• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • druty i kable miedziane

Wyniki dla

Druty i kable miedziane - Import eksport

 1. PATELEC-ELPENA SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  GRUPA PATELEC jest obecna na rynku od przeszło 50 lat. Wykonujemy produkcję i przetwarzanie miedzi. Nasze produkty są dostarczane do zakładów konstruujących elektronarzędzia, pompy zanurzeniowe, instrumenty medyczne i wiele innych. Warto wspomnieć, że wszystkie wykonane przez nas kable elektryczne, przewody nieizolowane i taśmy są poddawane testom wytrzymałości i starzenia, zaś przetwarzanie walcówki miedzianej odbywa się zgodnie z normami EN 13602 i EN 60228. Ściśle kontrolując cały proces produkcji, wytwarzamy także: – wtyczki elektryczne; – kable płaskie i kable płaskie dzielone; – kable PVC; – kable okrągłe i kable spiralne; – przewody elektryczne; – walcówkę. Głównymi produktami w naszym asortymencie są kable niskiego napięcia w izolacji PCV lub gumowej, w zakresie napięć 300/500 V– 450/750 V. Dostarczamy kable spełniające standardy, takie jak SPT, SV, VCTF i SJ. Produkujemy także wiązki kablowe do zasilania urządzeń pracujących w wilgotnym środowisku, w całkowitym zanurzeniu lub na powierzchni wody. Nasze własne rozwiązania techniczne obejmują produkty Ghelios, wytwarzane do działania w strefach niskiej emisji dymu oraz niskiej toksyczności w razie pożaru, a także produkty Thorex do zastosowań w środowisku niebezpiecznym (ATEX). Polecamy także opatentowaną konstrukcję Hercules do zastosowań wymagających przenoszenia dużych obciążeń, włączając w to pracę w środowisku wodnym lub olejowym.

 2. BEMKA CABLE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1986 roku, firma Emka Cable rozpoczęła swój proces produkcyjny w Istambule w Turcji. Obsługujemy krajowych i międzynarodowych klientów w zakresie produkcji kabli wtykowych, stosując się do standardów jakości i przystępnego cenowo podejścia do produkcji. W Bemka Cable łączymy nasze możliwości produkcyjne ze zmieniającymi się technologiami i oferujemy wysokiej jakości i aktualne produkty dla naszych klientów podążając za ich potrzebami. Produkujemy światowej jakości kable dzięki naszej infrastrukturze technicznej w zakładzie produkcyjnym Bemka Cable. Linie i maszyny w naszym zakładzie: -4 w pełni automatycznych maszyn do produkcji kabli wtykowych -15 prasek do zacisków Hanke -4 wtryskarki -8 linii pakujących -4 linie kablowe -1 maszyna do produkcji granulatu Pvc -1 linia do gięcia miedzi -1 linia do gięcia izolowanego Posiadamy szerokie portfolio produktów: -Kable PVC takie jak H05VV-F / H05VH2-F ORAZ H03VVH2-F / H07VV-K - H05VV-K / H05V2V2-F produkty od 2x0, 50 do 3G1, 5 jako kable. -Kable wtykowe: 2, 5A / 16A HYDROPONICZNE / 16A TYPU EUROPEJSKIEGO / 16A TYPU TURECKIEGO i wiele innych do odkrycia na naszej stronie! Naszą misją jest przestrzeganie standardów jakości i systemów zarządzania w sposób, który da pewność i satysfakcję klientom krajowym i zagranicznym, ze zrozumieniem produkcji i obsługi poprodukcyjnej, aby jak najlepiej służyć naszym klientom. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 3. EXPERT-CABLE, LLC

  Rosja

  Fabryka kabli "EXPERT-CABLE LTD." to nowoczesna produkcja wysokiej jakości wyrobów kablowych. Zlokalizowana jest w mieście Orel w Rosji. Na początku 2020 roku fabryka zajmowała 25000 m2 powierzchni produkcyjno-dystrybucyjnej. Fabrykja kabli 'EXPERT-CABLE' to młoda, zaawansowana technologicznie i wielofunkcyjna produkcja. Produkcja miedzi: Zorganizowana seryjna produkcja walcówki o średnicy 8-25 mm. Profile metalowe: Wdrożony proces produkcji profili miedzianych o różnych kształtach. Produkcja seryjna miedzianych szyn zbiorczych zorganizowana zgodnie z GOST 434-78. Zakres przekrojów wynosi od 200 do 3800 mm, a szerokość do 240 mm. Kable i druty, produkty do okablowywania: Mamy ponad 50 nowoczesnych linii produkcyjnych wiodących światowych producentów. Nasze produkty dostarczane są w całej Rosji i na świecie. Produkty kablowe znajdują zastosowanie w znaczącnych obiektach cywilnych i wojskowych, energetyce cieplnej, górnictwie i systemach podziemnych, przemyśle ciężkim, budownictwie mieszkaniowym i usługach komunalnych.

 4. GINEXO

  Francja

  Specjalista w dziedzinie miedzi firma GINEXO proponuje Ci elastyczne lub sztywne połączenia, półprodukty z miedzi i stopów. Możemy również doradzać Ci w dziedzinie realizacji tych wyrobów oraz strategii zakupu miedzi. Połączenia elastyczne: sploty masy, boczniki mocy, boczniki blaszkowe prasowano-spawane lub nitowane, podzespoły kompozytowe elastyczne-sztywne, przewody chłodzone wodą/powietrzem, przewody wysokiego napięcia, dzianiny z miedzi. Połączenia sztywne: wykonane z prętów, blachy, profile, rury, płyty, arkusze… obrabiane, toczone, cięte strumieniem wody, laserem, prasą, przekłuwane, gięte, zgrzewane. Półprodukty z miedzi: profile, profile puste, rury przemysłowe, rury kwadratowe, prostokątne, rury profilowane, płytki, druty nagie lub powlekane, sztabki, sploty płaskie, sploty okrągłe, osłony, przewody plecione, torony, druty Litza, rodzaje: CuA1, CuOF, CuBe, CuCrZr, CuTe… Usługi: składowanie, logistyka, doradztwo w dziedzinie wykonywanie elementów giętkich

 5. PENA METAUX SAS

  Francja

  PENA METAUX, przedsiębiorstwo handlu międzynarodowego metalami, metale po recyklingu, hedging w zakresie surowców. Kupno, zbiórka, przygotowywanie metali nieżelaznych, obsługa globalna przemysłu. Nasze 50 lat doświadczenia pozwala nam zaproponować Państwu wykupienie każdego produktu zawierającego metale nieżelazne. Odzyskiwanie, recykling, kupno, handel odpadami, resztkami, nowymi odpadami przemysłowymi, żużel, popiół, katoda, miedź, aluminium, cynk, ołów, cyna, mosiądz, stale specjalne, nikiel, stopy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JSC SAKCABLE (SAKCABLE)

  Gruzja

  JSC Sakcable ("Sakcable") jest wiodącym producentem kabli i produktów kablowych w Gruzji. Zakład powstał w 1958 roku i jest zlokalizowany w zachodniej części Gruzji, na skrzyżowaniu Europy i Azji. Nasza firma jest w stanie zaoferować klientom ognioodporne, bezpieczne kable wysokiej jakości, zapewniające nieprzerwane zasilanie. Nasza gama produktów obejmuje miedziane giętkie przewody sterownicze o izolacji i powłoce z PCV, kable instalacyjne i zasilające z żyłami aluminiowymi i miedzianymi.

 2. KASAB KABLO ELEKTRIK SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma KASAB KABLO ELEKTRIK SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable miedziane, i Druty i kable miedziane. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 3. PHOENIX DYNAMICS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PHOENIX DYNAMICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable miedziane. Jest również obecna w dziedzinach światłowód. Ma siedzibę w Newcastle-Under-Lyme, Zjednoczone Królestwo.

 4. KABLOMAK

  Turcja

  Firma KABLOMAK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable miedziane. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny PRODUKCJI KABLI WIELOBIEGUNOWYCH, i maszyny do skręcania lin. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 5. ENERCABLES

  Francja

  Firma ENERCABLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable miedziane. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria i złączki do przewodów, drutów i kabli elektrycznych, i kabel elektryczny specjalny. Ma siedzibę w Montpellier, Francja.

 1. TESORAX

  Francja

  Firma TESORAX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable miedziane, Oplot miedziany, Lica, i Druty i kable miedziane. Ma siedzibę w Thionville, Francja.

 2. FEINDRAHTWERK ADOLF EDELHOFF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FEINDRAHTWERK ADOLF EDELHOFF GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable miedziane. Jest również obecna w dziedzinach drut z brązu, drut żelazny, druty mosiężne, i kraty galwanizowane. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 1. BEMKA KUPFERLACKDRAHT GMBH

  Niemcy

  Firma BEMKA KUPFERLACKDRAHT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable miedziane. Jest również obecna w dziedzinach nici z miedzi emaliowanej. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 2. BORSAN SRL

  Włochy

  Firma BORSAN SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable miedziane. Jest również obecna w dziedzinach okablowanie specjalne, i kable elektryczne. Ma siedzibę w Paderno Dugnano, Włochy.

 3. HUNTURK KABLO TEKSTIL GIDA MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma HUNTURK KABLO TEKSTIL GIDA MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable miedziane. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, ręczniki, electrical cables, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, i home textile products. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 4. TRIO KABLO IMALATI SANAYI VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma TRIO KABLO IMALATI SANAYI VE TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable miedziane. Jest również obecna w dziedzinach kable koncentryczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. ELKI ELEKTRIK KABLO SAN. TIC. A.Ş.

  Turcja

  Firma ELKI ELEKTRIK KABLO SAN. TIC. A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable miedziane. Ma siedzibę w Manisa, Turcja.

 6. CEKOTECH

  Chiny

  Firma CEKOTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable miedziane. Jest również obecna w dziedzinach Złącza elektroniczne, Kable, przewody i osprzęt, Złącza elektroniczne, i Kable, przewody i osprzęt. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 7. KABLOMAX ENERJI SANAYI VE TICARET LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma KABLOMAX ENERJI SANAYI VE TICARET LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable miedziane. Jest również obecna w dziedzinach Kable elektryczne, kable izolowane do niskich napięć, kable izolowane do średniego napięcia, Kable elektryczne, i transformator. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 8. TISAMETAL

  Hiszpania

  Firma TISAMETAL, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable miedziane, kable ekstra giętkie, kable energetyczne, Druty i kable miedziane, i Kable połączeniowe. Ma siedzibę w Cervelló-Barcelona, Hiszpania.

 1. ERC CABLE

  Turcja

  Firma ERC CABLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable miedziane. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i maszyny do mosiądzowania metali. Ma siedzibę w Kartepe, Turcja.

 2. AR-EL KABLO PLS. SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma AR-EL KABLO PLS. SAN. TIC. LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable miedziane. Jest również obecna w dziedzinach kable ze złączem wtykowym. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 3. ERCOPPER

  Turcja

  Firma ERCOPPER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable miedziane. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i maszyny do mosiądzowania metali. Ma siedzibę w Kartepe, Turcja.

 4. MXN KABLO SAN VE TIC LTD ŞTI

  Turcja

  Firma MXN KABLO SAN VE TIC LTD ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable miedziane. Jest również obecna w dziedzinach kable niskonapięciowe do przesyłu energii elektrycznej, i kable koncentryczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. BEKON KABEL GMBH

  Niemcy

  Firma BEKON KABEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable miedziane, Druty i kable miedziane, i electrical cables and wires. Ma siedzibę w Nuthe-Urstromtal, Niemcy.

 6. SM CABLES LTD.

  Malta

  Firma SM CABLES LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable miedziane. Jest również obecna w dziedzinach Kable sygnalizacyjne, pvc cables, kable ekstra giętkie, i kable energetyczne. Ma siedzibę w Zejtun, Malta.

 7. DENKAB

  Turcja

  Firma DENKAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable miedziane. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 8. ELEKTROSHOP.NL

  Holandia

  Firma ELEKTROSHOP.NL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyłączniki. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable miedziane, Oświetlenie LED, i Druty i kable miedziane. Ma siedzibę w Rosmalen, Holandia.

 9. ELTEC

  Belgia

  Firma ELTEC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable miedziane, Druty i kable aluminiowe, Druty i kable miedziane, Druty i kable aluminiowe, special cables, i kable dla przemysłu. Ma siedzibę w Goé, Belgia.

 10. RN KABLO SAN. VE TIC. A.S.

  Turcja

  Firma RN KABLO SAN. VE TIC. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable miedziane. Jest również obecna w dziedzinach kable elektryczne niskiego napięcia, special low and medium voltage cables, kable elektryczne, i drut elektryczny do uzwojenia. Ma siedzibę w Denizli/turkey, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Druty i kable miedziane - Import eksport

Liczba wyników

1065 Przedsiębiorstwa