• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drób- króliki i dziczyzna – hodowla

Wyniki dla

Drób- króliki i dziczyzna – hodowla - Import eksport

 1. COQ DES PRES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma COQ DES PRES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ROLNICTWO BIOLOGICZNE. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kury i kurczaki, Mięso z rzeźni i świeży drób, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Jaja, pasztety z kurczaka, kury biologiczne, vol-au-vent, udka kurczaka, i Mielonki. Ma siedzibę w Fernelmont, Belgia.

 2. CIRIGLIANO ALFREDO DI ANTONIO E CARLO CIRIGLIANO SNC.

  Włochy

  Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom zdrowych produktów dużej odporności i doskonałej jakości. Nasze przedsiębiorstwo od zawsze zabiega o dobro zwierząt, dbając o aspekt higieniczno-sanitarny. Stała obecność weterynarza w zakładzie gwarantuje kontrolę i zapobieganie różnym patologiom ptasim, właściwe stosowanie obowiązkowych szczepień oraz stałą kontrolę sanitarną wszystkich naszych produktów.

 3. ALTANERÍA

  Hiszpania

  Firma silna wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie hodowli psów i drapieżników o małych rozmiarach, z życiorysem i pochodzących z linii posiadających wielokrotnych zwycięzców w konkursach.

 4. ANIMPOL SP Z O O

  Polska

  https: //www.facebook.com/animpol/? fref=ts

 5. FRANCO SRL

  Włochy

  Firma FRANCO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - urządzenia rolnicze, Hodowla - maszyny i urządzenia, Rolnictwo - urządzenia rolnicze, i Hodowla - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Cervasca, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COOP. AGRICOLA MEDITERRANEA A R.L.

  Włochy

  Firma COOP. AGRICOLA MEDITERRANEA A R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach bażanty, i przepiórki. Ma siedzibę w Acquafondata, Włochy.

 2. PUNTO AGRI

  Włochy

  Firma PUNTO AGRI, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Grzyby, Poidła, diy items, Grzyby, Poidła, i Inkubinatory i sztuczne kwoki do hodowli drobiu. Ma siedzibę w Siano, Włochy.

 3. MURAT-LAMM GMBH

  Niemcy

  Firma MURAT-LAMM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Ma siedzibę w Horb, Niemcy.

 4. AYDOĞDUKAZ VE ÖRDEK CENNETİ

  Turcja

  Firma AYDOĞDUKAZ VE ÖRDEK CENNETİ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, i Świeże kaczki. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 5. BELGABROED

  Belgia

  Firma BELGABROED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt dla ubojni drobiu oraz ptactwa, i hodowla zwierząt domowych. Ma siedzibę w Merksplas, Belgia.

 1. COMPTOIRS ALBERT

  Belgia

  Firma COMPTOIRS ALBERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach mięso pawia, mięso z królika, mięso z jelenia, i mięso z dzika. Ma siedzibę w Vlierzele, Belgia.

 2. BELKI

  Belgia

  Firma BELKI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia, piersi z kurczaka, butchery, urządzenia i sprzęt dla ubojni drobiu oraz ptactwa, i Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Aalst, Belgia.

 1. SELECT GAME BIRD

  Grecja

  Firma SELECT GAME BIRD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Ma siedzibę w Grevena, Grecja.

 2. HERDICO

  Belgia

  Firma HERDICO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, mięso - hurt, i Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Hoogstraten, Belgia.

 3. WILDHANDEL VERMEERSCH

  Belgia

  Firma WILDHANDEL VERMEERSCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, Ćwiartowanie mięsa, Wędliny i mięso peklowane, Ćwiartowanie mięsa, dziczyzna gotowa, i wędliny z dziczyzny. Ma siedzibę w Torhout, Belgia.

 4. CHICKEN MASTERS OF BELGIUM

  Belgia

  Firma CHICKEN MASTERS OF BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, sklepy mięsne ekologiczne, produkty mięsne świeże, i sklep mięsny. Ma siedzibę w Deinze, Belgia.

 5. TYCOON SERVICES LTD

  Bułgaria

  Firma TYCOON SERVICES LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Koryta i żłoby, Wyroby metalowe, Koryta i żłoby, i Wyroby metalowe. Ma siedzibę w Troyan, Bułgaria.

 6. HYPHARM

  Francja

  Firma HYPHARM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Ma siedzibę w Roussay, Francja.

 7. LIEBEN GEVOGELTE & WILD

  Belgia

  Firma LIEBEN GEVOGELTE & WILD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże kury i kurczaki. Jest również obecna w dziedzinach Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, maślarnie, jajka, i Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Ma siedzibę w Genk, Belgia.

 8. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Niemcy

  Firma ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Zwierzęta domowe, Trzoda chlewna, Owce i kozy, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Zwierzęta domowe, Trzoda chlewna, i Owce i kozy. Ma siedzibę w Lohfelden, Niemcy.

 1. PINKI

  Belgia

  Firma PINKI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Drób i dziczyzna mrożona, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Drób i dziczyzna mrożona, mięso - hurt, mięsa mrożone, i Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Ma siedzibę w Aalter, Belgia.

 2. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Niemcy

  Firma ZOOFACHMARKT - MARCHE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Owce i kozy. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rogate, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Trzoda chlewna, Bydło rogate, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, i Trzoda chlewna. Ma siedzibę w Heinsberg, Niemcy.

 3. BUVENS

  Belgia

  Firma BUVENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Mięso i wyroby masarskie, Mięso z rzeźni i świeży drób, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, i Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Diest, Belgia.

 4. TLB TRANSPORT UND LAGERHAUS BREMEN GMBH

  Niemcy

  Firma TLB TRANSPORT UND LAGERHAUS BREMEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Wołowina - mięso z rzeźni, Mięso mrożone, Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, Mięso z rzeźni i świeży drób, Wołowina - mięso z rzeźni, Mięso mrożone, i Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 5. RENA IMPEX

  Turcja

  Firma RENA IMPEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach bloki marmuru. Ma siedzibę w Tepebasi, Turcja.

 6. BOKMOLENHOEVE

  Belgia

  Firma BOKMOLENHOEVE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Hotele i restauracje, Hotele i restauracje, kury dla gastronomii, i urządzenia i sprzęt dla ubojni drobiu oraz ptactwa. Ma siedzibę w Loker, Belgia.

 7. SIMON GEFLÜGELFLEISCHHANDEL

  Austria

  Firma SIMON GEFLÜGELFLEISCHHANDEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Ryby, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Mięso z rzeźni i świeży drób, i Podroby. Ma siedzibę w Prottes, Austria.

 8. BERNHARD RADAUER

  Austria

  Firma BERNHARD RADAUER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Jaja, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Przetwory mleczne, Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze, Jaja, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Przetwory mleczne, i Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 9. HÖRMANN GMBH

  Austria

  Firma HÖRMANN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Jaja, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Przetwory mleczne, Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze, Jaja, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Przetwory mleczne, i Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze. Ma siedzibę w Wattens, Austria.

 10. THOMAS & STEFAN FISCHER EIER UND EIPRODUKTE

  Szwajcaria

  Firma THOMAS & STEFAN FISCHER EIER UND EIPRODUKTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Jaja, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Przetwory mleczne, Mrożonki, Jaja, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Przetwory mleczne, i Mrożonki. Ma siedzibę w Malters, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo