i Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Caltanissetta, Włochy.

 4. VIVAI PIANTE PERUGINI NICOLA

  Włochy

  Firma VIVAI PIANTE PERUGINI NICOLA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Jest również obecna w dziedzinach szkółki, i szkółka palm. Ma siedzibę w Castiglion Fiorentino, Włochy.

 5. PLANTHISPANIA S.L.U.

  Hiszpania

  Firma PLANTHISPANIA S.L.U., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Jest również obecna w dziedzinach drzewo oliwne. Ma siedzibę w Crevillente / Elche, Hiszpania.

 6. WHL FURNIRE SRL

  Rumunia

  Firma WHL FURNIRE SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Bacau, Rumunia.

 7. VIVERO ARGÁN ANDALUCÍA

  Hiszpania

  Firma VIVERO ARGÁN ANDALUCÍA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Málaga, Hiszpania.

 8. BOOMKWEKERIJEN ARBOR

  Belgia

  Firma BOOMKWEKERIJEN ARBOR, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Drzewa i krzewy szerokolistne, Drzewa iglaste, Drzewa i krzewy szerokolistne, i Drzewa iglaste. Ma siedzibę w Houtvenne, Belgia.

 1. LEADERPLANT VIVAI

  Włochy

  Firma LEADERPLANT VIVAI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki szkółek. Jest również obecna w dziedzinach Drzewa i krzewy szerokolistne, Rośliny doniczkowe, Drzewa i krzewy szerokolistne, i Rośliny doniczkowe. Ma siedzibę w Acquanegra Sul Chiese, Włochy.

 2. SAT Nº 362 CV PROVAL

  Hiszpania

  Firma SAT Nº 362 CV PROVAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Algemesi (valencia), Hiszpania.

 3. VERDE AMBIENTE SOC.AGR.SNC

  Włochy

  Firma VERDE AMBIENTE SOC.AGR.SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Jest również obecna w dziedzinach wholesale flowers and plants, i rośliny ozdobne na zewnątrz. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 4. AZ.AGR.VIVAI PIANTE

  Włochy

  Firma AZ.AGR.VIVAI PIANTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Acquafredda, Włochy.

 5. ESSENCES-GREEN

  Hiszpania

  Firma ESSENCES-GREEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Jest również obecna w dziedzinach rośliny ozdobne do wnętrz. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 6. JARDIN SERVICES

  Francja

  Firma JARDIN SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Drzewa i krzewy szerokolistne, i Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Hambye, Francja.

 7. BOMEN SERVICE INTERNATIONAL B.V.

  Holandia

  Firma BOMEN SERVICE INTERNATIONAL B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Drzewa i krzewy szerokolistne, i Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Baarn, Holandia.

 8. VIVEROS PLANTAS ALICANTE

  Hiszpania

  Firma VIVEROS PLANTAS ALICANTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Jest również obecna w dziedzinach szkółki, i rośliny ozdobne na zewnątrz. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 9. PLANTAS Y ARBOLES HISPANIA

  Hiszpania

  Firma PLANTAS Y ARBOLES HISPANIA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Elche, Hiszpania.

 10. BIOPLANT GROUP S.L.

  Hiszpania

  Firma BIOPLANT GROUP S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo