• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • domotyka

Wyniki dla

Domotyka - Import eksport

 1. ENVYTECH

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ENVYTECH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektroniczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki, Domotyka, Podzespoły elektryczne i elektoniczne, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, elektroniczna automatyka przemysłowa, instrumenty do pomiaru temperatury, rack, Technologie bezprzewodowe (punkty dostępu, routery bezprzewodowe), i Automat bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Rambouillet, Francja.

 2. CONRAD ELECTRONIC ITALIA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CONRAD ELECTRONIC ITALIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komponenty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Domotyka, informatyzacja systemów domowych, automaty, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, systemy domotyczne, Domotyka, i systemy automatyczne dla budynków. Ma siedzibę w Bollate, Włochy.

 3. C.C.T. S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma C.C.T. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkielet metalowy. Jest również obecna w dziedzinach Domotyka, Przekładnie zębate, materiały do szkieletów metalowych, Domotyka, i Przekładnie zębate. Ma siedzibę w Sannazzaro De' Burgondi, Włochy.

 4. LM NEW TECHNOLOGY

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LM NEW TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Lakiernictwo - sprzęt i urządzenia, Domotyka, Sprzęt do odkurzania przemysłowego, piece do suszenia farby, Lakiernictwo - sprzęt i urządzenia, Domotyka, i Sprzęt do odkurzania przemysłowego. Ma siedzibę w Cortona, Włochy.

 5. SACOM SUD SAS INSTALLATORE CAME AUTOMAZIONE CANCELLI

  Włochy

  Autoryzowany instalator CAME specjalizujący się w automatyzacji rolet i okien; parkingi automatyczne; instalacje do parkingów automatycznych, bariery sterowane elektrycznie, automatyka do barier dostępu, parkingi otwierające się automatycznie, automatyka do kontroli ruchu; stanowiska opłaty za przejazd; sterowanie elektryczne; bramy i drzwi automatyczne; urządzenia domotyki, stolarka metalowa; automatyzacja do stolarki, prefabrykaty z napędem; kontrola dostępu; urządzenia antykradzieżowe; systemy alarmowe TVCC; zdalne zarządzanie i bezpieczeństwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SPUTNIK LLC

  Rosja

  Sputnik LLC to rosyjska firma informatyczna, twórca usług w chmurze i oprogramowania do kontroli dostępu, producent artykułów, urządzeń i systemów bezpieczeństwa. Własna platforma Sputnik Cloud stanowi podstawę wszystkich produktów firmy, zapewnia inteligentne bezpieczeństwo, funkcjonalność bramofonów i przetwarzanie dużych zbiorów danych. Wszystkie zasobochłonne zadania są obsługiwane w chmurze, dzięki czemu rozwiązania sprzętowe producenta są atrakcyjne cenowo. Głównym produktem sprzętowym firmy jest domofon Sputnik IoT dla budynków mieszkalnych z archiwizacją wideo i dostępem twarzą w twarz. Zapewnia on całodobowy nadzór nad bezpieczeństwem posesji i może być sterowany za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej lub poprzez API z wykorzystaniem innych usług lub aplikacji mobilnych. Systemy i urządzenia kontroli dostępu firmy Sputnik LLC oferują użytkownikowi komfort na poziomie premium w przystępnej cenie. Sputnik LLC może zaoferować swoim partnerom różne formy współpracy.

 2. ITALTRONIC SRL

  Włochy

  Konstruktor kontenerów i pojemników profesjonalnych dla potrzeb elektroniki zawdzięcza swoją czołową pozycję poszukiwaniu najlepszych rozwiązań odpowiadających potrzebom urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

 3. PRELUDE

  Belgia

  Firma PRELUDE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Domotyka. Jest również obecna w dziedzinach automation facilities. Ma siedzibę w Liège, Belgia.

 4. DEVARCHI - PHILIPPE LEMAITRE

  Francja

  Firma DEVARCHI - PHILIPPE LEMAITRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biura projektów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Elektroniczne systemy lokalne kontrolne i przywoławcze, Domotyka, IP access control, Elektroniczne systemy lokalne kontrolne i przywoławcze, systemy domotyczne, i Domotyka. Ma siedzibę w Vedene, Francja.

 5. ARVIDA

  Turcja

  Firma ARVIDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Domotyka, żaluzje ze stali galwanizowanej, żaluzje automatyczne z napędem, i Domotyka. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. NIBBLE

  Portugalia

  Firma NIBBLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domotyka. Jest również obecna w dziedzinach GPS (Global Positioning System ), instalacje, urządzenia i materiały do komunikacji mobilnej, i GPS (Global Positioning System ). Ma siedzibę w Trofa, Portugalia.

 2. TECHNOPLAN GEBÄUDETECHNIK INH. ULRICH WEGNER

  Niemcy

  Firma TECHNOPLAN GEBÄUDETECHNIK INH. ULRICH WEGNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Domotyka. Ma siedzibę w Schloß Holte-Stukenbrock, Niemcy.

 1. ELLIS AUDIO VISUAL TECHNOLOGY

  Portugalia

  Firma ELLIS AUDIO VISUAL TECHNOLOGY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Domotyka. Jest również obecna w dziedzinach kino domowe, systemy domotyczne, audio - video - lightning, i Program do zarządzania energią. Ma siedzibę w Almancil, Portugalia.

 2. ELETTROWORLD IMPIANTI ELETTRICI E ANTIFURTO DI PALELLA AGATINO CARMELO

  Włochy

  Firma ELETTROWORLD IMPIANTI ELETTRICI E ANTIFURTO DI PALELLA AGATINO CARMELO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Jest również obecna w dziedzinach Domotyka, Domotyka, design and installation of theft security systems, systemy wideonadzoru, i interwencja natychmiastowa. Ma siedzibę w Monza, Włochy.

 3. ELETTRO TC SRL

  Włochy

  Firma ELETTRO TC SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Jest również obecna w dziedzinach Domotyka, Automatyka, doradztwo, sprzedaż i konserwacja sieci dźwięk i dane, urządzenia technologiczne, i Domotyka. Ma siedzibę w Trevignano, Włochy.

 4. WIR ELEKTRONIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WIR ELEKTRONIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domotyka. Ma siedzibę w Stadtlohn, Niemcy.

 5. IOT'ERA

  Francja

  Firma IOT'ERA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Domotyka. Jest również obecna w dziedzinach integratory, systemy wideonadzoru, pomoc w nadzorze budowlanym, i doradztwo techniczne w dziedzinie konstrukcji budynków. Ma siedzibę w Eysines, Francja.

 6. B&B IMPIANTI S.R.L.

  Włochy

  Firma B&B IMPIANTI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domotyka. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie wodne, Elektryczne roboty instalacyjne, Elektrownie wodne, i Elektryczne roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Longare, Włochy.

 7. HABITAT SOLUTIONS

  Włochy

  Firma HABITAT SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Domotyka. Jest również obecna w dziedzinach informatyzacja systemów domowych, systemy domotyczne, i centralki dla domotyki. Ma siedzibę w Stroncone, Włochy.

 8. MYDOMOTICS

  Włochy

  Firma MYDOMOTICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domotyka. Jest również obecna w dziedzinach building - renovations, przebudowa instalacji elektrycznej, przebudowa wnętrz, i doradztwo w dziedzinie restrukturyzacji. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 1. MARCO ZENNER

  Luksemburg

  Firma MARCO ZENNER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Jest również obecna w dziedzinach Systemy audiowizualne, Domotyka, Systemy audiowizualne, Domotyka, instalacja oświetlenia, i Okablowanie informatyczne. Ma siedzibę w Ehlerange, Luksemburg.

 2. ELTEC

  Luksemburg

  Firma ELTEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Jest również obecna w dziedzinach Domotyka, instalacje elektryczne przemysłowe niskiego napięcia, Safety systems, systemy alarmowe, i Domotyka. Ma siedzibę w Mamer, Luksemburg.

 3. CUSTOM CONTROLS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CUSTOM CONTROLS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Domotyka. Jest również obecna w dziedzinach systemy domotyczne, i kino domowe. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. EXPERT DOMOTIC

  Francja

  Firma EXPERT DOMOTIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Domotyka. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia alarmowe, i Instalacja urządzeń automatycznych. Ma siedzibę w Labège, Francja.

 5. ROTHE FERMETURES

  Francja

  Firma ROTHE FERMETURES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Domotyka, Ogrodzenia i bramy, Domotyka, Ogrodzenia i bramy, i motoryzacja. Ma siedzibę w Cheny, Francja.

 6. DEVELTECH

  Belgia

  Firma DEVELTECH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Domotyka. Jest również obecna w dziedzinach Inżynieria informatyczna, automation facilities, i Inżynieria informatyczna. Ma siedzibę w Herstal, Belgia.

 7. EUROLUX DI AC

  Włochy

  Firma EUROLUX DI AC, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze ELECTRIC EQUIPMENT. Jest również obecna w dziedzinach Domotyka, technika oświetleniowa, elektryczny sprzęt oświetleniowy, i Domotyka. Ma siedzibę w Padova, Włochy.

 8. DOMÓTICA LEVANTE

  Hiszpania

  Firma DOMÓTICA LEVANTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Domotyka. Jest również obecna w dziedzinach informatyzacja systemów domowych, systemy domotyczne, automation facilities, i Instalacja urządzeń automatycznych. Ma siedzibę w Altea, Hiszpania.

 9. ALLESOP1APP

  Holandia

  Firma ALLESOP1APP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Domotyka. Jest również obecna w dziedzinach kamera do monitorowania, czujniki elektroniczne, i przejściówki do gniazd telefonicznych. Ma siedzibę w Lelystad, Holandia.

 10. DOMONEXT - DOMÓTICA SMART HOME IOT

  Portugalia

  Firma DOMONEXT - DOMÓTICA SMART HOME IOT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Domotyka. Jest również obecna w dziedzinach systemy domotyczne, system kontroli dostępu, i narzędzia diamentowe do obróbki szkła. Ma siedzibę w Coimbra, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo