• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drut kolczasty żelazny

Wyniki dla

Drut kolczasty żelazny - Import eksport

 1. KAR-EL DEMIR TEL SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma KAR-EL DEMIR TEL SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable stalowe, Drut kolczasty żelazny, Druty i kable stalowe, Drut kolczasty żelazny, i systemy wiązania winorośli. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE WERK HOBRECKER

  Niemcy

  Firma WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE WERK HOBRECKER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut kolczasty żelazny. Ma siedzibę w Bad Gandersheim, Niemcy.

 3. DEMIRHAN WIRE FENCE SYSTEMS & SPORT FIELDS

  Turcja

  Firma DEMIRHAN WIRE FENCE SYSTEMS & SPORT FIELDS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut kolczasty żelazny. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 4. METAL AT NAILS, WIRE & WIRE PRODUCTS FACTORY CO.

  Turcja

  Firma METAL AT NAILS, WIRE & WIRE PRODUCTS FACTORY CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut kolczasty żelazny. Ma siedzibę w Dörtyol Hatay, Turcja.

 5. YUGSTAL

  Ukraina

  Firma YUGSTAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut kolczasty żelazny. Jest również obecna w dziedzinach metale walcowane, i pojemniki do zbiórki śmieci. Ma siedzibę w Zaporizhya, Ukraina.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ARTIK STEEL LLC

  Ukraina

  Firma ARTIK STEEL LLC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Jest również obecna w dziedzinach Drut kolczasty żelazny, rury aluminiowe, Drut kolczasty żelazny, i pręty z aluminium i miedzi. Ma siedzibę w Nikopol, Ukraina.

 2. CAVATORTA FRANCE

  Francja

  Firma CAVATORTA FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Siatki metalowe, Drut kolczasty żelazny, Siatki metalowe, kraty metalowe do ogrodzeń, artykuły do majsterkowania, i Drut kolczasty żelazny. Ma siedzibę w Villeneuve-Saint-Germain, Francja.

 3. EUROBARB CONCERTINA

  Polska

  Firma EUROBARB CONCERTINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut kolczasty żelazny. Jest również obecna w dziedzinach ogrodzenia, drut, i angielskie concertinas. Ma siedzibę w Ostrów Wielkopolski, Polska.

 4. HEBEI YUSEN METAL WIRE MESH CO.,LTD.

  Chiny

  Firma HEBEI YUSEN METAL WIRE MESH CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut kolczasty żelazny. Ma siedzibę w Hengshui, Chiny.

 5. FRIENDS INTERNATIONAL

  Bangladesz

  Firma FRIENDS INTERNATIONAL, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable stalowe, Drut kolczasty żelazny, Przeciąganie drutu żelaznego, Druty i kable żelazne, Druty i kable stalowe, Drut kolczasty żelazny, Przeciąganie drutu żelaznego, i Druty i kable żelazne. Ma siedzibę w Chittagong, Bangladesz.

 1. KONHTA RAZOR WIRE FACTORY

  Chiny

  Firma KONHTA RAZOR WIRE FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut kolczasty żelazny. Ma siedzibę w hengshui, Chiny.

 2. SUNNY BARBED WIRE FACTORY

  Chiny

  Firma SUNNY BARBED WIRE FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut kolczasty żelazny. Jest również obecna w dziedzinach drut kolczasty. Ma siedzibę w Hengshui, Chiny.

 1. TELLINI DIS TICARET AS.

  Turcja

  Firma TELLINI DIS TICARET AS., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut kolczasty żelazny. Jest również obecna w dziedzinach płot, i Furnishings. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. ANPING RAZOR MESH FENCE FACTORY

  Chiny

  Firma ANPING RAZOR MESH FENCE FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut kolczasty żelazny. Jest również obecna w dziedzinach drut kolczasty. Ma siedzibę w hengshui, Chiny.

 3. MWM TECHNIC

  Turcja

  Firma MWM TECHNIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut kolczasty żelazny. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 4. CAPITAL PRODUCTS LIMITED

  Irlandia

  Firma CAPITAL PRODUCTS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szermierka - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Drut kolczasty żelazny, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Drut kolczasty żelazny, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Dublin, Irlandia.

 5. BARBED WIRE FACTORY KAYMAN LLC

  Ukraina

  Firma BARBED WIRE FACTORY KAYMAN LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny, siatki i sita metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Drut kolczasty żelazny, i Drut kolczasty żelazny. Ma siedzibę w Lugansk, Ukraina.

 6. KONSTSMIDE HUNGARIA LAMPAGYARTO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG

  Węgry

  Firma KONSTSMIDE HUNGARIA LAMPAGYARTO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Drut kolczasty żelazny, i Drut kolczasty żelazny. Ma siedzibę w Hodmezovasarhely, Węgry.

 7. ANPING JINBAOLI WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD

  Chiny

  Firma ANPING JINBAOLI WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut kolczasty żelazny. Ma siedzibę w Hengshui, Chiny.

 8. CLD FENCING SYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CLD FENCING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut kolczasty żelazny. Ma siedzibę w Sandbach, Zjednoczone Królestwo.

 1. VERENIGDE BEDRIJVEN NOORD NEDERLANDSE DRAADINDUSTRIE B.V.

  Holandia

  Firma VERENIGDE BEDRIJVEN NOORD NEDERLANDSE DRAADINDUSTRIE B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Drut kolczasty żelazny, i Drut kolczasty żelazny. Ma siedzibę w Dokkum, Holandia.

 2. CAIMAN INDUSTRIAL GROUP

  Ukraina

  Firma CAIMAN INDUSTRIAL GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut kolczasty żelazny. Jest również obecna w dziedzinach drut kolczasty, i Druty kolczaste ocynkowane. Ma siedzibę w Lugansk, Ukraina.

 3. SECURAS PERIMETER SECURITY SYSTEMS

  Turcja

  Firma SECURAS PERIMETER SECURITY SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut kolczasty żelazny. Jest również obecna w dziedzinach drut kolczasty. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. PEWAG S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma PEWAG S.R.O., roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Drut kolczasty żelazny, i Drut kolczasty żelazny. Ma siedzibę w Vamberk, Republika Czeska.

 5. EUROPEAN SECURITY FENCING S.L.

  Hiszpania

  Firma EUROPEAN SECURITY FENCING S.L., roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Drut kolczasty żelazny, i Drut kolczasty żelazny. Ma siedzibę w Malaga, Hiszpania.

 6. EMIL HITZ AG

  Szwajcaria

  Firma EMIL HITZ AG, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Drut kolczasty żelazny, i Drut kolczasty żelazny. Ma siedzibę w Bassersdorf, Szwajcaria.

 7. SHIJIAZHUANG MINMETAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHIJIAZHUANG MINMETAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drut kolczasty żelazny. Ma siedzibę w Shijiazhuang City, Hebei Province, Chiny.

 8. ÖZYASAR TEL VE GALVANIZLEME SAN AS

  Turcja

  Firma ÖZYASAR TEL VE GALVANIZLEME SAN AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Drut kolczasty żelazny, i Drut kolczasty żelazny. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. J.TEX - INDUSTRIAS METALOMECANICAS, S.A

  Portugalia

 10. CUIUL SRL

  Rumunia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo