• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drewno - półprodukty i artykuły stolarskie

Wyniki dla

Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie - Import eksport

 1. MK-DREW S.C

  Polska

  Verified by europages badge

  Od 2007 roku MK-DREW łączy kunszt i trwałość. Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa tworzenia wkładów/ramek z litego drewna, które wytrzymują próbę czasu. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu specjalizujemy się w produkcji wytrzymałych wkładów/ram, elementów meblowych, brykietów i klejonych desek sosnowych, a wszystko to wykonane z wyjątkową dbałością o szczegóły. W MK-DREW rozumiemy, jak ważna jest niezawodna podstawa łóżka. Dlatego nasze drewniane wkłady/ramy do łóżek są znane z solidnego wsparcia i wyjątkowej jakości. Zaprojektowane dla każdego rodzaju łóżka, nasze wkłady/ramy nie tylko zapewniają trwałość, ale także równomiernie rozkładają ciężar, zwiększając ogólny komfort snu. Nasze wkłady/ramy wykonane są z najwyższej jakości litego drewna sosnowego, znanego z najwyższej jakości i trwałości. Konstrukcja z listew nie tylko zapewnia solidne podparcie, ale także optymalną wentylację, przyczyniając się do spokojnego snu. Dzięki szerokiej gamie opcji i szerokości listew, nasze wkłady są dopasowane do każdej konfiguracji łóżka. Ciesząc się zaufaniem wiodących producentów mebli, dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać najwyższe standardy jakości i trwałości każdego dostarczanego przez nas produktu. Doświadcz różnicy z MK-DREW, gdzie kunszt spotyka się z niezachwianą niezawodnością w każdym produkowanym przez nas wkładzie / ramie. MK-DREW posiada certyfikaty FSC i IPPC.

 2. JERZY PRZYBYLSKI CARPENTRY LTD

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma JERZY PRZYBYLSKI CARPENTRY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - artykuły i elementy toczone, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Hotele - wyposażenie meblowe, Meble biurowe, Meble warsztatowe, Schody drewniane, i Meble domowe. Ma siedzibę w Nowy Tomyśl, Polska.

 3. WOJT-DREW

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma WOJT-DREW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, Sufity drewniane, Płyty drewniane, Sufity drewniane, Fasada drewniana, drewno na pokrycie budynków, Oblicówka z modrzewia, pokrycia dachowe, i Drewniana oblicówka nowych konstrukcji. Ma siedzibę w Chełmno, Polska.

 4. JOSEF KNOOP GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JOSEF KNOOP GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Balve, Niemcy.

 5. GUSTAV REESE KEHLLEISTEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GUSTAV REESE KEHLLEISTEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Lemgo, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALBERT SÜDBROCK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALBERT SÜDBROCK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Rheda-Wiedenbrück, Niemcy.

 2. HERMANN WOLZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HERMANN WOLZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Dorfprozelten, Niemcy.

 3. JOSEVALE - MADEIRAS

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma JOSEVALE - MADEIRAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport drewna. Jest również obecna w dziedzinach Fryzy i kantówka, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, okleiny drewniane, Podłogi drewniane, konstrukcja drewniana, Sklejka, drewno laminowane i drewno warstwowe sprężone, Drewno stolarskie, Fryzy i kantówka, i Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Valongo, Portugalia.

 4. ESVEKO WOOD OÜ IMPORT-EXPORT

  Estonia

  Esveko Wood OÜ powstało w 1999 r. w Tallinie i nazywało się wtedy Esveko Trade OÜ. Aktualnie rozwinęliśmy dwie główne linie produkcyjne. Głównym polem działalności firmy jest: 1) produkcja drewna opałowego, sprzedaż detaliczna, hurtowa i eksport 2) produkcja tarcicy z różnych drzew liściastych (tarcica liściasta), sprzedaż detaliczna, hurtowa i eksport. Produkujemy głównie wysokiej jakości tarcicę (cięte drewno) brzozową, dębową, jesionową oraz brzozowe drewno opałowe. Drewno opałowe import-eksport, tarcica drewniana import-eksport.

 5. ZANETI - TABLES, COFFEE TABLES, MASSIVHOLZPLATTEN, SOLID PANEL WOOD, FINGER JOINTED PANEL

  Polska

  Meble Zaneti to producent nowoczesnych stołów dębowych w stylu industrialnym / loft i eleganckich stolików kawowych. Jesteśmy również dystrybutorem drewnianych płyt meblowych litych i na mikrowczep z drewna liściastego - głównie dąb. Oferujemy: - stoły z metalowymi nogami - finger jointed panel - solid wood panel - massivholzplatten - stoliki z metalowymi nogami - metalowe nogi do stołów i stolików - płyty drewniane - stoły dębowe z metalowymi nogami - stoliki dębowe z metalowymi nogami

 1. JOWE JUNGWIRTH E.U.

  Austria

  JOWE Jungwirth eU zostało założone przez Josefa Wellingera. Rozpoczął on maszynową produkcję dybli drewnianych. W roku 1991 przedsiębiorstwo przejęła Monika z mężem Helmutem Jungwirthem i poszerzyła asortyment produktów. W roku 2001 do przedsiębiorstwa przystąpił syn Florian i przejął je w całości w roku 2015. Dzięki stałemu rozwojowi ciągłemu poszerzaniu przedsiębiorstwo zalicza się do najbardziej kompleksowych dostawców w obszarze niemieckojęzycznym w dziedzinie artykułów drewnianych jak dyble drewniane, dyble z sęków, ślemion poprzecznych. Dostarczamy nasz produkty na całym świecie. Między innymi do Australii, Japonii, USA, Rosji, Libanu, Namibii, oraz prawie całym obszarze europejskim. Nasz asortyment obejmuje 25 grup produktów z zakresu łączenia, napraw i zdobienia elementów, z czego 95% jest natychmiast dostępne w naszym magazynie. Do naszej codziennej pracy należy również produkcja elementów specjalnych: wytaczanie, frezowanie, obróbka CNC oraz przykroje.

 2. FIEGER LAMELLENFENSTER GMBH

  Niemcy

  Firma Fieger od chwili powstania w 2000 roku rozwinęła się w jednego z najbardziej innowacyjnych i uznanych producentów okien lamelowych na świecie. Ciągle nowe wymagania pod względem funkcjonalności i wykonania zawsze mobilizują nas do poszukiwania nawyższej efektywności. Dzięki naszemu doświadczeniu, naszej wiedzy fachowej i wyjątkowej technologii lamelowej dostarczamy specjalne elementy do specjalnych budynków. Skupiamy się zwłaszcza na następujących dziedzinach: Rozwój systemów z ruchomymi lub nieruchomymi lamelami z aluminium lub szkła o profilach specyficznych dla danego projektu. Opracowanie, wykonanie prototypu i testowanie nowego systemu według wymiarów i wymogów wynikających z przewidzianego zastosowania. Opracowanie nowych rozwiązań dotyczących napędów, możliwości sterowania oraz technologii pracy czujników w połączeniu z lamelami wentylacyjnymi.

 1. PFO RADOMSKO

  Polska

  Firma F.H.U. PFO zajmuje się dystrybucją: - płyt drewnopochodnych fornirowanych okleinami i obłogami naturalnymi - oklein i obłogów naturalnych - formatek z oklein spajanych na nitkę - obrzeży na flizelinie z klejem i bez kleju Zapraszamy do współpracy: - producentów mebli - producentów drzwi i okien - producentów schodów - projektantów wnętrz - odbiorców indywidualnych Dlaczego nasza firma ? ? Ponieważ mamy do zaoferowania płyty fornirowane w formacie 2800 x 2070 od ręki głownie dąb europejski, na płycie wiórowej jak i na MDF a cena ? Nie uwierzysz jak zadzwonisz : ) Jesteśmy w posiadaniu największej prasy do fornirowania w Polsce o wymiarach półki 4200 x 2300. Możemy oklejać każdą grubość płyt dostępnych na rynku oraz każdy ich rodzaj przeznaczony do fornirowania. Jeśli byli by Państwo zainteresowani zapraszam do kontaktu. Płyty w okleinach egzotycznych i modyfikowanych wyceniamy pod indywidualne zamówienie klienta. Nasza oferta zawiera również obrzeża naturalne z klejem lub fliseliną. Zakres szerokości dostępnych obrzeży zawiera się w wymiarach 22mm - 90mm. ich grubość to 0, 6mm. Jesteśmy w stanie przygotować nietypowe szerokości obrzeża a także obrzeża pogrubiane 1.0mm, 1.5mm, 2.0mm. Sam fornir też mamy w sprzedaży. Oferujemy też sama usługę fornirowania -Twoja okleina -Twoja płyta My zajmiemy się resztą.

 2. DREW-ED ZAKŁAD STOLARSKI EDWARD RAPACZ

  Polska

  Specjalizujemy się w produkcji boazerii, imitacji bala, imitacji płaza, deski tarasowej, podbitki, kantówki, listw wykończeniowych. Produkty wykonane są z drewna świerkowego i modrzewiowego sezonowanego, dostępne są w różnych wymiarach, dostosowane do potrzeb Klienta. Zapewniamy doradztwo i transport wykonanych przez nas wyrobów. Realizujemy indywidualne zamówienia według życzeń Kontrahentów. Proponujemy rozwiązania łączące funkcjonalność, niepowtarzalną estetykę i dokładność wykonania każdego wytwarzanego wyrobu. W naszej pracy wykorzystujemy tradycyjne technologie stolarskie oraz możliwości, które daje dzisiejsza technika Nasza oferta jest nieustannie poszerzana poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii produkcyjnych, dzięki którym jakość i stylistyka naszych wyrobów są na poziomie zapewniającym zadowolenie Klientów.

 3. TERMINALTRADE LTD

  Rosja

  Firma Terminaltrade Ltd została założona w 2016 roku. Zajmuje się projektowaniem urządzeń przemysłowych do zwęglania drewna oraz produkcją najwyższej jakości węgla drzewnego na własnych urządzeniach. CERTYFIKOWANE SUROWCE - wszystkie nasze surowce są pochodzenia nie przestępczego i zarejestrowane w państwowym systemie ewidencji drewna Unified State Automated Information System for Timber Accounting and Transactions therewith (Jednolity zautomatyzowany system informatyczny do celów rachunkowości drewna i transakcji z nim związanych). BEZ SZKODLIWYCH SUBSTANCJI I PYŁU - do produkcji węgla drzewnego używane jest wyłącznie drewno brzozowe. Podczas spalania brzozy nie pojawiają się żadne obce zapachy. WYSOKIEJ JAKOŚCI WĘGIEL - wszystkie produkty przechodzą przez linię wstępnego pakowania. Z wyjątkiem naszego markowego opakowania BBQLOGY, jeśli wolisz, możemy zapakować nasz węgiel w torby rzemieślnicze pod Twoją marką. W 2019 roku firma przeszła pomyślnie audyt zgodnie z systemem certyfikacji FSC. W 2021 roku otrzymaliśmy regionalną nagrodę Administracji Regionu Kostroma - Eksporter Roku w obszarze przemysłowym 2020 roku.

 4. AUD-NER LTD

  Rosja

  AUD-NER Sp. z o.o. przerabia drewno okrągłe na tarcicę, produkuje tarcicę obrzynaną i nieobrzynaną (belki i deski), palety według standardów FIN i Euro oraz elementy do palet, drewniane meble ogrodowe, porąbane drewno opałowe, wióry i trociny. Firma AUD-NER działa na rosyjskim rynku drzewnym i eksportuje tarcicę od 2000 roku. Odpowiednio zorganizowany proces produkcyjny pozwala AUD-NER utrzymywać niskie ceny na wysokiej jakości tarcicę obrzynaną, opakowania drewniane i inne produkty. Wyroby firmy charakteryzują się wysoką dokładnością wymiarową i jakością cięcia. Wszystkie produkowane wyroby spełniają wymagania odpowiednich norm GOST, przechodzą kontrolę fitosanitarną i posiadają certyfikaty. AUD-NER Sp. z o.o. oferuje hurtowe dostawy wyżej wymienionych produktów z półki bezpośrednio od producenta lub produkcję tarcicy na zamówienie o wymiarach określonych przez klienta.

 5. STOLARNIA PRZYBYLSKI

  Polska

  Istniejemy od 1993 roku, działamy na rynku krajowym i zagranicznym. By sprostać oczekiwaniom klientów i udoskonalać jakość wyrobów zakupujemy nowoczesne maszyny i stosujemy nowe technologie oraz intensywnie rozbudowujemy naszą stolarnię, systematycznie zwiększając zatrudnienie.Ostatnio powiększyliśmy zakład o nową, nowocześnie wyposażoną halę produkcyjną oraz prezentujące wysoki standard pomieszczenia socjalno-biurowe, zapewniające dobre warunki pracy pracownikom i miłą atmosferę obsługi klientów. Od początku swojej działalności firma rozszerza asortyment swoich wyrobów - rozpoczynaliśmy od galanterii drzewnej i wyrobów toczonych. Obecnie oferujemy wysokiej jakości meble z drewna litego i płyty. Głównie wyposażenie mieszkań (jadalnie, sypialnie, kuchnie), biur, lokali gastronomicznych, a także usługi stolarskie typu schody, drzwi, zabudowy - według życzenia klienta. Stosujemy do produkcji drewno krajowe i egzotyczne oraz ekologiczne technologie wykończeniowe.

 6. TECHNO-WOOD CO LTD

  Rosja

  Techno Wood CO LLC jest od 2015 roku rosyjskim eksporterem hurtowym certyfikowanych FSC wyrobów drewnianych do mebli. Asortyment firmy obejmuje listwy latoflex, listwy boczne, sklejkę brzozową, fornir brzozowy w różnych rozmiarach, listwy kształtowe z drewna sosnowego i świerkowego, listwy brzozowe o długości do 1590 mm, listwy meblowe brzozowe i wiele innych. Techno Wood CO LLC prowadzi swoją działalność w oparciu o bogate doświadczenie, zapewnia rzetelność i odpowiedzialność wobec klientów. Firma selekcjonuje i kupuje tylko najlepsze półprodukty z drewna oraz współpracuje z najlepszymi producentami drewna w Rosji. Techno Wood CO LLC kontroluje jakość produktów z drewna, co zapewnia ich wysoką klasę w połączeniu z rozsądnymi cenami. Firma rozszerza gamę swoich produktów i usług i jest gotowa rozważyć wszystkie opcje wzajemnie, korzystnej współpracy. Półprodukty meblowe sprzedawane są hurtowo. Istnieje możliwość wysyłki do dowolnego kraju na świecie.

 7. GOPOL SP. Z O.O.

  Polska

  Gopol to wiodący producent narzędzi wykorzystywanych przez tartaki, fabryki mebli i zakłądy stolarskie. W naszej ofercie znajdują się piły tarczowe do drewna z ostrzami z węglika spiekanego. Piły do obróbki płyt, materiałów nieżelaznyc, tworzyw sztucznych i laminatów. Oferujemy pełną gamę produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę, serwis pił i fachowe doradztwo. Nasze piły sprawdzają się w pracy w bardzo trudnych warunkach oraz tam gdzie wymagana jest minimalna szerokość cięcia. Oferujemy piły tarczowe z bardzo wąskim rzazem od 1, 3 i grubości korpusu 0, 9 mm - co pozwala na znaczącą oszczędność materiału, nawet do 20% W naszej ofercie znajdują się również narzędzia diamentowe (dia). Produkujemy piły trakowe (do traków pionowych i poziomych z najlepszych materiałów firm Krupp i Uddeholm, z zębami stellitowanymi oraz pokryte chromem twardym) Produkujemy frezy nasadzane (ścinowe z ostrzami z węglików spiekanych i stali szybkotnącej, posiadające korpusy wykonane ze specjalnej stali narzędziowej stanowiące razem z zębami niepodzielną całość. Wykonujemy frezy proste oraz profilowe skomplikowane na specjalne zamówienie klienta (np. do boazerii, podłogi, okien, drzwi, programów ogrodowych czy zestawy frezów do złącz klinowych)

 8. LLC "KAMINSKI TIMBER & VENEERS"

  Ukraina

 1. WOODWORKING PLANT ZELENIY BOR LTD

  Białoruś

  Firma Zeleniy Bor produkuje i eksportuje tarcicę nieobrzynaną, tarcicę obrzynaną, drewno obrzynane, deski kantowane, deski niekantowane, krokwie drewniane, belki drewniane, palety europejskie, deski niekantowane, deski kantowane, produkty z drewna, drewno - półprodukty, wyrób palet drewnianych, wyposażenie i systemy składowania, prefabrykowane konstrukcje drewniane, prefabrykowane łaźnie drewniane, prefabrykowane ekologiczne domy drewniane, prefabrykowane konstrukcje drewniane, meble drewniane, stoły drewniane, krzesła drewniane.

 2. TIMBER GROUP TOMASZ SZPAKOWSKI

  Polska

  Firma Timber Market to odzwierdziedlenie potrzeb naszych Klientów na produkty najwyższej jakości z branży stolarskiej, klejów do drewna, olejów do drewna, architektury ogrodowej oraz indywidualnych osób kochających majsterkowanie. Motywacją do powstania sklepu internetowego Timber Market jest wieloletnie doświadczenie praktyczne przy produktach dostępnych w sklepie, takich jak oleje do drewna, czy kleje do drewna topowych marek, jak OSMO, czy Kleiberit. Codziennie nabywane doświadczenie w trakcie prowadzenia firmy stolarskiej bazującej na oferowanych produktach utwierdziło nas w przekonaniu o wysokiej jakości oferowanych artykułów oraz dało możliwość wyselekcjonowania firm z taką ofertą. Zapraszamy Państwa do zapoznania się pełną ofertą naszej firmy.

 3. GARNICA PLYWOOD

  Hiszpania

  Europejski producent sklejki na bazie drewna topoli. Eksportuje 90% swojej produkcji paneli ze sklejki do ponad 30-u krajów. Garnica Plywood jest czołowym producentem europejskim paneli ze sklejki na bazie drewna topoli. Ten typ paneli słynie szczególnie ze swoich właściwości fizyczno-mechanicznych i swojej lekkości. Spotykamy je, między innymi, w meblach, przyczepach mieszkalnych, w jachtach, budownictwie, dekoracji wnętrz, meblach urbanistycznych, w sklepach, zabawkach, na scenie.

 4. TOMISLAV 2

  Chorwacja

  Elementy z suszonego drewna lipowego, obrzynane deski lipowe, prefabrykaty z drewna dębowego, eksport tarcicy, drewno, obrzynane deski dębowe, elementy z drewna dębowego, elementy z drewna lipowego, obrzynane deski z lipy, piłowanie twardego drewna, częściowo obrobione wyroby drewniane, belki konstrukcyjne. Oferujemy, transport międzynarodowy tarcicy i innych produktów.

 5. TECNORIVEST SRL

  Włochy

  Założone 21 maja 1993 r., przedsiębiorstwo Tecnorivest Srl działa od wielu lat w dziedzinie kształtowników pokrytych drewnem, zrealizowanych na różnych materiałach: listwy przyścienne, osłony przewodów elektrycznych do drzwi, boazeria, kątowniki, osłony narożników. Wykładzina może być wykonana ze sklejki, zwłaszcza ze szlachetnej skóry lub egzotycznego drewna i istnieje możliwość wyboru podkładu między jodłą łączoną finger-joint, wielowarstwową lub MDF.

 6. KUKRAS, JSC

  Litwa

  Firma KUKRAS, JSC, założona w 2000 r. ma już długą historię w dziedzinie dostaw wysokiej jakości twardego i miękkiego drewna. Nasza firma zdobyła uznanie naszych wiernych klientów w całej Europie jako solidny dostawca drewnianych palet, palet okrężnych, palet w połowie wykończonych oraz elementów do produkcji palet.

 7. WELDONI

  Polska

  Jetseśmy producentem stołów do wiązarów dachowych. Nasza firma specjalizuję w produkcji gotowych stołów niezbędnych w produkcji wiązarów dachowych. Wykonujemy stoły z najwyższej jakości stali. Produkujemy stoły o wymiarach szerokości roboczej 50-70-90-100 cm. Tworzymy pod indywidualne zamówienia. Masz zapytania ? Odezwij się, rozwiązemy Twój problem. Pozdrawiamy

 8. R. ULRICH & CO. GMBH

  Niemcy

  Już od roku 1938 firma R.Ulrich zajmuje się handlem okleinami i oferuje szeroki asortyment. Jesteśmy również członkiem-założycielem IVC (International Veneer Company): forniry, kłody, sprzedaż drewna, drewno szlachetne, fornir gruby, fornir specjalny, półfabrykaty drewniane, forniry cięte, okleiny

 9. DREW-KOR

  Polska

  Firma Drew-Kor z Sidziny zajmuje się stolarstwem ogólny, wykonują produkty gotowe takie jak ambony leśne czy myśliwskie i drewniane place zabaw. Ich produkty wykonane są starannie i dokładnie co powinno cieszyć oko najbardziej wymagającego klienta. Warto wejść na ich strone i zobaczyć ich ofertę i galerię ich dokonań.

 10. CAÑIZOS ANDALUCÍA

  Hiszpania

  Producent plecionek. Drewno impregnowane do użytku zewnętrznego. Import - Eksport. Tkanie naturalne: wrzosiec, bambus, wiklina. Pergole drewniane, ogrodzenia drewniane i podpórki do drzew.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie - Import eksport

Liczba wyników

4632 Przedsiębiorstwa