• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • druty i kable aluminiowe

Wyniki dla

Druty i kable aluminiowe - Import eksport

 1. WAGNER-TECH-TEXTIL GMBH

  Niemcy

  Posiadamy 17 lat doświadczenia i zaopatrujemy przemysł tekstylny oraz metalowy na terenie całej Europy. Nasze produkty cieszą się zaufaniem tkalni klasycznych i pasmanteryjnych, dziewiarni, poddostawców branży motoryzacyjnej, firm specjalizujących się w tkanych i dzianych wyrobach z drutu. Nasze produkty to: przędza metalizowana, druty aluminiowe, drut ze stali nierdzewnej, drut żelazny, drut miedziany

 2. JSC SAKCABLE (SAKCABLE)

  Gruzja

  JSC Sakcable ("Sakcable") jest wiodącym producentem kabli i produktów kablowych w Gruzji. Zakład powstał w 1958 roku i jest zlokalizowany w zachodniej części Gruzji, na skrzyżowaniu Europy i Azji. Nasza firma jest w stanie zaoferować klientom ognioodporne, bezpieczne kable wysokiej jakości, zapewniające nieprzerwane zasilanie. Nasza gama produktów obejmuje miedziane giętkie przewody sterownicze o izolacji i powłoce z PCV, kable instalacyjne i zasilające z żyłami aluminiowymi i miedzianymi.

 3. ALGENMAX NORD GMBH

  Niemcy

 4. ALTRATEC AUTOMATION GMBH

  Niemcy

 5. VUKMETALS

  Austria

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HESMER ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. CREMA ALLUMINIO DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 3. EXPERT-CABLE, LLC

  Rosja

  Fabryka kabli "EXPERT-CABLE LTD." to nowoczesna produkcja wysokiej jakości wyrobów kablowych. Zlokalizowana jest w mieście Orel w Rosji. Na początku 2020 roku fabryka zajmowała 25000 m2 powierzchni produkcyjno-dystrybucyjnej. Fabrykja kabli 'EXPERT-CABLE' to młoda, zaawansowana technologicznie i wielofunkcyjna produkcja. Produkcja miedzi: Zorganizowana seryjna produkcja walcówki o średnicy 8-25 mm. Profile metalowe: Wdrożony proces produkcji profili miedzianych o różnych kształtach. Produkcja seryjna miedzianych szyn zbiorczych zorganizowana zgodnie z GOST 434-78. Zakres przekrojów wynosi od 200 do 3800 mm, a szerokość do 240 mm. Kable i druty, produkty do okablowywania: Mamy ponad 50 nowoczesnych linii produkcyjnych wiodących światowych producentów. Nasze produkty dostarczane są w całej Rosji i na świecie. Produkty kablowe znajdują zastosowanie w znaczącnych obiektach cywilnych i wojskowych, energetyce cieplnej, górnictwie i systemach podziemnych, przemyśle ciężkim, budownictwie mieszkaniowym i usługach komunalnych.

 4. MG HANDEL AG

  Niemcy

  MG Handel AG – specjalista w dziedzinie metali. Dostarczamy metale i stopy we wszystkich postaciach od półproduktów po produkty gotowe do montażu. W celu uzyskania informacji dotyczących obróbki wstępnej prosimy o kontakt. Nasze produkty: aluminium, druty aluminiowe, rury aluminiowe, bezszwowe rury aluminiowe, stal nierdzewna, elektryczne rurki instalacyjne z aluminium, linki uziemiające, linki przewodów napowietrznych, druty miedziane, linki miedziane, drążki miedziane, handel metalem, metale kolorowe, handel stalą.

 5. DRAHTWERKE WAGENER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Producent drutów ze stali sprężynowej i drutów stalowych o wszystkich popularnych średnicach, powierzchniach i kształtach. Produkcja zgodnie z obowiązującymi normami krajowymi i międzynarodowymi oraz wg indywidualnych specyfikacji.

 1. TELMAKSAN

  Turcja

 2. RBB ALUMINIUM-PROFILTECHNIK AG

  Niemcy

 1. WALTER OTTO MÜLLER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. GMBH CABLETRADE

  Niemcy

 3. BMS TEC SARL

  Francja

 4. E KABLO

  Turcja

 5. TH ODESKABEL

  Ukraina

 6. HONGLIANG CABLE CO., LTD

  Chiny

 7. BERTOLI CAVI S.R.L.

  Włochy

 8. SARCAM WINDING WIRES INC.

  Turcja

 1. MEYER ALU-BEARBEITUNG GMBH

  Niemcy

 2. KELLER ALUMINIUMGIESSEREI AG

  Szwajcaria

 3. ESTANHEX

  Portugalia

 4. ELTEC

  Belgia

 5. ERSAN KABLO ELEKTRONIK SANAYI VE LIMITED ŞIRKETI

  Turcja

 6. BARANKABLO

  Turcja

 7. NASTA TRADINGS GMBH

  Niemcy

 8. OZLER CABLE AS

  Turcja

 9. WMS METALL-SERVICE GMBH

  Niemcy

 10. KN TRADE

  Niemcy