• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • druty i kable żelazne

Wyniki dla

Druty i kable żelazne - Import eksport

 1. MEDICAL CABLE TEC GMBH

  Niemcy

  Nasze skrętki i liny do techniki medycznej przechodzą rygorystyczne procesy produkcji i czyszczenia z uwzględnieniem norm medycznych. W sektorze techniki medycznej dostarczamy zasadniczo wyłącznie splotki i liny o niskim skręcie i naprężeniu oraz o powierzchni oczyszczonej, błyszczącej i jednolitej. Większość naszych produktów dla tego obszaru dostarczamy z ekstrudowaną izolacją wykonaną z materiałów biokompatybilnych oraz, w razie potrzeby (np. do elektrod sercowych) z uwzględnieniem odpowiednich wartości dielektrycznych. Dysponujemy szczególnie czystymi obszarami produkcyjnymi i specjalnymi systemami służącymi do tego celu, a zintegrowane urządzenia pomiarowo-testujące zapewniają spełnienie wysokich wymagań jakościowych i kontrolują proces. W standardzie oferujemy Państwu produkty z drutami z materiałów w gatunku 1.4401, 1.4404 i 1.4441. Ponadto wszyskie inne materiały, które mogą być skręcane i są zatwierdzone do zastosowania, są dostępne w wersji powlekanej i niepowlekanej.

 2. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Produkcja zespołów technicznych z metalu, w szczególności z drutu i blachy. Obróbka drutu Ø 0, 5 do 14 mm również dla małych serii stali, stali sprężynowej i stali nierdzewnej. Wyroby z drutu są produkowane w Vulkaneifel od 1830 roku. Opierając się na 200-letniej tradycji nasi doświadczeni pracownicy od 1997 roku produkują w naszym zakładzie w Hillesheim kosze i kraty z drutu i blachy przy pomocy najnowocześniejszych maszyn. Projektowanie, produkcja i dystrybucja artykułów z drutu i metalowych dla przemysłu, kuchni przemysłowych i zaopatrzenie dla laboratoriów oraz dla techniki medycznej, przemysłu farmaceutycznego, w szczególności kosze druciane, kratki i stelaże.

 3. LAMBERT MANUFIL

  Francja

 4. KAUFMANN DRAHTWAREN GMBH

  Niemcy

 5. LINDEMANN & KRÖGER GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HSM GMBH + CO. KG

  Niemcy

 2. MSP-DISPLAY PETER SCHÖBEL GMBH

  Niemcy

 3. BALTHUN GMBH

  Niemcy

 4. AMIC

  Francja

 5. WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH

  Niemcy

 1. KRUMBIEGEL GMBH DRAHTINNOVATIONEN

  Niemcy

 2. WÖSTE METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

 1. AS-FEINSTSEILE GMBH

  Niemcy

 2. TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Naszą dewizą jest ochrona ludzi przez nasze produkty oraz niezawodne zabezpieczenie pracy przy maszynach. Ważne jest dla nas przede wszystkim wsparcie dla każdego, kto może czerpać profity ze stosowania naszych systemów i korzystania z naszych usług kann, wzbudzając zadowolenie u siebie i swoich klientów. Traktujemy każdego klienta indywidualnie. Z tego czynimy starania, by spełnić oczekiwania naszych partnerów i zrealizować zlecenia we współpracy z nimi. Podchodzimy do naszego klienta odpowiedzialnie, kierując się świadomie najwyższymi wymogami jakościowymi i stosując w związku z tym w systemach zabezpieczeń TIEMANN wyłącznie wysokogatunkowe surowce i sprawdzone komponenty. Jest to w perspektywie długoterminowej zawsze bardziej opłacalne rozwiązanie. Wiemy, że zdolność do optymalnego spełniania oczekiwań klienta zależy od kreatywności, refleksu, różnorodności oraz pracy zespołowej personelu.

 3. J. S. FEINDRAHTZUG GMBH

  Niemcy

  Firma J.S. Feindrahtzug GmbH od ponad 40 lat produkuje wysokiej jakości druty stalowe na rynki międzynarodowe. Produkcja odbywa się wyłącznie w procesie ciągnienia na mokro, który jest czasochłonny, ale gwarantuje najwyższą jakość i jest stosowany tylko przez niewielu producentów. Wytrzymałość na rozciąganie od 350 do 4500 N/mm2 oraz wymiary od 0, 08 milimetra średnicy są cechą wyróżniającą firmę Feindrahtzug GmbH na europejskim rynku. Firmy nie tylko z Niemiec, ale i całej Europy doceniają doskonałe właściwości naszych drutów. Nasza firma rodzinna produkuje wszelkie rodzaje drutów na indywidualne zamówienie. Wydajne procesy produkcji umożliwiają krótkie i elastyczne czasy dostaw oraz rozsądne ceny. Nasza średnia roczna produkcja drutu to około 14 miliardów metrów.

 4. METIZ BROVARY

  Ukraina

 5. HINTERDOBLER FABRIKATIONS GMBH

  Niemcy

 6. ARVEL S.R.L.

  Włochy

 7. KABKOM CABLE COMPOUNDS INC.

  Turcja

 8. IN-TRA-FLEX- S.P.A.

  Włochy

 1. STAALKABELSTUNTER.COM

  Holandia

 2. FIATLUX

  Francja

 3. PROMETAL

  Francja

 4. ELKAKON D.O.O.

  Chorwacja

 5. ELECTRO CABLE GROUP

  Ukraina

 6. KOSSIK FILTERTECHNIK GMBH

  Niemcy

 7. ELECTRO SHUNT INDUSTRIE

  Francja

 8. CORDERIE FOREZIENNE

  Francja

 9. CAUMES ARMATURES

  Francja

 10. DRAHT MAYR GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Druty i kable żelazne - Import eksport

Liczba wyników

1286 przedsiębiorstwa