• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drobnica - transport

Wyniki dla

Drobnica - transport - Import eksport

 1. BHL-GROUP

  Rosja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo przewozowo-logistyczne BHL wykonuje międzynarodowy przewóz ładunków od 2008 roku, z powodzeniem dostarczając ponad 150 ton rozmaitych towarów do wszystkich miast Federacji Rosyjskiej, krajów WNP i na świecie. Oferta usług firmy obejmuje: - przewozy lotnicze, - morskie i rzeczne, - transport drogowy kontenerów, - kontraktowe świadczenie usług, - grupowanie i przewóz ładunków niepodzielnych, - odprawy celne, - ubezpieczenie ładunków, - spedycję towarów. Firma przewozi ładunki o dowolnej złożoności. Grupa BHL świadczy pełen zakres usług logistycznych, włącznie z przewozem urządzeń przemysłowych, ładunków drobnicowych i ciężkich, przewozami drogowymi wymagającymi regulacji temperatury, transportem drogowym ponadgabarytowym maszyn i innych ładunków złożonych. Grupa BHL stara się być wiarygodnym partnerem i pomagać każdemu klientowi na rynku globalnych usług transportowych. Przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom najkorzystniejsze możliwości przewozu pod względem cenowym, terminu dostawy i preferencji klienta. Firma utrzymuje najwyższą jakość usług i proponuje elastyczne warunki płatności dla stałych klientów. Świadczymy kompletne i aktualne usługi doradztwa w kwestiach celnych, dokumentacji i dostawy ładunków. Zespół przedsiębiorstwa składa się ze specjalistów oddanych swojej pracy. Wykonujemy przewozy lotnicze, transport kontenerów, przewozy morskie i spedycję w możliwie najkrótszym terminie, zapewniając najwyższy poziom jakości i niezawodności.

  Witryna www Open In New icon
 2. C.A.F.A. CONSORZIO AUTOTRASPORTATORI FERRARESI ARTIGIANI

  Włochy

  Verified by europages badge
 3. SEŠLAR FRANCI S.P., SEFRATRANS

  Słowenia

  Verified by europages badge
 4. LICATRANS, UAB

  Litwa

  LICATRANS jest firmą przewozową i logistyczną transportującą ciecze luzem, ADR, proszki i ładunki wstępnie opakowane w ramach transportu specjalnego: oferujemy ciężarówki ze zbiornikami na żywność i chemikalia, cysterny, wywrotki, chiężarówki chłodnie, kontenery morskie, wagony kolejowe. W samochodach-cysternach, tautlinerach i chłodniach dokonujemy przewozów w ramach terytorium Europy. W kontenerach morskich między portami morskimi Europy i portami Azji, Ameryki Południowej i Północnej. Koleją z/do Rosji, Białorusi, Kazachstanu i innych krajów WNP.

 5. SKY LINER KATARZYNA HORODYSKA

  Polska

  Jesteśmy firmą Transportową z siedzibą w Świebodzinie (lubuskie). Nasza działalność obejmuje wszystkie kraje Unii Europejskiej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Naszą specjalizacją są expresowe przewozy w UE . Podejmujemy ładunki solowe (całopojazdowe), jak również częściowe doładunki. Nasza flagowa usługa to "as soon as possible". Pewnie trudno państu uwierzyć ale w czasie państwa obecności na naszej stronie internetowej po całej Europie rozmieszczonych jest kilkaset samochodów ekspresowych będących gotowych do podjęcia ładunku. Czas od zgloszenia państwa potrzeby do załadunku może być nawet krótszy niż 1 godzina. Po załadunku samochod jedzie bezpośrednio do miejsca przeznaczenia, tylko i wyłącznie samochody bez tachografów co gwarantuję zgodnie z naszym mottem ASAP dojazd bez dłuższych przerw do miejsca rozładunku. Samochody którymi dysponujemy to: Busy blaszaki max i mniejsze Busy plandeki 5, 8, 10 euro palet o ładowności do 1, 6 tony Plandeki , kofry oraz chłodnie o ładowności 3, 5 t , 7 t oraz 12 t Plandeki, kofry oraz chłodnie o ładowności od 15 do 24 t oraz kubaturze od 50 do 98 m3 Zestawy przestrzenne o ładowności od 10 do 24 t oraz kubaturze od 98 do 120 m3 Jesteśmy w stanie zorganizować również przewozy specjalistyczne pojazdami typu : platformy, coilmuldy, lawety oraz transport ponadnormatywny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KONTUR POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  KONTUR to wieloletnie doświadczenie, entuzjazm oraz indywidualne podejście do klienta.Współpraca z nami to gwarancja terminowych dostaw oraz ciągły monitoring statusu przesyłek.Naszym głównym celem jest zapewnienie Wam bezproblemowej, kompleksowej obsługi ładunków drobnicowych i całopojazdowych na linii Turcja- Polska oraz Polska- Turcja.Kontur to: linia drobnicowa Turcja- Polska- Turcja: wyjazdy z i do Stambułu w każdy piątekdostawa już od 6 dni w zależności od miejsca rozładunkukompleksowa obsługa celna przesyłekmożliwość załadunku towaru na terenie całej Turcjimożliwość organizacji transportu drobnicowego materiałów niebezpiecznychorganizacja transportu ładunków cało-pojazdowych (FTL) import/ eksportorganizacja odpraw celnych import/ eksportprzeprowadzkitransport materiałów wystawowych (karnet ATA)przeładunki oraz składowanie w magazynie celnym i spedycyjnymdoradztwo w zakresie powyższych zagadnień

 2. PUL MAREK AUTOHOLOWANIE

  Polska

  Nasza firma świadczy zlecenia na rynku od wielu lat. Proponujemy Państwu dwudziestoczterogodzinne usługi z dziedziny pomocy drogowej, holowania i transportowania pojazdów. Terenem świadczenia swoich prac obejmujemy głównie Białystok oraz miasteczka leżące w okolicy tego miasta, ale niektóre usługi świadczymy wewnątrz całej Polski i Europy. Do pracy zatrudniamy tylko najlepszych w swojej dziedzinie profesjonalistów. Dysponują oni najnowocześniejszym sprzętem, a wszelakie prace wykonują sumiennie, uczciwie i szybko. To m.in. dzięki ich pracy, nasza firma przekonała do siebie już grono stałych klientów i nieprzerwanie pozyskuje nowych. Oprócz tego współpracujemy z warsztatami mechanicznymi, elektrycznymi czy wulkanizacyjnymi. Wszystko to w niskich cenach.

 3. EKSPORT, MAGAZYN CELNY, TIR, CMR, PRZEŁADUNKI

  Polska

  agencja celna, agent celny, cmr, cło, drobnica , ecs, eur1, export, , fracht morski, intrastat, kodeks celny, logistyka, magazyn celny, obsługa celna, odprawa celna, odprawa uproszczona, odprawy celne, odprawy uproszczone, pdr, pełnomocnictwo, prawo celne, procedura celna, procedura uproszczona, procedury celne, procedury uproszczone, przedstawicielstwo, przesyłka morska, sad, skład celny, spedycja, spedycja międzynarodowa, tir, , transport międzynarodowy, tranzyt, urząd celny, vat import, zabezpieczenie tranzytu, zgłoszenia celne, zgłoszenie celne, świadectwo pochodzenia

 4. F.H.U. VICARO

  Polska

  Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą której głównym profilem działalności są przeprowadzki oraz usługi transportowe na terenie całej Polski. Nasze usługi to także montaż, demontaż i wywóz mebli, sprzętu RTV czy AGD a także sprzątanie pomieszczeń. Wszystkie przewożone przez nas rzeczy są objęte ochroną. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Oferta- przeprowadzki- usługi transportowe- montaż i demontaż mebli- sprzątanie pomieszczeń

 5. TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW WROCŁAW

  Polska

  Firma transportowa Wrocław, Polska. Przewieziemy towar o max. wadze do 1500kg samochodem dostawczym Renault Master. Wykonujemy niewielkie przeprowadzki. Jeździmy dla dużych firm a także wykonujemy drobne zlecenia.

 1. CHNSEAL

  Chiny

 2. INNOVREX SAS

  Francja

 3. MAIL BOXES ETC. MONTROUGE

  Francja

 4. DAVIES TURNER AIRCARGO LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. CICCIOLI-HELVIA RECINA SRL

  Włochy

 6. TRANSPORTS EVEN

  Luksemburg

 7. AYKUL NAKLIYAT

  Turcja

 8. LAG TRAILERS

  Belgia

 9. BRUHN SPEDITION

  Belgia

 10. MEDILINK FREIGHT AND LOGISTICS SERVICES

  Tunezja

 1. CM BUSINESS AND LOGISTIC

  Turcja

 2. TRANSPORT DE RESE

  Belgia

 3. MEERS TRANSPORT

  Belgia

 4. ARC TRANSPORTS MICHEL

  Francja

 5. CARGA

  Belgia

 6. SELI

  Francja

 7. ALOEXPRESS

  Belgia

 8. VAN DER WAL TRANSPORT

  Holandia

 9. TRANSPORTBEDRIJF HAVEMAN

  Holandia

 10. TRANSDEMA

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Drobnica - transport - Import eksport

Liczba wyników

637 przedsiębiorstwa