• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drewno budowlane

Wyniki dla

Drewno budowlane - Import eksport

 1. STARÝ TIMBER S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Witamy w przedsiębiorstwie STARÝ TIMBER s.r.o., preferowanym przez Ciebie z uwagi na oferowane ekologiczne materiały opałowe. Nasz asortyment, włącznie z brykietem z trocin, drewnem kominkowym, pelletem i podpałką, cieszy się dobrą opinią w Niemczech, Danii, Austrii, Holandii, Belgii i Polsce. Oddani sprawie zrównoważonego rozwoju, kierujemy się filozofią Zero Waste (zero odpadów). Posiadamy certyfikat FSC®, świadczący o odpowiedzialnym korzystaniu z zasobów leśnych. Zaangażowanie społeczne: Jako dumni sponsorzy lokalnej drużyny piłki nożnej, wspieramy ducha wspólnoty. Ponadto, organizujemy akcje charytatywne na rzecz domów dziecka i placówek oświatowych, wykraczając naszym pozytywnym oddziaływaniem poza rozwiązania grzewcze. Globalna obecność, lokalna doskonałość: Posiadając obiekty wytwarzające na skalę globalną, STARÝ TIMBER zapewnia spersonalizowaną produkcją ciętego drewna, dzięki czemu spełnia zróżnicowane życzenia klientów, przy jednoczesnym utrzymywaniu wysokich standardów jakościowych. Gwarancja wysokiej jakości: Nasze konkurencyjne ceny odzwierciedlają nasze zaangażowanie na rzecz wysokiej jakości. Nasi eksperci stosują zaawansowane metody, przestrzegając międzynarodowych standardów produkcji pelletu drzewnego, zaś rygorystyczne testy zapewniają wyroby premium. Wszechstronna oferta: Odkryj nasz kompleksowy wybór, od brykietu i węgla drzewnego po drewno opałowe, surowiec drzewny, palety, pellet i zrębki. STARÝ TIMBER jest Twoim niezawodnym dostawcą, zarówno w przypadku gatunków takich, jak olcha, jesion, buk, czy też innych. Wybierz przxedsiębiorstwo STARÝ TIMBER z uwagi na jego najwyższej klasy ekologiczne rozwiązania grzewcze, sprawiające, że świat staje się bardziej zielony i odpowiedzialny.

 2. HOLZ-SPECKMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Import w skali światowej, dostawy na terenie Niemiec, częściowo klimatyzowany, zadaszony magazyn centralny o powierzchni 35 000 metrów kwadratowych, wszystkie najważniejsze technologie obróbki drewna przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Nasze produkty: drewno do aranżacji ogrodów i terenów zielonych, płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF), płyty aglomerowane, płyty z lignofolu, sklejka, mobilne parkiety taneczne, podłogi sportowe indoor, palety, palety drewniane, opakowania drewniane

 3. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Węgry

  Verified by europages badge

  Witamy w ÁRIK 21 - AGRO KFT, prywatnej firmie handlowej z siedzibą w Rotterdamie w Holandii. Naszym celem jest dostarczanie niezrównanych rozwiązań biznesowych klientom na całym świecie. Specjalizujemy się w oferowaniu wysokiej jakości markowych produktów w przystępnych cenach hurtowych, zaspokajając potrzeby firm każdej wielkości. Dodatkowo nasza sprawna logistyka zapewnia terminowe dostawy. Będąc wiodącą firmą handlową, wyróżniamy się jako hurtownik i dystrybutor, oferując szeroką gamę produktów. Nasze portfolio obejmuje napoje, takie jak napoje bezalkoholowe i energetyczne, piwa alkoholowe i bezalkoholowe, produkty mleczne, w tym mleko dla niemowląt, a także artykuły spożywcze, takie jak czekolady, słodycze oraz herbaty i kawy premium. Nasze silne partnerstwo z renomowanymi producentami, takimi jak Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo i Ferrero umożliwia nam doskonałą obsługę firm na całym świecie. Nasze dążenie do doskonałości motywuje nas do odkrywania atrakcyjnych niszowych kategorii produktów i unikatowych marek. Dbamy o niezawodne relacje z dostawcami, zapewniając szybką realizację zamówień w ciągu 48 godzin. Kluczową wartością dla ÁRIK 21 - AGRO KFT jest zaufanie i trwałe partnerstwo. Nasz doświadczony zespół łączy wiedzę handlową z wizjonerskim podejściem, zapewniając efektywne transakcje. Naszym celem jest wspieranie współpracy, która wykracza poza początkowe zamówienie, kładąc nacisk na wzajemy rozwój.

 4. EWEN INTERNATIONAL SARL

  Kamerun

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Ewen International Sarl zostało założone w 2017 roku. Jesteśmy znani w sektorze drzewnym na świecie. Oferujemy Ci to, co najlepsze. Naszym zadaniem jest ciągłe dostarczanie najlepszych produktów drzewnych na światowym rynku drewna. Dzięki sprawiedliwym transakcjom i naszemu zaangażowaniu w oferowanie Ci tego, co najlepsze, staliśmy się dobrze znani w branży produktów z drewna. Nasze wspólne zainteresowanie sprzedażą produktów z drewna daje nam ogromną siłę w eksporcie. Będąc kameruńskimi eksporterami, wykonujemy wysyłki na cały świat. Jesteśmy głównymi eksporterami, handlowcami i dostawcami wysokiej jakości produktów z drewna, od drewna tropikalnego, okrąglaków, polan kwadratowych, tarcicy, węgla drzewnego przemysłowego, węgla drzewnego do restauracji i wielu innych, pochodzących z Kamerunu. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. MARKAT PLUS SP. Z.O.O. SP. K.

  Polska

  Verified by europages badge

  Markat Plus, firma dynamiczna i oparta na zasadach, ucieleśnia podstawowe wartości, takie jak lojalność, profesjonalizm, ciężka praca i uczciwość. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy KRONO, kluczowego gracza na rynku płyt budowlanych OSB, ugruntowaliśmy swoją obecność na rynku. Naszą specjalnością są różnorodne materiały drewnopochodne, ze szczególnym naciskiem na sklejkę brzozową i topolową. Oferujemy warianty wodoodporne, laminowane i antypoślizgowe, idealne do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, zaspokajające szeroki zakres potrzeb klientów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WOJT-DREW

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma WOJT-DREW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, Sufity drewniane, Płyty drewniane, Sufity drewniane, Fasada drewniana, drewno na pokrycie budynków, Oblicówka z modrzewia, pokrycia dachowe, i Drewniana oblicówka nowych konstrukcji. Ma siedzibę w Chełmno, Polska.

 2. AMS TARA SP. Z O.O

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma AMS TARA SP. Z O.O, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Drewno budowlane, palety epal, palety na wymiar, Drewno budowlane, produkcja palet, palety jednorazowe, palety drewniane, palety standardowe, i palety do pakowania. Ma siedzibę w Gdańsk, Polska.

 3. JACQUEMOD FRATELLI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma JACQUEMOD FRATELLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno opałowe, tartaki, drewno do przetwarzania, i Drewno opałowe. Ma siedzibę w Avise, Włochy.

 4. GOLLER HOLZVERPACKUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GOLLER HOLZVERPACKUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Ma siedzibę w Sundern, Niemcy.

 5. SEGHERIA BIANCHI GIACOMO S.N.C.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SEGHERIA BIANCHI GIACOMO S.N.C., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Jest również obecna w dziedzinach drewno, drewno do przetwarzania, drewno cięte, drewno kasztanowca dla budownictwa, drewno nasycone, drewno importowane, wyroby i struktury drewniane dla budownictwa, prefabrykowane domy drewniane, i hangary prefabrykowane z drewna. Ma siedzibę w Corteno Golgi, Włochy.

 1. MAYR-MELNHOF HOLZ HOLDING AG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma MAYR-MELNHOF HOLZ HOLDING AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Ma siedzibę w Leoben, Austria.

 2. PACKLOG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PACKLOG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Ma siedzibę w Beltheim, Niemcy.

 1. ENNO ROGGEMANN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ENNO ROGGEMANN GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 2. KAMBIUM WOODEN TRADE E.U.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma KAMBIUM WOODEN TRADE E.U., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Ma siedzibę w Bruck-Waasen, Austria.

 3. SCHMIDT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHMIDT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Ma siedzibę w Neuwied, Niemcy.

 4. HOLZWERKE TENTA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOLZWERKE TENTA GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Ma siedzibę w Sachsenheim, Niemcy.

 5. MADEFON SOCIEDAD COOPERATIVA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma MADEFON SOCIEDAD COOPERATIVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno kasztanowiec, dźwigary drewniane, Belki dla przemysłu budowlanego, płyty, platformy, deski, i drewno. Ma siedzibę w A Fonsagrada-Lugo, Hiszpania.

 6. FOR GUYANE

  Gujana Francuska

  Verified by europages badge

  Firma FOR GUYANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, Import-eksport drewna, Drewno przemysłowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Konstrukcje drewniane, drewno, Drewno cięte, Drewno - galanteria drewniana, i Import-eksport drewna. Ma siedzibę w Saint Laurent Maroni, Gujana Francuska.

 7. TARA-PALETTENHANDEL UND REPARATURDIENST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TARA-PALETTENHANDEL UND REPARATURDIENST GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Ma siedzibę w Thierbach, Niemcy.

 8. STELLA S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma STELLA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Jest również obecna w dziedzinach drewno, wyroby i struktury drewniane dla budownictwa, klatki, i dach i pokrycie dachowe drewniane. Ma siedzibę w Cuneo, Włochy.

 1. EIBELHUBER FUTTER & SÄGEWERK GERHARD EIBELHUBER

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma EIBELHUBER FUTTER & SÄGEWERK GERHARD EIBELHUBER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Ma siedzibę w Bad Wimsbach-Neydharting, Austria.

 2. MAYA PALETTES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAYA PALETTES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, Import-eksport drewna, Przeładunek - sprzęt i wyposażenie, palety drewniane, Produkcja drewnianych palet, palety drewniane na miarę, palety drewniane do pakowania, skład palet, i palety standardowe. Ma siedzibę w Décines-Charpieu, Francja.

 3. BRUNNER GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma BRUNNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Ma siedzibę w Zwettl, Austria.

 4. PETER LODDENKEMPER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PETER LODDENKEMPER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Ma siedzibę w Marienfeld, Niemcy.

 5. G.T. LEGNAMI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma G.T. LEGNAMI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Jest również obecna w dziedzinach parkiet, drewno płytkowe, drewno do przetwarzania, i płyty drewniane. Ma siedzibę w Scafati, Włochy.

 6. FOREST-POL

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma FOREST-POL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ogrodzenia i bramy. Jest również obecna w dziedzinach Drewno opałowe, Trociny i wióry drewniane, Drewno budowlane, ogrodzenie galwanizowane, bariery ze stali nierdzewnej, Wire fencing, słupy do ogrodzenia, Drewno opałowe, i Dystrybutor drewna opałowego. Ma siedzibę w Pabianice, Polska.

 7. RIDER SP. Z O. O.

  Polska

  Rider Sp. z o.o. is a strong player in international goods distribution, export, import, and supply chain. Our mission is to provide exceptional value through a diverse range of high-quality products at competitive prices, ensuring customer satisfaction and building lasting relationships. Our company also provides a full range of logistic services. We support industry and trade with the worldwide exchange of goods via land transport, as well as international air and sea transportation. We build our company on the basis of responsibility and long-term mutually beneficial relationships with our partners. Fast, reliable and flexible delivery of cargo - put your logistics into our hands and ensure your business a new level of efficiency!

 8. MIAMI BUILDING DISTRIBUTION SP. ZO.O.

  Polska

  Firma MIAMI Building Distribution sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie powstała w 2019 roku. Jej korzenie można datować jednak już na rok 2004. Od tego roku zaczęliśmy faktycznie pogłębiać nasze doświadczenie w znajomości zagadnień technicznych stosowanych w budownictwie oraz licznych rozwiązań systemowych w tej branży. Dewizą naszej firmy jest motto „super jakość na czas” a to znaczy, że oprócz materiałów budowlanych w dobrych cenach (super relacja jakości do ceny) zależy nam również na pogłębianiu relacji biznesowych, tak przecież nieodzownych w zasadzie w każdej branży nie tylko budowlanej.Firma MIAMI Building Distribution sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą hurtową materiałów budowlanych. Ekologiczne rozwiązania, doświadczenie oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie sprawiło, że nasza firma i przynależne marki są rozpoznawalne na całym świecie. Posiadamy w ofercie wiele produktów branży budowlanej, przez co w sposób profesjonalny możemy obsługiwać nawet najbardziej skomplikowane inwestycje budowlane. Współpracujemy z renomowanymi innymi producentami materiałów budowlanych. Nasza produkcja w postaci własnych marek w linii Miami Eco to pozwoliła nam na wprowadzenie na rynek płyt ekologicznych dla budownictwa modułowego. . Wśród naszych marek płyt dla systemów modułowych możecie Państwo znaleźć: Eco XPS, Eco Gips, Eco Cement, Eco Floor.

 9. KARKAS KOMPLEKT LLC

  Rosja

  Głównym produktem naszej firmy jest drewniany dwuteownik (SK Beam®). Nasze belki od wielu lat z powodzeniem stosowane są jako stropy, krokwie i elementy ram w budownictwie cywilnym i przemysłowym. Karkas Komplekt LLC oferuje nowoczesne podłogi drewniane i systemy kratownicowe oparte na belkach dwuteowych (SK Beam®) z wypełnieniem płytą OSB i kołnierzami z LVL. Nasza firma istnieje na rynku od ponad 13 lat i jest niezawodnym producentem oraz dostawcą drewnianych belek dwuteowych w Rosji i Europie. Misją i celem naszej firmy jest promowanie kanadyjskiej technologii produkcji belek dwuteowych na rynku rosyjskim i europejskim. W tym celu wykorzystujemy technologię Nascor i kupujemy materiały tylko od najlepszych rosyjskich i zagranicznych producentów. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat UE i pomyślnie przeszły wszystkie testy wytrzymałościowe; opracowaliśmy i wdrożyliśmy międzynarodowy system testowania produktów. Wszystkie testy i certyfikaty tylko potwierdziły wysoką jakość naszych produktów.

 10. PPHU DREW-POL

  Polska

  W ofercie naszej firmy proponujemy wysokiej jakości usługi przecierania drewna. Jesteśmy w stanie przetrzeć kłody o średnicy nawet do 0, 90 m oraz długości do 8 m. Przy wykorzystaniu przewoźnego tartaku nasze usługi wykonujemy bezpośrednio u klienta. Ponadto zajmujemy się również demontażem i usuwaniem azbestu – płyty dachowe, elewacyjne i rynny zawierające azbest. Prace związane z rozbiórką wyrobów zawierających azbest są pracami niebezpiecznymi i wymagają spełnienia odpowiednich wymogów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, zgodnie z ustawą o odpadach niebezpiecznych. Doświadczenie, konkurencyjne ceny oraz używany przez nas wysokiej jakości sprzęt sprawiają, że świadczone przez nas usługi pozostają na wysokim poziomie na pewno spełnią Państwa oczekiwania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Drewno budowlane - Import eksport

Liczba wyników

6082 Przedsiębiorstwa