• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drewno - galanteria drewniana

Wyniki dla

Drewno - galanteria drewniana - Import eksport

 1. STARÝ TIMBER S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Witamy w przedsiębiorstwie STARÝ TIMBER s.r.o., preferowanym przez Ciebie z uwagi na oferowane ekologiczne materiały opałowe. Nasz asortyment, włącznie z brykietem z trocin, drewnem kominkowym, pelletem i podpałką, cieszy się dobrą opinią w Niemczech, Danii, Austrii, Holandii, Belgii i Polsce. Oddani sprawie zrównoważonego rozwoju, kierujemy się filozofią Zero Waste (zero odpadów). Posiadamy certyfikat FSC®, świadczący o odpowiedzialnym korzystaniu z zasobów leśnych. Zaangażowanie społeczne: Jako dumni sponsorzy lokalnej drużyny piłki nożnej, wspieramy ducha wspólnoty. Ponadto, organizujemy akcje charytatywne na rzecz domów dziecka i placówek oświatowych, wykraczając naszym pozytywnym oddziaływaniem poza rozwiązania grzewcze. Globalna obecność, lokalna doskonałość: Posiadając obiekty wytwarzające na skalę globalną, STARÝ TIMBER zapewnia spersonalizowaną produkcją ciętego drewna, dzięki czemu spełnia zróżnicowane życzenia klientów, przy jednoczesnym utrzymywaniu wysokich standardów jakościowych. Gwarancja wysokiej jakości: Nasze konkurencyjne ceny odzwierciedlają nasze zaangażowanie na rzecz wysokiej jakości. Nasi eksperci stosują zaawansowane metody, przestrzegając międzynarodowych standardów produkcji pelletu drzewnego, zaś rygorystyczne testy zapewniają wyroby premium. Wszechstronna oferta: Odkryj nasz kompleksowy wybór, od brykietu i węgla drzewnego po drewno opałowe, surowiec drzewny, palety, pellet i zrębki. STARÝ TIMBER jest Twoim niezawodnym dostawcą, zarówno w przypadku gatunków takich, jak olcha, jesion, buk, czy też innych. Wybierz przxedsiębiorstwo STARÝ TIMBER z uwagi na jego najwyższej klasy ekologiczne rozwiązania grzewcze, sprawiające, że świat staje się bardziej zielony i odpowiedzialny.

 2. ESSELATE AB

  Szwecja

  Verified by europages badge

  Tessellate AB jest dostawcą drewna i produktów drewnianych założonym w 2017 roku z siedzibą w Jönköping, Szwecja. Nasza linia produktowa jest certyfikowana, przyjazna środowisku i pochodzi ze zrównoważonych źródeł. Zapoznaj się z ofertą naszych produktów: PELLET DRZEWNY - Pellet drzewny enplus A1, pellet drzewny premium i pellet drzewny branży kotłów. WĘGIEL DRZEWNY - Australijskie medium z drewna twardego, węgiel drzewny wysokiej gęstości. Niska emisja dymu i subtelny zapach. DREWNO OPAŁOWE - Najlepsze polana brzozowe, dębowe i z grabu, suszone w piecu, z gwarantowaną wilgotnością poniżej 18%. Nasze polana są odpowiednie dla pieców opalanych drewnem i otwartego ognia. Dzięki temu, że są one suszone w piecu, posiadają wysokie wartości energetyczne i grzewcze, pozwalające Ci utrzymać ciepło, czerpiąc przyjemność z atmosfery płonących polan! PALETY - W różnych rozmiarach i z różnych materiałów na potrzeby magazynowe i dystrybucji. Tessellate AB jest zobowiązana do oferowania tylko najlepszego stosunku jakości do ceny i dostarczania najwyższej jakości Granulatu drzewnego, Węgla drzewnego, Drewna opałowego, Zrębków drzewnych, Brykietu drzewnego i węgla drzewnego, Trociny, Palety drzewnej, Sklejki, Kłody drzewnej, Tarcicy i Drewna w ciągu pięciu dni do dowolnego miejsca w Europie! Skontaktuj się z naszym przyjaznym zespołem i uzyskaj najlepszą pod wzgkędem jakości usługę i cenę na rynku. Jesteśmy dumni z tego, że zbudowaliśmy naszą reputację na doskonałej obsłudze klienta i na nawiązywaniu długoterminowych relacji biznesowych nie tylko poprzez oferowanie konkurencyjnych stawek, ale przede wszystkim poprzez utrzymywanie dostawców, które uważają niezawodność za najwyższy priorytet.

 3. BERG TRADING COMPANY

  Holandia

  Verified by europages badge

  Berg Trading Co. jest dynamicznym i innowacyjnym przedsiębiorstwem, dostarczającym kompleksowe rozwiązania handlowe na rynku światowym. Kładąc duży nacisk na efektywność, rzetelność i satysfakcję klienta, staliśmy się zaufanym partnerem firm chcących odnaleźć się w skomplikowanym handlu międzynarodowego. W Berg Trading Co., specjalizujemy się w ułatwianiu wymiany różnych towarów, w tym produktów rolnych, źródeł energii, metali i innych surowców. Nasza zróżnicowana oferta produktowa obejmuje szeroki wybór owoców, warzyw, zbóż, roślin strączkowych, mrożonych/żywych/świeżych ryb i owoców morza pochodzących z całego świata. Oferujemy bogaty wybór świeżych, wysokiej jakości produktów, takich jak jabłka, banany, pomarańcze, owoce jagodowe, pomidory, ogórki, sałata, marchewki, ziemniaki, cebula i wiele innych. Jako przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie, jesteśmy głęboko zaangażowani w stosowanie zrównoważonych praktyk i zarządzanie środowiskiem. Aktywnie poszukujemy dostawców, którzy przestrzegają rygorystycznych standardów środowiskowych, promując zrównoważone zaopatrzenie i odpowiedzialne metody produkcji. Bez względu na to, czy jesteś producentem, dostawcą bądź kupującym, Berg Trading Co. oferuje indywidualne rozwiązania, aby wyjść naprzeciw Twoim specyficznym potrzebom handlowym. Staramy się przewyższać oczekiwania, dostarczając spersonalizowane usługi, zapewniając szybką realizację i najwyższej jakości wsparcie na każdym etapie procesu handlowego. Razem, możemy sprostać złożoności światowego rynku, osiągnąć zrównoważony rozwój i sukces.

 4. JAN PELLET

  Holandia

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo JANPellet WOOD PRODUCTS jest dostawcą produktów drzewych. Zostało założone w 2021 roku i mieści się w Alkmaar, Holandia. Nasza linia produktowa jest certyfikowana, przyjazna środowisku i pochodzi ze zrównoważonych źródeł. Zapoznaj się z ofertą naszych produktów: PELLET DRZEWNY - Pellet drzewny enplus A1, pellet drzewny premium i pellet drzewny branży kotłów. WĘGIEL DRZEWNY - Australijskie medium z drewna twardego, węgiel drzewny wysokiej gęstości. Niska emisja dymu i subtelny zapach. DREWNO OPAŁOWE - Najlepsze polana brzozowe, dębowe i z grabu, suszone w piecu, z gwarantowaną wilgotnością poniżej 18%. Nasze polana są odpowiednie dla pieców opalanych drewnem i otwartego ognia. Dzięki temu, że są one suszone w piecu, posiadają wysokie wartości energetyczne i grzewcze, pozwalające Ci utrzymać ciepło, czerpiąc przyjemność z atmosfery płonących polan! PALETY - W różnych rozmiarach i z różnych materiałów na potrzeby magazynowe i dystrybucji. JANPellet zobowiązuje się do oferowania wyłącznie najlepszego stosunku wartości do ceny i dostarczania najwyższej jakości pelletu drzewnego, węgla drzewnego, drewna opałowego i palet w ciągu pięciu dni! Skontaktuj się z naszym przyjaznym zespołem i uzyskaj najlepszą pod wzgkędem jakości usługę i cenę na rynku.

 5. HATZEL HOLZWAREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Drewno w najlepszym wydaniu! Od 1924 roku opracowujemy i produkujemy w naszym zakładzie w Wiesenfeld koło Coburg skrzynki drewniane, etui i kasetki z drewna, kufry i ekspozytory drewniane. Przywiązujemy szczególną wagę do wysokiej jakości materiałów i drewna certyfikowanego z zasobów zrównoważonych - są one przetwarzane przez naszych wyszkolonych specjalistów i nowoczesne maszyny. Inwestujemy w lokalizację w Niemczech, aby zagwarantować niezawodność dostaw, usług i jakości. Od pierwszego pomysłu doradzamy i opracowujemy optymalne rozwiązanie dla Twojego „problemu z opakowaniem“. Niezależnie od tego, czy będzie to opakowanie funkcjonalne, czy reprezentacyjne – znajdziemy najlepsze rozwiązanie. U nas otrzymujesz wszystko z jednego źródła. Te drewniane pudełka przez lata będą promować Twoją firmę i markę, ponieważ nikt nie wyrzuca pudełka drewnianego wysokiej jakości! Nasz film przedstawia krótki wgląd w naszą produkcję i asortyment produktów, które możemy wytwarzać.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FRIDOLIN MÜLLER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja szczotek do usuwania zadziorów, szczotek cylindrycznych, szczotek rurowych, szczotek technicznych, szczotek drucianych, szczotek nylonowych, szczotek skręcanych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych. Firma Fridolin Müller została założona w 1952 r. pod nazwą Tierhaarwertung Fridolin Müller. Firma przetwarzała sierść bydlęcą, która częściowo pochodziła z bydła niemieckiego, ale w większości była importowana z Ameryki. Materiał ten był przetwarzany w tzw. wiązki piekarskie w czterech etapach. Czynności robocze obejmowały: rozluźnianie włosia w "maszynce do włosia", majtanie włosia, tj. układanie ich w jednym kierunku, "wyciąganie" włosia na różne długości, a następnie wiązanie poszczególnych długości w wiązk piekarskie. Wiązki te były dostarczane do fabryk szczotek. Czasami do poszczególnych operacji używano maszyn. Od około 1969 r. rozpoczęto tu produkcję szczotek do mycia samochodów. W 1972 r. firma rozpoczęła produkcję szczotek technicznych. W tym samym roku przejęto firmę, która zajmowała się głównie budową "maszyn proszkowych" dla cukierni. Sporadycznie firma ta produkowała również szczotki techniczne. Z biegiem lat sprzedaż maszyn do pudrowania spadła, a firma skoncentrowała się bardziej na produkcji i dystrybucji szczotek technicznych, a także szczotek do myjni samochodowych i rolek do maszyn czyszczących. Program obejmuje szeroki wybór szczotek walcowych.

 2. HOLZ-SPECKMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Import w skali światowej, dostawy na terenie Niemiec, częściowo klimatyzowany, zadaszony magazyn centralny o powierzchni 35 000 metrów kwadratowych, wszystkie najważniejsze technologie obróbki drewna przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Nasze produkty: drewno do aranżacji ogrodów i terenów zielonych, płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF), płyty aglomerowane, płyty z lignofolu, sklejka, mobilne parkiety taneczne, podłogi sportowe indoor, palety, palety drewniane, opakowania drewniane

 3. VND FURNITURE

  Ukraina

  Verified by europages badge

  VND Furniture to ukraińska firma meblarska z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w tworzeniu najlepszych mebli do domu, biura i przestrzeni publicznych. Naszą misją jest pomoc w tworzeniu wygodnych i stylowych środowisk zarówno dla przestrzeni życia osobistego, jak i zawodowego. Jakość i niezawodność: Jesteśmy dumni z wykorzystywania wysokiej jakości materiałów i zaawansowanych technologii w produkcji wszystkich naszych mebli. To zobowiązanie zapewnia długą żywotność i zachowanie oryginalnego wyglądu. Wyjątkowe wzornictwo: Nasz zespół projektantów doskonale radzi sobie z tworzeniem unikalnych i praktycznych projektów nadających indywidualność i styl przestrzeniom życiowym. Bogaty asortyment: Nasz katalog oferuje szeroką gamę mebli, aby zaspokoić wszystkie potrzeby wnętrz, od przytulnych foteli i stolików kawiarnianych po przestronne szafy i zestawy do sypialni. Porady ekspertów: Nasz oddany zespół jest zawsze gotowy udzielić fachowych porad, odpowiedzieć na pytania i pomóc w wyborze idealnych rozwiązań meblowych. Jesteśmy dumni z naszej reputacji niezawodnego producenta mebli, który konsekwentnie utrzymuje wysokie standardy jakości.

 4. CREATIFWOOD

  Ukraina

  Verified by europages badge

  CreatifWood to wyróżniająca się francusko-ukraińska marka specjalizująca się w wytwarzaniu drewnianych produktów dostosowanych do kreatywnego hobby i dekoracji wnętrz. Jesteśmy dumni z zapewnienia szybkiej dostawy bezpośrednio z naszych zakładów we Francji. Poznaj nasze kolekcje: DREWNIANY ZESTAW DO KOLOROWANIA 3D KARTONOWE PUZZLE-RZEŹBY DREWNIANE MAPY ŚWIATA DREWNIANE PUZZLE DREWNIANE PUZZLE DLA DZIECI DREWNIANY NOTATNIK Odkryj nasze wyjątkowe drewniane mapy świata: Drewniana mapa świata 3D: Nasza drewniana mapa świata 3D to urzekająca dekoracyjna fototapeta, która dodaje charakterystycznego i wyrafinowanego akcentu do domów, biur lub przestrzeni publicznych. Ta mapa ma wiele warstw, które dają oszałamiający trójwymiarowy efekt. Drewniana mapa świata 2D: Drewniana mapa świata 2D oferuje dwuwymiarową wersję z pojedynczą warstwą drewna. Służy jako niezwykły element dekoracji ściennej, odpowiedni do poprawy atmosfery w domach, biurach lub miejscach publicznych. Poznaj magię naszych drewnianych puzzli: Nasze drewniane puzzle to coś więcej niż puzzle; są one wykonane z naturalnego drewna, a każdy element ma unikalny kształt. Podczas układania naszych puzzli napotkasz zwierzęta, rośliny, punkty orientacyjne i inne elementy związane z wybranym modelem. Aromat naturalnego drewna nada układaniu puzzli szczególnego uroku.

 5. Z. D. JAWOR

  Polska

  Verified by europages badge

  Nasz zakład założony w 1995 roku przekształcił się z firmy rodzinnej w prężnie rozwijającą się firmę produkcyjną. Ciągły rozwój i udoskonalane techniki produkcji poszerzają naszą ofertę produktów o szeroką gamę artykułów drewnianych do domu i ogrodu. Nasze zaangażowanie w innowacyjność sprawia, że regularnie wprowadzamy na rynek nowe modele. Twoje unikatowe pomysły są również mile widziane w przypadku zamówień niestandardowych. Nasza naczelna zasada "ESTETYCZNIE, NIEZAWODNIE I EKOLOGICZNIE" kształtuje naszą ofertę produktów i etos operacyjny. Dzięki zaawansowanej technologii, wykwalifikowanej kadrze, nowoczesnemu parkowi maszynowemu i sprzyjającemu środowisku nasze produkty niezmiennie utrzymują najwyższe standardy jakości. Szczególną uwagę przywiązujemy do precyzji i staranności. Strategiczna lokalizacja w sąsiedztwie Puszczy Sandomierskiej zapewnia dostęp do drewna sosnowego najwyższej jakości z certyfikatem FSC®. W wyborze materiałów przykładamy wagę do ich pochodzenia i trwałości. Nasze naturanle produkty nie wymagają żadnej obróbki chemicznej, a drewno jest odporne na zginanie.

 1. EWEN INTERNATIONAL SARL

  Kamerun

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Ewen International Sarl zostało założone w 2017 roku. Jesteśmy znani w sektorze drzewnym na świecie. Oferujemy Ci to, co najlepsze. Naszym zadaniem jest ciągłe dostarczanie najlepszych produktów drzewnych na światowym rynku drewna. Dzięki sprawiedliwym transakcjom i naszemu zaangażowaniu w oferowanie Ci tego, co najlepsze, staliśmy się dobrze znani w branży produktów z drewna. Nasze wspólne zainteresowanie sprzedażą produktów z drewna daje nam ogromną siłę w eksporcie. Będąc kameruńskimi eksporterami, wykonujemy wysyłki na cały świat. Jesteśmy głównymi eksporterami, handlowcami i dostawcami wysokiej jakości produktów z drewna, od drewna tropikalnego, okrąglaków, polan kwadratowych, tarcicy, węgla drzewnego przemysłowego, węgla drzewnego do restauracji i wielu innych, pochodzących z Kamerunu. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. ASTDUBEL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Od 1991 roku, Dr. GUTT SRL prowadzi aktywną współpracę w dziedzinie patentów z Uniwersytetem Stefan cel Mare w Suczawie. Z dumą opracowujemy i konstruujemy specjalistyczne maszyny, w oparciu o 22 chronione patentem wynalazki i dwa europejskie patenty. Dzięki tym urządzeniom, osiągamy wysokie zdolności produkcyjne i standardy jakości. Nasza oferta produktowa obejmuje zatyczki produkcyjne, stosowane do zastępowania czarnych sęków w drewnie, kołki do trwałych połączeń klejem, kołki meblowe i wiele innych małych elementów drewnianych.

 1. FOUR SUNS LLC

  Białoruś

  Verified by europages badge

  Firma FOUR SUNS LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Meble ogrodowe, Meble ogrodowe, meble ogrodowe z drewna, meble drewniane, sadzarki, zębatki, półki drewniane, koszyki na kwiaty, i pojemniki na wysiewy. Ma siedzibę w Dyatlovo, Białoruś.

 2. RYBA WOODEN PRODUCTS MANUFACTURER

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma RYBA WOODEN PRODUCTS MANUFACTURER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarcze, drewniane, Drewno - artykuły i elementy rzeźbione, blaty do krojenia, rękodzieło drewniane, przedmioty drewniane, talerze drewniane, prezenty drewniane, deski do krojenia, i akcesoria drewniane. Ma siedzibę w Olpiny, Polska.

 3. CUSTOM CRAFT LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma CUSTOM CRAFT LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Zabawki z drewna, Opakowania drewniane, Leżaki i fotele, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Promocja towarów w miejscu sprzedaży, Zabawki z drewna, ekspozytory z drewna, szyldy - hurt, i Opakowania drewniane. Ma siedzibę w Bournemouth, Zjednoczone Królestwo.

 4. FORMPOS

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma FORMPOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Regały i stojaki targowe i wystawowe, Meble sklepowe, Lady sklepowe, Sklepy - regały i stojaki sklepowe, Meble biurowe, stojaki podłogowe, meble drewniane, meble sklepowe, i display stands for shops. Ma siedzibę w Zaleszany, Polska.

 5. JOSEF NEUMEYER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JOSEF NEUMEYER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Ma siedzibę w Neukirchen, Niemcy.

 6. VONRICKENBACH.SWISS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma VONRICKENBACH.SWISS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach drewno, Lite drewno, rękodzieło drewniane, meble drewniane, regały drewniane, obróbka drewna, Drewno na MEBLE I do STOLARKi, obróbka CNC, i mass-produced furniture manufacture. Ma siedzibę w Muotathal, Szwajcaria.

 7. REPRESENTACIONES ÁNGEL LÓPEZ SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma REPRESENTACIONES ÁNGEL LÓPEZ SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach belki z ciosanego drewna, i Floating parquet flooring. Ma siedzibę w Outeiro De Rei-Lugo, Hiszpania.

 8. WOODBIOMA, UAB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Firma WOODBIOMA, UAB, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Drewno opałowe, Drewno w kłodach, Drewno, ogrzewanie, węgiel, brykiety, granulat drewniany, Liściaste, drewno, Drewno opałowe, brykiety z trocin, i pnie jesionu. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 1. TORNERÍA ROMANS S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma TORNERÍA ROMANS S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - artykuły i elementy toczone, Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne, artykuły i wyroby drewniane, Drewno - artykuły i elementy toczone, DREWNIANE DODATKI DO DekoracjI wnętrz, Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne, lampy drewniane, tokarze w drewnie, i tokarze drewna. Ma siedzibę w Torelló-Barcelona, Hiszpania.

 2. FOR GUYANE

  Gujana Francuska

  Verified by europages badge

  Firma FOR GUYANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, Import-eksport drewna, Drewno przemysłowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Konstrukcje drewniane, drewno, Drewno cięte, Drewno - galanteria drewniana, i Import-eksport drewna. Ma siedzibę w Saint Laurent Maroni, Gujana Francuska.

 3. BERND MÖHLMANN INH. BERND MÖHLMANN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BERND MÖHLMANN INH. BERND MÖHLMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Ma siedzibę w Neuenkirchen, Niemcy.

 4. JADANECCO

  Chorwacja

  Verified by europages badge

  Firma JADANECCO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy transportu zbiorowego, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych, Druk laserowy, Drewno - galanteria drewniana, konstrukcja budynków, Maszyny do zastosowań specjalnych - producenci, Pojazdy transportu zbiorowego, i Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Ma siedzibę w Đurđevac, Chorwacja.

 5. SYKOR INTERNATIONAL

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma SYKOR INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarcze, drewniane, Meble ogrodowe, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Klatki i woliery, jaskółcze gniazda, drewno dekoracyjne, artykuły dla ptaków, rękodzieło drewniane, i owady do kolekcji. Ma siedzibę w Ketrzyn, Polska.

 6. MATERIALS TRANS LOGISTIC

  Armenia

  Verified by europages badge

  Firma MATERIALS TRANS LOGISTIC, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, Drewno użytkowe strugane, Drewno użytkowe niestrugane, Drewno - galanteria drewniana, Drewno użytkowe strugane, Drewno użytkowe niestrugane, sklejka drewniana, Sklejka, drewno laminowane i drewno warstwowe sprężone, i drewno cięte. Ma siedzibę w Yerevan, Armenia.

 7. MERCER TORGAU GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MERCER TORGAU GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Płyty drewniane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Opakowania drewniane, Drewno - galanteria drewniana, Import-eksport drewna, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Torgau, Niemcy.

 8. GRANUL'AIN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GRANUL'AIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Drewno, ogrzewanie, węgiel, brykiety, granulat drewniany, drewno opałowe, i węgiel opałowy. Ma siedzibę w Dardilly, Francja.

 9. MAYA PALETTES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAYA PALETTES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, Import-eksport drewna, Przeładunek - sprzęt i wyposażenie, palety drewniane, Produkcja drewnianych palet, palety drewniane na miarę, palety drewniane do pakowania, skład palet, i palety standardowe. Ma siedzibę w Décines-Charpieu, Francja.

 10. MADJAROV 92

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma MADJAROV 92, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Zioła i rośliny lecznicze, Grzyby, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Drewno - galanteria drewniana, Suszone owoce, lawenda, szafran, orzechy włoskie, i orzechy laskowe. Ma siedzibę w Kubrat, Bułgaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Drewno - galanteria drewniana - Import eksport

Liczba wyników

3358 Przedsiębiorstwa