• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • druty i kable aluminiowe

Wyniki dla

Druty i kable aluminiowe - Import eksport

 1. WAGNER-TECH-TEXTIL GMBH

  Niemcy

  Posiadamy 17 lat doświadczenia i zaopatrujemy przemysł tekstylny oraz metalowy na terenie całej Europy. Nasze produkty cieszą się zaufaniem tkalni klasycznych i pasmanteryjnych, dziewiarni, poddostawców branży motoryzacyjnej, firm specjalizujących się w tkanych i dzianych wyrobach z drutu. Nasze produkty to: przędza metalizowana, druty aluminiowe, drut ze stali nierdzewnej, drut żelazny, drut miedziany

 2. TIANJIN ZHONGHUAN ASCEND TECHNOLOGIES CO., LTD.

  Chiny

  Ascend Technologies to działający od 1983 roku pierwszy producent podajnika izolacji powietrznych kabli dielektrycznych w Chinach dla branży komunikacji mobilnej oraz radiowych i telewizyjnych systemów przesyłowych. Nasze produkty obejmują: Kable RF 50Ohm (miedziane i aluminiowe), kable powietrzne, kable szczelne, kable plecione, kable testowe i kable odporne na wysokie temperatury, złącza (N, DIN, 4.3-10, kołnierzowe EIA) i wszystkie akcesoria. Ascend skupia się na dostarczaniu pełnej serii kabli piankowych i i falistych od 1/4″, super elastycznych do 3″. Ascend produkuje również przewody z dielektrykiem powietrznym od 1/2″ do 5″. Ascend dostarczył kable powietrzne i i akcesoria dla 90% chińskich projektów przepakowania, a także eksportuje do wielu innych krajów. Dzięki zaawansowanym urządzeniom niemieckim i amerykańskim oraz ponad 40-letniemu doświadczeniu w produkcji i obsłudze poprzez ciągłe wysiłki i ulepszenia, nasza firma przeszła certyfikację produktów i dostawców wielu klientów wysokiego szczebla z Europy i USA oraz nawiązała z nimi długoterminową współpracę strategiczną.

 3. VUKMETALS

  Austria

  Firma VUKMETALS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Druty i kable aluminiowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. ALGENMAX NORD GMBH

  Niemcy

  Firma ALGENMAX NORD GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Druty i kable aluminiowe. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 5. HESMER ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HESMER ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable aluminiowe, Przekładnie mechaniczne - części zamienne, BHP, Druty i kable aluminiowe, i Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Ma siedzibę w Werdohl, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CREMA ALLUMINIO DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma CREMA ALLUMINIO DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Rury aluminiowe, Druty i kable aluminiowe, profile aluminiowe, pręty aluminiowe, Rury aluminiowe, Druty i kable aluminiowe, brass profiles, rury mosiężne, i pręty mosiężny. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 2. EXPERT-CABLE, LLC

  Rosja

  Fabryka kabli "EXPERT-CABLE LTD." to nowoczesna produkcja wysokiej jakości wyrobów kablowych. Zlokalizowana jest w mieście Orel w Rosji. Na początku 2020 roku fabryka zajmowała 25000 m2 powierzchni produkcyjno-dystrybucyjnej. Fabrykja kabli 'EXPERT-CABLE' to młoda, zaawansowana technologicznie i wielofunkcyjna produkcja. Produkcja miedzi: Zorganizowana seryjna produkcja walcówki o średnicy 8-25 mm. Profile metalowe: Wdrożony proces produkcji profili miedzianych o różnych kształtach. Produkcja seryjna miedzianych szyn zbiorczych zorganizowana zgodnie z GOST 434-78. Zakres przekrojów wynosi od 200 do 3800 mm, a szerokość do 240 mm. Kable i druty, produkty do okablowywania: Mamy ponad 50 nowoczesnych linii produkcyjnych wiodących światowych producentów. Nasze produkty dostarczane są w całej Rosji i na świecie. Produkty kablowe znajdują zastosowanie w znaczącnych obiektach cywilnych i wojskowych, energetyce cieplnej, górnictwie i systemach podziemnych, przemyśle ciężkim, budownictwie mieszkaniowym i usługach komunalnych.

 3. MG HANDEL AG

  Niemcy

  MG Handel AG – specjalista w dziedzinie metali. Dostarczamy metale i stopy we wszystkich postaciach od półproduktów po produkty gotowe do montażu. W celu uzyskania informacji dotyczących obróbki wstępnej prosimy o kontakt. Nasze produkty: aluminium, druty aluminiowe, rury aluminiowe, bezszwowe rury aluminiowe, stal nierdzewna, elektryczne rurki instalacyjne z aluminium, linki uziemiające, linki przewodów napowietrznych, druty miedziane, linki miedziane, drążki miedziane, handel metalem, metale kolorowe, handel stalą.

 4. JSC SAKCABLE (SAKCABLE)

  Gruzja

  JSC Sakcable ("Sakcable") jest wiodącym producentem kabli i produktów kablowych w Gruzji. Zakład powstał w 1958 roku i jest zlokalizowany w zachodniej części Gruzji, na skrzyżowaniu Europy i Azji. Nasza firma jest w stanie zaoferować klientom ognioodporne, bezpieczne kable wysokiej jakości, zapewniające nieprzerwane zasilanie. Nasza gama produktów obejmuje miedziane giętkie przewody sterownicze o izolacji i powłoce z PCV, kable instalacyjne i zasilające z żyłami aluminiowymi i miedzianymi.

 5. DRAHTWERKE WAGENER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Producent drutów ze stali sprężynowej i drutów stalowych o wszystkich popularnych średnicach, powierzchniach i kształtach. Produkcja zgodnie z obowiązującymi normami krajowymi i międzynarodowymi oraz wg indywidualnych specyfikacji.

 1. TELMAKSAN

  Turcja

 2. RBB ALUMINIUM-PROFILTECHNIK AG

  Niemcy

 1. WALTER OTTO MÜLLER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. ALTRATEC AUTOMATION GMBH

  Niemcy

 3. CAMTEL BOBINAJ VE TRAFO TELLERI

  Turcja

 4. GMBH CABLETRADE

  Niemcy

 5. SARCAM WINDING WIRES INC.

  Turcja

 6. MEYER ALU-BEARBEITUNG GMBH

  Niemcy

 7. KELLER ALUMINIUMGIESSEREI AG

  Szwajcaria

 8. NASTA TRADINGS GMBH

  Niemcy

 1. ZET CONSULTING

  Turcja

 2. BERTOLI CAVI S.R.L.

  Włochy

 3. ELTEC

  Belgia

 4. TH ODESKABEL

  Ukraina

 5. HONGLIANG CABLE CO., LTD

  Chiny

 6. ERSAN KABLO ELEKTRONIK SANAYI VE LIMITED ŞIRKETI

  Turcja

 7. BARANKABLO

  Turcja

 8. ESTANHEX

  Portugalia

 9. BMS TEC SARL

  Francja

 10. E KABLO

  Turcja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo