• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drożdżówki- rożki- słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie

Wyniki dla

Drożdżówki- rożki- słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie - Import eksport

 1. SOMEXPORT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SOMEXPORT powstała w 1994 r. Zaopatrujemy centrale handlowe, dystrybutorów, a przede wszystkim Afrykę, Indie Zachodnie, klientów na Oceanie Indyjskim i Pacyfiku, a także Bliski Wschód. Jesteśmy firmą zajmującą się importem-eksportem produktów suchych, świeżych i mrożonych współpracując z ponad 300 dostawcami francuskimi i europejskimi. Specjalizujemy się w następujących produktach spożywczych: - Produkty mleczne (sery, jogurty, mleko, śmietana ...), - Wędliny i produkty peklowane, - Ciasta i wyroby cukiernicze (viennoiseries), - Produkty Halal, - Artykuły spożywcze, - Produkty morza, - Mrożonki. Możemy zaoferować Państwu różne gamy produktów spożywczych. SOMEXPORT jest Państwa partnerem w eksporcie. Istotnie, towarzyszymy Państwu w poznawaniu najlepszych produktów z każdego regionu świata, aby zadowolić Państwo potrzeby i wymagania Państwa klientów. Od ponad 20 lat podróżujemy po świecie w poszukiwaniu regionalnych produktów, lokalnych specjałów i tradycyjnych receptur. Na życzenie naszych klientów zaopatrujemy się również w określone składniki i produkty. Wszystko to dzięki spotkaniom z producentami, hodowcami, szefami kuchni, dystrybutorami, konsumentami i wieloma innymi podmiotami sektora rolnego i rolno-spożywczego. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. WOLF BUTTERBACK KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wolf ButterBack od ponad 20 lat produkuje mrożone wyroby piekarnicze jakości premium. Podstawowymi produktami są rogaliki, ciastka z nadzieniem i przekąski na bazie prawdziwego masła. Ponad 500 współpracowników w tylko jednym zakładzie produkcyjnym i administracji w Fürth, Niemcy, wynosi wyroby piekarnicze na najwyższy poziom rzemiosła. Wysoko wykwalifikowana siła robocza z wieloma specjalistami w branży piekarniczej w połączeniu z nowoczesną technologią produkcji zapewnia wysoką, niezmiennie spójną jakość. Firma kładzie nacisk na dobór składników najwyższej jakości. I tak do wyrobu ciast laminowanych używa markowego masła, a słodkie i słone nadzienia produkowane są przeważnie według własnych, sprawdzonych receptur. Ciasto jest pozostawiane na 8 godzin, aby umożliwić rozwój smaku i zachowanie świeżości przez wypiek długo po upieczeniu. Od wielu lat firma posiada certyfikat IFS "wyższego poziomu".

 3. TRENDY FOODS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma TRENDY FOODS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Potrawy gotowe mrożone, Korzenie, aromaty, Mąka, grysiki, kasze, Napoje - import-eksport, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, Konserwy warzywne, Wyroby czekoladowe, Potrawy gotowe mrożone, i Korzenie, aromaty. Ma siedzibę w Vottem (z.i. De Milmort), Belgia.

 4. ZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY KOZICZYŃSCY

  Polska

  Nasz zakład mieści się w Sierpcu, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się pieczeniem chleba oraz dostarczaniem wyrobów cukierniczych. W branży działamy od 2009 roku. Klienci cenią nas za duży wybór świeżych wypieków i konkurencyjne ceny

 5. PRODUCTOS VIRGEN DEL BREZO SA

  Hiszpania

  Rozkosz zmysłów. Przemysłowe wyroby cukiernicze i pieczywo trwałe. Ciastka francuskie, biszkopty, produkty dietetyczne i gotowe.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SPEZIALITÄTEN-BÄCKEREI ANA & ANDA

  Niemcy

  Firma SPEZIALITÄTEN-BÄCKEREI ANA & ANDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, babki maślane i bułeczki wiedeńskie, rogaliki, i piekarnia. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 2. LA COOKISERIE

  Francja

  Firma LA COOKISERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie. Ma siedzibę w Eragny, Francja.

 3. ANTICA COMPAGNIA SICILIANA SRL

  Włochy

  Firma ANTICA COMPAGNIA SICILIANA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie. Ma siedzibę w Catania, Włochy.

 4. DI ROSA GROUP

  Włochy

  Firma DI ROSA GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie. Jest również obecna w dziedzinach panettone, Rzemieślnicza produkcja czekolady, cake, i oprogramowanie dla sektora restauracji. Ma siedzibę w Giugliano, Włochy.

 5. TELTOMALZ GMBH

  Niemcy

  Firma TELTOMALZ GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie. Ma siedzibę w Teltow, Niemcy.

 1. DULCES ARTESANALES CLARISAS DE MARCHENA

  Hiszpania

  Firma DULCES ARTESANALES CLARISAS DE MARCHENA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie. Jest również obecna w dziedzinach ciasto wielkanocne, wyroby cukiernicze do śniadania, słodki cracker, i ciastkarnia. Ma siedzibę w Marchena, Sevilla, Hiszpania.

 2. PATISSERIE WITTAMER ET CO

  Belgia

  Firma PATISSERIE WITTAMER ET CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, Wyroby cukiernicze, Delikatesowe wyroby spożywcze, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, Wyroby cukiernicze, i Delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 1. BANKETBAKKERIJ DELLAFAILLE

  Belgia

  Firma BANKETBAKKERIJ DELLAFAILLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, piekarnia, ciasta, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, i bagietka. Ma siedzibę w Schoten, Belgia.

 2. GELPAS SRL

  Włochy

  Firma GELPAS SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, potrawy gotowe mrożone, i mieszanki kaw. Ma siedzibę w Trino, Włochy.

 3. CROSSET

  Belgia

  Firma CROSSET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, czekolady, konfitury, i rogaliki. Ma siedzibę w Nandrin, Belgia.

 4. DOLCIARIA CASA

  Włochy

  Firma DOLCIARIA CASA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie. Jest również obecna w dziedzinach Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, fabryka herbatników, świeże wyroby cukiernicze, Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, i wyroby cukiernicze produkcji rzemieślniczej. Ma siedzibę w Verolengo, Włochy.

 5. DULCES COBO, S.L.

  Hiszpania

  Firma DULCES COBO, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie. Ma siedzibę w Pedro Muñoz, Hiszpania.

 6. PETER BACKWAREN OHG

  Niemcy

  Firma PETER BACKWAREN OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Ciasta - półwyroby, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, Ciasta - półwyroby, wyroby cukiernicze do śniadania, i Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 7. BOULANGERIE-PÂTISSERIE MOSELLA

  Luksemburg

  Firma BOULANGERIE-PÂTISSERIE MOSELLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, SŁODYCZE, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, SŁODYCZE, Rzemieślnicza produkcja czekolady, i chłodnie. Ma siedzibę w Mertert, Luksemburg.

 8. TILCATERING

  Holandia

  Firma TILCATERING, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gastronomia, dostawa potraw i żywienie zbiorowe. Jest również obecna w dziedzinach Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, business lunches and dinners, i Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie. Ma siedzibę w Beverwijk, Holandia.

 1. DELICE DE FRANCE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DELICE DE FRANCE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, i Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie. Ma siedzibę w Middlesex, Zjednoczone Królestwo.

 2. VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS GHISLENGHIEN

  Belgia

  Firma VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS GHISLENGHIEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tłuszcze spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Margaryny, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, sosy, mrożone produkty piekarskie, Margaryny, i Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie. Ma siedzibę w Ghislenghien, Belgia.

 3. AMASALIA

  Hiszpania

  Firma AMASALIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie. Jest również obecna w dziedzinach produkcja podwieczorków. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 4. PATISSERIE RICHARD

  Belgia

  Firma PATISSERIE RICHARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, Ciasta - półwyroby, żywność dla cukrzyków, chleb dietetyczny, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, i Ciasta - półwyroby. Ma siedzibę w Châtelineau, Belgia.

 5. L'ECOPAIN D'IGNACE

  Belgia

  Firma L'ECOPAIN D'IGNACE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, babki maślane i bułeczki wiedeńskie, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, i Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Ma siedzibę w Enghien, Belgia.

 6. LEO´S SANDWICHES INH. ZELJO (LEO) PRAVDIC

  Austria

  Firma LEO´S SANDWICHES INH. ZELJO (LEO) PRAVDIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 7. BOULANGERIE RONDELEZ

  Belgia

  Firma BOULANGERIE RONDELEZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, bagietki, chleb pełnoziarnisty, i chleb zbożowy. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 8. DELIFRANCE BELGIUM

  Belgia

  Firma DELIFRANCE BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, Wyroby cukiernicze, kanapki, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, i Wyroby cukiernicze. Ma siedzibę w Nivelles, Belgia.

 9. SERVI S.R.L.

  Włochy

  Firma SERVI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie. Jest również obecna w dziedzinach panettone, pandoro produkcji rzemieślniczej, i herbatniki. Ma siedzibę w Pomezia, Włochy.

 10. LANTMANNEN UNIBAKE

  Belgia

  Firma LANTMANNEN UNIBAKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, mrożony chleb, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, chleb mrożony, i żywność mrożona - produkcja. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo