• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • doradztwo finansowe

Wyniki dla

Doradztwo finansowe - Import eksport

 1. TREYD SERVICES AB

  Szwecja

  Dzięki usłudze Treyd kup teraz, zapłać później, którą objęte są faktury dostawców, przedsiębiorstwa mogą sprzedawać przed zapłaceniem dostawcom. Pomaga to uniknąć zakłóceń przepływu środków pieniężnych i obciążonego wzrostu poprzez zasilanie kapitału, który w przeciwnym razie byłby zamrożony w zapasach – czasami na miesiące. Po szybkim wdrożeniu i ocenie ryzyka, Treyd udziela firmom limitu, który mogą one wykorzystać do finansowania faktur dostawców.Bez konieczności rozcieńczania. Bez skomplikowanego harmonogramu spłaty. Jedynie transparentna jednolita stawka dla każdej finansowanej faktury. Treyd zatrudnia ponad 50 pracowników w biurach w Sztokholmie, Londynie i Kairze. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. WACETOB SP. Z O.O.

  Polska

  Warszawskie Centrum Postępu Techniczno-Organizacyjnego Budownictwa WACETOB powstało w 1982 roku z inicjatywy działaczy Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa jako jednostka gospodarcza wspierająca działalność statutową stowarzyszenia, w oparciu o wykorzystanie kwalifikacji zawodowych jego członków. Głównymi kierunkami działalności firmy są: ekspertyzy i opinie dotyczące stanu technicznego budynków i budowli oraz przeglądy techniczne, opinie i ekspertyzy techniczno – ekonomiczno – prawne z zakresu tworzenia, rozliczania i kształtowania cen robót budowlanych - dla podmiotów gospodarczych, sądów oraz osób fizycznych, opinie i ekspertyzy z obszaru zamówień publicznych, nadzory budowlane, szacowanie nieruchomości, praktyki dla kandydatów na rzeczoznawców nieruchomości, szkolenia z zakresu kosztorysowania, szacowania nieruchomości oraz dla kandydatów na uprawnienia budowlane, przedaż wydawnictw specjalistycznych dla budownictwa.

 3. PIOTR WITECKI POŚREDNICTWO FINANSOWE

  Polska

  Od prawie 10 lat pomagam przy uzyskiwaniu produktów kredytowych. Zdobyta wiedza praktyczna oraz ukończone studia ekonomiczne pozwalają mi na efektywną pracę oraz masę zadowolonych Klientów. Podczas spotkania ze mną ocenię Wasze możliwości do zaciągnięcia największego zobowiązania w budżecie domowym – kredytu hipotecznego. Wspólnie dobierzemy najkorzystniejsze oferty banków, okres kredytowania Waszego kredytu, odpowiedni wkład własny oraz walutę kredytu. Pomogę Wam poznać niuanse kryjące się w skomplikowanych umowach kredytowych. Pokażę, że nie tylko marża ma wpływ na finalnie zapłacone przez Państwa środki, ale także kilka innych czynników, o których w Bankach Państwu nie powiedzą. W jednym miejscu podczas spotkania jesteśmy w stanie wybrać najkorzystniejszą ofertę bankową, zrealizować przegląd trójmiejskich inwestycji developerskich oraz skompletować dokumentację do banków.

 4. KREDYTY GOTÓWKOWE KRAKÓW

  Polska

  Nasza firma z powodzeniem działa na rynku Niezależnych Doradców Kredytowych już od przeszło kilkunastu lat. Doświadczenie jakie zdobyliśmy przez ten czas procentuje w chwili obecnej. Każdego dnia pomagamy swoim klientom spełniać ich marzenia i rozwiązywać problemy. Wiemy, że udzielenie kredytu to coś więcej niż techniczne przelanie środków finansowych na rachunek bankowy klienta. Otrzymane pieniądze pomagają zrealizować życiowe plany i dzięki nim możemy poradzić sobie z nieprzewidzianymi wydarzeniami. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i gwarantujemy pełną dyskrecje w zakresie powierzanych spraw. Nasi klienci otrzymują jasny przekaz i klarowne wytłumaczenie warunków zawieranej umowy. Harmonogram spłat jest zawsze dopasowywany do indywidualnej kondycji finansowej użytkownika. Dodatkowo zajmujemy się postkredytową obsługą kredytobiorcy. W razi konieczności pomagamy konsolidować zobowiązania i prowadzić negocjacje z wierzycielami w przedmiocie obniżenia rat i wydłużenia czasu spłaty.

 5. BOGUMIŁA JANISZEWSKA BDJ FINANCE

  Polska

  Oferuję Państwu fachowe doradztwo kredytowe. Do każdego Klienta podchodzę w indywidualny sposób zapewniając kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Bogate doświadczenie w branży oraz duża znajomość rynku finansowego pozwala mi na stworzenie elastycznej i korzystnej cenowo oferty kredytowej dopasowanej do potrzeb oraz oczekiwań Klientów. Zapewniam: * wybór najlepszej oferty kredytowej, * pomoc w kompletowaniu niezbędnych dokumentów, * sprawne i szybkie procesowanie wniosków * uczciwe i przejrzyste zasady współpracy Służę profesjonalną pomocą w uzyskaniu: pożyczki pozabankowej kredytów dla firm kredytu hipotecznego kredytu konsolidacyjnego kredytu gotówkowego Współpracuję z rzetelnymi i godnymi zaufania bankami, dzięki czemu Klienci mają poczucie bezpieczeństwa przy zawieranych transakcjach. Zaangażowanie i skrupulatne przygotowanie oferty sprawiły, że przez lata obecności na rynku zdobyłam spore grono zadowolonych Klientów. Aktywnie działam z instytucjami, zarówno bankowymi, jak i pozabankowymi, dzięki czemu jestem w stanie zaoferować niezwykle korzystne rozwiązania. Osoby korzystające z moich usług nie tylko oszczędzają czas, ale również uzyskują gwarancję, że cały proces kredytowania zostanie wykonany szybko i bez żadnych problemów. Klientom pomagamy podczas załatwiania wszelkich formalności. Dodatkowo wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom Klientów, zapewniam, że rozliczenie z moim biurem nastąpi dopiero po otrzymaniu pieniędzy od banku.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CREDIT BANQUIER DORADZTWO FINANSOWE I INWESTYCYJNE

  Polska

  CREDIT BANQUIER Doradztwo Finansowe i Inwestycyjne specjalizuje się w pośrednictwie finansowym dla firm. Od 2009 roku z powodzeniem zapewniamy naszym klientom dostęp do kredytów bankowych. Jako jedyni na rynku skupiamy się wyłącznie na pozyskiwaniu kredytów firmowych. Oferujemy kredyty dla małych firm oraz firm z sektora MŚP. W swojej ofercie posiadamy kredyty obrotowe, kredyty inwestycyjne dla firm, kredyty dla firm na start, leasing i factoring. Charakteryzujemy się wysoką skutecznością w uzyskaniu finansowania bankowego, z naszych usług skorzystało już ponad 100 firm. Doświadczenie zdobyte w największych instytucjach finansowych pozwala nam otoczyć naszych klientów profesjonalną opieką i zapewnić im optymalne rozwiązania kredytowe dopasowane do specyfiki danej firmy i branży, kondycji finansowej oraz możliwości kredytowych. Z naszą pomocą otrzymają Państwo najlepsze finansowanie na rynku oraz poprawią i zwiększą swoją płynność finansową.

 2. BARTKOWSKA DOROTA. USŁUGI FINANSOWO-KSIĘGOWE

  Polska

  Biuro księgowe Doroty Bartkowskiej z siedzibą w Gryficach w województwie zachodniopomorskim od 2008 roku zajmuje się kompleksową obsługą Klientów indywidualnych oraz firm w zakresie usług finansowo-księgowych. Oferta biura rachunkowego obejmuje: - usługi rachunkowo-księgowe, - usługi kadrowe i usługi płacowe, - rozliczenia z ZUS i z Urzędem Skarbowym, - doradztwo finansowe m.in. w zakresie kredytów, - wnioski do refundacji na założenie działalności gospodarczej i inne z PUP oraz UE. Zapewniamy odpowiedzialne prowadzenie ksiąg firmy, indywidualne podejście do Klienta oraz atrakcyjne warunki cenowe. Posiadamy Świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów (certyfikat księgowości) w dziedzinie prowadzenia ksiąg rachunkowych, dlatego wszystkie nasze usługi wykonywane są profesjonalnie i rzetelnie. Pomagamy w rozwiązaniu kłopotliwych spraw z zakresu kadr i płac, rozliczeń i podatków. Proponujemy optymalną formę opodatkowania uzależnioną od rodzaju prowadzonej działalności.

 3. HELPER KREDYTY

  Polska

  Firma nasza zajmuje się udzielaniem kredytów, ubezpieczeniami majątkowymi i na życie. Posiadamy również punkt opłat. Oferujemy kredyty dla osób prywatnych i dla firm, pomagamy w finansowaniu bieżących potrzeb, spełnianiu marzeń takich jak własny dom, czy pierwszy samochód, ale również i spłacie już posiadanych kredytów, tak by nowa rata była mniejsza i pozwalała ? ? Złapać oddech? ? . Szczególną rolę w naszej ofercie zajmują kredyty dla działalności gospodarczej. Oferujemy dostępne finansowanie małych i średnich przedsiębiorstw, wolnych zawodów, czy chociażby działalności prowadzonych krócej niż rok czasu. Obecna polityka kredytowa sprawia, iż klient chcąc uzyskać finansowanie, często spotyka się z odmową banku pomimo spełnienia wymaganych kryteriów. Zależy to czasem od czynników o których możemy nie mieć pojęcia(np. wiek kredytobiorcy, poziom dochodów czy brak historii w BIK).

 4. A VISTA. BIURO RACHUNKOWE

  Polska

  W ramach naszych usług zajmujemy się kompleksową obsługą księgową firm. Nasza specjalizacja to wynik wieloletniej praktyki oraz doskonałej znajomości rynku. Naszym celem jest zdobycie zaufania najbardziej wymagających Klientów poprzez rzetelne i fachowe doradztwo księgowe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naszej działalności. Oferta Oferta naszych usług księgowych obejmuje: kompleksową obsługę księgową firm doradztwo księgowe w zakresie podpisanych umów doradztwo rachunkowe doradztwo podatkowe

 5. PROFINANZ

  Polska

  Profinanz jest firmą zatrudniającą ekspertów od podatków, których główną dziedziną działalności jest odzyskiwanie VAT z zagranicy. Oferta jest elastyczna i dostosowuje się do potrzeb klientów. Niezależnie od rodzaju branży, można liczyć na fachową pomoc i doradztwo. Sprawy podatkowe są bardzo istotne zarówno dla początkujących przedsiębiorców, jak i dla marek obecnych na rynku już od wielu lat. Należy pamiętać o zmieniających się przepisach i wytycznych urzędów. Eksperci nieustannie śledzą rozwiązania prawne różnych krajów i są obeznani w prawie Unii Europejskiej. Dobrą wiadomością jest fakt, że zwrot VATu z zagranicy może odbywać się sprawnie i bez dużych kosztów formalnych. Opisywany usługodawca dokonuje precyzyjnej wyceny zlecenia. Klienci mają dostęp do nowoczesnego panelu informatycznego i pewność, że zostaną potraktowani indywidualnie. Wszystkie zagadnienia podatkowe tłumaczy się przejrzystym językiem, aby można było je dobrze rozumieć. Oferta jest otwarta także na osoby fizyczne, które szukają porady i wsparcia.w rozliczeniach PIT.

 1. TAX-SPOT BIURO RACHUNKOWE BYDGOSZCZ

  Polska

  Nasze biuro rachunkowe Bydgoszcz realizuje zadania z trzech głównych obszarów, jakimi są księgowość, obsługa kadrowo płacowa i doradztwo prawno-podatkowe. Ta ostatnia dziedzina sprawia, że można nas traktować jako profesjonalne biuro podatkowe, co jednocześnie świetnie uzupełnia zakres obsługi przedsiębiorstw. Jako biuro rachunkowe świadczymy wszystkie usługi zgodnie z ustawą o rachunkowości, sporządzamy sprawozdania finansowe czy też reprezentujemy Państwa przed urzędami. W ramach outsourcingu kadrowo-płacowego sporządzamy listy płac, naliczamy wynagrodzenia, obsługujemy proces zatrudnienia pracownika, zgłaszamy pracowników do ZUS, prowadzimy i administrujemy teczkami osobowymi pracowników i realizujemy inne zadania zgodnie z potrzebami naszych klientów. Jako biuro podatkowe reprezentujemy Państwa przed organami podatkowymi, rozwiązujemy problemy podatkowe, zajmujemy się optymalizacją podatkową, proponujemy wdrożenie najkorzystniejszych rozwiązań oraz podejmujemy inne istotne zadania.

 2. IZABELA MIŁKOWSKA EKSPERT FINANSOWY

  Polska

  Oferuję Państwu profesjonalną bezpłatną pomoc w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych, leasingów oraz ubezpieczeń.Całą Państwa sprawę prowadzę od momentu wyliczenia zdolności kredytowej, aż do finalizacji umowy kredytowej. Podczas ubiegania się o kredyt wyjaśniam skomplikowane procedury i pojęcia związane z finansami oraz przedstawiam wszystko koszty, które muszą Państwo ponieść w instytucji, w której składany jest wniosek jak również u notariusza. Aktualnie jestem niezależnym Ekspertem Finansowym w jednej z czołowych firm pośrednictwa finansowego - Expander Advisors. W swojej pracy kieruje się przekonaniem, że każdy klient wchodzący do mojego biura to nowa historia. Zarówno proste, jak i te trudne sprawy są zawsze nowym wyzwaniem. Wsłuchiwanie się w potrzeby klienta, szukanie indywidualnych rozwiązań to priorytet, który towarzyszy mi w codziennej pracy. Zadowolony klient to potwierdzenie, że praca Eksperta Finansowego ma sens. Jako Ekspert Finansowy oferuję swoje usługi głównie na terenie południowej Polski. W przypadku innych miast proszę o wcześniejszą wiadomość.

 1. CAPITAL CORPO S.A.

  Polska

  Innowacyjne rozwiązania w zarządzaniu rozwojem przedsiębiorstw sprawiają , że jesteśmy w stanie w stosunkowo krótkim czasie wyprowadzić każdą Firmę z pułapu zagrożenia bankructwem Firmy - do pozycji stabilnie rozwijającego się przedsiębiorstwa. Problemy finansowe osobiste , czy firmowe same się nie rozwiążą - to pewne. Jako osoba zaangażowana emocjonalnie w problem , nie masz jasności sytuacji. Pozwól spojrzeć innym - bezstronnym osobom na Twój problem. To wiele zmieni. Prawo RP jest zawiłe i pełne przeróżnych kruczków , które bezlitośnie wykorzystują instytucje Państwowe , doprowadzając firmy na skraj bankructwa . Pamiętajmy jednak , że prawo działa w dwie strony . Mamy do dyspozycji dział prawny składający się z wybitnych znawców prawa , którzy nie odpuszczą - dopóki nie osiągną tego , czego się podjęli.

 2. FEBE DORADZTWO FINANSOWE

  Polska

  Sektor usług płatniczych w Polsce jest niesłychanie obszerny, a to powoduje że przypuszczalni pożyczkobiorcy są niesłychanie zagubieni. Wyjście jest 1, poszerzyć wiedzę z niepodrzędnych źródeł, nie powiązanych z instytucją pożyczkową.Takową rolę pełni przedstawiana tu strona. Nie jest ona scalona z żadną organizacją, więc niema w tym miejscu promowania przez redaktora. Jest to najlepsze rozwiązanie dla szukających doskonałej oferty na tym zawiłym rynku. Rynek usług fiskalnych w naszym kraju jest bardzo rozbudowany, a to skutkuje tym że ewentualni pożyczkobiorcy są niezwykle zagubieni. Wyjście jest 1, pozyskać kompetencję z niepodrzędnych źródeł, nie związanych z firmą pożyczkową.Obrazowana tutaj strona próbuje spełniać tą misję. Nie jest ona skojarzona z żadną organizacją, więc niema tutaj zachwalania przez redaktora. Nie jest to wyjątkowa możliwość aby uzyskać taką wiedze, ale na sto procent jest prostą, tanią i najlepszą możliwością. Brak wiedzy ewentualnych pożyczkobiorców wynika z oszołomienia liczbą ofert dostępnych w sektorze. Wyjście jest jedno, poszerzyć kompetencję z niepodrzędnych źródeł, nie powiązanych z firmą pożyczkową.Taką funkcję spełnia opisywana tu strona. Nie jest ona powiązana z żadną spółką, więc niema tu promowania przez redaktora. Jest to fajne rozwiązanie dla szukających najlepszej oferty na tym zawiłym rynku.

 3. RANKINGICHWILOWEK

  Polska

  Coraz więcej firm w internecie zajmuje się oferowaniem wierzytelności jako afiliacja, ale mało która trudni się wprawnymi rankingami i porównaniami tego typu usług na rynku. Taką funkcję realizuje opisywana tu strona. Położono na niej akcent na dokładne opisy, porównania i tworzenie zestawień najbardziej opłacalnych firm fiskalnych by dać konsumentom możliwość selekcji doskonałej usługi. Nie znajdziecie tu Państwo tu zachęt, same proste fakty. Coraz więcej firm w internecie trudni się oferowaniem pożyczek jako afiliacja, ale mało która trudni się kompetentnymi rankingami i porównaniami tego typu usług. Taką funkcję realizuje prezentowana tu strona internetowa. Położono na niej akcent na analityczne opisy, porównania oraz tworzenie rankingu najbardziej opłacalnych usług finansowych by darować klientom możliwość wyboru najlepszej usługi. Nie ma w tym miejscu zachęt, same proste fakty. Raz za razem coraz większa ilość firm w internecie trudni się świadczeniem wierzytelności jako pośrednik, ale mało która trudni się wprawnymi rankingami i zestawieniami tego typu usług. Taką funkcję pełni prezentowana tu strona. Położono na niej akcent na dokładne opisy, zestawienia oraz tworzenie zestawień najbardziej opłacalnych usług skarbowych by darować konsumentom możliwość selekcji najlepszej oferty. Nie ma tu zachęt, jedynie czyste fakty.

 4. FUTURA NIEZALEŻNE DORADZTWO FINANSOWE

  Polska

  FUTURA Niezależne Doradztwo Finansowe to profesjonalna obsługa z zakresu usług bankowych. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm. Nasi doradcy pomogą Państwu zrozumieć rynek finansów i wybrać najlepszą dla Państwa ofertę z zakresu: - kredytów firmowych i hipotecznych; - lokat, obligacji, funduszy inwestycyjnych; - ubezpieczeń na życie, komunikacyjnych, majątkowych i grupowych; - inwestycji alternatywnych (wino, whisky, złoto, srebro, nieruchomości)- prywatnych programów emerytalnych; - oraz wielu innych usług bankowych (konta, pożyczki gotówkowe itp)Dowiedz się więcej: http: //kontakt.futurandf.pl

 5. MICHAŁ MAZUR EKSPERT FINANSOWY

  Polska

  Oferuję Państwu profesjonalną bezpłatną pomoc w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych, leasingów oraz ubezpieczeń.Całą Państwa sprawę prowadzę od momentu wyliczenia zdolności kredytowej, aż do finalizacji umowy kredytowej. Podczas ubiegania się o kredyt wyjaśniam skomplikowane procedury i pojęcia związane z finansami oraz przedstawiam wszystko koszty, które muszą Państwo ponieść w instytucji, w której składany jest wniosek jak również u notariusza. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w wiodących firmach pośrednictwa finansowego 
w Polsce: Open Finance, ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych czy też w chwili obecnej Expander Advisors. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu sprostam każdemu nawet najtrudniejszemu wyzwaniu. Satysfakcja zadowolonego klienta jest dla mnie najwyższą nagrodą. Swoją pracę wykonuję 
z oddaniem i cierpliwością. Każdą sprawę analizuję szczegółowo i wsłuchuje się dokładnie 
w potrzeby swoich klientów. Niezależność od instytucji finansowych w Polsce jest tym co cechuję moją pracę i wpływa 
na oferowane klientom rozwiązania. Obiektywność w wyborze odpowiedniego rozwiązania to jeden z najistotniejszych filarów mojej działalności. Jako Ekspert Finansowy oferuję swoje usługi głownie klientom z terenu południowej Polski. 
W przypadku innych miast prosiłbym o wcześniejszą wiadomość.

 6. SBC

  Polska

  Zajmujemy się doradztwem w zakresie usług finansowych. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i firm. Pomagamy w uzyskaniu finansowania na zasadzie kredytów bankowych. Do naszych zadań należy dokładne przygotowanie klienta do przejścia przez złożony proces gromadzenia bankowej dokumentacji, a także weryfikacje klienta przez bank i porównanie oraz wszelkie negocjacje warunków ofert. Zapewniamy profesjonalne wsparcie przy finalizacji umowy. Wiele instytucji finansowych nie informuje wogóle swoich klientów o przyczynach odmowy udzielenia pożyczki. Czasem podają też bardzo dużo przyczyn, które w gruncie rzeczy są błahe i nie powinny stanowić przeszkody. Należy do nich zaliczyć brak historii kredytowej albo dawno zapomniane zobowiązania za prąd czy jazda bez biletu tramwajami albo autobusami miejskimi. My zajmujemy się analizą tych wszystkich zdarzeń i próbujemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Dzięki rozległej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie pomyślnie rozwiązać sprawy. W ofercie firmy znajdą Państwo oferty wielu banków między, którymi sprawnie się poruszamy oraz znamy ich wszelkie wymagania i procedury. Sprawia to, że możemy dobrać bardzo korzystną ofertę zarówno pod względem finansowym, jak i proceduralnym. Dla klientów z bardzo złą historią kredytową mamy ofertę pożyczek pozabankowych, co pozwoli na zamknięcie spraw z wymaganymi wierzytelnościami i na naprawę historii kredytowej.

 7. SFERA FINANSÓW S.A

  Polska

  Firma Sfera Finansów S.A poprzez portal sfera-finansów.pl oferuje Państwu profesjonalną porównywarkę finansową. Codzienna aktualizacja i analiza wszystkich dostępnych promocji bankowych sprawia, że nasz portal jest rzetelnym źródłem informacji dla każdego. Sfera Finansów to niezwykłe miejsce w którym przeanalizujesz kilka tysięcy rozmaitych produktów oferowanych na rynku finansowym. Udostępniamy także porady i wiadomości dotyczące zmian na rynku produktów finansowych. Wejdź na naszą stronę i przekonaj się sam! Oferujemy: - porównywarka finansowa- rankingi najlepszych produktów finansowych- porady i wiadomości dotyczące zmian na rynku produktów finansowych

 8. LISEK FINANSOWY

  Polska

  Serwis Lisek finansowy zajmuje się stałym monitorowaniem rynku usług finansowych w Polsce. Nasza porównywarka pożyczek i kredytów pomaga każdego dnia setkom osób zaoszczędzić niemałe kwoty na wyborze najtańszego pożyczkodawcy. Możesz u nas w prosty sposób zestawić ze sobą oferty różnych bankowych i pozabankowych podmiotów. Dzięki temu nie musisz tracić długich godzin na zapoznawanie się z poszczególnymi tabelami opłat. Prezentujemy także aktualne oferty kont osobistych oraz lokat. Jeżeli zatem zastanawiasz się, gdzie ulokować swoje wolne środki, w tym również doradzi Ci Lisek finansowy. Dokładamy starań, aby prezentowane dane były zawsze aktualne. Po wybraniu interesującej Cię oferty możesz jednym kliknięciem przejść na stronę danego podmiotu finansowego, wprost do formularza, gdzie zawnioskujesz o daną pożyczkę, lokatę, kredyt czy konto osobiste. Nasza porównywarka pożyczek i kredytów ma jeszcze tę zaletę, że jest niezwykle intuicyjna w obsłudze. Kilkoma kliknięciami wprowadzisz wszystkie istotne dla Ciebie parametry.

 1. KREDYT HELP SP. Z O.O. SP. K.

  Polska

  Zwrot prowizji przy wcześniejszej spłacie kredytu to prawo każdego konsumenta, z którego można skorzystać w ramach współpracy z firmą Kredyt Help. Przedsiębiorstwo zajmuje się odzyskiwaniem kosztów pobranych w momencie zaciągnięcia zobowiązania po jego przedterminowej spłacie, jak również w przypadku konsolidacji i przeniesienia kredytu do innego banku. Wcześniejsza spłata kredytu czy pożyczki pozwala również na zwrot kosztów ubezpieczenia. Trzeba jednak pamiętać, że zarówno prowizja, jak i wszystkie inne opłaty pobrane w momencie podpisywania umowy zostają obniżone proporcjonalnie do skrócenia okresu kredytowania. Mówiąc obrazowo, jeżeli kredyt zaciągnięty na 10 lat spłacisz w całości po 5 latach, należy Ci się zwrot prowizji i ubezpieczenia w 50%. W ich odzyskaniu pomoże Ci firma Kredyt Help. Klienci Kredyt Help podejmują współpracę z firmą z uwagi na: • oszczędność czasu - nie muszą sami zajmować się formalnościami związanymi ze zwrotem prowizji bankowej, • profesjonalizm - firma przeprowadza wszelkie procedury fachowo i skutecznie, • szybki efekt - odzyskanie prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu następuje już w ciągu 24 godzin.

 2. CENTRUM FINANSÓW PAMA MAGDALENA PATELCZYK

  Polska

  Chcesz obniżyć koszty swojego kredytu? Szukasz dobrej agencji ubezpieczeniowej? Zgłoś się tutaj. Firma Pama to szeroko pojęte doradztwo finansowe w kwestii kredytów, ubezpieczeń a także zasiłku opiekuńczego. Tutaj dowiesz się wszystkiego odnośnie między innymi kredytu: samochodowego, gotówkowego, dla rolników, hipotecznego, dla firm i wielu innych. Celem CF Pama jest znalezienie jak najlepszego rozwiązania dostosowanego do potrzeb klienta. Firma zapewnia nieodpłatne i niezależne doradztwo w kwestii planowania- szczegóły tutaj: https: //www.cfpama.pl/

 3. USŁUGI FINANSOWE NATALIA ROCH

  Polska

  Niezawodna pomoc eksperta finansowego to w stu procentach zdanie, które w pełni opisuje działalność firmy. Pomagamy nie tylko klientom biznesowym ale także indywidualnym. Jeśli chcecie Państwo uzyskać pomoc z zakresu pozyskania kredytu to właśnie jako eksperci finansowi wspieramy Państwa na każdym etapie procesu starania się o pozyskanie środków finansowych. Do naszej pracy podchodzimy profesjonalnie i każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Każdy bowiem jest inny niezależnie czy to osoba prywatna czy firma. Dlatego zanim przejdziemy do jakichkolwiek propozycji ofert zawsze analizujemy zdolność kredytową, aby wybrać najbardziej korzystną propozycję. Zakres naszych działań to kredyty hipoteczne, gotówkowe, firmowe, audyty umów, leasingi oraz pożyczki unijne. W każdym obszarze oferujemy profesjonalne doradztwo i wszelką pomoc. Jesteśmy nadzorowani przez Komisję Nadzoru Finansowego oraz działamy zgodnie z RODO, dlatego też u nas mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa transakcji. Lubimy kontakt z ludźmi, więc staramy się aby każdy był zadowolony. Państwa opinie są dla nas jak paliwo, dlatego też motywują nas do rozwoju i dalszych działań.

 4. POŻYCZKOMOCNI SP. Z O.O.

  Polska

  Pożyczkomocni to wygodna porównywarka ofert różnych pożyczkodawców. Zaglądając do nas przed wzięciem chwilówki przez internet, możesz sporo zyskać. Po pierwsze pewność, że sięgasz po sprawdzoną ofertę, pozbawioną niebezpiecznych kruczków. Po drugie czas, który musiałbyś poświęcić na samodzielne poszukiwanie i porównywanie ofert. I wreszcie po trzecie - pieniądze, albowiem dzięki naszej porównywarce sięgniesz po najbardziej opłacalną ofertę chwilówki przez internet.. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że w dzisiejszym zabieganym świecie najcenniejszym aktywem jest czas. Dlatego chętnie korzystamy z narzędzi, które część pracy wykonują za nas. Takie właśnie narzędzie przekazujemy w Twoje ręce. Ponadto, jeśli chcesz rozszerzyć swoją wiedzę na temat finansów, możesz tego dokonać czytając nasz obszerny poradnik, w którym poruszamy nie tylko tematy związane z pożyczkami. Odpowiadamy na większość pytań, które pojawiają się w głowie osób biorących chwilówki przez internet. Zapraszamy także osoby, które poszukują pożyczki dla swojej firmy!

 5. MK CONSULTING SPÓŁKA Z O.O. - SP.K.

  Polska

  Biuro księgowe MK Consulting z Warszawy (centrum) gorąco zaprasza do współpracy. Obsługa księgowa firm, doradztwo skarbowe oraz wiele więcej - zajmiemy się tym, czym należy zająć się w jakiejkolwiek jednostce gospodarczej. Funkcjonujemy od 2005 roku, bez ustanku rozwijamy umiejętności, jesteśmy na bieżąco z aktualnymi zmianami księgowymi w Polsce - ochoczo pomożemy każdemu przedsiębiorcy, jaki pragnie powierzyć kwestie rachunkowe w ręce znawców. Więcej wiadomości i możliwość kontaktu na oficjalnej stronie MK Consulting.

 6. F.H.U. BEATRIS BEATA MYŚLIWIEC PUNKT FINANSOWY

  Polska

  Multi Finanse z Lublina to punkt finansowy, jaki od 2006 roku oferuje wszelkiego typu usługi powiązane z finansami. Niedrogie płacenie rachunków, doradztwo finansowe, wsparcie w wyborze kredytu czy poradzeniem sobie z windykacją. Funkcjonujemy bezustannie, pomagamy mieszkańcom Lublina oraz okolic, chętnie udzielamy porad czy pop rostu realizujemy przelewy. Na nas zawsze wolno liczyć - eksperci od finansów oraz profesjonalnych usług bankowych wyczekują na kontakt oraz na szansę udzielenia Państwu kompetentnej pieniężnej pomocy.

 7. KANCELARIA RACHUNKOWOŚCI GOLDEN TAX

  Polska

  GOLDEN TAX to biuro rachunkowe z Warszawy (Bemowo), jakie bez jakichkolwiek kłopotów ma prawo uznać się za jedno z najlepszych w stolicy. Ogromna jakość obsługi, biegłość działania, bogata propozycja dla korporacji oraz osób prywatnych - zajmiemy się Twoimi sprawami rachunkowymi tak, abyś już przenigdy nie musiał troskać się o inspekcje skarbowe czy inne nieprzyjemności. Wyspecjalizowana kadra księgowych z GOLDEN TAX jest na czasie z najświeższymi zmianami finansowymi - doradzamy, oferujemy outsourcing księgowości, pomagamy każdemu!

 8. OMEGGA SP. Z O.O.

  Polska

  Wypatrujesz ekspertów, jakim masz prawo powierzyć przeróżne prace? Masz serdecznie dosyć spotykania się z nierzetelnymi wykonawcami bądź też usługami, które nie spełniają Twoich pragnień? A może szukasz pomocy w aspekcie zakupów i realizacji praktycznych marketingowych założeń? Czas sprawdzić, co oferuje Omegga - tworzymy firmę, jaka ma za zadanie zrewolucjonizować polski oraz światowy rynek. Jesteśmy gotowi do pracy oraz czekamy na innowacyjne wyzwania - jeżeli pragniesz posiadać kontakt z prawdziwymi profesjonalistami, zobacz już dzisiaj stronę internetową i odezwij się, na pewno pomożemy.

 9. BPION

  Polska

  BPiON to firma, która została powołana do działania po to, aby pomagać innym biznesmenom. Od samego początku działania skupiamy się na outsourcingu najistotniejszych prac i usług, bez których żadna firma w Polsce czy na świecie po prostu nie może działać. Nasi eksperci pomagają w zakresie rachunkowości, kadr, płac oraz administracji. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania, jakie pozwalają jeszcze prędzej rozwijać firmy - pracujemy z pasją i zaangażowaniem. Gorąco zapraszamy do BPiON po znacznie więcej informacji!

 10. DORADCA FINANSOWY OLSZTYN

  Polska

  Doradca Kredytowy Olsztyn to grupa niezależnych doradców finansowych. Specjalizują się w analizie i porównywaniu kredytów hipotecznych, gotówkowych, samochodowych i dla firm. Doradcy finansowi w Olsztynie są pośrednikiem pomiędzy bankiem a klientem, a usługi te są bezpłatne. Eksperci pomagają w wyborze najkorzystniejszego do klienta kredytu i znacznie ułatwiają negocjacje z bankiem.

Filtry

Wyniki dla

Doradztwo finansowe - Import eksport

Liczba wyników

28 653 przedsiębiorstwa

Kraj