• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • druty i kable aluminiowe

Wyniki dla

Druty i kable aluminiowe - Import eksport

 1. WAGNER-TECH-TEXTIL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Posiadamy 17 lat doświadczenia i zaopatrujemy przemysł tekstylny oraz metalowy na terenie całej Europy. Nasze produkty cieszą się zaufaniem tkalni klasycznych i pasmanteryjnych, dziewiarni, poddostawców branży motoryzacyjnej, firm specjalizujących się w tkanych i dzianych wyrobach z drutu. Nasze produkty to: przędza metalizowana, druty aluminiowe, drut ze stali nierdzewnej, drut żelazny, drut miedziany

 2. ENGSTKABEL GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firmę engstKabel GmbH & Co. KG założył w 2016 roku wspólnik zarządzający, dr. inż. Wilhelm Engst. Koncepcja kabli gumowych z wysoce elastyczną żyłą aluminiową została opracowana około 20 lat temu, w wyniku czego innowacyjne kable ALUKAFLEX® stały się głównym przedmiotem działalności firmy. Kable aluminiowe ALUKAFLEX® składają się z bardzo elastycznych, cienkich żył aluminiowych (klasa 5, zgodnie z DIN VDE 0295, i m.in. IEC 60228) i są pokryte wysokiej jakości materiałami gumowymi lub PUR, a dzięki niezawodnej technologii łączenia aluminium tworzą innowacyjną koncepcję kabli, które znacznie ułatwiają pracę i zmniejszają koszty dla użytkowników profesjonalnych i przemysłowych. Kable są do 60% lżejsze niż konwencjonalne kable gumowe z żyłami miedzianymi i mają co najmniej taką samą obciążalność prądową przy tym samym przekroju dzięki zastosowanym materiałom powłokowym i izolacyjnym, które są szczególnie odporne na temperaturę i warunki atmosferyczne. Sprawia to, że gama produktów ALUKAFLEX® jest idealna do tymczasowych i mobilnych źródeł zasilania, np. na placach budowy i podczas imprez, a także w budowie maszyn i instalacji, gdzie wymagany jest wysoki stopień elastyczności kabli elektrycznych. Ponadto, aluminium jest znacznie tańsze od miedzi, co zapewnia niższe koszty zakupu. Ryzyko kradzieży jest również znacznie mniejsze. Przekonaj się sam. Informacje: www.engst-kabel.de

 3. THYSSENKRUPP SCHULTE GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG EISENMETALL, STUTTGART

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki naszej wieloletniej współpracy z producentami i partnerami w handlu metalami, mamy doskonałe kontakty na rynku zamówień. Specjalne rozwiązania i pilne wymagania mogą być realizowane w krótkim czasie. Współczesne myślenie o usługach to coś więcej niż tylko dostarczanie i handel materiałami. Jako dobry konsultant i dostarczyciel rozwiązań problemów, postrzegamy Twoje wymagania jako nasze zadanie. W większości przypadków jest to idealna kombinacja, która zamienia usługę w usługę wysokiej jakości: posiadanie pożądanego produktu o odpowiedniej jakości dostępnego we właściwym czasie i we właściwej cenie. Współdziałanie tych czynników zapewnia długoterminowy sukces naszych klientów. Nasza niezwykle szeroka gama produktów w obszernym magazynie półproduktów nieżelaznych zapewnia szybką i elastyczną realizację zamówień. Dostarczamy aluminium, miedź, mosiądz, brąz, srebro niklowe, stal nierdzewną i wiele innych specjalnych materiałów lub stopów w postaci taśm, blach, płyt, prętów, rur, profili i wielu innych. Oferujemy nie tylko produkty standardowe, ale także mniej popularne, cienkie i grube średnice, wymiary pośrednie i specjalne, formaty specjalne i produkty niestandardowe. Skorzystaj z usług doradczych świadczonych przez naszych doświadczonych specjalistów w dziedzinie metali - niezależnie od tego, czy interesują Cię stopy bezołowiowe, czy też możliwe zastosowania różnych stopów lub wytrzymałości.

 4. WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Westfälische Drahtindustrie GmbH z ziedzibą w Hamm jest największym niezależnym producentem drutu w Europie. Od 1856 roku firma produkuje w 15 lokalizacjach w Europie wysokiej jakości drut i gotowe produkty do szerokiego zakresu zastosowań. Pod kierownictwem dyrektora zarządzającego Katja Pampus, pełniącego swoją funkcję od 2009 roku, Westfälische Drahtindustrie GmbH stała się wiodącą firmą w branży drutu. Założona w 1856 roku jako "Hobrecker, Witte & Herbers" firma Westfälische Drahtindustrie GmbH przeszła imponujący rozwój i jest obecnie największym niezależnym producentem drutu w Europie. Westfälische Drahtindustrie przywiązuje dużą wagę do jakości produktów i do zadowolenia klientów. Dzięki certyfikowanemu systemowi zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001 firma zapewnia optymalną jakość swoich produktów. Ciągłe doskonalenie i monitorowanie celów jakościowych są w centrum naszej filozofii korporacyjnej. Nasze obszary działalności; Drut wysokiej jakości: Drut stalowy, Drut stalowy do cięcia automatycznego, Stal jasna, Drut do formowania na zimno, Drut żelazny, Drut aluminiowy, Stal konstrukcyjna: Stal zbrojeniowa żebrowana na zimno (KR), Maty łożyskowe, Materiały spawalnicze: Elektrody niestopowe i niskostopowe w osłonie gazów obojętnych i łuku krytego, Liny napowietrzne, Liny stalowe, Liny aluminiowe, Liny wysokotemperaturowe, Sploty stalowe do linii podziemnych. Westfälische Drahtindustrie GmbH pozostaje ważnym graczem w różnych gałęziach przemysłu i przyczynia się do rozwoju technologicznego na całym świecie.

 5. TIANJIN ZHONGHUAN ASCEND TECHNOLOGIES CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Ascend Technologies to działający od 1983 roku pierwszy producent podajnika izolacji powietrznych kabli dielektrycznych w Chinach dla branży komunikacji mobilnej oraz radiowych i telewizyjnych systemów przesyłowych. Nasze produkty obejmują: Kable RF 50Ohm (miedziane i aluminiowe), kable powietrzne, kable szczelne, kable plecione, kable testowe i kable odporne na wysokie temperatury, złącza (N, DIN, 4.3-10, kołnierzowe EIA) i wszystkie akcesoria. Ascend skupia się na dostarczaniu pełnej serii kabli piankowych i i falistych od 1/4″, super elastycznych do 3″. Ascend produkuje również przewody z dielektrykiem powietrznym od 1/2″ do 5″. Ascend dostarczył kable powietrzne i i akcesoria dla 90% chińskich projektów przepakowania, a także eksportuje do wielu innych krajów. Dzięki zaawansowanym urządzeniom niemieckim i amerykańskim oraz ponad 40-letniemu doświadczeniu w produkcji i obsłudze poprzez ciągłe wysiłki i ulepszenia, nasza firma przeszła certyfikację produktów i dostawców wielu klientów wysokiego szczebla z Europy i USA oraz nawiązała z nimi długoterminową współpracę strategiczną.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VUKMETALS

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma VUKMETALS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Druty i kable aluminiowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. HESMER ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HESMER ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable aluminiowe, Przekładnie mechaniczne - części zamienne, BHP, Druty i kable aluminiowe, i Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Ma siedzibę w Werdohl, Niemcy.

 3. CREMA ALLUMINIO DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CREMA ALLUMINIO DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Rury aluminiowe, Druty i kable aluminiowe, profile aluminiowe, pręty aluminiowe, Rury aluminiowe, Druty i kable aluminiowe, brass profiles, rury mosiężne, i pręty mosiężny. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 4. EXPERT-CABLE, LLC

  Rosja

  Fabryka kabli "EXPERT-CABLE LTD." to nowoczesna produkcja wysokiej jakości wyrobów kablowych. Zlokalizowana jest w mieście Orel w Rosji. Na początku 2020 roku fabryka zajmowała 25000 m2 powierzchni produkcyjno-dystrybucyjnej. Fabrykja kabli 'EXPERT-CABLE' to młoda, zaawansowana technologicznie i wielofunkcyjna produkcja. Produkcja miedzi: Zorganizowana seryjna produkcja walcówki o średnicy 8-25 mm. Profile metalowe: Wdrożony proces produkcji profili miedzianych o różnych kształtach. Produkcja seryjna miedzianych szyn zbiorczych zorganizowana zgodnie z GOST 434-78. Zakres przekrojów wynosi od 200 do 3800 mm, a szerokość do 240 mm. Kable i druty, produkty do okablowywania: Mamy ponad 50 nowoczesnych linii produkcyjnych wiodących światowych producentów. Nasze produkty dostarczane są w całej Rosji i na świecie. Produkty kablowe znajdują zastosowanie w znaczącnych obiektach cywilnych i wojskowych, energetyce cieplnej, górnictwie i systemach podziemnych, przemyśle ciężkim, budownictwie mieszkaniowym i usługach komunalnych.

 5. MG HANDEL AG

  Niemcy

  MG Handel AG – specjalista w dziedzinie metali. Dostarczamy metale i stopy we wszystkich postaciach od półproduktów po produkty gotowe do montażu. W celu uzyskania informacji dotyczących obróbki wstępnej prosimy o kontakt. Nasze produkty: aluminium, druty aluminiowe, rury aluminiowe, bezszwowe rury aluminiowe, stal nierdzewna, elektryczne rurki instalacyjne z aluminium, linki uziemiające, linki przewodów napowietrznych, druty miedziane, linki miedziane, drążki miedziane, handel metalem, metale kolorowe, handel stalą.

