• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drewno - produkty do zabiegów ochronnych

Wyniki dla

Drewno - produkty do zabiegów ochronnych - Import eksport

 1. BESER KIMYA SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Turcja

  Verified by europages badge

  ESER CHEMICALS jest producentem specjalistycznych chemikaliów obsługującym różne dziedziny przemysłu dostarczającym smary i płyny do obróbki metali, specjalistyczne zestawy emulgatorów, modyfikatory reologii kleju skrobiowego, chemikalia samochodowych, emulgatory olejów mineralnych i olejów silikonowych, odpieniacze olejów silikonowych i niesilikonowych oraz mineralnych, oleochemikalia, oleje i dodatki do obróbki tekstyliów, antysapstainy do drewna, inhibitory korozji OAT i IAT do chłodziw i płynów przenoszących ciepło, płyny do hamulców hydraulicznych, dodatki przeciwzużyciowe, estry specjalistyczne i surowcowe. Opracowujemy produkty i rozwiązania chemiczne dostosowane do potrzeb klienta. Specjalizujemy się zwłaszcza w nastpujących produktach; Pakiet emulgatorów do rozpuszczalnych olejów mineralnych, pakiet mieszanek olejowych i olejów do stożkowania, pakiet emulgatorów do rozpuszczalników do zbieraczy bawełny, pakiet emulgatorów do olejów dziewiarskich, inhibitory korozji do płynów przeciw zamarzaniu i chłodziw przemysłowych, pakiet inhibitorów do hydraulicznych płynów hamulcowych Dot 3 i Dot 4, półsyntetyczne płyny do obróbki metali do maszyn wielometalowych itp.

 2. FAN-TRADE LLC

  Rosja

  Fan-Trade LLC, przedsiębiorstwo z obwodu smoleńskiego, jest producentem tarcicy do wytwarzania mebli, dekoracji wnętrz i budownictwa. Firma produkuje wyroby stolarskie od 2020 roku. Przedsiębiorstwo wytwarza arkusze sklejki brzozowej 1525x1525 mm, od 4 do 24 mm grubości. Wyroby Fan-Trade spełniają rosyjskie normy GOST 3916.1-18 i są produkowane z fornirów z kłód brzozowych. Stała kontrola jakości jest przeprowadzana na wszystkich etapach cyklu produkcji sklejki. Wyroby Fan-Trade są przyjazne dla środowiska. Sklejka FK nie zawiera fenolu i nadaje się do wykańczania wnętrz budynków mieszkalnych. Sklejka powlekana Fan-Trade może być stosowana do produkcji wstępnie formowanych fornirów, podłóg, paneli ściennych, konstrukcji budynków gospodarczych, produkcji mebli skrzyniowych, zabawek dla dzieci, dekoracji wnętrz i innych wyrobów z drewna. Przedsiębiorstwo wytwarza półprodukty do zegarów ściennych i nieustannie zwiększa zdolności produkcyjne.

 3. BAGETA, UAB

  Litwa

  Posiadając ponad 8000 m kw. powierzchni produkcyjnej i administracyjnej, nasz zakład może w efektywny sposób przekształcać drewniane bale w nadstawki paletowe. To sprawia, że nasze ceny są tak konkurencyjne, jak tylko jest to możliwe. Każdy etap procesu produkcji, od początku do końca jest poddawany dokładnej kontroli jakości - to daje nam całkowitą pewność w kwestii wysokiej jakości naszych produktów. Możemy wyprodukować 1, 5 mln nadstawek paletowych rocznie zapewniając, że każde zamówienie zostanie zrealizowane niezależnie od jego wielkości. Produkcja wysokiej jakości drewnianych palet i nadstawek paletowych. Produkcja pelletu z trocin. Terminowa realizacja zamówień i dostawy do dowolnego kraju na świecie. Elementy drewniane produkowane na eksport są poddawane obróbce cieplnej zgodnie z międzynarodową normą ISPM 15 i oznaczone symbolem IPPC (Międzynarodowa Konwencja dotycząca Ochrony Roślin).

 4. NE KRASKA

  Rosja

  Przedsiębiorstwo NeKraska jest producentem olejów impregnacyjnych na bazie oleju lnianego i wosku do obróbki i ochrony drewna i mebli. Istnieje 5 rodzajów olejów ”NeKraska”: oleje do wyrobów stolarskich wewnątrz, oleje do obróbki drewna fasadowego, oleje do tarasów drewnianych, oleje stałe do impregnacji na bazie naturalnego wosku oraz oleje odporne na wysokie temperatury i wilgoć do saun i rosyjskich bań. Oleje linii marki "NeKraska" są na bazie oleju lnianego do drewna, naturalnego i organicznego wosku, uzupełniane modyfikowanymi olejami, woskami, biocydami i dodatkami funkcjonalnymi, które tworzą trwałą, odporną na ścieranie powłokę, oszczędną w stosowaniu i tanią. Powłoki ochronne wnikają głęboko w drewno tak, aby nie pękać, nie łuszczyć się, nie wymagać szlifowania papierem ściernym podczas renowacji i szlifowania międzywarstwowego, zachowują naturalne piękno włókien drewna oraz współczynnik naturalnej transmisji wilgoci, są łatwe w zastosowaniu, i podtrzymują matową powierzchnię.

 5. HOLZPROF FIRE RETARDANT

  Polska

  HOLZProf Eko-impregnat przeciwogniowy do drewna. Euroklasa B-s1-d0. Do elewacji, tarasów, podłóg i konstrukcji drewnianych.Kompleksowa ochrona drewna przed zapłonem z jednoczesnym zabezpieczeniem przeciw korozji biologicznej i insektom. Produkt naturalny bezpieczny dla zdrowia ludzi i zwierząt. Nie wykazuje właściwości toksycznych lub rakotwórczych.Preparat HOLZProf jest bezbarwny, wiąże się z drewnem, zmienia jego właściwości. W przypadku drewna zabezpieczonego preparatem HOLZProf poprawie ulegają własności mechaniczne. Środek nie ma wpływu na możliwość klejenia bądź późniejszego malowania drewna. Zachowuje strukturę drewna, nie utrudniając dostępu i przenikania powietrza. Jest to środek ogniochronny, bezpieczny i nie stwarzający zagrożenia wybuchem.Środek HOLZProf przeznaczony jest do ogniochronnego zabezpieczania drewnianych elementów domów prywatnych, obiektów użyteczności publicznej, budynków produkcyjnych, gospodarczych i domów wielorodzinnych w celu zapewnienia klasy w zakresie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MABI (BIDAUX MARC SA)

  Francja

  Specjalista z zakresu produkcji nowatorskiego sprzętu profesjonalnego dla budownictwa: ochrona drewna, obróbka konstrukcji szkieletowych, obróbka konstrukcji murowych, zwalczanie wilgoci, izolacja poddaszy, wtryskiwacz, pompa do obróbki, zgrzeblarko-wdmuchiwarka, wytrawiacz do drewna, przecinak pneumatyczny. Scrap’Air jest opatentowanym wytrawiaczem przecinakiem pneumatycznym przeciwwstrząsowym. Blow’Box jest zgrzeblarko-wdmuchiwarką materiałów izolacyjnych: waty celulozowej i wełny mineralnej…

 2. GREENWAY LTD, S.R.O.

  Słowacja

  Firma GREENWAY LTD, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - produkty do zabiegów ochronnych. Jest również obecna w dziedzinach drewno cięte, palety epal, i meble ogrodowe z drewna. Ma siedzibę w Bratislava, Słowacja.

 3. OPEA

  Włochy

  Firma OPEA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, membrany wodoodporne, Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, i żywice do podłoży. Ma siedzibę w Olevano Sul Tusciano, Włochy.

 4. UAB PROLAIN

  Litwa

  Firma UAB PROLAIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, Suszenie drewna, Suszarnie przemysłowe, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, Suszenie drewna, Suszarnie przemysłowe, i Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Drobuksciai, Silales r, Litwa.

 5. UDF LTD

  Ukraina

  Firma UDF LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - produkty do zabiegów ochronnych. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 1. DUBEXPO

  Ukraina

  Firma DUBEXPO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - produkty do zabiegów ochronnych. Jest również obecna w dziedzinach parkiet klasyczny, i cokoły. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 2. NUISIPRO

  Francja

  Firma NUISIPRO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Środki owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, płoszenie gołębi, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, i dystrybutor środków przeciw szczurom. Ma siedzibę w Annecy, Francja.

 1. GEDIMAT-GINION

  Belgia

  Firma GEDIMAT-GINION, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja termiczna - materiały, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, Pokrycia dachowe, Izolacja termiczna - materiały, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, Pokrycia dachowe, i zaopatrzenie dla majsterkowiczów. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. PAINTING SA

  Szwajcaria

  Firma PAINTING SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drewno - produkty do zabiegów ochronnych. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo w dziedzinie barw, farb i emalii, profesjonalne materiały ścierne, instalacje i urządzenia do malowania, i farby do drewna i żelaza. Ma siedzibę w Taverne, Szwajcaria.

 3. KOPPERS DENMARK APS

  Dania

  Firma KOPPERS DENMARK APS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - produkty do zabiegów ochronnych. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - impregnaty. Ma siedzibę w Nyborg, Dania.

 4. STILUS LEGNO

  Włochy

  Firma STILUS LEGNO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno użytkowe strugane, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, drewno płytkowe, Drewno użytkowe strugane, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, i parkiet wstepnie wykończony. Ma siedzibę w Civita Castellana, Włochy.

 5. JSC MOSTOVDREV

  Białoruś

  Firma JSC MOSTOVDREV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - produkty do zabiegów ochronnych. Ma siedzibę w Mosty, Białoruś.

 6. TALAT PARKE

  Turcja

  Firma TALAT PARKE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Drewno - produkty do zabiegów ochronnych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. FKR QUIMICA SL

  Hiszpania

  Firma FKR QUIMICA SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - produkty do zabiegów ochronnych. Jest również obecna w dziedzinach Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, i autoklawy. Ma siedzibę w Vinaros, Hiszpania.

 8. INVER FRANCE

  Francja

  Firma INVER FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - produkty do zabiegów ochronnych. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, Artykuły do malarstwa, Farby i lakiery, Artykuły do malarstwa, i rozpuszczalniki. Ma siedzibę w Thouars, Francja.

 1. BIGMAT

  Belgia

  Firma BIGMAT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane chemicznie obojętne, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, Materiały budowlane chemicznie obojętne, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, kamienie naturalne, i Drewno - produkty do zabiegów ochronnych. Ma siedzibę w Marche-En-Famenne, Belgia.

 2. FOREST EXPORT LLC

  Ukraina

  Firma FOREST EXPORT LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - produkty do zabiegów ochronnych. Jest również obecna w dziedzinach płyty buczyny, i tablice dla szkół. Ma siedzibę w Chernigov, Ukraina.

 3. INSEKTOL AG PEST CONTROL

  Szwajcaria

  Firma INSEKTOL AG PEST CONTROL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Drewno - produkty do zabiegów ochronnych. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 4. KOMBINATORIKA

  Białoruś

  Firma KOMBINATORIKA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno - wyroby gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, drewno cięte, mącznica, palety epal, i Drewno - produkty do zabiegów ochronnych. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 5. OLARDA LLC

  Ukraina

  Firma OLARDA LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - produkty do zabiegów ochronnych. Ma siedzibę w Khmelnytsky, Ukraina.

 6. VELKIR GROUP

  Ukraina

  Firma VELKIR GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - produkty do zabiegów ochronnych. Ma siedzibę w Krivoy Rog, Ukraina.

 7. QUAX GMBH

  Niemcy

  Firma QUAX GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Farby i lakiery, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, Drewno surowe, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Otzberg, Niemcy.

 8. APOLLO HOLZSCHUTZ GMBH

  Niemcy

  Firma APOLLO HOLZSCHUTZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Pigmenty i barwniki niespożywcze, Farby i lakiery, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, Atramenty i farby drukarskie, Pigmenty i barwniki niespożywcze, Farby i lakiery, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, i Atramenty i farby drukarskie. Ma siedzibę w Ronnenberg, Niemcy.

 9. KISTEN-WOLL OHG

  Niemcy

  Firma KISTEN-WOLL OHG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, Drewno budowlane, Dykta, płyty laminowane i sklejki, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, Drewno budowlane, Dykta, płyty laminowane i sklejki, i Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Keltern, Niemcy.

 10. LLC ZORYA

  Ukraina

  Firma LLC ZORYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - produkty do zabiegów ochronnych. Jest również obecna w dziedzinach Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie, Granit, granit nagrobny, Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie, i Granit. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo