• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drożdżówki- rożki- słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie

Wyniki dla

Drożdżówki- rożki- słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie - Import eksport

 1. WOLF BUTTERBACK KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wolf ButterBack od ponad 20 lat produkuje mrożone wyroby piekarnicze jakości premium. Podstawowymi produktami są rogaliki, ciastka z nadzieniem i przekąski na bazie prawdziwego masła. Ponad 500 współpracowników w tylko jednym zakładzie produkcyjnym i administracji w Fürth, Niemcy, wynosi wyroby piekarnicze na najwyższy poziom rzemiosła. Wysoko wykwalifikowana siła robocza z wieloma specjalistami w branży piekarniczej w połączeniu z nowoczesną technologią produkcji zapewnia wysoką, niezmiennie spójną jakość. Firma kładzie nacisk na dobór składników najwyższej jakości. I tak do wyrobu ciast laminowanych używa markowego masła, a słodkie i słone nadzienia produkowane są przeważnie według własnych, sprawdzonych receptur. Ciasto jest pozostawiane na 8 godzin, aby umożliwić rozwój smaku i zachowanie świeżości przez wypiek długo po upieczeniu. Od wielu lat firma posiada certyfikat IFS "wyższego poziomu".

  Witryna www Open In New icon
 2. SOMEXPORT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SOMEXPORT powstała w 1994 r. Zaopatrujemy centrale handlowe, dystrybutorów, a przede wszystkim Afrykę, Indie Zachodnie, klientów na Oceanie Indyjskim i Pacyfiku, a także Bliski Wschód. Jesteśmy firmą zajmującą się importem-eksportem produktów suchych, świeżych i mrożonych współpracując z ponad 300 dostawcami francuskimi i europejskimi. Specjalizujemy się w następujących produktach spożywczych: - Produkty mleczne (sery, jogurty, mleko, śmietana ...), - Wędliny i produkty peklowane, - Ciasta i wyroby cukiernicze (viennoiseries), - Produkty Halal, - Artykuły spożywcze, - Produkty morza, - Mrożonki. Możemy zaoferować Państwu różne gamy produktów spożywczych. SOMEXPORT jest Państwa partnerem w eksporcie. Istotnie, towarzyszymy Państwu w poznawaniu najlepszych produktów z każdego regionu świata, aby zadowolić Państwo potrzeby i wymagania Państwa klientów. Od ponad 20 lat podróżujemy po świecie w poszukiwaniu regionalnych produktów, lokalnych specjałów i tradycyjnych receptur. Na życzenie naszych klientów zaopatrujemy się również w określone składniki i produkty. Wszystko to dzięki spotkaniom z producentami, hodowcami, szefami kuchni, dystrybutorami, konsumentami i wieloma innymi podmiotami sektora rolnego i rolno-spożywczego. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 3. TELTOMALZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. ZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY KOZICZYŃSCY

  Polska

  Nasz zakład mieści się w Sierpcu, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się pieczeniem chleba oraz dostarczaniem wyrobów cukierniczych. W branży działamy od 2009 roku. Klienci cenią nas za duży wybór świeżych wypieków i konkurencyjne ceny

 5. PRODUCTOS VIRGEN DEL BREZO SA

  Hiszpania

  Rozkosz zmysłów. Przemysłowe wyroby cukiernicze i pieczywo trwałe. Ciastka francuskie, biszkopty, produkty dietetyczne i gotowe.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LA COOKISERIE

  Francja

 2. ANTICA COMPAGNIA SICILIANA SRL

  Włochy

 3. VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS GHISLENGHIEN

  Belgia

 4. BANKETBAKKERIJ DELLAFAILLE

  Belgia

 5. PASTELERÍA GIMAR

  Hiszpania

 1. TILCATERING

  Holandia

 2. AMASALIA

  Hiszpania

 3. DELIFRANCE BELGIUM

  Belgia

 4. DULCES ARTESANALES CLARISAS DE MARCHENA

  Hiszpania

 5. SERVI S.R.L.

  Włochy

 6. DOLCIARIA CASA

  Włochy

 7. LANTMANNEN UNIBAKE

  Belgia

 8. PATISSERIE RICHARD

  Belgia

 9. LEO´S SANDWICHES INH. ZELJO (LEO) PRAVDIC

  Austria

 10. DULCES COBO, S.L.

  Hiszpania

 1. CROSSET

  Belgia

 2. BOULANGERIE-PÂTISSERIE MOSELLA

  Luksemburg

 3. GELPAS SRL

  Włochy

 4. DESARROLLOS CARNICOS, S.L.

  Hiszpania

 5. BOLLERÍA EL NEO, S.L.

  Hiszpania

 6. KONDITOREI FAHRNBERGER GMBH

  Austria

 7. EREDI ERNESTO MÜNGER

  Szwajcaria

 8. DIEGO FERNÁNDEZ E HIJOS PANADERÍA

  Hiszpania

 9. VAN DER HUIR UND WENHOLT GMBH & CO. KG

  Niemcy

 10. PRUSIK GMBH

  Austria