• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drewno tarcicowe i konserwowane

Wyniki dla

Drewno tarcicowe i konserwowane - Import eksport

 1. TARTAK EURO PALLETS

  Polska

  Verified by Europages badge

  TARTAK GALKA jest polskim przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym w transporcie drewna i usługach transportu towarów. Wieloletni rozwój naszej firmy doprowadził w 2013 roku do utworzenia Trak-Drew, będącego obecnie liderem w produkcji desek paletowych. Firma kupuje 80% drewna do produkcji od lasów państwowych, opatrzonego certyfikatem 100% PEFC, pozostałe 20% surowca pochodzi ze Słowacji. Z dumą informujemy, że nasze przedsiębiorstwo dysponuje flotą samochodów ciężarowych, co w znacznym stopniu ułatwia pracę i pozwala nam wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów odnośnie szybkiej i bezpiecznej dostawy towarów. Dzięki nowoczesnej technologii, doskonałej organizacji produkcji i certyfikowanym materiałom, nasze produkty mają lepszą jakość, czego dowodzi międzynarodowy certyfikat PEFC. Promujemy rozwój i ciągłe doskonalenie po to, aby nasze produkty spełniały potrzeby i wymagania naszych klientów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

  Witryna www Open In New icon
 2. GÜNTER EISELT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 3. SCHULTE&TODT SYSTEMTECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 4. EUGEN DERING & LOTTE HEINTZENBERG GBR DESKOLONIA

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 5. TIS EBERT TECHNISCH INNOVATIVE SCHNEIDSYSTEME

  Niemcy

  Verified by Europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. ETS WATHELET

  Belgia

  Verified by Europages badge
 2. ZOLLIKOFER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 3. HIT HOLZINDUSTRIE TORGAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 4. BAUDISCOUNT PADERBORN

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 5. ESVEKO WOOD OÜ IMPORT-EXPORT

  Estonia

  Esveko Wood OÜ powstało w 1999 r. w Tallinie i nazywało się wtedy Esveko Trade OÜ. Aktualnie rozwinęliśmy dwie główne linie produkcyjne. Głównym polem działalności firmy jest: 1) produkcja drewna opałowego, sprzedaż detaliczna, hurtowa i eksport 2) produkcja tarcicy z różnych drzew liściastych (tarcica liściasta), sprzedaż detaliczna, hurtowa i eksport. Produkujemy głównie wysokiej jakości tarcicę (cięte drewno) brzozową, dębową, jesionową oraz brzozowe drewno opałowe. Drewno opałowe import-eksport, tarcica drewniana import-eksport.

 1. RUSSHPALA LLC

  Rosja

  Rosyjska firma RUSSHPALA LLC jest liderem na rynku budowy torów i uznanym w kraju ekspertem w dziedzinie impregnacji drewna. Nasza firma oferuje nie tylko produkty wysokiej jakości, ale również szereg usług - od profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru drewna do dostawy do klienta. Jesteśmy jedynym producentem impregnowanych podkładów kolejowych z trzema zakładami w różnych regionach Rosji i posiadamy najlepsze zdolności produkcyjne w kraju. Zarejestrowany znak towarowy gwarantuje wysoką jakość naszych produktów i niezawodność naszej firmy. Nasza firma posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i deklaracje zgodności. Jesteśmy dumnymi posiadaczami znaku "Made in Russia" Rosyjskiego Centrum Promocji Eksportu, który potwierdza dobrą reputację naszej firmy zarówno w Federacji Rosyjskiej, jak i za granicą.

 2. LES AVIVES DE L'EST

  Francja

  Tartak Avivés de l’Est specjalizuje się w ścinaniu i obróbce drzew liściastych. Proponuje Państwu szeroką gamę jasnego drewna z różnych gatunków drzew liściastych: Buk, Jesion, Sykomora (Jawor), Dzika wiśnia, Olcha, Grab, Lipa. Ścięte drzewa są klasyfikowane wg obowiązujących norm. Posiadają certyfikat PEFC. Wszystkie gatunki jasnego drewna są składowane na podkładach z PCV do czasu pobrania ich w celu opuszczenia suszarni. Nasze produkty skierowane są do przedstawicieli, producentów i wytwórców mebli oraz innych produktów z litego drewna.

 3. RIGA WOOD GMBH

  Niemcy

  Latvijas Finieris produkuje, uszlachetnia i sprzedaje sklejkę z drewna gruszowego, żywice syntetyczne i filmy z żywicy fenolowo-formaldehydowej. Poza tym firma Latvijas Finieris zajmuje się zrywką drewna i gospodarką leśną. Globalną obecność Latvijas Finieris gwarantują partnerzy handlowi w ponad 60 krajach, do których sprzedawana jest nasza sklejka brzozowa. Sklejka brzozowa jest materiałem o dużym potencjale i wielu możliwościach zastosowania. Naszą ambicją jest spełnianie Państwa życzeń. Nasza wizja: Chcemy być wiodącym deweloperem, producentem i dostawcą sklejki brzozowej i usług z nią związanych. Cele: Długotrwały rozwój relacji z klientami, właścicielami lasów, partnerami kooperacyjnymi, dostawcami i pracownikami firmy: praca w sposób odpowiedzialny, odpowiedzialne zarobki, odpowiedzialne inwestowanie tego, co zarobiliśmy.

 4. STROYLESTORG LLC

  Rosja

  StroyLesTorg LLC to firma produkująca wysokiej jakości domy z sosny północnej działająca na rynku od 2012 roku. Mieścimy się w obwodzie wołogodzkim, gdzie znajdują się ogromne rezerwaty ekologicznej tajgi. Czerpiemy przyjemność z konstruowania najlepszych skandynawskich domów z drewna, ponieważ kochamy to i profesjonalnie zajmujemy się pozyskiwaniem drewna. Sprzęt i warunki techniczne, w jakich prowadzone są prace przy produkcji domów drewnianych, mają znaczenie. Nasi cieśle są w stanie stworzyć drewniany dom z bali o najbardziej złożonej konfiguracji, gdyż opanowali wszystkie odpowiednie techniki cięcia. Zapewniamy pracownikom najlepsze warunki do obróbki drewna i produkcji drewnianych domów, łaźni oraz innych obiektów.

 5. ARDI. ANDRZEJ RADZIMSKI

  Polska

  Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w którym powstają wysokiej klasy deski i panele podłogowe oraz wiele innych wyrobów, produkowanych ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Zespół wykwalifikowanych pracowników i zastosowanie zaawansowanych technologii powodują, że jesteśmy rzetelnym i sprawdzonym producentem podłóg. Indywidualne podejście do każdego klienta, a także duży wybór podłóg i parkietów drewnianych wpływają na budowanie naszego wizerunku jako firmy nowoczesnej i przyjaznej. Specjalnością naszej firmy jest produkcja podłóg drewnianych, w tym podłóg dębowych i jesionowych. Oferta obejmuje też sprzedaż: tarcicy, elementów klejonych, kantówek okiennych i drzwiowych, podłóg warstwowych na ogrzewanie podłogowe, boazerii, sklejki, obłogów, więźby dachowej.

 6. ECOWOOD POLSKA

  Polska

  Firma Ecowood Polska specjalizuje się w imporcie i sprzedaży najwyższej jakości drewna skandynawskiego. Dodatkowo oferujemy sprzedaż polskiego drewna z koszalińskich lasów. Proponujemy drewno drzew iglastych, które pochodzi z lasów na północy Skandynawii i jest oceniane przez ekspertów z branży jako najlepsze na świecie. Zanim trafi ono do naszego kraju, zostaje poddane profesjonalnemu sezonowaniu i suszeniu komorowemu, a także jest czterokrotnie strugane i frezowane. Oferta naszej firmy obejmuje m.in. deski tarasowe, kantówki i łaty klejone. Sprzedajemy wysokiej jakości legary i deski podłogowe, które można stosować w domach mieszkalnych lub w budynkach o innym przeznaczeniu. Proponujemy również akcesoria dodatkowe, takie jak wkręty ciesielskie i złącza kątowe, które pozwalają na łączenie ze sobą elementów drewnianych. Każdemu z klientów służymy fachową pomocą i kompleksowym doradztwem, które z pewnością zaowocuje wybraniem produktów najbardziej dopasowanych do konkretnych oczekiwań.

 7. Z.P.H.U JACEK MAJDA

  Polska

  Poszukujesz nie drogiego i znakomitej jakości drewna opałowego lub także inne wyroby jak np. deski LHD z przeznaczeniem do produkcji podłóg, graniaki, korę różnego typu oraz inne produkty. Jeżeli tak to zapraszamy do skontaktowania się z jednostką Majda, jaka od parunastu lat proponuje duży wybór produktów z drzewa liściastego i iglastego. Każde nasze wyroby są suszone w komorach czy też suszone naturalnie oraz również posiadamy drewno mokre. Tartak Majda prócz obszernej oferty wytworów z drzewa proponuje nie drogo profesjonalny przewóz zakupionych produktów, pod wskazany adres.W związku z tym jeśli jesteś zaciekawiona naszą ofertą, to nie czekaj więcej, tylko skontaktuj się z przedsiębiorstwem dzwoniąc lub przez nasz formularz kontaktowy. Serdecznie zachęcamy do współpracy.

 8. TOMISLAV 2

  Chorwacja

  Elementy z suszonego drewna lipowego, obrzynane deski lipowe, prefabrykaty z drewna dębowego, eksport tarcicy, drewno, obrzynane deski dębowe, elementy z drewna dębowego, elementy z drewna lipowego, obrzynane deski z lipy, piłowanie twardego drewna, częściowo obrobione wyroby drewniane, belki konstrukcyjne. Oferujemy, transport międzynarodowy tarcicy i innych produktów.

 9. MADERAS J. REDONDO SL

  Hiszpania

  Firma z duży doświadczeniem, ponad 40-letnim w branży drewna. Posiada komory do suszenia drewna dla potrzeb swoich klientów. Prowadzi także sprzedaż detaliczną proponowanych przez siebie produktów, od różnych typów materiałów stolarskich i dla majsterkowiczów, po deski cięte na miarę, elementy drobnicy żelaznej, fryzy, parkiety, drzwi itp.

 10. ZAKLAD STOLARSKI ISKRA. ANNA SMORAWSKA

  Polska

  Tartak Iskra w Drołtowicach jest doświadczonym producentem wysokojakościowych wyrobów drewnianych, w tym m.in. desek podłogowych, parkietów, listew, sztachet czy tarcicy suszonej iglastej i liściastej. Dostarcza również doskonałą więźbę dachową, kantówkę łączoną oraz impregnaty do drewna. Bazuje na nowoczesnym parku maszynowych i najlepszych surowcach.

 1. HAJDINJAK D.O.O.

  Chorwacja

  HAJDINJAK D.O.O.: Dostawca szerokiej gamy najwyższej jakości półproduktów z drewna czereśniowego, z krawędziami, bez krawędzi, odparowanych i nieodparowanych. Wszystkie kłody pochodzą z Chorwacji. Nasze produkty posiadają certyfikat FSC. Dąb i jesion są też dostępnie okazjonalnie.

 2. WOOD UKRDIM - LARCH & PINUS SIBIRICA

  Ukraina

 3. GREENWAY LTD S.R.O.

  Słowacja

 4. OWLAM WOOD

  Francja

 5. ELTEC ELEMENTE TECHNIK FÜR MÖBEL UND INNENAUSBAU GMBH

  Niemcy

 6. THERMOWHITE PRODUKTIONS UND VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

 7. HUGO KÄMPF GMBH "WIR SIND EICHE"

  Niemcy

 8. 4BETTERDAYS.COM GMBH

  Austria

 9. W&S GMBH

  Niemcy

 10. GARTENAKZENTE INH. WOLFGANG HUBER

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Drewno tarcicowe i konserwowane - Import eksport

Liczba wyników

32 917 przedsiębiorstwa