• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drewno tarcicowe i konserwowane

Wyniki dla

Drewno tarcicowe i konserwowane - Import eksport

 1. TARTAK GAŁKA S.P. Z O.O

  Polska

  Verified by europages badge

  TARTAK GALKA jest polskim przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym w transporcie drewna i usługach w dziedzinie przewozu towarów. Rozwój naszej firmy na przestrzeni wielu lat, doprowadził w 2013 roku do powstania spółki Trak-Drew, która obecnie jest liderem w produkcji półfabrykatów do palet. 80% drewna do produkcji jest pozyskiwane przez firmę z lasów państwowych, w 100% z certyfikatem PEFC, pozostałe 20% materiału pochodzi ze Słowacji. Z dumą możemy wspomnieć, że firma dysponuje flotą samochodów ciężarowych, co znacznie ułatwia pracę i pozwala nam sprostać wymaganiom naszych klientów, którzy oczekują szybkiej i bezpiecznej dostawy towarów. Nowoczesna technologia, doskonała organizacja produkcji i certyfikowane materiały zaowocowały lepszą jakością naszych produktów, zapewnioną przez międzynarodowy certyfikat PEFC. Nasze produkty: - Palety drewniane - Półfabrykaty palet - Tarcica - Kantówka - Zrębki - Trociny - Kora drzewna.Jesteśmy kreatywną firmą, otwartą na obecne wymagania rynku. Promujemy rozwój i ciągłe doskonalenie po to, aby nasze produkty spełniały potrzeby i wymagania naszych klientów. Dzięki rodzinnej tradycji i bogatemu doświadczeniu jesteśmy bardzo wysoko oceniani zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z naszą firmą! Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową lub prosimy o kontakt!

 2. HIJOS DE RAMON RUBAL SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Prowadzimy wycinkę drzew, korzystając z zasobów leśnych jakie oferuje obszar lokalizacji. Działamy również w sposób zrównoważony ekologicznie, minimalizując szkody ekologiczne powodowane wycinką drzew. Dysponujemy zasobami niezbędnymi do zarządzania biomasą leśną i dokonujemy zalesiania terenów górskich. Tartak Deski sosnowe Trociny Kora Zakup drewna Sprzedaż drewna Drewno suche Drewno sosnowe Sosna galicyjska Drewno konstrukcyjne

 3. GÜNTER EISELT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GÜNTER EISELT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Rheinbreitbach, Niemcy.

 4. SCHULTE&TODT SYSTEMTECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHULTE&TODT SYSTEMTECHNIK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Arnsberg, Niemcy.

 5. ETS WATHELET

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ETS WATHELET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Izolacja termiczna - materiały, Płyty wiórowe, drewno egzotyczne, Drewno tarcicowe i konserwowane, Izolacja termiczna - materiały, i Płyty wiórowe. Ma siedzibę w Sambreville (namur), Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FOR GUYANE

  Gujana Francuska

  Verified by europages badge

  Firma FOR GUYANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, Import-eksport drewna, Drewno przemysłowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Konstrukcje drewniane, drewno, Drewno cięte, Drewno - galanteria drewniana, i Import-eksport drewna. Ma siedzibę w Saint Laurent Maroni, Gujana Francuska.

 2. STÖCKER UND BRADT DÄMMTECHNIK UND TROCKENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STÖCKER UND BRADT DÄMMTECHNIK UND TROCKENBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Oy-Mittelberg, Niemcy.

 3. BAUDISCOUNT PADERBORN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BAUDISCOUNT PADERBORN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Paderborn, Niemcy.

 4. MERCER TORGAU GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MERCER TORGAU GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Płyty drewniane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Opakowania drewniane, Drewno - galanteria drewniana, Import-eksport drewna, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Torgau, Niemcy.

 5. ESVEKO WOOD OÜ IMPORT-EXPORT

  Estonia

  Esveko Wood OÜ powstało w 1999 r. w Tallinie i nazywało się wtedy Esveko Trade OÜ. Aktualnie rozwinęliśmy dwie główne linie produkcyjne. Głównym polem działalności firmy jest: 1) produkcja drewna opałowego, sprzedaż detaliczna, hurtowa i eksport 2) produkcja tarcicy z różnych drzew liściastych (tarcica liściasta), sprzedaż detaliczna, hurtowa i eksport. Produkujemy głównie wysokiej jakości tarcicę (cięte drewno) brzozową, dębową, jesionową oraz brzozowe drewno opałowe. Drewno opałowe import-eksport, tarcica drewniana import-eksport.

 1. LES AVIVES DE L'EST

  Francja

  Tartak Avivés de l’Est specjalizuje się w ścinaniu i obróbce drzew liściastych. Proponuje Państwu szeroką gamę jasnego drewna z różnych gatunków drzew liściastych: Buk, Jesion, Sykomora (Jawor), Dzika wiśnia, Olcha, Grab, Lipa. Ścięte drzewa są klasyfikowane wg obowiązujących norm. Posiadają certyfikat PEFC. Wszystkie gatunki jasnego drewna są składowane na podkładach z PCV do czasu pobrania ich w celu opuszczenia suszarni. Nasze produkty skierowane są do przedstawicieli, producentów i wytwórców mebli oraz innych produktów z litego drewna.

 2. RIGA WOOD GMBH

  Niemcy

  Latvijas Finieris produkuje, uszlachetnia i sprzedaje sklejkę z drewna gruszowego, żywice syntetyczne i filmy z żywicy fenolowo-formaldehydowej. Poza tym firma Latvijas Finieris zajmuje się zrywką drewna i gospodarką leśną. Globalną obecność Latvijas Finieris gwarantują partnerzy handlowi w ponad 60 krajach, do których sprzedawana jest nasza sklejka brzozowa. Sklejka brzozowa jest materiałem o dużym potencjale i wielu możliwościach zastosowania. Naszą ambicją jest spełnianie Państwa życzeń. Nasza wizja: Chcemy być wiodącym deweloperem, producentem i dostawcą sklejki brzozowej i usług z nią związanych. Cele: Długotrwały rozwój relacji z klientami, właścicielami lasów, partnerami kooperacyjnymi, dostawcami i pracownikami firmy: praca w sposób odpowiedzialny, odpowiedzialne zarobki, odpowiedzialne inwestowanie tego, co zarobiliśmy.

 1. Z.P.H.U JACEK MAJDA

  Polska

  Poszukujesz nie drogiego i znakomitej jakości drewna opałowego lub także inne wyroby jak np. deski LHD z przeznaczeniem do produkcji podłóg, graniaki, korę różnego typu oraz inne produkty. Jeżeli tak to zapraszamy do skontaktowania się z jednostką Majda, jaka od parunastu lat proponuje duży wybór produktów z drzewa liściastego i iglastego. Każde nasze wyroby są suszone w komorach czy też suszone naturalnie oraz również posiadamy drewno mokre. Tartak Majda prócz obszernej oferty wytworów z drzewa proponuje nie drogo profesjonalny przewóz zakupionych produktów, pod wskazany adres.W związku z tym jeśli jesteś zaciekawiona naszą ofertą, to nie czekaj więcej, tylko skontaktuj się z przedsiębiorstwem dzwoniąc lub przez nasz formularz kontaktowy. Serdecznie zachęcamy do współpracy.

 2. MADERAS J. REDONDO SL

  Hiszpania

  Firma z duży doświadczeniem, ponad 40-letnim w branży drewna. Posiada komory do suszenia drewna dla potrzeb swoich klientów. Prowadzi także sprzedaż detaliczną proponowanych przez siebie produktów, od różnych typów materiałów stolarskich i dla majsterkowiczów, po deski cięte na miarę, elementy drobnicy żelaznej, fryzy, parkiety, drzwi itp.

 3. TOMISLAV 2

  Chorwacja

  Elementy z suszonego drewna lipowego, obrzynane deski lipowe, prefabrykaty z drewna dębowego, eksport tarcicy, drewno, obrzynane deski dębowe, elementy z drewna dębowego, elementy z drewna lipowego, obrzynane deski z lipy, piłowanie twardego drewna, częściowo obrobione wyroby drewniane, belki konstrukcyjne. Oferujemy, transport międzynarodowy tarcicy i innych produktów.

 4. HAJDINJAK D.O.O.

  Chorwacja

  HAJDINJAK D.O.O.: Dostawca szerokiej gamy najwyższej jakości półproduktów z drewna czereśniowego, z krawędziami, bez krawędzi, odparowanych i nieodparowanych. Wszystkie kłody pochodzą z Chorwacji. Nasze produkty posiadają certyfikat FSC. Dąb i jesion są też dostępnie okazjonalnie.

 5. ZAKLAD STOLARSKI ISKRA. ANNA SMORAWSKA

  Polska

  Tartak Iskra w Drołtowicach jest doświadczonym producentem wysokojakościowych wyrobów drewnianych, w tym m.in. desek podłogowych, parkietów, listew, sztachet czy tarcicy suszonej iglastej i liściastej. Dostarcza również doskonałą więźbę dachową, kantówkę łączoną oraz impregnaty do drewna. Bazuje na nowoczesnym parku maszynowych i najlepszych surowcach.

 6. GREENWAY LTD S.R.O.

  Słowacja

  Firma GREENWAY LTD S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach tablice - hurt, i palety epal. Ma siedzibę w Bratislava, Słowacja.

 7. ELTEC ELEMENTE TECHNIK FÜR MÖBEL UND INNENAUSBAU GMBH

  Niemcy

  Firma ELTEC ELEMENTE TECHNIK FÜR MÖBEL UND INNENAUSBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Arnsberg, Niemcy.

 8. HUGO KÄMPF GMBH "WIR SIND EICHE"

  Niemcy

  Firma HUGO KÄMPF GMBH "WIR SIND EICHE", jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Thüngen, Niemcy.

 1. W&S GMBH

  Niemcy

  Firma W&S GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Hettstadt, Niemcy.

 2. THERMOWHITE PRODUKTIONS UND VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma THERMOWHITE PRODUKTIONS UND VERTRIEBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Ingolstadt, Niemcy.

 3. 4BETTERDAYS.COM GMBH

  Austria

  Firma 4BETTERDAYS.COM GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Innsbruck, Austria.

 4. EUGEN DERING & LOTTE HEINTZENBERG GBR DESKOLONIA

  Niemcy

  Firma EUGEN DERING & LOTTE HEINTZENBERG GBR DESKOLONIA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 5. OWLAM WOOD

  Francja

  Firma OWLAM WOOD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 6. TIS EBERT TECHNISCH INNOVATIVE SCHNEIDSYSTEME

  Niemcy

  Firma TIS EBERT TECHNISCH INNOVATIVE SCHNEIDSYSTEME, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Prohn, Niemcy.

 7. GARTENAKZENTE INH. WOLFGANG HUBER

  Niemcy

  Firma GARTENAKZENTE INH. WOLFGANG HUBER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Eschenlohe, Niemcy.

 8. ACCOYA BOIS MODIFIÉ

  Szwajcaria

  Firma ACCOYA BOIS MODIFIÉ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Fribourg, Szwajcaria.

 9. EGA COMERCIO DE LA MADERA

  Hiszpania

  Firma EGA COMERCIO DE LA MADERA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach drewno boliwijskie, i Artykuły drewniane dekoracyjne. Ma siedzibę w Palau-Solita I Plegamans (barcelona), Hiszpania.

 10. ONGOING GLOBAL SOURCING INC.

  Brazylia

  Firma ONGOING GLOBAL SOURCING INC., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Płyty wiórowe. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, Drewno tarcicowe i konserwowane, Płyty drewniane, Drewno tarcicowe i konserwowane, drewno certyfikowane FSC, i drewno certyfikowane PEFC. Ma siedzibę w São Paulo, Brazylia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Drewno tarcicowe i konserwowane - Import eksport

Liczba wyników

29 126 Przedsiębiorstwa