• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drewno surowe

Wyniki dla

Drewno surowe - Import eksport

 1. EWEN INTERNATIONAL SARL

  Kamerun

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Ewen International Sarl zostało założone w 2017 roku. Jesteśmy znani w sektorze drzewnym na świecie. Oferujemy Ci to, co najlepsze. Naszym zadaniem jest ciągłe dostarczanie najlepszych produktów drzewnych na światowym rynku drewna. Dzięki sprawiedliwym transakcjom i naszemu zaangażowaniu w oferowanie Ci tego, co najlepsze, staliśmy się dobrze znani w branży produktów z drewna. Nasze wspólne zainteresowanie sprzedażą produktów z drewna daje nam ogromną siłę w eksporcie. Będąc kameruńskimi eksporterami, wykonujemy wysyłki na cały świat. Jesteśmy głównymi eksporterami, handlowcami i dostawcami wysokiej jakości produktów z drewna, od drewna tropikalnego, okrąglaków, polan kwadratowych, tarcicy, węgla drzewnego przemysłowego, węgla drzewnego do restauracji i wielu innych, pochodzących z Kamerunu. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. ETS WATHELET

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ETS WATHELET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Izolacja termiczna - materiały, Płyty wiórowe, drewno egzotyczne, Drewno tarcicowe i konserwowane, Izolacja termiczna - materiały, i Płyty wiórowe. Ma siedzibę w Sambreville (namur), Belgia.

 3. FOR GUYANE

  Gujana Francuska

  Verified by europages badge

  Firma FOR GUYANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, Import-eksport drewna, Drewno przemysłowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Konstrukcje drewniane, drewno, Drewno cięte, Drewno - galanteria drewniana, i Import-eksport drewna. Ma siedzibę w Saint Laurent Maroni, Gujana Francuska.

 4. MERCER TORGAU GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MERCER TORGAU GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Płyty drewniane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Opakowania drewniane, Drewno - galanteria drewniana, Import-eksport drewna, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Torgau, Niemcy.

 5. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ROOF - REED

  Polska

  Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia w pobliżu jeziora Gopło w miejscowości o nazwie Goplana. Jest to teren gdzie tradycje pozyskiwania trzciny sięgają lat przedwojennych. W związku z tym w latach dziewięćdziesiątych rozpoczęliśmy pierwsze prace strzecharskie na terenie Polski, a następnie nasi pracownicy zdobywali doświadczenie i kwalifikacje w Anglii i Holandii. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług strzecharskich w tym: pokrycia dachowe z trzciny, zabezpieczenia przeciwpożarowe, altany, parasole, maty trzcinowe, maty wiklinowe, maty słomiane, płyty trzcinowe, kalenice, izolacje cieplne, renowacje dachów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej: www.roofreed.co

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ROBETA-HOLZ OHG

  Niemcy

  ROBETA Holzindustrie to zakład przetwórczy położony w obszarach najlepszych lasów sosnowych w Niemczech‘. Nasze produkty wytwarzamy nie tylko z sosny, ale również z modrzewia, daglezji i świerku. Nasz oferta produktów jest bardzo szeroka. Z produktów ubocznych tartaku (trocin i kory) są produkowane brykiety z trocin drzewnych oraz brykiety z kory drzewnej. Oferujemy produkty drzewne dla branży budowlanej, drewno daglezjowe, drewno budowlane na zamówienie, brykiety z drewna, brykiety na użytek prywatny oraz wiele innych produktów z drzewnych.

 2. B&H BESCHLAGTECHNIK OHG

  Niemcy

  Nasza firma dostarcza swoim klientom wszelkiego rodzaju części toczone, frezowane, cięte laserowo, wytłoczki, odlewy jak również okucia budowlane i meblowe. Specjalizujemy się w małych, średnich i dużych seriach. Podstawową kompetencją jest obróbka stali nierdzewnej. Oczywiście dostarczamy także produkty wykonane ze wszystkich innych metali. Obrabiamy, frezujemy i obrabiamy laserowo części dla klientów z branży meblarskiej, budowy sklepów, i innych obiektów, hotelarskiej, targów handlowych, dla branży szklarskiej i sanitarnej. Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje na temat naszych produktów. Chcemy zaprezentować się tutaj jako kompetentny partner dla Ciebie. Ponadto specjalizujemy się w produkcji przewodów, kabli Bowdena i kabli sterujących. Produkujemy i naprawiamy wszelkiego przewody ciśnieniowe, , siłowniki, przewody gazowe, kable sprzęgła, przewody hamulcowe, kable przesuwne i kable bowdenowe. Wzory lub rysunki w produkcji pojedynczej lub seryjnej.

 3. CARO WOOD

  Polska

  Firma CARO WOOD powstała w 2015 roku, choć doświadczenie w obróbce drewna zdobywamy już od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w produkcji półfabrykatów i lamel. Podstawowa działalnością firmy jest produkcja lamel dębowych stosowanych w podłogach warstwowych, meblarstwie, galanterii drzewnej itp. W 2018 roku wprowadzamy nowy produkt lamele dąb bruk. Naszą specjalnością jest produkcja przebarwionych półproduktów i lamel metoda amoniakalną. To co Nas wyróżnia z pośród innych podobnych firm to to, iż jesteśmy jedyną w Polsce firmą, która specjalizuje się barwieniem dębu metodą amoniakalną w trzech kolorach: dark, medium i light. Produkujemy : Obłogi, deską warstwową, tarcicę, mozaikę przemysłową, okleinę, bruk lamele, oferujemy usługę wędzenia metoda amoniakalną Nasze produkty i usługi są sprzedawane zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

 4. MAGOT S.C.

  Polska

  Firma "MAGOT" s.c. powstała 1993 r. Na początku działalności zajmowaliśmy się projektowaniem i sprzedażą zabudów kuchni z wykorzystaniem mebli wyprodukowanych w renomowanej fabryce mebli kuchennych w szwedzkim Tibro. W trakcie upływu lat wzrost możliwości produkcyjnych u rodzimych producentów spowodował, że swoją sprzedaż oparliśmy na polskim producencie, dużej fabryce mebli z Gdańska. Dzisiaj w swojej ofercie mamy wyroby wielu renomowanych wytwórców z branży meblowej, zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

 5. CORNET PHILIPPE

  Belgia

  Od 1986, S.A. Philippe CORNET jest przedsiębiorstwem pozyskiwania drewna żywicznego i handlu drewnem okrągłym, ŚWIERKI - MODRZEWIE - DALEZJE. S.A. Philippe CORNET jest firmą, która zarządza całością branży drewna żywicznego: zakup drewna na pniu, ścinanie i obcinanie gałęzi, wywózka zmechanizowana lub na koniu, transport kory, cięcie drewna, dostawa naszego pociętego drewna do przedsiębiorstw i do osób prywatnych. Proponujemy Ci szeroką gamę produktów: Żerdzie budowlane, paliki z drewna surowego, kołki, pale, korę ze ściętych drzew na eksport, kora (mulcz), drewno opałowe żywiczne, drewno frezowane, żerdzie budowlane SCOUT. Dostarczamy nasze drewno okrągłe na terenie całej Belgii. Prowadzimy także eksport do Holandii, Włoch, Indii i Chin. Od 2009 roku, jesteśmy zaangażowani w certyfikację gospodarki leśnej w systemie PEFC. Od lat, jesteśmy znani z naszego know-how, z wysokiej jakości naszej pracy i z doskonałości naszych świadczeń.

 1. MADERAS VILLAPOL

  Hiszpania

  Działalność Grupo Villapol, S.A obejmuje eksploatację lasów, zalesianie i konserwację lasów, tartak, handel drewnem tropikalnym i produkcję profili laminowanych do wyrobu okien, sklejki stolarskiej i belek. Nasze zaangażowanie w proces obróbki drewna jest bardzo silne.

 2. EMILIA. PIOTR GIERA

  Polska

  Emilia w Starym Jankowie to firma oferująca kompleksową obsługę w zakresie skupu, sprzedaży oraz transportu odpadów drzewnych. Zapewnia najwyższą jakość biomasy, zrębki iglastej, trocin oraz zrzyny tartacznej. Oferuje także zrębkę liściastą. Odbiór opadów realizuje własnym sprzętem. W branży działa od 1999 roku, współpracując z osobami prywatnymi, firmami i instytucjami.

 1. UNITED LOGGERS

  Estonia

  - Zrębki drzewne opałowe do procesów produkcji ciepła i energii, - pelet drzewny opałowy do procesów produkcji ciepła i energii, - pelet drzewny do użytku w gospodarstwie domowym, - papierówka, - tarcica, - produkty drewniane, - produkcja zrębek, - rozdrabnianie drewna na zrębki, - transport zrębek, - maszyny leśne, - usługi montażowe maszyn do rozdrabniania drewna, - eksport/ import

 2. ALFA DRVO

  Chorwacja

  ALFA DRVO d.o.o. Drewno opałowe na paletach wg preferencji klienta (25 cm, 33 cm, 44 cm i 55cm). Buk, dąb, jesion, akacja.

 3. P.H.U BLANEX - DREWNO

  Polska

  Palisada ogrodowa, drewno tartaczne, palety drewniane, pale toczone i korowanedo sadów i winnic.

 4. RAUMAUSSTATTUNG VORBACH

  Niemcy

  Firma RAUMAUSSTATTUNG VORBACH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Ma siedzibę w Berg-Unterölsbach, Niemcy.

 5. HANS KAIM GMBH

  Niemcy

  Firma HANS KAIM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Ma siedzibę w Oberschwarzach, Niemcy.

 6. GREEN FOREST

  Francja

  Firma GREEN FOREST, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno w kłodach, drzewo dla tartaków, drewno do cięcia, i drewno. Ma siedzibę w Troyes, Francja.

 7. PAULOWNIA ALÉM DOURO LDA

  Portugalia

  Firma PAULOWNIA ALÉM DOURO LDA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach pnie drze, i Domy drewniane. Ma siedzibę w Leça Do Balio-Matosinhos, Portugalia.

 8. MAURIS BOIS

  Francja

  Firma MAURIS BOIS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach płyty drewniane, Struktury drewniane, Okładziny ścian zewnętrznych z drewna, i Tarasy drewniane. Ma siedzibę w Argonay, Francja.

 1. HOUTHANDEL VAN HEMELRIJCK

  Belgia

  Firma HOUTHANDEL VAN HEMELRIJCK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno budowlane, Drewno budowlane, drzwi drewniane, pokrycia metalowe, i wywoływacze do rolet antykradzieżowych. Ma siedzibę w Malderen, Belgia.

 2. BOUW - TECHNIEK - COMPAKTA

  Belgia

  Firma BOUW - TECHNIEK - COMPAKTA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno surowe, ekspertyzy dla sektora budowlanego, i Floor covering. Ma siedzibę w Laarne, Belgia.

 3. CALLENS

  Belgia

  Firma CALLENS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport drewna, Drzewa tropikalne, drewno afrykańskie, i Import-eksport drewna. Ma siedzibę w Rekkem, Belgia.

 4. M.T.L.- MADEIRAS TRATADAS, LDA

  Portugalia

  Firma M.T.L.- MADEIRAS TRATADAS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Ścier drzewny, i Ścier drzewny. Ma siedzibę w Monte Redondo Lra, Portugalia.

 5. BARRELA ET MARTINS

  Luksemburg

  Firma BARRELA ET MARTINS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno surowe, konserwacja okresowa ogrodu, prace leśne, i drewno budowlane. Ma siedzibę w Niederfeulen, Luksemburg.

 6. AGRICON

  Belgia

  Firma AGRICON, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno surowe, fumierobornik, i nawóz organiczny. Ma siedzibę w Balen, Belgia.

 7. A.R. BOIS COMMERCIAL

  Francja

  Firma A.R. BOIS COMMERCIAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Ma siedzibę w La Châtre, Francja.

 8. KWANTEN

  Belgia

  Firma KWANTEN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Prace budowlane wykończeniowe, Drewno surowe, ceramics for floors, tiles coverings, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Overpelt, Belgia.

 9. BELGOPLAST

  Belgia

  Firma BELGOPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Ramy okienne, Drewno tarcicowe i konserwowane, Ramy okienne, okna pcv, i laboratorium stolarni. Ma siedzibę w Flémalle, Belgia.

 10. ANKA DECOR PVC FILM

  Turcja

  Firma ANKA DECOR PVC FILM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Ma siedzibę w Beylikduzu, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Drewno surowe - Import eksport

Liczba wyników

25 037 Przedsiębiorstwa