 1. DRAHTWERKE WAGENER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Producent drutów ze stali sprężynowej i drutów stalowych o wszystkich popularnych średnicach, powierzchniach i kształtach. Produkcja zgodnie z obowiązującymi normami krajowymi i międzynarodowymi oraz wg indywidualnych specyfikacji.

 2. JSC SAKCABLE (SAKCABLE)

  Gruzja

  JSC Sakcable ("Sakcable") jest wiodącym producentem kabli i produktów kablowych w Gruzji. Zakład powstał w 1958 roku i jest zlokalizowany w zachodniej części Gruzji, na skrzyżowaniu Europy i Azji. Nasza firma jest w stanie zaoferować klientom ognioodporne, bezpieczne kable wysokiej jakości, zapewniające nieprzerwane zasilanie. Nasza gama produktów obejmuje miedziane giętkie przewody sterownicze o izolacji i powłoce z PCV, kable instalacyjne i zasilające z żyłami aluminiowymi i miedzianymi.

 1. FOKA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Foka jest w Unii Europejskiej jednym z największych producentów drutów do podwiązania chmielu – przewodników oraz drutu wiązałkowego i gwoździ

 2. TELMAKSAN

  Turcja

  Firma TELMAKSAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach stopy aluminium. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. ALGENMAX NORD GMBH

  Niemcy

  Firma ALGENMAX NORD GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Druty i kable aluminiowe. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 4. RBB ALUMINIUM-PROFILTECHNIK AG

  Niemcy

  Firma RBB ALUMINIUM-PROFILTECHNIK AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable aluminiowe. Ma siedzibę w Wallscheid, Niemcy.

 5. WALTER OTTO MÜLLER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WALTER OTTO MÜLLER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable aluminiowe. Ma siedzibę w Itzehoe, Niemcy.

 6. ALTRATEC AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Firma ALTRATEC AUTOMATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable aluminiowe. Ma siedzibę w Schwieberdingen, Niemcy.

 7. CAMTEL BOBINAJ VE TRAFO TELLERI

  Turcja

  Firma CAMTEL BOBINAJ VE TRAFO TELLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Uzwojenia elektryczne, transformatory olejowe, i Transformatory mocy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. GMBH CABLETRADE

  Niemcy

  Firma GMBH CABLETRADE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Druty i kable aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach kable dla przemysłu. Ma siedzibę w Duesseldorf, Niemcy.

 1. ZET CONSULTING

  Turcja

  Firma ZET CONSULTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Druty i kable aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, i Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. KELLER ALUMINIUMGIESSEREI AG

  Szwajcaria

  Firma KELLER ALUMINIUMGIESSEREI AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable aluminiowe. Ma siedzibę w Steinmaur, Szwajcaria.

 3. SPECIALIST CABLE SUPPLIES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SPECIALIST CABLE SUPPLIES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable stalowe, Druty i kable żelazne, Druty i kable aluminiowe, Druty i kable stalowe, kable dla przemysłu, Druty i kable żelazne, i Druty i kable aluminiowe. Ma siedzibę w Slough, Zjednoczone Królestwo.

 4. E KABLO

  Turcja

  Firma E KABLO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Druty i kable aluminiowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. BMS TEC SARL

  Francja

  Firma BMS TEC SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Blacharstwo przemysłowe, Druty i kable stalowe, Blacharstwo przemysłowe, i Druty i kable stalowe. Ma siedzibę w Wittelsheim, Francja.

 6. BERTOLI CAVI S.R.L.

  Włochy

  Firma BERTOLI CAVI S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable aluminiowe, Druty i kable aluminiowe, kabel elektryczny ekranowy, i kable odporne na wysoką temperaturę. Ma siedzibę w Venaria Reale, Włochy.

 7. BOBIMAT

  Belgia

  Firma BOBIMAT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable miedziane, Druty i kable aluminiowe, Izolacja elektryczna, Druty i kable miedziane, Druty i kable aluminiowe, kable izolowane, i Izolacja elektryczna. Ma siedzibę w Kalmthout, Belgia.

 8. MEYER ALU-BEARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Firma MEYER ALU-BEARBEITUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Druty i kable aluminiowe. Ma siedzibę w Klettgau, Niemcy.

 9. TH ODESKABEL

  Ukraina

  Firma TH ODESKABEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable aluminiowe, Linie wysokiego napięcia, electrical cables and wires, linka regulacji dopływu powietrza, Druty i kable aluminiowe, i Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 10. ERSAN KABLO ELEKTRONIK SANAYI VE LIMITED ŞIRKETI

  Turcja

  Firma ERSAN KABLO ELEKTRONIK SANAYI VE LIMITED ŞIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach kable koncentryczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo