• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drzewa i krzewy szerokolistne

Wyniki dla

Drzewa i krzewy szerokolistne - Import eksport

 1. IF PLANTS NURSERIES · PÉPINIÈRES · VIVAIOS

  Hiszpania

  Firma zajmująca się sprzedażą drzew i roślin, dystrybucja międzynarodowa. Sprzedaż drzew i roślin na terenie całaj Europy.

 2. KAJUS. USŁUGI OGRODNICZE

  Polska

  Tworzymy projekty terenów zieleni, zakładamy ogrody i montujemy instalację nawadniającą. Zajmujemy się także pielęgnacją ogrodów, układaniem kostki brukowej oraz granitowej. Piękny ogród jest wizytówką każdego domu i każdej firmy. Nasza firma ogrodnicza powstała w 1997 roku po to, by projektować i wykonywać dla Państwa wymarzone ogrody. Ogrody od lat są naszą pasją, dlatego z zaangażowaniem podejmujemy nowe wyzwania związane z aranżacją, wykonawstwem i pielęgnacją terenów zieleni dla firm, jednostek samorządu terytorialnego oraz osób prywatnych. Wieloletnie doświadczenie w planowaniu i zakładaniu terenów zieleni pozwoliło nam wypracować własny styl projektowo-wykonawczy. Polecamy Państwu nasze usługi ogrodowe oraz brukarskie. Gwarantujemy stuprocentowe zadowolenie. Na każdym skrawku ziemi potrafimy stworzyć harmonijnie zagospodarowaną zieleń, która cieszy oko właściciela oraz stanowi świetne miejsce do wypoczynku i zabawy.

 3. PHP "ABC" T. ODZIOBA I J. DOBIES SPÓŁKA JAWNA

  Polska

  Uprawa Choinek Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne „ABC” T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna proponuje swoim klientom zakup żywych drzewek iglastych w bardzo korzystnych cenach. Mogą się oni zdecydować na roślinę ciętą lub w donicy. Z oferty bardzo chętnie korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również osoby zajmujące się sprzedażą choinek oraz różnego rodzaju instytucje i firmy. Trafiają one wówczas na tereny zielone i do ogrodów, gdzie prezentują się znakomicie przez cały rok. Oferta przygotowana przez hurtownię zawiera: świerki (serbskie, pospolite i kłujące), jodły (kaukaskie, kalifornijskie, koreańskie). Drzewka trafiają z plantacji nie tylko do odbiorców w kraju, ale również poza jego granicami. Hodowla jest bardzo duża, co umożliwia producentowi zaopatrywanie bardzo wielu klientów. Ze względu na dużą ilość gatunków łatwiej jest dobrać roślinę do miejsca przeznaczenia. Niektóre z nich mają większe wymagania glebowe, podczas gdy inne mogą rosnąć nawet w suchych i ciemnych miejscach. Bez względu na to, wszystkie wyróżniają się dorodnością i atrakcyjnym wyglądem. Hurtownia produkuje choinki już od wielu lat, kładąc duży nacisk na wysoką jakość hodowanych drzew. Są one odpowiednio nawadniane, a ziemia - odchwaszczana. Dzięki temu klienci mogą wybrać dowolny świerk lub jodłę, cięte lub w donicy, mając pewność, że sprzedawana im roślina jest w idealnej kondycji. Udzielone przez uprawiających wskazówki pozwolą ją z pewnością utrzymać na długo.

 4. GOSPODARSTWO DUDEK - JABŁKO, GRUSZKA CZY PIETRUSZKA

  Polska

  Gospodarstwo Dudek w ciągu wielu lat wyselekcjonowało pięć najlepszych odmian orzecha włoskiego, które doskonale będą rosły w naszych ogrodach. W ofercie gospodarstwa są odmiany Broadview, Mars, Koszycki, Wiśnicz Czerwony i Kościuszko. Firma na przestrzeni lat produkuje najlepsze sadzonki powyższych gatunków w Polsce. Pracownicy wkładają wiele pracy i czasu, aby efekty były znakomite. Następnie klienci mogą kupić sadzonki w lokalnym sklepie na gospodarstwie lub przez stronę internetową na całą Polskę.

 5. AZ.AGR. FICCADENTI FRANCESCO

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ADA PLANT FIDANLIK URETIM VE TICARET A. S.

  Turcja

 2. JA. SCHULDT VERSANDBAUMSCHULE

  Niemcy

 3. VIVAIO DI BERT

  Włochy

 4. CULTIVOS LA CERRADA SL

  Hiszpania

 5. NUSSBAUMSCHULE KLOCKS

  Niemcy

 1. PFLANZENVERSAND24

  Niemcy

 2. DIRT CHEAP PLANTS

  Zjednoczone Królestwo

 1. MOONDIA LOGISTICS INDONESIA

  Indonezja

 2. LEADERPLANT VIVAI

  Włochy

 3. PLANTHISPANIA S.L.U.

  Hiszpania

 4. VIVAI PIANTE PERUGINI NICOLA

  Włochy

 5. SAT Nº 362 CV PROVAL

  Hiszpania

 6. VIVERO ARGÁN ANDALUCÍA

  Hiszpania

 7. VERDE AMBIENTE SOC.AGR.SNC

  Włochy

 8. PALMS ONE

  Australia

 1. PLANTAS Y ARBOLES HISPANIA

  Hiszpania

 2. DIETER BIERMANN & SOHN BAUMSCHULEN

  Niemcy

 3. VIVEROS PLANTAS ALICANTE

  Hiszpania

 4. WHL FURNIRE SRL

  Rumunia

 5. SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW "OGRODY MARZEŃ" W FILICACH, (BAUMSCHULE)

  Polska

  Szkółka "Ogrody Marzeń" oferuje drzewa i krzewy ozdobne, iglaki, Thuje, Cyprysiki, róże, magnolie, azalie, Rododendrony, i wiele innych

 6. ESSENCES-GREEN

  Hiszpania

 7. ZHENGZHOU ORIOLE ELECTRONIC (GROUP) JOINT-STOCK CO.,LTD

  Chiny

 8. AZ.AGR.VIVAI PIANTE

  Włochy

 9. BIOPLANT GROUP S.L.

  Hiszpania

 10. AMANA AGRICULTURE

  Sri Lanka