• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • druty do plombowania

Wyniki dla

Druty do plombowania - Import eksport

 1. G. A. KETTNER GMBH

  Niemcy

 2. ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY TED-MAR TADEUSZ KRĘT

  Polska

  Siedziba firmy Ted-Mar zlokalizowana jest w Majdanie Nowym, w powiecie biłgorajskim, w województwie lubelskim. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od ponad dwudziestu lat, a dokładnie od 1991 roku. Mamy bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, które przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług. Właścicielem firmy jest Tadeusz Kręt . Głównym przedmiotem działalności firmy Ted-Mar jest produkcja oraz sprzedaż paneli ogrodzeniowych. Możemy Państwu zaproponować także zbrojenia rozproszone i włókna stalowe. W naszym asortymencie można znaleźć siatki do ogrodzeń, a także siatki leśne i autostradowe. Oferowane przez nas siatki mogą zostać wykonane z drutu ocynkowanego, powlekanego, kolczastego, żarzonego bądź ciągnionego. Szczególnie polecamy siatki powlekane PCV.

 3. LERAT SPRL

  Belgia

 4. VECTURAFAST OHG

  Niemcy

 5. SU TESISATCISI

  Turcja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EVROSUROVINA PA

  Macedonia Północna

 2. IRIS ELEK ELEKTRONIK GÜV SIS PLASTIK SAN AŞ

  Turcja

 3. S.E.P.A.I. S.R.L.

  Włochy

 4. LABORATORIO DEL RAME DI FACCIO GIANCARLO

  Włochy

 5. PIOMBIFERA ITALIANA S.P.A.

  Włochy

 1. AQUILA PIOMBO S.P.A.

  Włochy

 2. GAMBARINI FRANCESCO E FIGLIO DI GAMBARIN

  Włochy

 1. NEW MECA S.R.L.

  Włochy

 2. F.LLI COSTA S.A.S. DI CASTELLI M. & C

  Włochy

 3. PICCHI S.R.L.

  Włochy

 4. DIM SCHWEISSMATERIAL MANFRED SCHIERMANN

  Niemcy

  Druty, pręty i cewki do spawania laserowego 0, 1 / 0, 15 / 0, 2 / 0, 3 / 0, 35 / 0, 4 / 0, 5 / 0, 6 / 0, 7 / 0, 8 / 1, 0mm. Specjalny materiał wysokostopowy. Do produkcji narzędzi, maszyn i urządzeń dla technologii medycznej / przemysłu farmaceutycznego / przemysłu chemicznego i spożywczego / lotnictwa / ogniw paliwowych

 5. STELLA S.R.L.

  Włochy

  STELLA srl to włoska firma specjalizująca się w dostarczaniu stopów i topników do lutowania twardego, lutowania miękkiego i spawania. Oferujemy pełną gamę wysokiej jakości produktów w różnych formatach, standardowych oraz personalizowanych z myślą o szczególnych wymaganiach: pręty gołe, powlekane i rdzeniowe, druty wypełnione i rdzeniowe, taśmy wypełnione i trójmetaliczne, pierścienie, dyski, podkładki, skrawki, kabłąki, półprodukty ogółem. Stopy srebra i miedziano-fosforowe, ołowiane oraz stopy miedzi, aluminium i cynkowo-aluminiowe, stopy miękkie, stopy niklowe, proszki i pasty, topniki do lutowania płomieniowego, indukcyjnego, w piecu. Stopy aluminium, aluminiowo-magnezowe, stale niskostopowe i nierdzewne do spawania gazowego i spawania TIG i MIG aluminium, miedzi, stali węglowe i stali nierdzewnej. Proponujemy produkty o dużej wartości dodanej, zapewniając zawsze wysoką jakoś i zgodność z międzynarodowymi normami, standardami technicznymi i środowiskowymi.