• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym

Wyniki dla

Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym - Import eksport

 1. TOMEGA SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  TOMEGA S.A. Konstruktor maszyn do waloryzacji i przetwarzania produktów mlecznych. Wasz partner w zakresie przetwórstwa mleka. Nasze urządzenia konstruowane są na miarę i dostosowane do waszych życzeń i potrzeb. Materiały wysokiej jakości (wyłącznie europejskie). Zajmujemy się dystrybucją takich produktów, jak owoce w cukrze do jogurtów, fermenty, podpuszczki, twarożki faisselle, etaminy, akcesoria do produkcji serów, przyrządy do pomiaru itd.

 2. SPL INTERNATIONAL LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SPL INTERNATIONAL LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w Ellesmere Port, Zjednoczone Królestwo.

 3. BIOAGRO SRL

  Włochy

  Firma BIOAGRO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w Thiene, Włochy.

 4. PROENOL INDUSTRIA BIOTECNOLOGICA LDA.

  Portugalia

  Firma PROENOL INDUSTRIA BIOTECNOLOGICA LDA., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Żywność i napoje - składniki, Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym, Żywność i napoje - składniki, i Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w Canelas, Portugalia.

 5. FALA GMBH

  Niemcy

  Firma FALA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Jest również obecna w dziedzinach Ciasta - półwyroby, Ciasta - półwyroby, wyroby piekarskie, drożdże, i wyroby cukiernicze i ciasta spożywcze. Ma siedzibę w Bühl, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PATISFRANCE - PURATOS

  Francja

  Firma PATISFRANCE - PURATOS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym, ekologiczne produkty żywnościowe - hurt, drożdże piekarskie, Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym, i mąka. Ma siedzibę w Rungis, Francja.

 2. F.X. WIENINGER GMBH

  Niemcy

  Firma F.X. WIENINGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Jest również obecna w dziedzinach drożdże piekarskie, drożdże, drożdzę chemiczne i naturalne, i drożdże dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego. Ma siedzibę w Passau, Niemcy.

 3. MACHLOG FOREIGN TRADE CO. LTD.

  Turcja

  Firma MACHLOG FOREIGN TRADE CO. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. SACCO SYSTEM

  Włochy

  Firma SACCO SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Jest również obecna w dziedzinach fermenty mlekowe, enzymy mlekowe dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, podpuszczka naturalna w proszku, i fermenty mleczne. Ma siedzibę w Cadorago, Włochy.

 5. ANGEL YEAST

  Chiny

  Firma ANGEL YEAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w Yichang, Chiny.

 1. BIOTEC FERMENTI S.R.L.

  Włochy

  Firma BIOTEC FERMENTI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Jest również obecna w dziedzinach fermenty mlekowe, i podpuszczka naturalna. Ma siedzibę w Cornegliano Laudense, Włochy.

 2. LAFFORT ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma LAFFORT ITALIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Jest również obecna w dziedzinach enologiczne środki wspomagające, produkty enologiczne, taniny enologiczne, i enzymy. Ma siedzibę w Tortona, Włochy.

 1. ISERNHÄGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ISERNHÄGER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym, Automatyzacja zakładów produkcyjnych, aromaty dla przemysłu cukierniczego, i Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w Isernhagen, Niemcy.

 2. NATUREGE

  Francja

  Firma NATUREGE, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Żywność i napoje - składniki, Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Żywność i napoje - składniki, i Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w Jassans Riottier, Francja.

 3. BESTFOODS FRANCE INDUSTRIES

  Francja

  Firma BESTFOODS FRANCE INDUSTRIES, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Żywność i napoje - składniki, Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Żywność i napoje - składniki, i Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w Rueil Malmaison, Francja.

 4. VORONEZHSKIE YEAST LLC

  Turcja

  Firma VORONEZHSKIE YEAST LLC, roku i działającą w sektorze Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w ISTANBUL, Turcja.

 5. PEYRE

  Francja

  Firma PEYRE, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Żywność i napoje - składniki, Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Żywność i napoje - składniki, i Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w Aumont Aubrac, Francja.

 6. HABRE GMBH

  Niemcy

  Firma HABRE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Jest również obecna w dziedzinach drożdże piekarskie, i drożdże. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 7. MIELLERIE ESTIVAMIELS

  Francja

  Firma MIELLERIE ESTIVAMIELS, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Żywność i napoje - składniki, Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Żywność i napoje - składniki, i Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w Estivareilles, Francja.

 8. BIOCEANE

  Francja

  Firma BIOCEANE, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Żywność i napoje - składniki, Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Żywność i napoje - składniki, i Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w St Herblain, Francja.

 1. ACTIDIET

  Francja

  Firma ACTIDIET, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Żywność i napoje - składniki, Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Żywność i napoje - składniki, i Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w La Broque, Francja.

 2. ALGIST BRUGGEMAN

  Belgia

  Firma ALGIST BRUGGEMAN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 3. LA FERME VIGNECOISE

  Francja

  Firma LA FERME VIGNECOISE, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Żywność i napoje - składniki, Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Żywność i napoje - składniki, i Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w Vignec, Francja.

 4. CROP IBERICA SA

  Hiszpania

  Firma CROP IBERICA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki konserwujące żywność. Jest również obecna w dziedzinach Olejki i aromaty niespożywcze, Żywność i napoje - składniki, Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym, Olejki i aromaty niespożywcze, Żywność i napoje - składniki, i Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w Arganda, Hiszpania.

 5. YEAST PLANT OJSC

  Białoruś

  Firma YEAST PLANT OJSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 6. ATECNOS

  Włochy

  Firma ATECNOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w Oderzo, Włochy.

 7. PE "SLAVUTYCH-TARA"

  Ukraina

  Firma PE "SLAVUTYCH-TARA", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w Zaporozhye, Ukraina.

 8. MADRAS

  Francja

  Firma MADRAS, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Żywność i napoje - składniki, Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Żywność i napoje - składniki, i Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w Pertuis, Francja.

 9. HISTOIRE D'OEUF

  Francja

  Firma HISTOIRE D'OEUF, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Żywność i napoje - składniki, Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Żywność i napoje - składniki, i Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w Gennes Sur Seiche, Francja.

 10. LA PRIMAVERA S.R.L.

  Włochy

  Firma LA PRIMAVERA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drożdże i fermenty używane w przemyśle spożywczym. Jest również obecna w dziedzinach drożdże piekarskie. Ma siedzibę w Ragusa, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo