• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • doradztwo finansowe

Wyniki dla

Doradztwo finansowe - Import eksport

 1. SHIRE EUROPE FINANCE

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by Europages badge

  SHIRE INVESTMENTS & FINANCE specjalizuje się w dostarczaniu produktów i usług finansowych od 1991 roku. Naszą misją jako instytucji finansowej jest pomoc profesjonalistom, którzy są finansowo wykluczeni i ignorowani przez główny nurt branży usług finansowych. Udzielamy naszym klientom pożyczek biznesowych; zapewniając przy tym nejlepsze ceny, najlepsze warunki spłaty i najmniej uciążliwą umowę kredytową. Dbamy również o to, aby Twoje pożyczki były zatwierdzone w jak najkrótszych terminach. Naszym pragnieniem jest pomaganie firmom w ich lepszej organizacji. Doradzamy im, jak usprawnić ich pracę w celu zapewnienia szybkiego i ciągłego rozwoju firmy. Pozwala im to na obniżenie kosztów i lepsze zarządzanie ryzykiem. Ponadto towarzyszymy małym firmom w poszukiwaniu rozwiązań kredytowych, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom. Dzięki naszemu działowi finansów korporacyjnch zapewniamy zintegrowane doradztwo finansowe i strategiczne. Jesteśmy również ekspertami w doradztwie ekonomicznym i w finansowaniu sprzętu i urządzeń, tak aby były one przystępne kosztowo.

  Witryna www Open In New icon
 2. OPEN FINANCE

  Francja

  Verified by Europages badge

  Założona w 2017 roku firma OPEN FINANCE oferuje różne usługi: kredyty konsumenckie, zakupy kredytowe, zarządzanie portfelem, ubezpieczenia kredytów, finansowanie projektów, inwestycje, doradztwo BtoB, pomoc finansową, windykację, ubezpieczenia itp... Nasze rozwiązanie kredytowe dla wszystkich obejmuje wszystkie Twoje potrzeby: kredyty konsumpcyjne, samochodowe i nieruchomości, fundusze inwestycyjne, płynną gotówkę, itp. Wszystko, czego potrzebujesz, to zdolność do spłaty, a otrzymasz odpowiednią pożyczkę. Ty wiesz lepiej od nas, dlaczego potrzebujesz pieniędzy, a my ufamy Ci w 100% za pośrednictwem tego kanału. Wysokość naszych pożyczek dla osób fizycznych i firm jest uzależniona od potrzeb i przedłożonego projektu, a nawet pokrywamy pilne potrzeby gotówkowe. Na każde życzenie jakościowe i finansowe oferujemy niezawodne, szybkie i konkretne rozwiązania. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. OWR PARTNER

  Francja

  Verified by Europages badge
 4. PRAVOVEST AUDIT

  Rosja

  Pravovest Audit świadczy usługi audytorskie i konsultingowe od ponad 15 lat i znajduje się w rankingu RAEX na 16 miejscu w Rosji. Zaufały nam duże rosyjskie i międzynarodowe firmy. Nasz kompleksowy audyt systemowy pomaga firmom być bezpiecznymi i rentownymi, a także zapewnia wyłączną ochronę przed roszczeniami podatkowymi i ubezpieczenie od ryzyka strat podlegających kontroli podatkowej w Federacji Rosyjskiej (ubezpieczonych w Ingosstrakh). Dla spółek z kapitałem zagranicznym zarejestrowanych w Federacji Rosyjskiej, Pravovest Audit przygotowuje raporty zgodnie z wymaganiami właścicieli zagranicznych i/lub polityką rachunkowości holdingu. Potwierdzamy również wiarygodność sprawozdań spółki dla zagranicznych audytorów przeprowadzających badanie Grupy spółek - uczestniczymy w badaniu jako audytor komponentowy (zgodnie z instrukcjami), świadczymy inne usługi związane z badaniem. Wielkość i zasoby firmy pozwalają na uzyskanie satysfakcji klienta (NPS) - 96%.

 5. CREDIT BANQUIER DORADZTWO FINANSOWE I INWESTYCYJNE

  Polska

  CREDIT BANQUIER Doradztwo Finansowe i Inwestycyjne specjalizuje się w pośrednictwie finansowym dla firm. Od 2009 roku z powodzeniem zapewniamy naszym klientom dostęp do kredytów bankowych. Jako jedyni na rynku skupiamy się wyłącznie na pozyskiwaniu kredytów firmowych. Oferujemy kredyty dla małych firm oraz firm z sektora MŚP. W swojej ofercie posiadamy kredyty obrotowe, kredyty inwestycyjne dla firm, kredyty dla firm na start, leasing i factoring. Charakteryzujemy się wysoką skutecznością w uzyskaniu finansowania bankowego, z naszych usług skorzystało już ponad 100 firm. Doświadczenie zdobyte w największych instytucjach finansowych pozwala nam otoczyć naszych klientów profesjonalną opieką i zapewnić im optymalne rozwiązania kredytowe dopasowane do specyfiki danej firmy i branży, kondycji finansowej oraz możliwości kredytowych. Z naszą pomocą otrzymają Państwo najlepsze finansowanie na rynku oraz poprawią i zwiększą swoją płynność finansową.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. BARTKOWSKA DOROTA. USŁUGI FINANSOWO-KSIĘGOWE

  Polska

  Biuro księgowe Doroty Bartkowskiej z siedzibą w Gryficach w województwie zachodniopomorskim od 2008 roku zajmuje się kompleksową obsługą Klientów indywidualnych oraz firm w zakresie usług finansowo-księgowych. Oferta biura rachunkowego obejmuje: - usługi rachunkowo-księgowe, - usługi kadrowe i usługi płacowe, - rozliczenia z ZUS i z Urzędem Skarbowym, - doradztwo finansowe m.in. w zakresie kredytów, - wnioski do refundacji na założenie działalności gospodarczej i inne z PUP oraz UE. Zapewniamy odpowiedzialne prowadzenie ksiąg firmy, indywidualne podejście do Klienta oraz atrakcyjne warunki cenowe. Posiadamy Świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów (certyfikat księgowości) w dziedzinie prowadzenia ksiąg rachunkowych, dlatego wszystkie nasze usługi wykonywane są profesjonalnie i rzetelnie. Pomagamy w rozwiązaniu kłopotliwych spraw z zakresu kadr i płac, rozliczeń i podatków. Proponujemy optymalną formę opodatkowania uzależnioną od rodzaju prowadzonej działalności.

 2. BOGUMIŁA JANISZEWSKA BDJ FINANCE

  Polska

  Oferuję Państwu fachowe doradztwo kredytowe. Do każdego Klienta podchodzę w indywidualny sposób zapewniając kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Bogate doświadczenie w branży oraz duża znajomość rynku finansowego pozwala mi na stworzenie elastycznej i korzystnej cenowo oferty kredytowej dopasowanej do potrzeb oraz oczekiwań Klientów. Zapewniam: * wybór najlepszej oferty kredytowej, * pomoc w kompletowaniu niezbędnych dokumentów, * sprawne i szybkie procesowanie wniosków * uczciwe i przejrzyste zasady współpracy Służę profesjonalną pomocą w uzyskaniu: pożyczki pozabankowej kredytów dla firm kredytu hipotecznego kredytu konsolidacyjnego kredytu gotówkowego Współpracuję z rzetelnymi i godnymi zaufania bankami, dzięki czemu Klienci mają poczucie bezpieczeństwa przy zawieranych transakcjach. Zaangażowanie i skrupulatne przygotowanie oferty sprawiły, że przez lata obecności na rynku zdobyłam spore grono zadowolonych Klientów. Aktywnie działam z instytucjami, zarówno bankowymi, jak i pozabankowymi, dzięki czemu jestem w stanie zaoferować niezwykle korzystne rozwiązania. Osoby korzystające z moich usług nie tylko oszczędzają czas, ale również uzyskują gwarancję, że cały proces kredytowania zostanie wykonany szybko i bez żadnych problemów. Klientom pomagamy podczas załatwiania wszelkich formalności. Dodatkowo wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom Klientów, zapewniam, że rozliczenie z moim biurem nastąpi dopiero po otrzymaniu pieniędzy od banku.

 3. ASK-FINANCE SP. Z O.O.

  Polska

  ASK-Finance Spółka z ograniczaoną odpowiedzialnością jest spółką działającą w sektorze usług księgowych. Celem naszej działalności jest zapewnienie bezpieczeństwa fiskalnego naszym Klientom oraz uwolnienie ich od wszelkich czynności księgowych i kontaktów z urzędami. Spółka została założona w 2010 roku, przejmując wolumen klientów z firmy działającej od roku 2004 pod nazwą ASK-Finance Anna Szafarczyk-Kasicka. Aktualnie jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się spółek na terenie Górnego Śląska. Zatrudniamy 27 pracowników i obsługujemy ponad 100 podmiotów gospodarczych. Współpracujemy z doradcą podatkowym, kancelarią prawną oraz syndykiem. Prowadzimy obsługę i sprawozdawczość w języku angielskim, niemieckim i włoskim.

 4. BIURO RACHUNKOWE BILANS SP. Z O.O.

  Polska

  Jako jedna z bardziej doświadczonych firm jesteśmy nastawieni na świadczenie konkurencyjnych usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy jedną z pierwszych firm, które tworzyły podstawy polskiego rynku w zakresie audytu. Od 1994 roku współpracujemy z kluczowymi przedsiębiorstwami reprezentującymi różne gałęzie i branże ROW. Razem z naszymi Klientami uczestniczyliśmy w przeobrażeniach życia gospodarczego naszego regionu, prowadząc ich przez meandry i zawiłości badań sprawozdań finansowych oraz szeroko pojętych usług rachunkowych. Nasz zespół to 40 osób, w tym biegli rewidenci, aplikanci, doradcy podatkowi oraz osoby uprawnione do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i obsługi kadr i płac . Aby w pełni odpowiadać na potrzeby naszych Klientów, dbamy o stały rozwój kwalifikacji naszych specjalistów. Każdego roku uczestniczą oni w szkoleniach z zakresu regulacji prawa bilansowego, podatkowego, jak również specjalistycznych kursów oraz szkoleń obejmujących zagadnienia finansowo-rachunkowe.

 5. KREDYTY GOTÓWKOWE KRAKÓW

  Polska

  Nasza firma z powodzeniem działa na rynku Niezależnych Doradców Kredytowych już od przeszło kilkunastu lat. Doświadczenie jakie zdobyliśmy przez ten czas procentuje w chwili obecnej. Każdego dnia pomagamy swoim klientom spełniać ich marzenia i rozwiązywać problemy. Wiemy, że udzielenie kredytu to coś więcej niż techniczne przelanie środków finansowych na rachunek bankowy klienta. Otrzymane pieniądze pomagają zrealizować życiowe plany i dzięki nim możemy poradzić sobie z nieprzewidzianymi wydarzeniami. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i gwarantujemy pełną dyskrecje w zakresie powierzanych spraw. Nasi klienci otrzymują jasny przekaz i klarowne wytłumaczenie warunków zawieranej umowy. Harmonogram spłat jest zawsze dopasowywany do indywidualnej kondycji finansowej użytkownika. Dodatkowo zajmujemy się postkredytową obsługą kredytobiorcy. W razi konieczności pomagamy konsolidować zobowiązania i prowadzić negocjacje z wierzycielami w przedmiocie obniżenia rat i wydłużenia czasu spłaty.

 1. PIOTR WITECKI POŚREDNICTWO FINANSOWE

  Polska

  Od prawie 10 lat pomagam przy uzyskiwaniu produktów kredytowych. Zdobyta wiedza praktyczna oraz ukończone studia ekonomiczne pozwalają mi na efektywną pracę oraz masę zadowolonych Klientów. Podczas spotkania ze mną ocenię Wasze możliwości do zaciągnięcia największego zobowiązania w budżecie domowym – kredytu hipotecznego. Wspólnie dobierzemy najkorzystniejsze oferty banków, okres kredytowania Waszego kredytu, odpowiedni wkład własny oraz walutę kredytu. Pomogę Wam poznać niuanse kryjące się w skomplikowanych umowach kredytowych. Pokażę, że nie tylko marża ma wpływ na finalnie zapłacone przez Państwa środki, ale także kilka innych czynników, o których w Bankach Państwu nie powiedzą. W jednym miejscu podczas spotkania jesteśmy w stanie wybrać najkorzystniejszą ofertę bankową, zrealizować przegląd trójmiejskich inwestycji developerskich oraz skompletować dokumentację do banków.

 2. MPAC INVESTMENTS

  Polska

  Chcesz się dowiedzieć co to forex i skuteczne strategie? Zgłoś się do MPAC Investments na szkolenia giełdowe, walutowe i forex. Poznasz kluczowe zasady działania najstarszej instytucji finansowej, nabierzesz pewności siebie i zaczniesz bezpiecznie inwestować. Szkolenia dopasowane do poziomu wiedzy, autorskie podręczniki i opieka trenera uczynią z Ciebie świadomego gracza na rynku. Chcesz nauczyć się opracowywać własne strategie i odnieść sukces na giełdzie? Zapraszamy do MPAC Investments - pomagamy zrozumieć pieniądze!

 3. WACETOB SP. Z O.O.

  Polska

  Warszawskie Centrum Postępu Techniczno-Organizacyjnego Budownictwa WACETOB powstało w 1982 roku z inicjatywy działaczy Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa jako jednostka gospodarcza wspierająca działalność statutową stowarzyszenia, w oparciu o wykorzystanie kwalifikacji zawodowych jego członków. Głównymi kierunkami działalności firmy są: ekspertyzy i opinie dotyczące stanu technicznego budynków i budowli oraz przeglądy techniczne, opinie i ekspertyzy techniczno – ekonomiczno – prawne z zakresu tworzenia, rozliczania i kształtowania cen robót budowlanych - dla podmiotów gospodarczych, sądów oraz osób fizycznych, opinie i ekspertyzy z obszaru zamówień publicznych, nadzory budowlane, szacowanie nieruchomości, praktyki dla kandydatów na rzeczoznawców nieruchomości, szkolenia z zakresu kosztorysowania, szacowania nieruchomości oraz dla kandydatów na uprawnienia budowlane, przedaż wydawnictw specjalistycznych dla budownictwa.

 4. LMP DUQUAIRE CONSEIL

  Francja

  LMP DUQUAIRE CONSEIL: niezależny radca w zarządzaniu majątkiem w Lyonie & Paryżu (Rezydenci & Ekspatrianci), towarzyszy ponad 300 klientom w tworzeniu ich majątku od 2007 r. Poszukiwanie odpowiednich rozwiązań w zakresie nieruchomości i finansowych, bezpośredni kontakt i porady zindywidualizowane, śledzenie rozwiązań… Nasz pięcioosobowy zespół akredytowany, aby dostarczać rozwiązania najlepiej dostosowane do waszych celów, odpowiada na wszyskie zapytania dotyczące nieruchomości, spraw finansowych, bankowych, prawnych.

 5. IZABELA MIŁKOWSKA EKSPERT FINANSOWY

  Polska

  Oferuję Państwu profesjonalną bezpłatną pomoc w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych, leasingów oraz ubezpieczeń.Całą Państwa sprawę prowadzę od momentu wyliczenia zdolności kredytowej, aż do finalizacji umowy kredytowej. Podczas ubiegania się o kredyt wyjaśniam skomplikowane procedury i pojęcia związane z finansami oraz przedstawiam wszystko koszty, które muszą Państwo ponieść w instytucji, w której składany jest wniosek jak również u notariusza. Aktualnie jestem niezależnym Ekspertem Finansowym w jednej z czołowych firm pośrednictwa finansowego - Expander Advisors. W swojej pracy kieruje się przekonaniem, że każdy klient wchodzący do mojego biura to nowa historia. Zarówno proste, jak i te trudne sprawy są zawsze nowym wyzwaniem. Wsłuchiwanie się w potrzeby klienta, szukanie indywidualnych rozwiązań to priorytet, który towarzyszy mi w codziennej pracy. Zadowolony klient to potwierdzenie, że praca Eksperta Finansowego ma sens. Jako Ekspert Finansowy oferuję swoje usługi głównie na terenie południowej Polski. W przypadku innych miast proszę o wcześniejszą wiadomość.

 6. HELPER KREDYTY

  Polska

  Firma nasza zajmuje się udzielaniem kredytów, ubezpieczeniami majątkowymi i na życie. Posiadamy również punkt opłat. Oferujemy kredyty dla osób prywatnych i dla firm, pomagamy w finansowaniu bieżących potrzeb, spełnianiu marzeń takich jak własny dom, czy pierwszy samochód, ale również i spłacie już posiadanych kredytów, tak by nowa rata była mniejsza i pozwalała ? ? Złapać oddech? ? . Szczególną rolę w naszej ofercie zajmują kredyty dla działalności gospodarczej. Oferujemy dostępne finansowanie małych i średnich przedsiębiorstw, wolnych zawodów, czy chociażby działalności prowadzonych krócej niż rok czasu. Obecna polityka kredytowa sprawia, iż klient chcąc uzyskać finansowanie, często spotyka się z odmową banku pomimo spełnienia wymaganych kryteriów. Zależy to czasem od czynników o których możemy nie mieć pojęcia(np. wiek kredytobiorcy, poziom dochodów czy brak historii w BIK).

 7. PROFINANZ

  Polska

  Profinanz jest firmą zatrudniającą ekspertów od podatków, których główną dziedziną działalności jest odzyskiwanie VAT z zagranicy. Oferta jest elastyczna i dostosowuje się do potrzeb klientów. Niezależnie od rodzaju branży, można liczyć na fachową pomoc i doradztwo. Sprawy podatkowe są bardzo istotne zarówno dla początkujących przedsiębiorców, jak i dla marek obecnych na rynku już od wielu lat. Należy pamiętać o zmieniających się przepisach i wytycznych urzędów. Eksperci nieustannie śledzą rozwiązania prawne różnych krajów i są obeznani w prawie Unii Europejskiej. Dobrą wiadomością jest fakt, że zwrot VATu z zagranicy może odbywać się sprawnie i bez dużych kosztów formalnych. Opisywany usługodawca dokonuje precyzyjnej wyceny zlecenia. Klienci mają dostęp do nowoczesnego panelu informatycznego i pewność, że zostaną potraktowani indywidualnie. Wszystkie zagadnienia podatkowe tłumaczy się przejrzystym językiem, aby można było je dobrze rozumieć. Oferta jest otwarta także na osoby fizyczne, które szukają porady i wsparcia.w rozliczeniach PIT.

 8. TAX-SPOT BIURO RACHUNKOWE BYDGOSZCZ

  Polska

  Nasze biuro rachunkowe Bydgoszcz realizuje zadania z trzech głównych obszarów, jakimi są księgowość, obsługa kadrowo płacowa i doradztwo prawno-podatkowe. Ta ostatnia dziedzina sprawia, że można nas traktować jako profesjonalne biuro podatkowe, co jednocześnie świetnie uzupełnia zakres obsługi przedsiębiorstw. Jako biuro rachunkowe świadczymy wszystkie usługi zgodnie z ustawą o rachunkowości, sporządzamy sprawozdania finansowe czy też reprezentujemy Państwa przed urzędami. W ramach outsourcingu kadrowo-płacowego sporządzamy listy płac, naliczamy wynagrodzenia, obsługujemy proces zatrudnienia pracownika, zgłaszamy pracowników do ZUS, prowadzimy i administrujemy teczkami osobowymi pracowników i realizujemy inne zadania zgodnie z potrzebami naszych klientów. Jako biuro podatkowe reprezentujemy Państwa przed organami podatkowymi, rozwiązujemy problemy podatkowe, zajmujemy się optymalizacją podatkową, proponujemy wdrożenie najkorzystniejszych rozwiązań oraz podejmujemy inne istotne zadania.

 9. A VISTA. BIURO RACHUNKOWE

  Polska

  W ramach naszych usług zajmujemy się kompleksową obsługą księgową firm. Nasza specjalizacja to wynik wieloletniej praktyki oraz doskonałej znajomości rynku. Naszym celem jest zdobycie zaufania najbardziej wymagających Klientów poprzez rzetelne i fachowe doradztwo księgowe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naszej działalności. Oferta Oferta naszych usług księgowych obejmuje: kompleksową obsługę księgową firm doradztwo księgowe w zakresie podpisanych umów doradztwo rachunkowe doradztwo podatkowe

 10. FEBE DORADZTWO FINANSOWE

  Polska

  Sektor usług płatniczych w Polsce jest niesłychanie obszerny, a to powoduje że przypuszczalni pożyczkobiorcy są niesłychanie zagubieni. Wyjście jest 1, poszerzyć wiedzę z niepodrzędnych źródeł, nie powiązanych z instytucją pożyczkową.Takową rolę pełni przedstawiana tu strona. Nie jest ona scalona z żadną organizacją, więc niema w tym miejscu promowania przez redaktora. Jest to najlepsze rozwiązanie dla szukających doskonałej oferty na tym zawiłym rynku. Rynek usług fiskalnych w naszym kraju jest bardzo rozbudowany, a to skutkuje tym że ewentualni pożyczkobiorcy są niezwykle zagubieni. Wyjście jest 1, pozyskać kompetencję z niepodrzędnych źródeł, nie związanych z firmą pożyczkową.Obrazowana tutaj strona próbuje spełniać tą misję. Nie jest ona skojarzona z żadną organizacją, więc niema tutaj zachwalania przez redaktora. Nie jest to wyjątkowa możliwość aby uzyskać taką wiedze, ale na sto procent jest prostą, tanią i najlepszą możliwością. Brak wiedzy ewentualnych pożyczkobiorców wynika z oszołomienia liczbą ofert dostępnych w sektorze. Wyjście jest jedno, poszerzyć kompetencję z niepodrzędnych źródeł, nie powiązanych z firmą pożyczkową.Taką funkcję spełnia opisywana tu strona. Nie jest ona powiązana z żadną spółką, więc niema tu promowania przez redaktora. Jest to fajne rozwiązanie dla szukających najlepszej oferty na tym zawiłym rynku.

 1. DORADZTWO FINANSOWE - NATALIA PANOCHA

  Polska

  Doświadczenie zawodowe zdobyte poprzez lata pracy w bankowości jak i współpracowania z instytucjami finansowymi, zarówno na szczeblu Doradcy, Menadżera Zespołu czy Dyrektora Oddziału a także współpracowanie z firmą ANG, czyli najlepszą Spółdzielnią Doradców Kredytowych. Pozwala mi na pełne realizowanie jak i oferowanie usług z zakresu Doradztwa Finansowego. Jako Doradca Finansowy, zajmuje się przede wszystkim pomocą w kwestii: kredytów (w tym hipotecznego jak i gotówkowego), inwestycji, ubezpieczeń, pomocy dla firm oraz maksymalizacji zawieranych umów. Wszystkich chętnych zapraszam do współpracy.

 2. SIMPLY FINANCE SP. Z O. O.

  Polska

  Simply Finance to firma która oferuje kompleksową obsługę finansową dla podmiotów gospodarczych. Oferta firmy to pomoc przedsiębiorcą w pozyskiwaniu finansowania na inwestycję i rozwój. Dzięki współpracy z wieloma wiodącymi bankami możemy wyręczyć swoich klientów w negocjacjach, albo być partnerem który pomoże uzyskać jak najlepsze warunki współpracy. Pomoc w uzyskiwaniu finansowania to tylko jedna z usług jaką świadczymy dla klientów, Ci którzy rozpoczęli współpracę mogą skorzystać z pomocy w rozpoczęciu inwestycji, ubezpieczeniu, a także windykacji należności.

 3. MK-FINANSE ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE

  Polska

  MK-Finanse to serwis internetowy stworzony przede wszystkim z myślą o ludziach, którzy ulegli wypadkowi lub w inny sposób zostały poszkodowane. Uzyskanie odszkodowania finansowego nie należy do prostych zadań, o czym wiedzą specjaliści zatrudnieni w Mk-Finanse, dlatego ich zadaniem jest oferowanie pomocy i porad w dochodzeniu praw o uzyskanie rekompensaty finansowej. Firma na swoim koncie ma liczne sukcesy i uzyskała niejedno bardzo wysokie odszkodowanie komunikacyjne, które często było wypłacane z oc sprawcy. Ponadto firma pomaga w innych przypadkach, takich jak odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu co jest następstwem błędu medycznego. Pracownicy Mk-Finanse to profesjonaliści, którzy wiedzą co znaczy efektywne dochodzenie odszkodowania.

 4. CAPITAL CORPO S.A.

  Polska

  Innowacyjne rozwiązania w zarządzaniu rozwojem przedsiębiorstw sprawiają , że jesteśmy w stanie w stosunkowo krótkim czasie wyprowadzić każdą Firmę z pułapu zagrożenia bankructwem Firmy - do pozycji stabilnie rozwijającego się przedsiębiorstwa. Problemy finansowe osobiste , czy firmowe same się nie rozwiążą - to pewne. Jako osoba zaangażowana emocjonalnie w problem , nie masz jasności sytuacji. Pozwól spojrzeć innym - bezstronnym osobom na Twój problem. To wiele zmieni. Prawo RP jest zawiłe i pełne przeróżnych kruczków , które bezlitośnie wykorzystują instytucje Państwowe , doprowadzając firmy na skraj bankructwa . Pamiętajmy jednak , że prawo działa w dwie strony . Mamy do dyspozycji dział prawny składający się z wybitnych znawców prawa , którzy nie odpuszczą - dopóki nie osiągną tego , czego się podjęli.

 5. A-K BIURO RACHUNKOWE GDAŃSK

  Polska

  Nasze biuro rachunkowe w Gdańsku zaprasza do skorzystania z naszych usług księgowych. Biuro księgowe zaopiekuje się Państwa finansami, przypilnujemy płatności i wszystkie formalności związane z prowadzeniem firmy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego (58) 346-01-16 lub na stronie : www.audytorkomp.plOferta: -prowadzenie rachunkowości firmy-usługi rachunkowo-finsowe- prowadzenie dokumentacji finansowejDane kontaktowe : Al. Grunwaldzka 21280-266 Gdańsktel/fax (58)346-01-16e-mail: biuro@audytorkomp.plwww: www.audytorkomp.pl/

 6. PLC ADVISOR DORADCA FINANSOWO - UBEZPIECZENIOWY

  Polska

  Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie: - Kredyty - Ubezpieczenia - Leasing - Pożyczki pozabankowe - Kredyty i pożyczki dla firm Aby zaoferować państwu najwyższą jakość usług współpracujemy ze wszystkimi najważniejszymi instytucjami finansowymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Pozwala to nam zaoferować usługi na najwyższym poziomie oraz najkorzystniejsze warunki na rynku. NASZE ATUTY: Działamy zawsze w imieniu i na rzecz naszych Klientów Proponujemy optymalne rozwiązana Stosujemy indywidualne podejście do każdego Klienta Nie pobieramy od Klientów żadnych dodatkowych opłat i prowizji.

 7. RANKINGICHWILOWEK

  Polska

  Coraz więcej firm w internecie zajmuje się oferowaniem wierzytelności jako afiliacja, ale mało która trudni się wprawnymi rankingami i porównaniami tego typu usług na rynku. Taką funkcję realizuje opisywana tu strona. Położono na niej akcent na dokładne opisy, porównania i tworzenie zestawień najbardziej opłacalnych firm fiskalnych by dać konsumentom możliwość selekcji doskonałej usługi. Nie znajdziecie tu Państwo tu zachęt, same proste fakty. Coraz więcej firm w internecie trudni się oferowaniem pożyczek jako afiliacja, ale mało która trudni się kompetentnymi rankingami i porównaniami tego typu usług. Taką funkcję realizuje prezentowana tu strona internetowa. Położono na niej akcent na analityczne opisy, porównania oraz tworzenie rankingu najbardziej opłacalnych usług finansowych by darować klientom możliwość wyboru najlepszej usługi. Nie ma w tym miejscu zachęt, same proste fakty. Raz za razem coraz większa ilość firm w internecie trudni się świadczeniem wierzytelności jako pośrednik, ale mało która trudni się wprawnymi rankingami i zestawieniami tego typu usług. Taką funkcję pełni prezentowana tu strona. Położono na niej akcent na dokładne opisy, zestawienia oraz tworzenie zestawień najbardziej opłacalnych usług skarbowych by darować konsumentom możliwość selekcji najlepszej oferty. Nie ma tu zachęt, jedynie czyste fakty.

 8. FUTURA NIEZALEŻNE DORADZTWO FINANSOWE

  Polska

  FUTURA Niezależne Doradztwo Finansowe to profesjonalna obsługa z zakresu usług bankowych. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm. Nasi doradcy pomogą Państwu zrozumieć rynek finansów i wybrać najlepszą dla Państwa ofertę z zakresu: - kredytów firmowych i hipotecznych; - lokat, obligacji, funduszy inwestycyjnych; - ubezpieczeń na życie, komunikacyjnych, majątkowych i grupowych; - inwestycji alternatywnych (wino, whisky, złoto, srebro, nieruchomości)- prywatnych programów emerytalnych; - oraz wielu innych usług bankowych (konta, pożyczki gotówkowe itp)Dowiedz się więcej: http: //kontakt.futurandf.pl

 9. MICHAŁ MAZUR EKSPERT FINANSOWY

  Polska

  Oferuję Państwu profesjonalną bezpłatną pomoc w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych, leasingów oraz ubezpieczeń.Całą Państwa sprawę prowadzę od momentu wyliczenia zdolności kredytowej, aż do finalizacji umowy kredytowej. Podczas ubiegania się o kredyt wyjaśniam skomplikowane procedury i pojęcia związane z finansami oraz przedstawiam wszystko koszty, które muszą Państwo ponieść w instytucji, w której składany jest wniosek jak również u notariusza. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w wiodących firmach pośrednictwa finansowego 
w Polsce: Open Finance, ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych czy też w chwili obecnej Expander Advisors. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu sprostam każdemu nawet najtrudniejszemu wyzwaniu. Satysfakcja zadowolonego klienta jest dla mnie najwyższą nagrodą. Swoją pracę wykonuję 
z oddaniem i cierpliwością. Każdą sprawę analizuję szczegółowo i wsłuchuje się dokładnie 
w potrzeby swoich klientów. Niezależność od instytucji finansowych w Polsce jest tym co cechuję moją pracę i wpływa 
na oferowane klientom rozwiązania. Obiektywność w wyborze odpowiedniego rozwiązania to jeden z najistotniejszych filarów mojej działalności. Jako Ekspert Finansowy oferuję swoje usługi głownie klientom z terenu południowej Polski. 
W przypadku innych miast prosiłbym o wcześniejszą wiadomość.

 10. DORADCY24

  Polska

  Jesteśmy jedną z największych firm Doradztwa Finansowego w Polsce, notowaną na GPW na rynku New Connect. Nasze doradztwo jest całkowicie bezpłatne. Oferta oferowana za naszym pośrednictwem, nie różni się niczym od oferty banków - co oznacza, że u Nas nie jest drożej - mało tego - pokażemy Ci, ile możesz zaoszczędzić korzystając z Naszego doradztwa. Dzięki długiej obecności na rynku finansowym, mamy wypracowane specjalne zniżki w oprocentowaniu w niektórych bankach. To daje Tobie wymierne korzyści w postaci zaoszczędzonego kapitału w całym okresie korzystania z usług bankowych.Pomożemy znaleźć Ci nie tylko najtańszy kredyt z dostępnych na rynku, ale pomożemy zoptymalizować Ci całe Twoje finanse, tak żeby miesięczne obciążenie Twojego budżetu było jak najmniejsze. Oferujemy bezpłatną pomoc w doborze najtańszego: - kredytu hipotecznego- kredytu gotówkowego- kredytu samochodowego/ Leasingu- kredytu firmowego - kredytu konsolidacyjnego- leasingu operacyjnego/finansowegoDoradzamy w planowaniu

Filtry

Wyniki dla

Doradztwo finansowe - Import eksport

Liczba wyników

31 162 przedsiębiorstwa

Kraj