• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drewno - produkty do zabiegów ochronnych

Wyniki dla

Drewno - produkty do zabiegów ochronnych - Import eksport

 1. STROJHIMTREJD

  Rosja

  Verified by europages badge

  StrojHimTrejd prowadzi eksport i import produktów chemicznych, farb i lakierów, surowców chemicznych. Firma zajmuje się także produkcją i sprzedażą nieorganicznych surowców chemicznych oraz ich pochodnych: •Farby akrylowe. •Podkłady. •Artykuły do obróbki drewna. •Kleje płynne: kleje na bazie wody, kleje do zastosowań budowlanych i przemysłowych. •Spoiwa do materiałów budowlanych. •Żywice epoksydowe i utwardzacze. •Dyspersje PVAc •Alkohol poliwinylowy. •Kwas stearynowy. •Rozpuszczalniki. Obszerny magazyn surowców i produktów lakierniczych gotowych do wysyłki pozwala skrócić czas dostawy, a własna produkcja opakowań pozwala na obniżenie kosztów produktów. StrojHimTrejd dostarcza surowce chemiczne producentom farb i powłok, materiałów budowlanych, kosmetyków, wyrobów gumowych i opon, zakładów przetwórstwa polimerów, zakładów petrochemicznych i budowy maszyn, zakładów obróbki drewna, a także producentom wyrobów z włókna szklanego. Firma oferuje pełną gamę chemii budowlanej producentom elastycznych dekoracji kamiennych i elewacyjnych: od emulsji styrenowo-akrylowych i PVA po pigmenty i plastyfikatory do betonu i zapraw. Produkty StrojHimTrejd cieszą się dobrą opinią zarówno w budownictwie przemysłowym i produkcji, jak i wśród odbiorców detalicznych. Farby akrylowe SKhT należą do najlepiej sprzedających się na głównych rosyjskich rynkach. Firma oferuje wysokiej jakości surowce chemiczne, najkrótsze możliwe terminy wysyłki oraz optymalne ceny.

  Witryna www Open In New icon
 2. FAN-TRADE LLC

  Rosja

  Fan-Trade LLC, przedsiębiorstwo z obwodu smoleńskiego, jest producentem tarcicy do wytwarzania mebli, dekoracji wnętrz i budownictwa. Firma produkuje wyroby stolarskie od 2020 roku. Przedsiębiorstwo wytwarza arkusze sklejki brzozowej 1525x1525 mm, od 4 do 24 mm grubości. Wyroby Fan-Trade spełniają rosyjskie normy GOST 3916.1-18 i są produkowane z fornirów z kłód brzozowych. Stała kontrola jakości jest przeprowadzana na wszystkich etapach cyklu produkcji sklejki. Wyroby Fan-Trade są przyjazne dla środowiska. Sklejka FK nie zawiera fenolu i nadaje się do wykańczania wnętrz budynków mieszkalnych. Sklejka powlekana Fan-Trade może być stosowana do produkcji wstępnie formowanych fornirów, podłóg, paneli ściennych, konstrukcji budynków gospodarczych, produkcji mebli skrzyniowych, zabawek dla dzieci, dekoracji wnętrz i innych wyrobów z drewna. Przedsiębiorstwo wytwarza półprodukty do zegarów ściennych i nieustannie zwiększa zdolności produkcyjne.

 3. BAGETA, UAB

  Litwa

  Posiadając ponad 8000 m kw. powierzchni produkcyjnej i administracyjnej, nasz zakład może w efektywny sposób przekształcać drewniane bale w nadstawki paletowe. To sprawia, że nasze ceny są tak konkurencyjne, jak tylko jest to możliwe. Każdy etap procesu produkcji, od początku do końca jest poddawany dokładnej kontroli jakości - to daje nam całkowitą pewność w kwestii wysokiej jakości naszych produktów. Możemy wyprodukować 1, 5 mln nadstawek paletowych rocznie zapewniając, że każde zamówienie zostanie zrealizowane niezależnie od jego wielkości. Produkcja wysokiej jakości drewnianych palet i nadstawek paletowych. Produkcja pelletu z trocin. Terminowa realizacja zamówień i dostawy do dowolnego kraju na świecie. Elementy drewniane produkowane na eksport są poddawane obróbce cieplnej zgodnie z międzynarodową normą ISPM 15 i oznaczone symbolem IPPC (Międzynarodowa Konwencja dotycząca Ochrony Roślin).

 4. KENZA-WOOD LLC

  Rosja

  Kenza-Wood LLC jest rosyjskim producentem impregnowanych i nieimpregnowanych pali sosnowych i świerkowych oraz półokrągłych szyn. Firma produkuje walcowane i korowane paliki, które są głęboko impregnowane w autoklawie w technologii "Vacuum-Pressure-Vacuum" przy użyciu antyseptycznego "Tanalit-E" zgodnie z 3 i 4 klasą impregnacji drewna. Obszary zastosowania drewnianych pali i półokrągłych szyn: Winnice; intensywne ogrody owocowe; pale sadzonkowe; ogrodzenia wybiegów; ochrona przyrody; ogrodzenia pastwisk; ozdobne konstrukcje ogrodowe. Oprócz głównej działalności związanej z produkcją palikόw drewnianych, firma produkuje również różnego rodzaju drewno impregnowane, np. podłogi tarasowe, kraty, deski ogrodzeniowe, deski itp. Asortyment firmy obejmuje tarcicę rodzajów A, AB i B. Kenza-Wood działa na rynku od 2019 roku i ma zasięg geograficzny sprzedaży w Rosji, krajach WNP i Europie. Cieszymy się na współpracę z Państwem!

 5. NE KRASKA

  Rosja

  Przedsiębiorstwo NeKraska jest producentem olejów impregnacyjnych na bazie oleju lnianego i wosku do obróbki i ochrony drewna i mebli. Istnieje 5 rodzajów olejów ”NeKraska”: oleje do wyrobów stolarskich wewnątrz, oleje do obróbki drewna fasadowego, oleje do tarasów drewnianych, oleje stałe do impregnacji na bazie naturalnego wosku oraz oleje odporne na wysokie temperatury i wilgoć do saun i rosyjskich bań. Oleje linii marki "NeKraska" są na bazie oleju lnianego do drewna, naturalnego i organicznego wosku, uzupełniane modyfikowanymi olejami, woskami, biocydami i dodatkami funkcjonalnymi, które tworzą trwałą, odporną na ścieranie powłokę, oszczędną w stosowaniu i tanią. Powłoki ochronne wnikają głęboko w drewno tak, aby nie pękać, nie łuszczyć się, nie wymagać szlifowania papierem ściernym podczas renowacji i szlifowania międzywarstwowego, zachowują naturalne piękno włókien drewna oraz współczynnik naturalnej transmisji wilgoci, są łatwe w zastosowaniu, i podtrzymują matową powierzchnię.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PLASTIROLL

  Francja

  Plastiroll projektuje i wytwarza sworznie z tworzyw sztucznych: WTRYSKARKA LE BILLE do obróbki drewna. Dostarczamy materiały do obróbki drewna oraz pojemniki ze ŚRODKAMI OWADOBÓJCZYMI i GRZYBOBÓJCZYMI. Proponujemy gamę farb dachowych, ściennych lub podłogowych. Rozprowadzamy ISONIT, środki uszczelniające i przeciwpianowe, pompy do farb GRACO, czyszczarki ciśnieniowe, pistolety i akcesoria TRITECH. Dostarczamy maski i kombinezony na place budów, uprzęże bezpieczeństwa.

 2. OPEA

  Włochy

 3. GREENWAY LTD, S.R.O.

  Słowacja

 4. UAB PROLAIN

  Litwa

 5. UDF LTD

  Ukraina

 1. DUBEXPO

  Ukraina

 2. BIGMAT

  Belgia

 3. JSC MOSTOVDREV

  Białoruś

 4. FOREST EXPORT LLC

  Ukraina

 5. PAINTING SA

  Szwajcaria

 6. GEDIMAT-GINION

  Belgia

 7. STILUS LEGNO

  Włochy

 8. TALAT PARKE

  Turcja

 9. SAYERLACK VERNIS MAROC

  Maroko

 10. INSEKTOL AG PEST CONTROL

  Szwajcaria

 1. INVER FRANCE

  Francja

 2. FKR QUIMICA SL

  Hiszpania

 3. KEMENTAS BOYA SANAYI VE DIS TICARET LTD. STI.

  Turcja

 4. KOMBINATORIKA

  Białoruś

 5. LLC ZORYA

  Ukraina

 6. KISTEN-WOLL OHG

  Niemcy

 7. SEHESTEDTER NATURFARBEN INH. MARTEN RIEDL E.K.

  Niemcy

 8. OLARDA LLC

  Ukraina

 9. ALMINA TREID

  Rosja

 10. MULTI IMPORT

  Belgia