• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drewno użytkowe strugane

Wyniki dla

Drewno użytkowe strugane - Import eksport

 1. MATERIALS TRANS LOGISTIC

  Armenia

  Verified by europages badge

  Firma MATERIALS TRANS LOGISTIC, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, Drewno użytkowe strugane, Drewno użytkowe niestrugane, Drewno - galanteria drewniana, Drewno użytkowe strugane, Drewno użytkowe niestrugane, sklejka drewniana, Sklejka, drewno laminowane i drewno warstwowe sprężone, i drewno cięte. Ma siedzibę w Yerevan, Armenia.

 2. LACCY - KOLCZYGLOWY SP. Z O.O.

  Polska

  Firma LACCY - KOLCZYGLOWY SP. Z O.O. to doświadczony producent, posiadający 40-letnie doświadczenie w obróbce kłód dębowych, bukowych. Nasze drewno pochodzi głównie z lokalnych lasów. Z certyfikatem PEFC. W ramach naszej działalności, posiadamy pięć zakładów produkcyjnych, które oferują różnorodne produkty dla naszych klientów. W tartaku w Kołczygłowach produkujemy tarcicę, zapewniając naszym klientom szeroki wybór drewna zgodnie z ich potrzebami. W zakładzie w Jezierzu specjalizujemy się w produkcji płyt lite klejonych i z mikrowczepem z drewna bukowego lub dębowego, które znajdują zastosowanie jako elementy mebli i wyposażenia wnętrz. Nasze płyty są solidne, trwałe i doskonale nadają się do różnych projektów. W naszym zakładzie w Barowie skupiamy się na produkcji podłóg dębowych. Nasze podłogi są starannie wykonane i dostępne w różnych wariantach, pozwalając klientom stworzyć unikalne i eleganckie wnętrza. W zakładzie w Kołczygłowach produkujemy wodoodporną sklejkę brzozową o wymiarze 2260x1230 i różnych formatkach, dostosowanych do potrzeb klientów. Dodatkowo, w naszym zakładzie w Kołczygłowach produkujemy meble pod marką Moonwood. Nasze dębowe meble są wykonane w różnych stylach, pozwalając klientom stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrza. Zapraszamy firmy produkcyjne oraz hurtowników do współpracy. Jesteśmy gotowi dostarczyć wysokiej jakości produkty drewniane, spełniające oczekiwania naszych klientów.

  Wszystkie wyroby na "drewno użytkowe strugane"

 3. ESVEKO WOOD OÜ IMPORT-EXPORT

  Estonia

  Esveko Wood OÜ powstało w 1999 r. w Tallinie i nazywało się wtedy Esveko Trade OÜ. Aktualnie rozwinęliśmy dwie główne linie produkcyjne. Głównym polem działalności firmy jest: 1) produkcja drewna opałowego, sprzedaż detaliczna, hurtowa i eksport 2) produkcja tarcicy z różnych drzew liściastych (tarcica liściasta), sprzedaż detaliczna, hurtowa i eksport. Produkujemy głównie wysokiej jakości tarcicę (cięte drewno) brzozową, dębową, jesionową oraz brzozowe drewno opałowe. Drewno opałowe import-eksport, tarcica drewniana import-eksport.

 4. CENTRUM DRZEWNE

  Polska

  Najwyższa możliwa jakość produktów potwierdzona badaniami, certyfikatami, normami, kompetentna obsługa, szeroka oferta profesjonalnych wyrobów, natychmiastowa reakcja na potrzeby, ogromne możliwości w branży drzewnej oparte na wielu dekadach praktyki w kraju i za granicą pomaga dać to co najlepsze.Wielkoseryjna certyfikowana, normalizowana produkcja drewna profilowanego, budowlanego, wykończeniowego, ogrodowego nowej generacji Seca wood profiles.Znaczne ilości magazynowanych gotowych wyrobów w magazynach fabrycznych oraz kooperacyjnych w kilkuset różnego typu produktach.Kompetentne, praktyczne i efektywne doradztwo oparte na wieloletnich praktykach w Polsce oraz poza jej granicami.Serdecznie zapraszamy do współpracy.Centrum Drzewne

 5. TOMISLAV 2

  Chorwacja

  Elementy z suszonego drewna lipowego, obrzynane deski lipowe, prefabrykaty z drewna dębowego, eksport tarcicy, drewno, obrzynane deski dębowe, elementy z drewna dębowego, elementy z drewna lipowego, obrzynane deski z lipy, piłowanie twardego drewna, częściowo obrobione wyroby drewniane, belki konstrukcyjne. Oferujemy, transport międzynarodowy tarcicy i innych produktów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HAJDINJAK D.O.O.

  Chorwacja

  HAJDINJAK D.O.O.: Dostawca szerokiej gamy najwyższej jakości półproduktów z drewna czereśniowego, z krawędziami, bez krawędzi, odparowanych i nieodparowanych. Wszystkie kłody pochodzą z Chorwacji. Nasze produkty posiadają certyfikat FSC. Dąb i jesion są też dostępnie okazjonalnie.

 2. VEER PLASTICS

  Indie

  Zajmujemy się sprzedażą siatek ochronnych na cięte drewno i siatek hydroizolacyjnych

 3. HOLZER DREWNO WOOD HOLZ NA WYMIAR

  Polska

  altany domki namioty garaze wiaty daszki budy place zabaw wychodki na wymiar handel boazeria podbitka kantowki strugane z suszarni sztachety meble ogrodowe holzer radlin altana drewniane wyroby

 4. SDM S.A.S. DI MOZZATO DAMIANO E MIRKO

  Włochy

  Firma SDM S.A.S. DI MOZZATO DAMIANO E MIRKO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach Tarcica strugana, Tarcica strugana, Pokrycia drewniane na dachy i podłogi, i Oblicówka z modrzewia. Ma siedzibę w Schiavon, Włochy.

 5. STILUS LEGNO

  Włochy

  Firma STILUS LEGNO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno użytkowe strugane, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, drewno płytkowe, Drewno użytkowe strugane, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, i parkiet wstepnie wykończony. Ma siedzibę w Civita Castellana, Włochy.

 1. KABUS S.C.

  Polska

  Firma KABUS S.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach oak dowels, pinion rods, Kołki Meblowe, i drążki żłobkowane. Ma siedzibę w Odrowąż, Polska.

 2. SGB MOULURES

  Francja

  Firma SGB MOULURES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - wyroby gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno użytkowe strugane, cokoły, Okładziny ścian zewnętrznych z drewna, Drewno użytkowe strugane, i profile z drewna. Ma siedzibę w Hadol, Francja.

 1. COURTAGE BOIS GATHY

  Luksemburg

  Firma COURTAGE BOIS GATHY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno użytkowe strugane, Drewno surowe, Drewno impregnowane, tartaki, i Drewno użytkowe strugane. Ma siedzibę w Huldange, Luksemburg.

 2. IBP SP. Z O.O.

  Polska

  Firma IBP SP. Z O.O., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno strugane, i drewno budowlane. Ma siedzibę w Poznan, Polska.

 3. LONG DA WOODEN MATERIAL CORPORATION LIMITED

  Stany Zjednoczone

  Firma LONG DA WOODEN MATERIAL CORPORATION LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Ma siedzibę w Guangzhou, Stany Zjednoczone.

 4. ARTENA LEGNAMI SRL

  Włochy

  Firma ARTENA LEGNAMI SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach drewno płytkowe. Ma siedzibę w Artena, Włochy.

 5. PUUKESKUS AS

  Estonia

  Firma PUUKESKUS AS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, Drewno użytkowe niestrugane, Drewno użytkowe strugane, Dykta, płyty laminowane i sklejki, Płyty drewniane, Drewno użytkowe niestrugane, Drewno użytkowe strugane, i Dykta, płyty laminowane i sklejki. Ma siedzibę w Maardu, Estonia.

 6. TOB ROTTVUD

  Ukraina

  Firma TOB ROTTVUD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, granulat drewniany, Drewno do palet, Drewno, ogrzewanie, węgiel, brykiety, i Drewno - galanteria drewniana. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 7. WOOD TRADE GROUP

  Francja

  Firma WOOD TRADE GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno na oblicówkę, sosna, boazerie, i szalety. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 8. OOO PROFITSYSTEM

  Białoruś

  Firma OOO PROFITSYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach Rail fencing, i projektowanie terenów zielonych i ogrodów. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 1. TRUMPLER WEILAND GMBH

  Niemcy

  Firma TRUMPLER WEILAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. IMBAG UKRAINE LTD.

  Ukraina

  Firma IMBAG UKRAINE LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Ma siedzibę w Kryvyi Rih, Ukraina.

 3. SCIERIE CLERC

  Francja

  Firma SCIERIE CLERC, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno użytkowe niestrugane, Drewno użytkowe strugane, Tarcica strugana, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Drewno użytkowe niestrugane, Drewno użytkowe strugane, Tarcica strugana, i Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Reugney, Francja.

 4. HARDYDECK

  Boliwia

  Firma HARDYDECK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach Liściaste, i podłoga. Ma siedzibę w Ascencion, Boliwia.

 5. PATRICK CODY LTD

  Irlandia

  Firma PATRICK CODY LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe niestrugane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Drewno użytkowe strugane, Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, i Drewno użytkowe strugane. Ma siedzibę w Roscrea, Irlandia.

 6. HIRON LTD.

  Bułgaria

  Firma HIRON LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach wyroby i struktury drewniane dla budownictwa, schody dekaracyjne drewniane, meble drewniane, i przecieranie i odparowywanie drewna. Ma siedzibę w Burgas, Bułgaria.

 7. MADERAS SOTO SA

  Hiszpania

  Firma MADERAS SOTO SA, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Drewno tarcicowe i konserwowane, i drewno importowane. Ma siedzibę w Ourense, Hiszpania.

 8. OOO KAIROS-T

  Białoruś

  Firma OOO KAIROS-T, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Ma siedzibę w Chechersk, Białoruś.

 9. SERCOMAD LTDA

  Chile

  Firma SERCOMAD LTDA, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania drewniane, meble drewniane, i Opakowania drewniane. Ma siedzibę w Concepcion, Chile.

 10. SMAK INC

  Białoruś

  Firma SMAK INC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach drewno cięte, i deal boards for pallets. Ma siedzibę w Vitebsk, Białoruś.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo