• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drut sprężynowy

Wyniki dla

Drut sprężynowy - Import eksport

 1. DIETZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja sprężyn wymaga najwyższej precyzji, aby spełnić wszystkie wymagania stawiane skomplikowanym konstrukcjom i ich funkcjonalności. W związku z rosnącymi wymaganiami jakościowymi nieustannie rozwijamy materiały i produkty. Ich funkcjonalność zapewniają stałe testy jakościowe. Oczywiście z przyjemnością udostępnimy Państwu wyniki testów. Przy produkcji sprężyn i giętych części z drutu gwarantujemy, że nasze artykuły dotrzymają swoich obietnic. Najwyższe bezpieczeństwo dostaw i najniższe możliwe koszty przetwarzania dla naszych klientów są naszym celem. Śledzimy to za pomocą naszego systemu magazynowania wspomaganego bazą danych - zarówno w magazynie surowców, jak i w magazynie gotowych części. Dzięki naszym ekonomicznym strukturom i procesom jesteśmy w stanie bardzo elastycznie reagować na Państwa potrzeby logistyczne.

 2. MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny precyzyjne, Sprężyny wykonane na zlecenie, Drut sprężynowy, sprężyny według wzoru, sprężyny skrętne, Sprężyny precyzyjne, sprężyny ze stali nierdzewnej, Sprężyny wykonane na zlecenie, i sprężyny precyzyjne. Ma siedzibę w Selvazzano Dentro, Włochy.

 3. DÖPKE METALLWAREN UND LADENBEDARF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DÖPKE METALLWAREN UND LADENBEDARF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Bünde, Niemcy.

 4. BIEGEFORM SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BIEGEFORM SOLUTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 5. PÖTZ & SAND GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PÖTZ & SAND GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Drut sprężynowy, Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Części z drutu zginanego, łańcuchy ze stali nierdzewnej, łańcuchy zgrzewane, i Szakle. Ma siedzibę w Monheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PEHA-METALL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PEHA-METALL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Rietberg, Niemcy.

 2. LK MECHANIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LK MECHANIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Heuchelheim, Niemcy.

 3. MOLLIFICIO SO.MI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MOLLIFICIO SO.MI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut sprężynowy. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny, sprężyny skrętne, sprężyny ściskowe, sprężyny rozciągane, sprężyny taśmowe, sprężyny dla rolnictwa, producent sprężyn, mikroresory, i sprężyny drutowe. Ma siedzibę w Montecarotto, Włochy.

 4. DRAHTBIEGETECHNIK LUEGER GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma DRAHTBIEGETECHNIK LUEGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Waidhofen/ybbs, Austria.

 5. CALIFIL

  Francja

  Grupa Califil specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wyrobów z drutów metalowych nierdzewnych. Obróbka powierzchni jest całkowicie zintegrowana: chromowanie, cynkowanie, elektropolerowanie i pokrywanie farbą epoksydową. Jej dwie filie przemysłowe Caliste Marquis i Aplifil prowadzą działalność w kluczowych sektorach gospodarki: przemysł rolnospożywczy (składowani/magazynowanie w komorach chłodniczych, instalacja/konserwacja w rzeźniach, wieszanie mięsa i wyrobów spożywczych), AGD, przemysł farmaceutyczny (regały do składowania/magazynowania w czystym pomieszczeniu), samochodowy (producenci sprzętu i wyposażenia) i przemysł ogólnie. Dzięki doświadczeniu w przemyśle, grupa Califil rozwinęła swoją działalność, zachowując istotne wartości: rygor, standardy jakości, poszanowanie środowiska, wytrwałość i ciekawość. Dysponując znacznym parkiem maszyn, grupa Califil produkuje wyroby standardowe lub na wymiar w małych, średnich lub dużych seriach.

 1. PRESSIRESSORT

  Francja

  Opracowanie, projekt, produkcja i sprzedaż wszelkiego typu sprężyn dla przemysłu - lotniczego, jądrowego, mechanicznego, transportu, naprawy statków, petrochemicznego, rolno-spożywczego, medycznego. PRESSIRESSORT dostarcza również produkty przeznaczone do zapór wodnych. Oferujemy produkcję sprężyn na zamówienie i projektowanie wspomagane komputerowo. sprężyny resorowe Produkcja szpilek, zawleczek beta, pierścieni sprężystych, sprężyn spiralnych, sprężyn z metalu lub drutu itd.Tworzywa: stal, stal nierdzewna, Inconel, Bronze Phosphoreux, miedź, beryl i inne. Tworzenie rozwiązań w dziedzinie wysoko zaawansowanych technologicznie sprężyn resorowych do obliczania prototypów oraz części do małych i dużych serii. Nasi klienci, technicy lub inżynierowie oraz pracownie architektów korzystają ze specyficznej wiedzy w dziedzinie projektowania wyrobów i wymyślania nowych rozwiązań. : Od pojedyńczych egzemplarzy do dużych serii z drutu o średnicy od 0, 2 do 50 mm.

 2. OY LESJÖFORS AB

  Finlandia

  Firma LESJÖFORS posiada duże doświadczenie w produkcji sprężyn i nieustannie skupia się na rozwoju technologicznym w tej dziedzinie. Główną przewagę konkurencyjną jest szeroki asortyment oraz wysoka jakość produktów i obsługi. Nasza gama sprężyn posiada unikalny zakres i słynie z trwałości, możliwości dostosowywania i wprowadzania zmian. Nasze sprężyny wykorzystywane są w prawie każdym sektorze przemysłu - do generowania energii, w przemyśle papierniczym i celulozowym, ale również w branży morskiej, automatyce i w infrastrukturze. Nasze działania w dziedzinie sprężyn koncentrują się na ich produkcji, magazynowaniu i dystrybucji. Dostosowując się do wymagań klientów, magazynujemy i dystrybuujemy wszystkie rodzaje sprężyn. Firma Lesjöfors magazynuje ponad 10 000 standardowych elementów przeznaczonych do dostawy bezpośredniej.

 1. HUTTER & SCHRANTZ STAHLFEDERN GMBH

  Austria

  Hutter & Schrantz Stahlfedern projektuje i produkuje wysokiej jakości sprężyny, jak również elementy gięte z drutu na potrzeby przemysłu i branży rzemieślniczej. Czołowe firmy działające w różnych branżach zaufały nam, jako liderowi rynku, co odniosło korzystny wpływ na ich efektywność. Nasze produkty: sprężyny samochodowe, sprężyny zginane, piórkowe, płaskie i kształtowane, elementy z drutu to celów technicznych, sprężyny naciskowe, sprężyny do celów technicznych, sprężyny śrubowe stożkowe, kolumnowe, śrubowe, specjalne, skrętne, rozciągane, spiralne, elementy gięte i tłoczone itd.

 2. RPK SDAD COOP

  Hiszpania

  Grupa RPK ma zdolność produkowania rozwiązań dla różnych sektorów takich jak samochodowy, elektryczny, medyczny i przemysł ogólnie. Odpowiadając na potrzeby swoich klientów, RPK stara się nieustannie rozwijać nowe produkty.

 3. HANS SCHLENK TECHNISCHE INDUSTRIEVERTRETUNG E.K.

  Niemcy

  Firma HANS SCHLENK TECHNISCHE INDUSTRIEVERTRETUNG E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Blaustein, Niemcy.

 4. SAM HWA STEEL S.A.

  Luksemburg

  Firma SAM HWA STEEL S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Drut sprężynowy, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Bettembourg, Luksemburg.

 5. SEEMANN GESTELLBAU GMBH

  Niemcy

  Firma SEEMANN GESTELLBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Villingen-Schwenningen, Niemcy.

 6. SPRING GROUP S.R.L.

  Włochy

  Firma SPRING GROUP S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Drut sprężynowy, Sprężyny śrubowe, Sprężyny płytkowe, Drut sprężynowy, Sprężyny śrubowe, i Sprężyny płytkowe. Ma siedzibę w San Giovanni In Persiceto, Włochy.

 7. MERTYAY SPRING INDUSTRY

  Turcja

  Firma MERTYAY SPRING INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny precyzyjne, Drut sprężynowy, Sprężyny precyzyjne, producent sprężyn, Drut sprężynowy, i stal sprężynowa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. MÖSSLER DRAHT GMBH

  Austria

  Firma MÖSSLER DRAHT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Treffen, Austria.

 1. PLATZMANN FEDERN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma PLATZMANN FEDERN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut sprężynowy. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny ściskowe, Części z drutu zginanego, i sprężyny wielopłytkowe. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 2. INDUSTRIAS ECHEIRI S.L.

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAS ECHEIRI S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Erandio (bizkaia), Hiszpania.

 3. BYWELL SPRINGS & PRESSINGS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BYWELL SPRINGS & PRESSINGS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Drut sprężynowy, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Tipton, Zjednoczone Królestwo.

 4. KOMETYAY YAY LTD.

  Turcja

  Firma KOMETYAY YAY LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 5. FWG-IHW TECHN. FEDERN GMBH

  Niemcy

  Firma FWG-IHW TECHN. FEDERN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny płytkowe, Drut sprężynowy, sprężyny ściskowe, Sprężyny płytkowe, Drut sprężynowy, i okładziny epoksydowo-poliuretanowe. Ma siedzibę w Grevenbroich, Niemcy.

 6. ANTWERPS TECHNISCH VERENBEDRIJF

  Belgia

  Firma ANTWERPS TECHNISCH VERENBEDRIJF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Drut sprężynowy, Sprężyny płytkowe, sprężyny rozciągane, Drut sprężynowy, Sprężyny płytkowe, i sprężyny skrętne. Ma siedzibę w Schelle, Belgia.

 7. JACQUEMET

  Francja

  Firma JACQUEMET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut sprężynowy. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny ściskowe, Metal wire objects, i tłoczenie. Ma siedzibę w Saint-Martin-du-Fresne, Francja.

 8. YAYSE SPRING MFG. COMPANY

  Turcja

  Firma YAYSE SPRING MFG. COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut sprężynowy. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny wielopłytkowe, sprężyny do hamulców, sprężyny profilowane, i Sprężyny wielopłytkowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 9. GRAF GMBH

  Niemcy

  Firma GRAF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Klamry do pasków, Resory i sprężyny, Drut sprężynowy, Części z drutu zginanego, Klamry do pasków, Resory i sprężyny, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Werdohl, Niemcy.

 10. THYSSENKRUPP FEDERN UND STABILISATOREN GMBH

  Niemcy

  Firma THYSSENKRUPP FEDERN UND STABILISATOREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, Drut sprężynowy, Sprężyny wykonane na zlecenie, Resory i sprężyny, Sprężyny spiralne, Drut sprężynowy, i Sprężyny wykonane na zlecenie. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo