• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drewno impregnowane i ognioodporne

Wyniki dla

Drewno impregnowane i ognioodporne - Import eksport

 1. T&G FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma T&G FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno impregnowane i ognioodporne. Jest również obecna w dziedzinach farba ogniochronna, i farby pęczniejące. Ma siedzibę w Vaulx-En-Velin, Francja.

 2. UNAL PERE ET FILS

  Francja

  Przedsiębiorstwo Unal, utworzone w 1990 r, specjalizuje się w skupie, naprawie i sprzedaży używanych palet. Unal Père & Fils zajmuje się zabezpieczaniem zgodnym z normą NIMP 15, rozdrabnianiem odpadów drewnianych, uzyskało także pozwolenie na recykling opakowań z drewna. Produkcja palet drewnianych, naprawa palet drewnianych, handel paletami wszystkich rodzajów: palety drewniane, palety nowe, palety używane, palety z tworzywa, palety drewniane wszystkich rozmiarów. Odzyskiwanie palet drewnianych, rozdrabnianie palet drewnianych, recykling odpadów z opakowań drewnianych. Składowanie palet drewnianych.

 3. TARTAK IM. FR. KOPERSKIEGO S.C.

  Polska

  Jesteśmy średniej wielkości tartakiem z wieloletnią tradycją. Sięga ona lat 30-tych XX wieku. Wtedy to Franciszek Koperski założył w Nekli tartak. Po "krótkiej" przerwie (okupacja hitlerowska, nacjonalizacja) zakład wrócił do rodziny.Nasz tartak to nie tylko wieloletnia rodzinna tradycja, ale również specjalistyczna wiedza zdobyta na wydziale Technologii Drewna Akademii Rolniczej.Przecieramy rocznie ok. 10 000m3. Nie jest to tylko sosna, ale również gatunki liściaste (buk, brzoza, grab). Produktem skierowanym do indywidualnych odbiorców, czyli najprawdopodobniej do Państwa są więźby dachowe. Możemy impregnować je metodą zanurzeniową, używając bardzo nowoczesnych preparatów. W naszej ofercie mamy również produkty charakterystyczne dla naszej branży jak tarcica, czy drewno kominkowe, które cieszy się popularnością cały rok.Spełniając życzenie tych najbardziej wymagających z Państwa stosujemy nie tak powszechną w Polsce, a w naszym regionie wręcz unikalną impregnację próżniowo ciśnieniową

 4. LAUSITZHOLZ INH. ENRICO MARTIN

  Niemcy

  Firma LAUSITZHOLZ INH. ENRICO MARTIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno impregnowane i ognioodporne. Ma siedzibę w Lübbenau, Niemcy.

 5. PONTMEYER

  Holandia

  Firma PONTMEYER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport drewna. Jest również obecna w dziedzinach Drewno impregnowane i ognioodporne, Płyty drewniane, Drewno impregnowane i ognioodporne, Płyty drewniane, klejenie warstwowe drewna, i drewno na panele. Ma siedzibę w Zaandam, Holandia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INTO CHEMICALS BV

  Holandia

  Firma INTO CHEMICALS BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno impregnowane i ognioodporne. Jest również obecna w dziedzinach fire fighting, Zabezpieczenie przeciwogniowe w budownictwie, pasywna ochrona przeciwpożarowa, i bierna ochrona przeciwpożarowa. Ma siedzibę w Deurne, Holandia.

 2. COMPTOIR FAMENNOIS DU BOIS

  Belgia

  Firma COMPTOIR FAMENNOIS DU BOIS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno impregnowane i ognioodporne. Jest również obecna w dziedzinach Drewno w kłodach, i drewno cięte. Ma siedzibę w Wepion, Belgia.

 3. ATKINSON & KIRBY LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ATKINSON & KIRBY LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcica strugana. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Drewno impregnowane i ognioodporne, Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, i Drewno impregnowane i ognioodporne. Ma siedzibę w Ormskirk, Zjednoczone Królestwo.

 4. ATECMA

  Hiszpania

  Firma ATECMA, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno impregnowane i ognioodporne, Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie, Drewno surowe, Drewno impregnowane i ognioodporne, Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie, i Drewno surowe. Ma siedzibę w Rubí-Barcelona, Hiszpania.

 5. MARGARETA KERN, SAGEWERK, WENIGZELL

  Austria

  Firma MARGARETA KERN, SAGEWERK, WENIGZELL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Fornir i drewno okładzinowe, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tarcica strugana, Drewno impregnowane i ognioodporne, Fornir i drewno okładzinowe, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tarcica strugana, i Drewno impregnowane i ognioodporne. Ma siedzibę w Wenigzell, Austria.

 1. SUTTNER MASSIVHOLZELEMENTE GMBH

  Niemcy

  Firma SUTTNER MASSIVHOLZELEMENTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno impregnowane i ognioodporne, Import-eksport drewna, Drewno impregnowane i ognioodporne, i Import-eksport drewna. Ma siedzibę w Haselbach, Niemcy.

 2. SM BOIS

  Francja

  Firma SM BOIS, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno impregnowane i ognioodporne, i Drewno impregnowane i ognioodporne. Ma siedzibę w Villevaude, Francja.

 1. MULTIPROTECT LTD.

  Finlandia

  Firma MULTIPROTECT LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno impregnowane i ognioodporne. Jest również obecna w dziedzinach Środki nadające własności ognioodporne. Ma siedzibę w Porvoo, Finlandia.

 2. BJERTNÆS SAG AS

  Norwegia

  Firma BJERTNÆS SAG AS, roku i działającą w sektorze Drewno impregnowane i ognioodporne. Jest również obecna w dziedzinach Tarcica strugana, i Tarcica strugana. Ma siedzibę w Jevnaker, Norwegia.

 3. PAROC A/S

  Dania

  Firma PAROC A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno impregnowane i ognioodporne, i Drewno impregnowane i ognioodporne. Ma siedzibę w Fredensborg, Dania.

 4. -

  Afganistan

  Firma -, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno impregnowane i ognioodporne. Ma siedzibę w -, Afganistan.

 5. REFRACTORY PLANT

  Rosja

 6. FOUNTAIN TIMBER PRODUCTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 7. WHI HOLZ GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

 8. WILFRIED BERCHTOLD

  Austria

 1. INKA PALETTEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od prawie 50 lat INKA Paletten GmbH sprzedaje palety jednorazowe do frahtu morskiego i lotniczego oraz na potrzeby punktów sprzedaży. Palety INKA jako tłoczone palety drewniane są fabrycznie wolne od szkodników i są zgodne z ISPM 15, dlatego można je eksportować na cały świat bez obróbki wstępnej i oznakowania IPPC. Do transportu w kontenerach morskich zalecamy nasze palety kontenerowe, które umożliwiają optymalny załadunek kontenerów 20 i 40 stóp. Palety INKA nadają się również do prezentacji produktów w punkcie sprzedaży. Ze względu na sposób ich produkcji nie mają wystających gwoździ. Wszystkie palety jednorazowe INKA są trwałe, biodegradowalne i posiadają certyfikat PEFC. Palety INKA są przyjazną dla środowiska alternatywą dla różnych obszarów zastosowania.

 2. FOR GUYANE

  Gujana Francuska

  Verified by europages badge

  Firma FOR GUYANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, Import-eksport drewna, Drewno przemysłowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Konstrukcje drewniane, drewno, Drewno cięte, Drewno - galanteria drewniana, i Import-eksport drewna. Ma siedzibę w Saint Laurent Maroni, Gujana Francuska.

 3. ZAPADPROMTORG

  Ukraina

  Zapadpromtorg produkuje różnego rodzaju wyroby z drewna.

 4. COURTAGE BOIS GATHY

  Luksemburg

  Firma COURTAGE BOIS GATHY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno użytkowe strugane, Drewno surowe, Drewno impregnowane, tartaki, i Drewno użytkowe strugane. Ma siedzibę w Huldange, Luksemburg.