• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • druty i kable żelazne

Wyniki dla

Druty i kable żelazne - Import eksport

 1. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja zespołów technicznych z metalu, w szczególności z drutu i blachy. Obróbka drutu Ø 0, 5 do 14 mm również dla małych serii stali, stali sprężynowej i stali nierdzewnej. Wyroby z drutu są produkowane w Vulkaneifel od 1830 roku. Opierając się na 200-letniej tradycji nasi doświadczeni pracownicy od 1997 roku produkują w naszym zakładzie w Hillesheim kosze i kraty z drutu i blachy przy pomocy najnowocześniejszych maszyn. Projektowanie, produkcja i dystrybucja artykułów z drutu i metalowych dla przemysłu, kuchni przemysłowych i zaopatrzenie dla laboratoriów oraz dla techniki medycznej, przemysłu farmaceutycznego, w szczególności kosze druciane, kratki i stelaże.

 2. LAMBERT MANUFIL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LAMBERT MANUFIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach drut ze stali nierdzewnej, drut wyżarzony, i gwóźdź spiralny. Ma siedzibę w Couëron, Francja.

 3. MSP-DISPLAY PETER SCHÖBEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MSP-DISPLAY PETER SCHÖBEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Ma siedzibę w Gemünden, Niemcy.

 4. KAUFMANN DRAHTWAREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KAUFMANN DRAHTWAREN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Ma siedzibę w Oberndorf-Bochingen, Niemcy.

 5. LINDEMANN & KRÖGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LINDEMANN & KRÖGER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AMIC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AMIC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach drut stop niklowy, drut ze stali nierdzewnej, struna fortepianowa stalowa i ze stali nierdzewnej, Drut na kszta?tki, drut nierdzewny, steel wires for springs, steel wires, wires in rods, i Druty ze stali niskowęglowej ocynkowanej. Ma siedzibę w Bobigny, Francja.

 2. BALTHUN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BALTHUN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Ma siedzibę w Bünde, Niemcy.

 3. WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 4. KRUMBIEGEL GMBH DRAHTINNOVATIONEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KRUMBIEGEL GMBH DRAHTINNOVATIONEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 5. AS-FEINSTSEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AS-FEINSTSEILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Ma siedzibę w Delmenhorst, Niemcy.

 1. TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Naszą dewizą jest ochrona ludzi przez nasze produkty oraz niezawodne zabezpieczenie pracy przy maszynach. Ważne jest dla nas przede wszystkim wsparcie dla każdego, kto może czerpać profity ze stosowania naszych systemów i korzystania z naszych usług kann, wzbudzając zadowolenie u siebie i swoich klientów. Traktujemy każdego klienta indywidualnie. Z tego czynimy starania, by spełnić oczekiwania naszych partnerów i zrealizować zlecenia we współpracy z nimi. Podchodzimy do naszego klienta odpowiedzialnie, kierując się świadomie najwyższymi wymogami jakościowymi i stosując w związku z tym w systemach zabezpieczeń TIEMANN wyłącznie wysokogatunkowe surowce i sprawdzone komponenty. Jest to w perspektywie długoterminowej zawsze bardziej opłacalne rozwiązanie. Wiemy, że zdolność do optymalnego spełniania oczekiwań klienta zależy od kreatywności, refleksu, różnorodności oraz pracy zespołowej personelu.

 2. J. S. FEINDRAHTZUG GMBH

  Niemcy

  Firma J.S. Feindrahtzug GmbH od ponad 40 lat produkuje wysokiej jakości druty stalowe na rynki międzynarodowe. Produkcja odbywa się wyłącznie w procesie ciągnienia na mokro, który jest czasochłonny, ale gwarantuje najwyższą jakość i jest stosowany tylko przez niewielu producentów. Wytrzymałość na rozciąganie od 350 do 4500 N/mm2 oraz wymiary od 0, 08 milimetra średnicy są cechą wyróżniającą firmę Feindrahtzug GmbH na europejskim rynku. Firmy nie tylko z Niemiec, ale i całej Europy doceniają doskonałe właściwości naszych drutów. Nasza firma rodzinna produkuje wszelkie rodzaje drutów na indywidualne zamówienie. Wydajne procesy produkcji umożliwiają krótkie i elastyczne czasy dostaw oraz rozsądne ceny. Nasza średnia roczna produkcja drutu to około 14 miliardów metrów.

 1. MEDICAL CABLE TEC GMBH

  Niemcy

  Nasze skrętki i liny do techniki medycznej przechodzą rygorystyczne procesy produkcji i czyszczenia z uwzględnieniem norm medycznych. W sektorze techniki medycznej dostarczamy zasadniczo wyłącznie splotki i liny o niskim skręcie i naprężeniu oraz o powierzchni oczyszczonej, błyszczącej i jednolitej. Większość naszych produktów dla tego obszaru dostarczamy z ekstrudowaną izolacją wykonaną z materiałów biokompatybilnych oraz, w razie potrzeby (np. do elektrod sercowych) z uwzględnieniem odpowiednich wartości dielektrycznych. Dysponujemy szczególnie czystymi obszarami produkcyjnymi i specjalnymi systemami służącymi do tego celu, a zintegrowane urządzenia pomiarowo-testujące zapewniają spełnienie wysokich wymagań jakościowych i kontrolują proces. W standardzie oferujemy Państwu produkty z drutami z materiałów w gatunku 1.4401, 1.4404 i 1.4441. Ponadto wszyskie inne materiały, które mogą być skręcane i są zatwierdzone do zastosowania, są dostępne w wersji powlekanej i niepowlekanej.

 2. METIZ BROVARY

  Ukraina

  Firma METIZ BROVARY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach linka do spawania, i miedziane wyroby ciągnione. Ma siedzibę w Brovary, Ukraina.

 3. HSM GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma HSM GMBH + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Ma siedzibę w Frickingen, Niemcy.

 4. HINTERDOBLER FABRIKATIONS GMBH

  Niemcy

  Firma HINTERDOBLER FABRIKATIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Ma siedzibę w Bad Griesbach, Niemcy.

 5. ARVEL S.R.L.

  Włochy

  Firma ARVEL S.R.L., roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach kable metalowe, wózki unoszące, wciągarki do podnoszenia towarów, i dźwigi ruchome do podnoszenia towarów. Ma siedzibę w Flero, Włochy.

 6. OSNOVANIE SPOOO

  Białoruś

  Firma OSNOVANIE SPOOO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny, siatki i sita metalowe, Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, produkcja konstrukcji metalowych do prac publicznych, Tkaniny, siatki i sita metalowe, budowa kratownic, i Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Ma siedzibę w Zhlobin, Białoruś.

 7. KABKOM CABLE COMPOUNDS INC.

  Turcja

  Firma KABKOM CABLE COMPOUNDS INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. ARMABOX SARL

  Francja

  Firma ARMABOX SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach armatures. Ma siedzibę w Reaumont, Francja.

 1. DROME ARMATURES BETON

  Francja

  Firma DROME ARMATURES BETON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable z metali kolorowych, Druty i kable z metali kolorowych, zbrojenia do betonu, szkielety metalowe dla budownictwa, i gięcie stali po łuku. Ma siedzibę w Eurre, Francja.

 2. EKTRO

  Francja

  Firma EKTRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable z metali kolorowych, Druty i kable z metali kolorowych, i crimping. Ma siedzibę w Monistrol-Sur-Loire, Francja.

 3. KOSSIK FILTERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma KOSSIK FILTERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Ma siedzibę w Rodgau, Niemcy.

 4. ELECTRO SHUNT INDUSTRIE

  Francja

  Firma ELECTRO SHUNT INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable żelazne, i Druty i kable żelazne. Ma siedzibę w Bazeilles, Francja.

 5. CABLERIES NAMUROISES

  Belgia

  Firma CABLERIES NAMUROISES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach metal cables, przewody metalowe do dźwigów towarowych, liny stalowe, i przewody dla wciągników do podnoszenia ciężarów. Ma siedzibę w Fernelmont, Belgia.

 6. PROMETAL

  Francja

  Firma PROMETAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable z metali kolorowych, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Druty i kable z metali kolorowych, szkielety BUDOWLANE, Stal i metale - obróbka skrawaniem, i reinforced concrete. Ma siedzibę w Heimsbrunn, Francja.

 7. ARMACENTRE

  Francja

  Firma ARMACENTRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable z metali kolorowych, Druty i kable z metali kolorowych, szkielety metalowe dla budownictwa, i belki. Ma siedzibę w Colombe, Francja.

 8. FABRIQUE DE GRILLAGE SCHERTZ

  Francja

  Firma FABRIQUE DE GRILLAGE SCHERTZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Przeciąganie drutu żelaznego, Przeciąganie drutu żelaznego, siatki, i ogrodzenia. Ma siedzibę w Berthelming, Francja.

 9. ECKERT DRAHTWAREN GMBH

  Niemcy

  Firma ECKERT DRAHTWAREN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Ma siedzibę w Coesfeld, Niemcy.

 10. INCOFIL TECH S.R.L.

  Włochy

  Firma INCOFIL TECH S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable z metali kolorowych, Druty i kable z metali kolorowych, i linki i akcesoria ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Pergine Valsugana, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Druty i kable żelazne - Import eksport

Liczba wyników

1287 Przedsiębiorstwa