• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drobnica - transport

Wyniki dla

Drobnica - transport - Import eksport

 1. MT TRANSPORTS

  Francja

  Od 2019 roku, przedsiębiorstwo MT Transports jest ekspertem w dziedzinie przewozów we Francji i za granicą, współpracując z licznymi firmami, które powierzają dokumenty, paczki, palety lub towary. Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę i siedem dni w tygodniu aby zapewnić przyjęcie, przewóz, śledzenie i dostawę dokumentów, paczek lub palet na czas. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami by uzyskać więcej informacji odnośnie naszych świadczeń lub poprosić o wycenę. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania w możliwie najkrótszym terminie.

 2. BHL-GROUP

  Rosja

  Przedsiębiorstwo przewozowo-logistyczne BHL wykonuje międzynarodowy przewóz ładunków od 2008 roku, z powodzeniem dostarczając ponad 150 ton rozmaitych towarów do wszystkich miast Federacji Rosyjskiej, krajów WNP i na świecie. Oferta usług firmy obejmuje: - przewozy lotnicze, - morskie i rzeczne, - transport drogowy kontenerów, - kontraktowe świadczenie usług, - grupowanie i przewóz ładunków niepodzielnych, - odprawy celne, - ubezpieczenie ładunków, - spedycję towarów. Firma przewozi ładunki o dowolnej złożoności. Grupa BHL świadczy pełen zakres usług logistycznych, włącznie z przewozem urządzeń przemysłowych, ładunków drobnicowych i ciężkich, przewozami drogowymi wymagającymi regulacji temperatury, transportem drogowym ponadgabarytowym maszyn i innych ładunków złożonych. Grupa BHL stara się być wiarygodnym partnerem i pomagać każdemu klientowi na rynku globalnych usług transportowych. Przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom najkorzystniejsze możliwości przewozu pod względem cenowym, terminu dostawy i preferencji klienta. Firma utrzymuje najwyższą jakość usług i proponuje elastyczne warunki płatności dla stałych klientów. Świadczymy kompletne i aktualne usługi doradztwa w kwestiach celnych, dokumentacji i dostawy ładunków. Zespół przedsiębiorstwa składa się ze specjalistów oddanych swojej pracy. Wykonujemy przewozy lotnicze, transport kontenerów, przewozy morskie i spedycję w możliwie najkrótszym terminie, zapewniając najwyższy poziom jakości i niezawodności.

 3. AUTOMATA CONSULTANTS ET ENTREPRENEURIAT

  Francja

  Firma AUTOMATA CONSULTANTS ET ENTREPRENEURIAT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drobnica - transport. Jest również obecna w dziedzinach oprogramowanie do zarządzania flotą, Automatyka software, floty samochodowe, i Fleet management. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. C.A.F.A. CONSORZIO AUTOTRASPORTATORI FERRARESI ARTIGIANI

  Włochy

  Firma C.A.F.A. CONSORZIO AUTOTRASPORTATORI FERRARESI ARTIGIANI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport cysternami ciężarowymi produktów ziarnistych i sypkich. Jest również obecna w dziedzinach Drobnica - transport, transport towarów cysternami, usługi w zakresie składowania, Drobnica - transport, i kontenerowy transport drogowy towarów. Ma siedzibę w Ferrara, Włochy.

 5. SHEVA INTERNATIONALE SPEDITION GMBH

  Niemcy

  Firma SHEVA INTERNATIONALE SPEDITION GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fracht międzynarodowy. Jest również obecna w dziedzinach Żegluga morska - agencje frachtowe, Transport samochodowy, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Kurierskie przesyłki międzynarodowe, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Spedycja i grupowanie, Drobnica - transport, i Żegluga morska - agencje frachtowe. Ma siedzibę w Langenhagen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SOLOTRANSA LOGISTIC, UAB

  Litwa

  Firma SOLOTRANSA LOGISTIC, UAB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Jest również obecna w dziedzinach Transport cysternami ciężarowymi produktów ziarnistych i sypkich, Fracht międzynarodowy, Drobnica - transport, Transport cysternami ciężarowymi produktów ziarnistych i sypkich, Fracht międzynarodowy, transport materiałów, usługi transportowe, transport międzynarodowy materiałów sypkich, i Transport ADR. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 2. WA TRANSPORT

  Francja

  Firma WA TRANSPORT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Jest również obecna w dziedzinach Spedycja ekspresowa, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Spedycja i grupowanie, Drobnica - transport, Spedycja ekspresowa, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Spedycja i grupowanie, i Drobnica - transport. Ma siedzibę w Ivry Sur Seine, Francja.

 3. LICATRANS, UAB

  Litwa

  LICATRANS jest firmą przewozową i logistyczną transportującą ciecze luzem, ADR, proszki i ładunki wstępnie opakowane w ramach transportu specjalnego: oferujemy ciężarówki ze zbiornikami na żywność i chemikalia, cysterny, wywrotki, chiężarówki chłodnie, kontenery morskie, wagony kolejowe. W samochodach-cysternach, tautlinerach i chłodniach dokonujemy przewozów w ramach terytorium Europy. W kontenerach morskich między portami morskimi Europy i portami Azji, Ameryki Południowej i Północnej. Koleją z/do Rosji, Białorusi, Kazachstanu i innych krajów WNP.

 4. SKY LINER KATARZYNA HORODYSKA

  Polska

  Jesteśmy firmą Transportową z siedzibą w Świebodzinie (lubuskie). Nasza działalność obejmuje wszystkie kraje Unii Europejskiej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Naszą specjalizacją są expresowe przewozy w UE . Podejmujemy ładunki solowe (całopojazdowe), jak również częściowe doładunki. Nasza flagowa usługa to "as soon as possible". Pewnie trudno państu uwierzyć ale w czasie państwa obecności na naszej stronie internetowej po całej Europie rozmieszczonych jest kilkaset samochodów ekspresowych będących gotowych do podjęcia ładunku. Czas od zgloszenia państwa potrzeby do załadunku może być nawet krótszy niż 1 godzina. Po załadunku samochod jedzie bezpośrednio do miejsca przeznaczenia, tylko i wyłącznie samochody bez tachografów co gwarantuję zgodnie z naszym mottem ASAP dojazd bez dłuższych przerw do miejsca rozładunku. Samochody którymi dysponujemy to: Busy blaszaki max i mniejsze Busy plandeki 5, 8, 10 euro palet o ładowności do 1, 6 tony Plandeki , kofry oraz chłodnie o ładowności 3, 5 t , 7 t oraz 12 t Plandeki, kofry oraz chłodnie o ładowności od 15 do 24 t oraz kubaturze od 50 do 98 m3 Zestawy przestrzenne o ładowności od 10 do 24 t oraz kubaturze od 98 do 120 m3 Jesteśmy w stanie zorganizować również przewozy specjalistyczne pojazdami typu : platformy, coilmuldy, lawety oraz transport ponadnormatywny.

 5. KONTUR POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  KONTUR to wieloletnie doświadczenie, entuzjazm oraz indywidualne podejście do klienta.Współpraca z nami to gwarancja terminowych dostaw oraz ciągły monitoring statusu przesyłek.Naszym głównym celem jest zapewnienie Wam bezproblemowej, kompleksowej obsługi ładunków drobnicowych i całopojazdowych na linii Turcja- Polska oraz Polska- Turcja.Kontur to: linia drobnicowa Turcja- Polska- Turcja: wyjazdy z i do Stambułu w każdy piątekdostawa już od 6 dni w zależności od miejsca rozładunkukompleksowa obsługa celna przesyłekmożliwość załadunku towaru na terenie całej Turcjimożliwość organizacji transportu drobnicowego materiałów niebezpiecznychorganizacja transportu ładunków cało-pojazdowych (FTL) import/ eksportorganizacja odpraw celnych import/ eksportprzeprowadzkitransport materiałów wystawowych (karnet ATA)przeładunki oraz składowanie w magazynie celnym i spedycyjnymdoradztwo w zakresie powyższych zagadnień

