• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drobnica - transport

Wyniki dla

Drobnica - transport - Import eksport

 1. MT TRANSPORTS

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2019 roku, przedsiębiorstwo MT Transports jest ekspertem w dziedzinie przewozów we Francji i za granicą, współpracując z licznymi firmami, które powierzają dokumenty, paczki, palety lub towary. Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę i siedem dni w tygodniu aby zapewnić przyjęcie, przewóz, śledzenie i dostawę dokumentów, paczek lub palet na czas. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami by uzyskać więcej informacji odnośnie naszych świadczeń lub poprosić o wycenę. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania w możliwie najkrótszym terminie.

 2. AUTOMATA CONSULTANTS ET ENTREPRENEURIAT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AUTOMATA CONSULTANTS ET ENTREPRENEURIAT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drobnica - transport. Jest również obecna w dziedzinach oprogramowanie do zarządzania flotą, Automatyka software, floty samochodowe, i Fleet management. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. LTL EXPRESS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LTL EXPRESS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spedycja ekspresowa. Jest również obecna w dziedzinach Transport towarów w stałej temperaturze, Transport towarów, Transport chłodniczy, Transport samochodowy, Drobnica - transport, Przeprowadzki międzynarodowe, transport międzynarodowy, skład celny, i Transport ADR. Ma siedzibę w Jarville-La-Malgrange, Francja.

 4. AB TRANS LOG

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AB TRANS LOG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport towarów, Drobnica - transport, Transport towarów, Drobnica - transport, transport odpadów, i transport towarów niebezpiecznych. Ma siedzibę w Lescheroux, Francja.

 5. GARANTIE TRANSPORTS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GARANTIE TRANSPORTS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Transport drogowy taborem specjalnym. Jest również obecna w dziedzinach Spedycja ekspresowa, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Drobnica - transport, Transport towarów, transport krajowy, transport ciężarowy, transport międzynarodowy, wynajem ciężarówek, i wysyłka. Ma siedzibę w Paris, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WA TRANSPORT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WA TRANSPORT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Jest również obecna w dziedzinach Spedycja ekspresowa, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Spedycja i grupowanie, Drobnica - transport, Spedycja ekspresowa, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Spedycja i grupowanie, i Drobnica - transport. Ma siedzibę w Ivry Sur Seine, Francja.

 2. LICATRANS, UAB

  Litwa

  LICATRANS jest firmą przewozową i logistyczną transportującą ciecze luzem, ADR, proszki i ładunki wstępnie opakowane w ramach transportu specjalnego: oferujemy ciężarówki ze zbiornikami na żywność i chemikalia, cysterny, wywrotki, chiężarówki chłodnie, kontenery morskie, wagony kolejowe. W samochodach-cysternach, tautlinerach i chłodniach dokonujemy przewozów w ramach terytorium Europy. W kontenerach morskich między portami morskimi Europy i portami Azji, Ameryki Południowej i Północnej. Koleją z/do Rosji, Białorusi, Kazachstanu i innych krajów WNP.

 3. QLS SP. Z O.O.

  Polska

  Oferujemy: dostawy paczek do 50 kg na terenie wszystkich krajów europejskich ; odbiór we wskazanym miejscu w Europie; przesyłki lotnicze do 30 kg; Transport cało pojazdowy; dostawy przesyłek częściowych -wszystkie przesyłki posiadają ubezpieczenie transportowe. Dostarczamy także przesyłki drobnicowe na paletach euro w bardzo atrakcyjnych cenach i terminach dostaw. Obsługujemy przesyłki exportowe jak też importowe na terenie całej Europy. Nasi pracownicy dokonają wyceny przesyłki w ciągu 30 minut i skontaktują się z Państwem! Kontakt telefoniczny pod numerem: 88 77 45 861; 88 77 45 862 lub poprzez nasze biuro adres email dostepny na stronie internetowej. Przesyłkę można nadać także poprzez platformę na stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy!

 4. SKY LINER KATARZYNA HORODYSKA

  Polska

  Jesteśmy firmą Transportową z siedzibą w Świebodzinie (lubuskie). Nasza działalność obejmuje wszystkie kraje Unii Europejskiej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Naszą specjalizacją są expresowe przewozy w UE . Podejmujemy ładunki solowe (całopojazdowe), jak również częściowe doładunki. Nasza flagowa usługa to "as soon as possible". Pewnie trudno państu uwierzyć ale w czasie państwa obecności na naszej stronie internetowej po całej Europie rozmieszczonych jest kilkaset samochodów ekspresowych będących gotowych do podjęcia ładunku. Czas od zgloszenia państwa potrzeby do załadunku może być nawet krótszy niż 1 godzina. Po załadunku samochod jedzie bezpośrednio do miejsca przeznaczenia, tylko i wyłącznie samochody bez tachografów co gwarantuję zgodnie z naszym mottem ASAP dojazd bez dłuższych przerw do miejsca rozładunku. Samochody którymi dysponujemy to: Busy blaszaki max i mniejsze Busy plandeki 5, 8, 10 euro palet o ładowności do 1, 6 tony Plandeki , kofry oraz chłodnie o ładowności 3, 5 t , 7 t oraz 12 t Plandeki, kofry oraz chłodnie o ładowności od 15 do 24 t oraz kubaturze od 50 do 98 m3 Zestawy przestrzenne o ładowności od 10 do 24 t oraz kubaturze od 98 do 120 m3 Jesteśmy w stanie zorganizować również przewozy specjalistyczne pojazdami typu : platformy, coilmuldy, lawety oraz transport ponadnormatywny.

 5. KONTUR POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  KONTUR to wieloletnie doświadczenie, entuzjazm oraz indywidualne podejście do klienta.Współpraca z nami to gwarancja terminowych dostaw oraz ciągły monitoring statusu przesyłek.Naszym głównym celem jest zapewnienie Wam bezproblemowej, kompleksowej obsługi ładunków drobnicowych i całopojazdowych na linii Turcja- Polska oraz Polska- Turcja.Kontur to: linia drobnicowa Turcja- Polska- Turcja: wyjazdy z i do Stambułu w każdy piątekdostawa już od 6 dni w zależności od miejsca rozładunkukompleksowa obsługa celna przesyłekmożliwość załadunku towaru na terenie całej Turcjimożliwość organizacji transportu drobnicowego materiałów niebezpiecznychorganizacja transportu ładunków cało-pojazdowych (FTL) import/ eksportorganizacja odpraw celnych import/ eksportprzeprowadzkitransport materiałów wystawowych (karnet ATA)przeładunki oraz składowanie w magazynie celnym i spedycyjnymdoradztwo w zakresie powyższych zagadnień

 1. USŁUGI TRANSPORTOWE PRZEPROWADZKI KOSZLIN

  Polska

  Nasza firma powstała w 2006 roku, a jej specjalnością są prace transportowe prowadzone na terenie całego kraju. Zapewniamy pełen profesjonalizm świadczonych usług, troskę o stan przewożonego towaru oraz terminowość dostawy. Prowadzimy przewóz na rzecz klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych, oferując duży i pojemny samochód, który z powodzeniem poradzi sobie z transportem sprzętu AGD, RTV, nietypowych obiektów wielkogabarytowych, a także nietypowych. Zajmujemy się także odbiorem zużytego sprzętu RTV i AGD. Zapraszamy do współpracy!

 2. PUL MAREK AUTOHOLOWANIE

  Polska

  Nasza firma świadczy zlecenia na rynku od wielu lat. Proponujemy Państwu dwudziestoczterogodzinne usługi z dziedziny pomocy drogowej, holowania i transportowania pojazdów. Terenem świadczenia swoich prac obejmujemy głównie Białystok oraz miasteczka leżące w okolicy tego miasta, ale niektóre usługi świadczymy wewnątrz całej Polski i Europy. Do pracy zatrudniamy tylko najlepszych w swojej dziedzinie profesjonalistów. Dysponują oni najnowocześniejszym sprzętem, a wszelakie prace wykonują sumiennie, uczciwie i szybko. To m.in. dzięki ich pracy, nasza firma przekonała do siebie już grono stałych klientów i nieprzerwanie pozyskuje nowych. Oprócz tego współpracujemy z warsztatami mechanicznymi, elektrycznymi czy wulkanizacyjnymi. Wszystko to w niskich cenach.

 1. LIMUZYNA.PL

  Polska

  Jeśli jeszcze nie wiesz, jakim samochodem pojedziesz do własnego ślubu, to bardzo niedobrze. To znaczy, że jeszcze nie słyszałeś o naszej firmie, która oferuje wynajem limuzyn na godziny, na specjalne okazje i n bardzo atrakcyjnych warunkach. Już dzisiaj zapoznaj się z nasza ofertą na stronie limuzyna.pl i przekonaj się, że możesz za niewielkie pieniądze uświetnić ten najważniejszy dzień w życiu fantastyczną oprawą. Mercedesy, land rovery i wiele innych - z pewnością znajdziesz tutaj taki samochód, który od razu przypadnie ci do gustu.

 2. EKSPORT, MAGAZYN CELNY, TIR, CMR, PRZEŁADUNKI

  Polska

  agencja celna, agent celny, cmr, cło, drobnica , ecs, eur1, export, , fracht morski, intrastat, kodeks celny, logistyka, magazyn celny, obsługa celna, odprawa celna, odprawa uproszczona, odprawy celne, odprawy uproszczone, pdr, pełnomocnictwo, prawo celne, procedura celna, procedura uproszczona, procedury celne, procedury uproszczone, przedstawicielstwo, przesyłka morska, sad, skład celny, spedycja, spedycja międzynarodowa, tir, , transport międzynarodowy, tranzyt, urząd celny, vat import, zabezpieczenie tranzytu, zgłoszenia celne, zgłoszenie celne, świadectwo pochodzenia

 3. TRANSPORT USŁUGI KRAJOWE I ZAGRANICZNE BUS

  Polska

  TRANSPORT-DOSTAWCZY DROBNY(tylko busy 3, 5t i samochody osobowe kombi ) w kraju i w całej Unii Europejskiej Wybrane Produkty/Usługi przedsiębiorstwo : * dostawa * dostawy pilne * drobnica - transport * drogowy * dystrybucja * ekspres * logistyka * luzem * pasażerowie * przesyłki ekspresowe * Transport samochodowy międzynarodowy towarów * Transport samochodowy * Kurierskie przesyłki międzynarodowe * Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego * przesyłki pocztowe * tradycyjny * transport * transport chłodniczy Na bazie przesyłek, infrastruktury terminalowej oraz współpracy z partnerami – zbudowaliśmy system regularnych połączeń drobnicowych w całej Europie oraz silny system dystrybucji przesyłek w Polsce. Posiadamy także stałych klientów, dla których z dużą skutecznością realizujemy transport calopojazdowy w kraju i za granicą. Dla pilnych przesyłek oferujemy opcje ekspresowe.

 4. EKURIERSKA

  Polska

  Przesyłki kurierskie stanowią dzisiaj najwygodniejszy sposobów na dostarczenie paczki lub listu. Jeśli interesują Państwa usługi firm kurierskich, jednocześnie potrzebujecie taniego kuriera to zapraszamy do nas. Jesteśmy portalem, który pośredniczy w zamawianiu tanich przesyłek kurierskich. Współpracując z nami, oszczędzacie czas a co za tym idzie również i pieniądze. Nasza oferta skierowana jest zarówno do mniejszych i większych firm, jak również osób prywatnych. Dążymy do tego, aby tania paczka znalazła się w każdych usługach kurierskich. Hasłem przewodnim naszej firmy jest: wysyłaj taniej i nie rezygnuj z wysokiej jakości. Żadne inne firmy kurierskie nie dadzą Państwu tego, co my. Z nami bez wychodzenia z domu będziecie mogli szybki i wygodnie wysłać przesyłki w wybrane przez siebie miejsce.

 5. TSL CONSULTING

  Polska

  DobraLogistyka.pl jest polskim wortalem branży TSL, specjalizującym się dostarczaniu informacji wspomagających sektor Transportowo-Spedycyjno-Logistyczny w Polsce. Serwis jest źródłem informacji o wydarzeniach, nowościach i zmianach na rynku TSL oraz udostępnia szereg narzędzi do promowania firm, instytucji, produktów i usług bezpośrednio i pośrednio związanych z sektorem TSL.DobraLogistyka.pl jako niezależny wortal branżowy, zachowuje pełną neutralność wobec firm i instytucji sektora TSL. Serwis istnieje od 2010 roku i systematycznie wzmacnia swoją pozycję, w związku z tym jest to optymalne miejsce do tego, aby wykorzystać je, jako nośnik reklamy i precyzyjnie dotrzeć ze swoim przekazem do firm bezpośrednio i pośrednio związanych z sektorem TSL.Zapraszamy do współpracy biura prasowe, instytucje państwowe i instytucje naukowe, firmy i wszystkich związanych z sektorem TSL by z Państwa pomocą zapewnić naszym użytkownikom dobry dostęp do rzetelnych informacji.

 6. TISZA TEXTIL PACKAGING

  Francja

  Nasza firma jest jednym ze światowych pionierów w projektowaniu i produkcji opakowań typu Big Bag. Projektujemy elastyczne opakowania do produkcji dla przemysłu farmaceutycznego: Minibag. Opakowanie to umożliwia zmniejszenie kosztów i ułatwia procesy przewozu leków eliminując ryzyko ich zanieczyszczenia

 7. F.H.U. VICARO

  Polska

  Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą której głównym profilem działalności są przeprowadzki oraz usługi transportowe na terenie całej Polski. Nasze usługi to także montaż, demontaż i wywóz mebli, sprzętu RTV czy AGD a także sprzątanie pomieszczeń. Wszystkie przewożone przez nas rzeczy są objęte ochroną. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Oferta- przeprowadzki- usługi transportowe- montaż i demontaż mebli- sprzątanie pomieszczeń

 8. TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW WROCŁAW

  Polska

  Firma transportowa Wrocław, Polska. Przewieziemy towar o max. wadze do 1500kg samochodem dostawczym Renault Master. Wykonujemy niewielkie przeprowadzki. Jeździmy dla dużych firm a także wykonujemy drobne zlecenia.

 1. SMALLCARGO

  Polska

  SmallCargo to profesjonalna firma transportowa, której celem jest sprawne, bezpieczne oraz jak najszybsze dostarczanie przesyłek pod wskazany adres. Specjalizujemy się w transportowaniu ładunków drobnicowych na rzecz klientów biznesowych. Realizujemy dostawy krajowe i międzynarodowe - na obszarze Unii Europejskiej, a w szczególności w relacjach wewnątrzwspólnotowych, gł. Niemcy - Unia Europejska.

 2. JOTKA S.C

  Polska

  Firma zajmuje się transportem drobnicowym na terenie Bałkan oraz całej Europie z naciskiem na Grecję , oferujemy transport szybki drobnicowy

 3. SEŠLAR FRANCI S.P., SEFRATRANS

  Słowenia

  Firma SEŠLAR FRANCI S.P., SEFRATRANS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Transport towarów, Drobnica - transport, Fracht międzynarodowy, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Transport towarów, Drobnica - transport, i Fracht międzynarodowy. Ma siedzibę w Izlake, Słowenia.

 4. INNOVREX SAS

  Francja

  Firma INNOVREX SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Drobnica - transport, i Drobnica - transport. Ma siedzibę w Bellegarde, Francja.

 5. MASTERBULK

  Belgia

  Firma MASTERBULK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Drobnica - transport, Drobnica - transport, containerized transport, i przewozy samochodami ciężarowymi. Ma siedzibę w Mariakerke, Belgia.

 6. ALOEXPRESS

  Belgia

  Firma ALOEXPRESS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drobnica - transport. Ma siedzibę w Lillois, Belgia.

 7. VAN DER WAL TRANSPORT

  Holandia

  Firma VAN DER WAL TRANSPORT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Drobnica - transport, firma transportowa, Drobnica - transport, containerized transport, i national and international transport services. Ma siedzibę w Heerenveen, Holandia.

 8. DAVIES TURNER AIRCARGO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DAVIES TURNER AIRCARGO LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drobnica - transport. Jest również obecna w dziedzinach Transport lotniczy towarowy, Linie lotnicze - usługi transportowe towarowe, Transport lotniczy towarowy, air freight, Linie lotnicze - usługi transportowe towarowe, i transport mieszany drogowy-lotniczy. Ma siedzibę w Slough, Zjednoczone Królestwo.

 9. AYKUL NAKLIYAT

  Turcja

  Firma AYKUL NAKLIYAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drobnica - transport. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. OEGEMA TRANSPORT DEDEMSVAART

  Holandia

  Firma OEGEMA TRANSPORT DEDEMSVAART, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spedycja i grupowanie. Jest również obecna w dziedzinach Drobnica - transport, Drobnica - transport, i transport międzynarodowy. Ma siedzibę w Dedemsvaart, Holandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Drobnica - transport - Import eksport

Liczba wyników

623 Przedsiębiorstwa