• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drogowe materiały budowlane

Wyniki dla

Drogowe materiały budowlane - Import eksport

 1. BABYLON PLAST

  Polska

  Verified by europages badge

  BABYLONPLAST™ jest polskim producentem Plastikowych włazów kanałowych i systemów odwadniających oferującym wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Zapewnienie jakości Produkty BABYLONPLAST™ przechodzą kontrolę jakości na wszystkich etapach produkcji: od projektu do testów na bezpieczeństwo, odporność na ścieranie, nośność i inne cechy użytkowe. Nasze produkty są poddawane rygorystycznym testom i posiadają certyfikat zgodności z normą EAN-124 oraz ISO9001: 2008 obowiązującą w Unii Europejskiej. Stosując wysokiej jakości surowce i innowacyjne rozwiązania techniczne, produkujemy plastikowe pokrywy Studzienek z gwarancją na ponad 30 lat. ECO-FRIENDLY Jesteśmy firmą przyjazną środowisku. W ramach naszej Zielonej Polityki wyznaczyliśmy sobie konkretne cele na najbliższe lata prowadzące do neutralności klimatycznej. Wspierając ideę ochrony i zachowania środowiska, produkujemy luki i włazy z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Dzięki recyklingowi odpadów oczyszczamy planetę i tworzymy produkty przyjazne dla środowiska z troską o każdego. PROFESJONALNY ZESPÓŁ Do dyspozycji mamy duży zespół zawodowców. Kierownicy kontroli jakości i technolodzy systematycznie kontrolują zgodność z wymaganiami na wszystkich etapach produkcji. Tworzymy coś więcej niż tylko rozwiązania konstrukcyjne. INDYWIDUALNOŚĆ Uwzględniamy życzenia naszych klientów i produkujemy Plastikowe Pokrywy Włazów zgodnie z wymaganiami klienta. Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

 2. W. JOST GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma W. JOST GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drogowe materiały budowlane. Ma siedzibę w Weilmünster, Niemcy.

 3. VLADIMIR PLANT OF RUBBER TECHNICAL INDUSTRY (VLADRTI LLC)

  Rosja

  Zakład Przemysłu Gumowego Vladimir (VladRTI) projektuje i wykonuje formy oraz produkuje wyroby gumowe. Firma koncentruje się na następujących działaniach: —produkuje mieszanki gumowe różnych gatunków, spełniające wszystkie wymagania norm GOST; —produkuje zarówno standardowe wyroby gumowe, jak i elementy według rysunków klienta (węże elastyczne, węże wysokociśnieniowe, taśmy przenośnikowe, gumowe pierścienie uszczelniające, pasy klinowe, tuleje, maski gazowe i półmaski, różne wyroby gumowe); —projektuje, tworzy modele 3D, opracowuje i wytwarza formy do wyrobów gumowych; —produkuje garby drogowe (tzw."śpiących policjantów"); —produkuje kauczuk kruszony i kleje do niego oraz instaluje bezspoinowe powłoki gumowe. Zakład nie tylko dostarcza klientom wysokiej jakości wyroby gumowe własnej produkcji, ale także zmniejsza ilość odpadów na naszej planecie poprzez recykling i przetwarzanie opon gumowych na okruchy gumy, które są następnie wykorzystywane do produkcji gumowych wykładzin podłogowych zapobiegających urazom. Firma produkuje wyroby gumowe od 2005 roku. Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Zakład wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt, w którym ponad połowa procesów jest zautomatyzowana, co pozwala na utrzymanie stałej, wysokiej jakości produktów i ich niższej ceny niż u konkurencji.

 4. LAMINATECH S.C.

  Polska

  Jesteśmy polskim producentem polimerobetonowych systemów odwodnień liniowych. Elementy systemu odwodnień Laminatech są przeznaczone do nawierzchni dróg, obiektów przemysłowych i produkcyjnych, garaży podziemnych i piętrowych, stacji paliw, parkingów, placów, myjni, wjazdów przydomowych, tarasów itp. Są przyjazne środowisku naturalnemu chroniąc grunty i wody gruntowe przed zanieczyszczeniami, spełniają też wszystkie wymagania normy PN-EN 1433: 2005. Główne korzyści wykorzystania naszego systemu to: mniejsze koszty uzbrojenia terenu, większa efektywność hydrauliczna, zwiększenie bezpieczeństwa walory estetyczne. Mając na uwadze ciągłe podnoszenie jakości naszych wyrobów inwestujemy w nowoczesny park maszynowy. Szeroka oferta firmy gwarantuje, że znajdziesz tutaj to czego szukasz. Nasze odwodnienia przystosowane są do wszystkich rodzajów nawierzchni. Wytrzymają nacisk ludzkiej stopy, samochodu i koparki gąsienicowej. Dodatkowo w naszej ofercie dostępne są równierz elementy wykończeniowe odwodnień, takie jak zaślepki. Skontaktuj się z nami już teraz!

 5. KOPALNIE ODKRYWKOWE SUROWCOW DROGOWYCH SP. Z O.O.

  Polska

  W zakresie działalności naszej firmy mieści się wydobycie serpentynitu antygorytowego oraz produkcja wysokiej jakości kruszyw hydrotechnicznych. Specjalizujemy się w wytwarzaniu kruszyw drogowych i budowlanych, w tym grysu, tłuczenia i innych. Ponadto posiadamy duży wybór kruszyw ozdobnych takich, jak: otoczaki, gabiony, grys dekoracyjny czy kamień ogrodowy. Wydobywane przez na serpentynity, których złoża znajdują się na Dolnym Śląsku, są od bardzo dawna wykorzystywane przez człowieka. Na samym początku eksploatacji surowca wytwarzano z nich narzędzia pracy. Jak pokazują wykopaliska archeologiczne z rejonu góry Ślęży, wiele odnalezionych wyrobów zostało wykonanych właśnie z serpentynitu. Potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanych przez nas kruszyw budowlanych czy drogowych oraz ich zgodności z krajowymi i europejskimi normami są liczne certyfikaty, przyznane naszej firmie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IMPEKSTIR OPERATIONS

  Polska

  Główną część oferty firmy Impekstir stanowią prefabrykowane materiały drogowe z granitu. Wykorzystujemy zarówno krajowy, jak i importowany surowiec. Sprzedajemy między innymi kostki granitowe płomieniowane oraz surowołupane. Znajdziesz u nas także krawężniki, płyty, schody, a także krawężniki peronowe. Dostarczamy materiały na inwestycje infrastrukturalne, jak i na inwestycje komercyjne. Współpracujemy z krajowymi firmami budowlanymi, jak i z dużymi koncernami międzynarodowymi. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dostarczając krawężniki i kostki granitowe zgodne ze specyfikacją projektową. Zdajemy sobie sprawę z realiów branży i konsekwencji nawet drobnych opóźnień, dlatego wszystkie zamówienia realizujemy terminowo. Będąc dużym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji, jesteśmy w stanie oferować towar w bardzo dobrej cenie, a także realizować w krótkim czasie nawet bardzo duże zamówienia. Nasze kostki granitowe i krawężniki zdobią drogi i place w całym kraju. Zapraszamy do współpracy!

 2. DROGOWE SP. Z O.O.

  Polska

  Jest nam bardzo miło, że możemy Wam dzisiaj zaproponować artykuły bezpieczeństwa drogowego najwyższej jakości. Działamy już od wielu lat na rynku, ciesząc się dużym zaufaniem swoich klientów, zawsze na czas realizując wszystkie zamówienia, jakie zostaną złożone w naszym sklepie internetowym. Jeżeli chcecie znaleźć pachołki drogowe, słupki drogowe, zapory drogowe, które to można wykorzystać chociażby w branży budowlanej, to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

 3. LABORATORIUM DROGOWE SŁAWEX

  Polska

  Laboratorium Drogowe SŁAWEX specjalizuje się w usługach laboratoryjnych, które są wymagane podczas wielu prowadzonych inwestycji budowlanych i drogowych, a także w jednostkowych badaniach kontrolnych. Firma działa głównie na terenie województwa podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego, ale podejmuje się również realizacji zleceń w innych regionach kraju. Laboratorium drogowe posiada wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki współpracy z jednostkami samorządowymi oraz właścicielami prywatnych przedsiębiorstw. Wszystkie wykonywane badania gruntów, wody i ścieków czy asfaltu oraz odwierty rdzeniowe są przeprowadzane z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Właściciel firmy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami, dzięki którym diagnostyka nawierzchni drogowych oraz geotechniczne badanie gruntu przebiega sprawnie i gwarantuje uzyskanie dokładnych pomiarów. Firma przeprowadza również badania kruszyw, mieszanek mineralno - asfaltowych, lepiszczy bitumicznych oraz soli drogowej.

 4. OLGA S.R.L.

  Włochy

  Firma OLGA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drogowe materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach belki brzegowe przydrożne. Ma siedzibę w Pratola Peligna, Włochy.

 5. DE & BG DICHT GMBH

  Niemcy

  Firma DE & BG DICHT GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drogowe materiały budowlane. Ma siedzibę w Nienstädt, Niemcy.

 1. NIMACO TRADING LTD

  Bułgaria

  Firma NIMACO TRADING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Jest również obecna w dziedzinach Drogowe materiały budowlane, i Drogowe materiały budowlane. Ma siedzibę w Petrich, Bułgaria.

 2. KIESWERK ERNST MÜLLER GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma KIESWERK ERNST MÜLLER GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drogowe materiały budowlane. Ma siedzibę w Lügde, Niemcy.

 1. KREMERS BEHEER BV

  Holandia

  Firma KREMERS BEHEER BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drogowe materiały budowlane. Ma siedzibę w Sittard, Holandia.

 2. AYHANLAR YOL ASFALTLAMA

  Turcja

  Firma AYHANLAR YOL ASFALTLAMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drogowe materiały budowlane. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 3. INFINITY GROUP

  Turcja

  Firma INFINITY GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, Drogowe materiały budowlane, meble drewniane, meble ogrodowe, Materiały budowlane, i Drogowe materiały budowlane. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 4. DE BESTRATER

  Belgia

  Firma DE BESTRATER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drogowe materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt do przygotowania gruntu, i Maszyny i sprzęt do przygotowania gruntu. Ma siedzibę w Beverlo, Belgia.

 5. KASCO LOMMEL

  Belgia

  Firma KASCO LOMMEL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Drogowe materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach płytki do brukowania, posadzki klinkierowe, i Płytki z kamienia naturalnego. Ma siedzibę w Lommel, Belgia.

 6. ROTIM STEENBOUW

  Holandia

  Firma ROTIM STEENBOUW, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Drogowe materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Smoła i asfalt drogowy, Granit, Smoła i asfalt drogowy, wapień, i Granit. Ma siedzibę w 's-Hertogenbosch, Holandia.

 7. GREENMAX

  Holandia

  Firma GREENMAX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drogowe materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach street furniture. Ma siedzibę w Heeswijk-Dinther, Holandia.

 8. KOERS

  Holandia

  Firma KOERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smoła i asfalt drogowy. Jest również obecna w dziedzinach Drogowe materiały budowlane, i Drogowe materiały budowlane. Ma siedzibę w Hoogersmilde, Holandia.

 1. JATRA

  Holandia

  Firma JATRA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Drogowe materiały budowlane, Drogowe materiały budowlane, i transport kontenerami. Ma siedzibę w Drachten, Holandia.

 2. MACHINA-TST

  Białoruś

  Firma MACHINA-TST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drogowe materiały budowlane. Ma siedzibę w Mogilev, Białoruś.

 3. VERSTRAETE FRANS & ZONEN

  Belgia

  Firma VERSTRAETE FRANS & ZONEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drogowe materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach bloki bitumiczne, podłogi klinkierowe, odszkodowania, i ziemia próchniczna. Ma siedzibę w Oostrozebeke, Belgia.

 4. VIBRO-PLITKA

  Ukraina

  Firma VIBRO-PLITKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drogowe materiały budowlane. Ma siedzibę w Mikolayiv, Ukraina.

 5. LASERTOPO

  Belgia

  Firma LASERTOPO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów. Jest również obecna w dziedzinach Drogowe materiały budowlane, laser, Akcesoria dla geodetów, i Drogowe materiały budowlane. Ma siedzibę w Herzele, Belgia.

 6. CDM (COLPINE - DEMEESTER)

  Belgia

  Firma CDM (COLPINE - DEMEESTER), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drogowe materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Smoła i asfalt drogowy, Smoła i asfalt drogowy, asfalt, i urządzanie dróg rowerowych. Ma siedzibę w Dendermonde, Belgia.

 7. CLOOS

  Luksemburg

  Firma CLOOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drogowe materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Odpadki budowlane - odzysk i użycie wtórne, Odpady - recykling, kamienie naturalne, piaskowiec budowlany, Odpadki budowlane - odzysk i użycie wtórne, i Odpady - recykling. Ma siedzibę w Esch-Sur-Alzette, Luksemburg.

 8. ASPHALTE ET BETON TECHNIQUES

  Belgia

  Firma ASPHALTE ET BETON TECHNIQUES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Drogi - budowa, Drogi - wyposażenie i sprzęt do konserwacji, Drogowe materiały budowlane, Drogi - budowa, Drogi - wyposażenie i sprzęt do konserwacji, budowanie parkingów samochodowych, i Drogowe materiały budowlane. Ma siedzibę w Hermalle-Sous-Argenteau, Belgia.

 9. RASCHIG GMBH

  Niemcy

  Firma RASCHIG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby chemiczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Drogowe materiały budowlane, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Drogowe materiały budowlane, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, termoutwardzacze, i produkty chemiczne. Ma siedzibę w Ludwigshafen, Niemcy.

 10. ASFALTBEDRIJF Q & T

  Belgia

  Firma ASFALTBEDRIJF Q & T, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drogowe materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Smoła i asfalt drogowy, Smoła i asfalt drogowy, asfaltowanie, prace przy fundamentach cywilne i przemysłowe, i betonowanie. Ma siedzibę w Zepperen, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Drogowe materiały budowlane - Import eksport

Liczba wyników

10 135 Przedsiębiorstwa