 1. PUL MAREK AUTOHOLOWANIE

  Polska

  Nasza firma świadczy zlecenia na rynku od wielu lat. Proponujemy Państwu dwudziestoczterogodzinne usługi z dziedziny pomocy drogowej, holowania i transportowania pojazdów. Terenem świadczenia swoich prac obejmujemy głównie Białystok oraz miasteczka leżące w okolicy tego miasta, ale niektóre usługi świadczymy wewnątrz całej Polski i Europy. Do pracy zatrudniamy tylko najlepszych w swojej dziedzinie profesjonalistów. Dysponują oni najnowocześniejszym sprzętem, a wszelakie prace wykonują sumiennie, uczciwie i szybko. To m.in. dzięki ich pracy, nasza firma przekonała do siebie już grono stałych klientów i nieprzerwanie pozyskuje nowych. Oprócz tego współpracujemy z warsztatami mechanicznymi, elektrycznymi czy wulkanizacyjnymi. Wszystko to w niskich cenach.

 2. EKSPORT, MAGAZYN CELNY, TIR, CMR, PRZEŁADUNKI

  Polska

  agencja celna, agent celny, cmr, cło, drobnica , ecs, eur1, export, , fracht morski, intrastat, kodeks celny, logistyka, magazyn celny, obsługa celna, odprawa celna, odprawa uproszczona, odprawy celne, odprawy uproszczone, pdr, pełnomocnictwo, prawo celne, procedura celna, procedura uproszczona, procedury celne, procedury uproszczone, przedstawicielstwo, przesyłka morska, sad, skład celny, spedycja, spedycja międzynarodowa, tir, , transport międzynarodowy, tranzyt, urząd celny, vat import, zabezpieczenie tranzytu, zgłoszenia celne, zgłoszenie celne, świadectwo pochodzenia

 1. F.H.U. VICARO

  Polska

  Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą której głównym profilem działalności są przeprowadzki oraz usługi transportowe na terenie całej Polski. Nasze usługi to także montaż, demontaż i wywóz mebli, sprzętu RTV czy AGD a także sprzątanie pomieszczeń. Wszystkie przewożone przez nas rzeczy są objęte ochroną. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Oferta- przeprowadzki- usługi transportowe- montaż i demontaż mebli- sprzątanie pomieszczeń

 2. TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW WROCŁAW

  Polska

  Firma transportowa Wrocław, Polska. Przewieziemy towar o max. wadze do 1500kg samochodem dostawczym Renault Master. Wykonujemy niewielkie przeprowadzki. Jeździmy dla dużych firm a także wykonujemy drobne zlecenia.

 3. CHNSEAL

  Chiny

 4. INNOVREX SAS

  Francja

 5. TRANSPORTBEDRIJF HAVEMAN

  Holandia

 6. MEDILINK FREIGHT AND LOGISTICS SERVICES

  Tunezja

 7. BRUHN SPEDITION

  Belgia

 8. CM BUSINESS AND LOGISTIC

  Turcja

 1. ALOEXPRESS

  Belgia

 2. MEERS TRANSPORT

  Belgia

 3. SEŠLAR FRANCI S.P., SEFRATRANS

  Słowenia

 4. MAIL BOXES ETC. MONTROUGE

  Francja

 5. TRANSPORT DE RESE

  Belgia

 6. TRANSPORTS EVEN

  Luksemburg

 7. EDMOND VAN DIJCK & SONS

  Belgia

 8. TRANSDEMA

  Belgia

 9. CARGA

  Belgia

 10. FIMAR LOGISTIC

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Drobnica - transport - Import eksport

Liczba wyników

648 Przedsiębiorstwa