• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drewno użytkowe strugane

Wyniki dla

Drewno użytkowe strugane - Import eksport

 1. MATERIALS TRANS LOGISTIC

  Armenia

  Verified by europages badge

  Firma MATERIALS TRANS LOGISTIC, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, Drewno użytkowe strugane, Drewno użytkowe niestrugane, Drewno - galanteria drewniana, Drewno użytkowe strugane, Drewno użytkowe niestrugane, sklejka drewniana, Sklejka, drewno laminowane i drewno warstwowe sprężone, i drewno cięte. Ma siedzibę w Yerevan, Armenia.

 2. LACCY - KOLCZYGLOWY SP. Z O.O.

  Polska

  Firma LACCY - KOLCZYGLOWY SP. Z O.O. to doświadczony producent, posiadający 40-letnie doświadczenie w obróbce kłód dębowych, bukowych. Nasze drewno pochodzi głównie z lokalnych lasów. Z certyfikatem PEFC. W ramach naszej działalności, posiadamy pięć zakładów produkcyjnych, które oferują różnorodne produkty dla naszych klientów. W tartaku w Kołczygłowach produkujemy tarcicę, zapewniając naszym klientom szeroki wybór drewna zgodnie z ich potrzebami. W zakładzie w Jezierzu specjalizujemy się w produkcji płyt lite klejonych i z mikrowczepem z drewna bukowego lub dębowego, które znajdują zastosowanie jako elementy mebli i wyposażenia wnętrz. Nasze płyty są solidne, trwałe i doskonale nadają się do różnych projektów. W naszym zakładzie w Barowie skupiamy się na produkcji podłóg dębowych. Nasze podłogi są starannie wykonane i dostępne w różnych wariantach, pozwalając klientom stworzyć unikalne i eleganckie wnętrza. W zakładzie w Kołczygłowach produkujemy wodoodporną sklejkę brzozową o wymiarze 2260x1230 i różnych formatkach, dostosowanych do potrzeb klientów. Dodatkowo, w naszym zakładzie w Kołczygłowach produkujemy meble pod marką Moonwood. Nasze dębowe meble są wykonane w różnych stylach, pozwalając klientom stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrza. Zapraszamy firmy produkcyjne oraz hurtowników do współpracy. Jesteśmy gotowi dostarczyć wysokiej jakości produkty drewniane, spełniające oczekiwania naszych klientów.

 3. ESVEKO WOOD OÜ IMPORT-EXPORT

  Estonia

  Esveko Wood OÜ powstało w 1999 r. w Tallinie i nazywało się wtedy Esveko Trade OÜ. Aktualnie rozwinęliśmy dwie główne linie produkcyjne. Głównym polem działalności firmy jest: 1) produkcja drewna opałowego, sprzedaż detaliczna, hurtowa i eksport 2) produkcja tarcicy z różnych drzew liściastych (tarcica liściasta), sprzedaż detaliczna, hurtowa i eksport. Produkujemy głównie wysokiej jakości tarcicę (cięte drewno) brzozową, dębową, jesionową oraz brzozowe drewno opałowe. Drewno opałowe import-eksport, tarcica drewniana import-eksport.

 4. CENTRUM DRZEWNE

  Polska

  Najwyższa możliwa jakość produktów potwierdzona badaniami, certyfikatami, normami, kompetentna obsługa, szeroka oferta profesjonalnych wyrobów, natychmiastowa reakcja na potrzeby, ogromne możliwości w branży drzewnej oparte na wielu dekadach praktyki w kraju i za granicą pomaga dać to co najlepsze.Wielkoseryjna certyfikowana, normalizowana produkcja drewna profilowanego, budowlanego, wykończeniowego, ogrodowego nowej generacji Seca wood profiles.Znaczne ilości magazynowanych gotowych wyrobów w magazynach fabrycznych oraz kooperacyjnych w kilkuset różnego typu produktach.Kompetentne, praktyczne i efektywne doradztwo oparte na wieloletnich praktykach w Polsce oraz poza jej granicami.Serdecznie zapraszamy do współpracy.Centrum Drzewne

 5. TOMISLAV 2

  Chorwacja

  Elementy z suszonego drewna lipowego, obrzynane deski lipowe, prefabrykaty z drewna dębowego, eksport tarcicy, drewno, obrzynane deski dębowe, elementy z drewna dębowego, elementy z drewna lipowego, obrzynane deski z lipy, piłowanie twardego drewna, częściowo obrobione wyroby drewniane, belki konstrukcyjne. Oferujemy, transport międzynarodowy tarcicy i innych produktów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HAJDINJAK D.O.O.

  Chorwacja

  HAJDINJAK D.O.O.: Dostawca szerokiej gamy najwyższej jakości półproduktów z drewna czereśniowego, z krawędziami, bez krawędzi, odparowanych i nieodparowanych. Wszystkie kłody pochodzą z Chorwacji. Nasze produkty posiadają certyfikat FSC. Dąb i jesion są też dostępnie okazjonalnie.

 2. SDM S.A.S. DI MOZZATO DAMIANO E MIRKO

  Włochy

  Firma SDM S.A.S. DI MOZZATO DAMIANO E MIRKO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach Tarcica strugana, Tarcica strugana, Pokrycia drewniane na dachy i podłogi, i Oblicówka z modrzewia. Ma siedzibę w Schiavon, Włochy.

 3. COURTAGE BOIS GATHY

  Luksemburg

  Firma COURTAGE BOIS GATHY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno użytkowe strugane, Drewno surowe, Drewno impregnowane, tartaki, i Drewno użytkowe strugane. Ma siedzibę w Huldange, Luksemburg.

 4. STILUS LEGNO

  Włochy

  Firma STILUS LEGNO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno użytkowe strugane, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, drewno płytkowe, Drewno użytkowe strugane, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, i parkiet wstepnie wykończony. Ma siedzibę w Civita Castellana, Włochy.

 5. SGB MOULURES

  Francja

  Firma SGB MOULURES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - wyroby gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno użytkowe strugane, cokoły, Okładziny ścian zewnętrznych z drewna, Drewno użytkowe strugane, i profile z drewna. Ma siedzibę w Hadol, Francja.

 1. WOOD TRADE GROUP

  Francja

  Firma WOOD TRADE GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno na oblicówkę, sosna, boazerie, i szalety. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. IMBAG UKRAINE LTD.

  Ukraina

  Firma IMBAG UKRAINE LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Ma siedzibę w Kryvyi Rih, Ukraina.

 1. TOB ROTTVUD

  Ukraina

  Firma TOB ROTTVUD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, granulat drewniany, Drewno do palet, Drewno, ogrzewanie, węgiel, brykiety, i Drewno - galanteria drewniana. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 2. SCIERIE CLERC

  Francja

  Firma SCIERIE CLERC, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno użytkowe niestrugane, Drewno użytkowe strugane, Tarcica strugana, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Drewno użytkowe niestrugane, Drewno użytkowe strugane, Tarcica strugana, i Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Reugney, Francja.

 3. OOO PROFITSYSTEM

  Białoruś

  Firma OOO PROFITSYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach Rail fencing, i projektowanie terenów zielonych i ogrodów. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 4. ARTENA LEGNAMI SRL

  Włochy

  Firma ARTENA LEGNAMI SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach drewno płytkowe. Ma siedzibę w Artena, Włochy.

 5. TRUMPLER WEILAND GMBH

  Niemcy

  Firma TRUMPLER WEILAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. PUUKESKUS AS

  Estonia

  Firma PUUKESKUS AS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, Drewno użytkowe niestrugane, Drewno użytkowe strugane, Dykta, płyty laminowane i sklejki, Płyty drewniane, Drewno użytkowe niestrugane, Drewno użytkowe strugane, i Dykta, płyty laminowane i sklejki. Ma siedzibę w Maardu, Estonia.

 7. SMAK INC

  Białoruś

  Firma SMAK INC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach drewno cięte, i deal boards for pallets. Ma siedzibę w Vitebsk, Białoruś.

 8. MADERAS SOTO SA

  Hiszpania

  Firma MADERAS SOTO SA, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Drewno tarcicowe i konserwowane, i drewno importowane. Ma siedzibę w Ourense, Hiszpania.

 1. LAPROM

  Rumunia

  Firma LAPROM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Ma siedzibę w Sacele, Rumunia.

 2. FRANKWOOD LLC

  Ukraina

  Firma FRANKWOOD LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Ma siedzibę w Ivano-Frankivsk, Ukraina.

 3. CARTECHLOGISTICS

  Ukraina

  Firma CARTECHLOGISTICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Tarcica strugana, Drewno tarcicowe i konserwowane, Drewno użytkowe niestrugane, Drewno użytkowe strugane, Tarcica strugana, Drewno tarcicowe i konserwowane, Drewno użytkowe niestrugane, i Drewno użytkowe strugane. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 4. PATRICK CODY LTD

  Irlandia

  Firma PATRICK CODY LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe niestrugane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Drewno użytkowe strugane, Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, i Drewno użytkowe strugane. Ma siedzibę w Roscrea, Irlandia.

 5. SERVAIS SCIERIE

  Belgia

  Firma SERVAIS SCIERIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach Tarcica strugana, tartaki, planing, Drewno do prac ciesielskich, i Tarcica strugana. Ma siedzibę w Bertrix, Belgia.

 6. HIRON LTD.

  Bułgaria

  Firma HIRON LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach wyroby i struktury drewniane dla budownictwa, schody dekaracyjne drewniane, meble drewniane, i przecieranie i odparowywanie drewna. Ma siedzibę w Burgas, Bułgaria.

 7. OOO KAIROS-T

  Białoruś

  Firma OOO KAIROS-T, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Ma siedzibę w Chechersk, Białoruś.

 8. SERENGETI OÜ

  Estonia

  Firma SERENGETI OÜ, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno użytkowe strugane, i Drewno użytkowe strugane. Ma siedzibę w Panga Küla, Ridala Vald, Läänemaa, Estonia.

 9. BINOM CZ S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma BINOM CZ S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach drewno cięte, i Drewno cięte. Ma siedzibę w Melnik, Republika Czeska.

 10. LIGNOALP

  Włochy

  Firma LIGNOALP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Ma siedzibę w Merano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo