• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drewno - produkty do zabiegów ochronnych

Wyniki dla

Drewno - produkty do zabiegów ochronnych - Import eksport

 1. BESER KIMYA SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Turcja

  ESER CHEMICALS jest producentem specjalistycznych chemikaliów obsługującym różne dziedziny przemysłu dostarczającym smary i płyny do obróbki metali, specjalistyczne zestawy emulgatorów, modyfikatory reologii kleju skrobiowego, chemikalia samochodowych, emulgatory olejów mineralnych i olejów silikonowych, odpieniacze olejów silikonowych i niesilikonowych oraz mineralnych, oleochemikalia, oleje i dodatki do obróbki tekstyliów, antysapstainy do drewna, inhibitory korozji OAT i IAT do chłodziw i płynów przenoszących ciepło, płyny do hamulców hydraulicznych, dodatki przeciwzużyciowe, estry specjalistyczne i surowcowe. Opracowujemy produkty i rozwiązania chemiczne dostosowane do potrzeb klienta. Specjalizujemy się zwłaszcza w nastpujących produktach; Pakiet emulgatorów do rozpuszczalnych olejów mineralnych, pakiet mieszanek olejowych i olejów do stożkowania, pakiet emulgatorów do rozpuszczalników do zbieraczy bawełny, pakiet emulgatorów do olejów dziewiarskich, inhibitory korozji do płynów przeciw zamarzaniu i chłodziw przemysłowych, pakiet inhibitorów do hydraulicznych płynów hamulcowych Dot 3 i Dot 4, półsyntetyczne płyny do obróbki metali do maszyn wielometalowych itp.

  Wszystkie wyroby na "drewno - produkty do zabiegów ochronnych"

 2. BAGETA, UAB

  Litwa

  Posiadając ponad 8000 m kw. powierzchni produkcyjnej i administracyjnej, nasz zakład może w efektywny sposób przekształcać drewniane bale w nadstawki paletowe. To sprawia, że nasze ceny są tak konkurencyjne, jak tylko jest to możliwe. Każdy etap procesu produkcji, od początku do końca jest poddawany dokładnej kontroli jakości - to daje nam całkowitą pewność w kwestii wysokiej jakości naszych produktów. Możemy wyprodukować 1, 5 mln nadstawek paletowych rocznie zapewniając, że każde zamówienie zostanie zrealizowane niezależnie od jego wielkości. Produkcja wysokiej jakości drewnianych palet i nadstawek paletowych. Produkcja pelletu z trocin. Terminowa realizacja zamówień i dostawy do dowolnego kraju na świecie. Elementy drewniane produkowane na eksport są poddawane obróbce cieplnej zgodnie z międzynarodową normą ISPM 15 i oznaczone symbolem IPPC (Międzynarodowa Konwencja dotycząca Ochrony Roślin).

 3. FAN-TRADE LLC

  Rosja

  Fan-Trade LLC, przedsiębiorstwo z obwodu smoleńskiego, jest producentem tarcicy do wytwarzania mebli, dekoracji wnętrz i budownictwa. Firma produkuje wyroby stolarskie od 2020 roku. Przedsiębiorstwo wytwarza arkusze sklejki brzozowej 1525x1525 mm, od 4 do 24 mm grubości. Wyroby Fan-Trade spełniają rosyjskie normy GOST 3916.1-18 i są produkowane z fornirów z kłód brzozowych. Stała kontrola jakości jest przeprowadzana na wszystkich etapach cyklu produkcji sklejki. Wyroby Fan-Trade są przyjazne dla środowiska. Sklejka FK nie zawiera fenolu i nadaje się do wykańczania wnętrz budynków mieszkalnych. Sklejka powlekana Fan-Trade może być stosowana do produkcji wstępnie formowanych fornirów, podłóg, paneli ściennych, konstrukcji budynków gospodarczych, produkcji mebli skrzyniowych, zabawek dla dzieci, dekoracji wnętrz i innych wyrobów z drewna. Przedsiębiorstwo wytwarza półprodukty do zegarów ściennych i nieustannie zwiększa zdolności produkcyjne.

 4. NE KRASKA

  Rosja

  Przedsiębiorstwo NeKraska jest producentem olejów impregnacyjnych na bazie oleju lnianego i wosku do obróbki i ochrony drewna i mebli. Istnieje 5 rodzajów olejów ”NeKraska”: oleje do wyrobów stolarskich wewnątrz, oleje do obróbki drewna fasadowego, oleje do tarasów drewnianych, oleje stałe do impregnacji na bazie naturalnego wosku oraz oleje odporne na wysokie temperatury i wilgoć do saun i rosyjskich bań. Oleje linii marki "NeKraska" są na bazie oleju lnianego do drewna, naturalnego i organicznego wosku, uzupełniane modyfikowanymi olejami, woskami, biocydami i dodatkami funkcjonalnymi, które tworzą trwałą, odporną na ścieranie powłokę, oszczędną w stosowaniu i tanią. Powłoki ochronne wnikają głęboko w drewno tak, aby nie pękać, nie łuszczyć się, nie wymagać szlifowania papierem ściernym podczas renowacji i szlifowania międzywarstwowego, zachowują naturalne piękno włókien drewna oraz współczynnik naturalnej transmisji wilgoci, są łatwe w zastosowaniu, i podtrzymują matową powierzchnię.

 5. OPEA

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GREENWAY LTD, S.R.O.

  Słowacja

 2. UAB PROLAIN

  Litwa

 3. UDF LTD

  Ukraina

 4. DUBEXPO

  Ukraina

 5. NUISIPRO

  Francja

 1. BIGMAT

  Belgia

 2. KEMENTAS BOYA SANAYI VE DIS TICARET LTD. STI.

  Turcja

 1. STILUS LEGNO

  Włochy

 2. INVER FRANCE

  Francja

 3. SAYERLACK VERNIS MAROC

  Maroko

 4. FKR QUIMICA SL

  Hiszpania

 5. FOREST EXPORT LLC

  Ukraina

 6. TALAT PARKE

  Turcja

 7. GEDIMAT-GINION

  Belgia

 8. PAINTING SA

  Szwajcaria

 1. INSEKTOL AG PEST CONTROL

  Szwajcaria

 2. JSC MOSTOVDREV

  Białoruś

 3. KOMBINATORIKA

  Białoruś

 4. SEHESTEDTER NATURFARBEN INH. MARTEN RIEDL E.K.

  Niemcy

 5. OLARDA LLC

  Ukraina

 6. LLC ZORYA

  Ukraina

 7. MULTI IMPORT

  Belgia

 8. KISTEN-WOLL OHG

  Niemcy

 9. VELKIR GROUP

  Ukraina

 10. BASIN

  Belgia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo