• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • druty i kable mosiężne

Wyniki dla

Druty i kable mosiężne - Import eksport

 1. BROECKSKES SAB GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Producent kabli SAB – Jesteśmy jednym z wiodących producentów o zasięgu światowym elektrycznych kabli i przewodów, kabli konfekcjonowanych i techniki pomiarowej temperatury. Ponad 60-letnie doświadczenie w produkcji kabli i przewodów oraz techniki pomiarowej temperatury i techniki regulacyjnej to historia rozwoju jednoosobowego zakładu do przedsiębiorstwa zatrudniającego prawie 500 pracowników. Nasze mocne strony to nie tylko produkcja standardowych kabli i przewodów, lecz również konstruowanie artykułów specjalnych. Rocznie produkujemy ponad 1500 kabli specjalnych na zamówienie klientów. Jakość naszych produktów jest uznawana w ponad 40 krajach na całym świecie. Nasi klienci, którzy intensywnie przetestowali nasze produkty, potwierdzają ich dłuższy okres użytkowania, w stosunku do innych. Elektryczne kable i przewody: kable bez halogenu, przewody do transmisji danych, przewody sterowania, kable elastyczne, kable specjalne, przewody wysokotemperaturowe, przewody zasilające, kable magistrali, kable elektryczne, kable konfekcjonowane, kable odporne na temperaturę

 2. GUZEL METAL BRASS MILL

  Turcja

  Firma GUZEL METAL BRASS MILL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. BYWELL SPRINGS & PRESSINGS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BYWELL SPRINGS & PRESSINGS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Drut sprężynowy, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Tipton, Zjednoczone Królestwo.

 4. PRECISION BRASS WIRE MESH FACTORY

  Chiny

  Firma PRECISION BRASS WIRE MESH FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Ma siedzibę w Hengshui, Chiny.

 5. FLEXAL SPRINGS UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FLEXAL SPRINGS UK LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HANSON SPRINGS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HANSON SPRINGS LTD, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Rochdale, Zjednoczone Królestwo.

 2. N S T WELDING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma N S T WELDING, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 3. I A BARNES & CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma I A BARNES & CO LTD, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Stevenage, Zjednoczone Królestwo.

 4. THE METALLIC WOOL CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE METALLIC WOOL CO LTD, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Gillingham, Zjednoczone Królestwo.

 5. C NORRIS SPRING SPECIALIST LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma C NORRIS SPRING SPECIALIST LTD, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Rochdale, Zjednoczone Królestwo.

 1. METAALPERSWERK BONS EN EVERS B.V.

  Holandia

  Firma METAALPERSWERK BONS EN EVERS B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable mosiężne, Formowanie stali i metali, Druty i kable mosiężne, i Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Borne, Holandia.

 2. GEORGE EMMOTT LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GEORGE EMMOTT LTD, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Keighley, Zjednoczone Królestwo.

 1. CALDWELL FILTRATION LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CALDWELL FILTRATION LTD, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Warrington, Zjednoczone Królestwo.

 2. ALBERTA SPRINGS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALBERTA SPRINGS, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Colchester, Zjednoczone Królestwo.

 3. TESTED SPRING CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TESTED SPRING CO LTD, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Oldbury, Zjednoczone Królestwo.

 4. ACTIVE SPRINGS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ACTIVE SPRINGS, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Studley, Zjednoczone Królestwo.

 5. ADVANEX EAUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ADVANEX EAUROPE LTD, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Nottingham, Zjednoczone Królestwo.

 6. R & J HARNESSES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma R & J HARNESSES LTD, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Deeside, Zjednoczone Królestwo.

 7. CHELTENHAM ROAD ENGINEERING CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CHELTENHAM ROAD ENGINEERING CO LTD, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Redditch, Zjednoczone Królestwo.

 8. HUDDERSFIELD WIRE SUPPLIES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HUDDERSFIELD WIRE SUPPLIES, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Huddersfield, Zjednoczone Królestwo.

 1. G JOHN POWER LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma G JOHN POWER LTD, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Halesowen, Zjednoczone Królestwo.

 2. GME

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GME, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Coatbridge, Zjednoczone Królestwo.

 3. DICTATOR ENGINEERING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DICTATOR ENGINEERING LTD, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Maidstone, Zjednoczone Królestwo.

 4. EUROPEAN SPRINGS & PRESSINGS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EUROPEAN SPRINGS & PRESSINGS LTD, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Beckenham, Zjednoczone Królestwo.

 5. GRIPPLE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GRIPPLE LTD, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 6. HILL & SONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HILL & SONS, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w High Peak, Zjednoczone Królestwo.

 7. J W LISTER LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma J W LISTER LTD, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Brighouse, Zjednoczone Królestwo.

 8. BARON SPRINGS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BARON SPRINGS LTD, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 9. TEKNIKKA LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TEKNIKKA LTD, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Lewes, Zjednoczone Królestwo.

 10. SPRINGMAKERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SPRINGMAKERS LTD, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, Drut sprężynowy, Łańcuchy druciane o ogniwach niespawanych, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Redditch, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo