• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • domki segmentowe

Wyniki dla

Domki segmentowe - Import eksport

 1. CONTAIN HAUS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Contain Haus jest jedną z wiodących firm w branży kontenerowej. Nasza firma, produkująca w Niemczech i Turcji, jest również wiodącą firmą badawczo-rozwojową, wykorzystującą zaawansowane technologie w swojej dziedzinie. Jako jeden z największych przełomów w dziedzinie systemów kontenerowych i budowlanych na nowo definiujemy standardy w Niemczech i w całej Europie. Firma Containhaus oferuje rozwiązania, które są w pełni dostosowane do potrzeb naszych klientów, tworząc indywidualne plany i spełniając tym samym ich życzenia. Idealnie nadają się one na kontenery biurowe, mieszkalne lub budowlane. Kontenery i budynki prefabrykowane zyskują coraz większe znaczenie, co oznacza, że modułowe metody budowy stają się stopniowo pierwszym wyborem zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i komercyjnym. Firma Contain Haus wyszła naprzeciw tym oczekiwaniom i zaprojektował kontenery mieszkalne w taki sposób, aby mogły być również wykorzystywane w branży handlowej. Szczególnie w produkcji nowej generacji, wysokie standardy opracowane przez naszą firmę są zgodne z normami niemieckimi. Kontenery biurowe produkowane zgodnie z niemieckimi normami zapewniają nowoczesność biura. W przypadku projektów na dużą skalę, takich jak szpitale, centra handlowe czy budynki instytucjonalne, możemy produkować jedno- lub wielopiętrowe modele kontenerów zgodnie z Twoimi potrzebami.

 2. EUROTRADE S.A.

  Grecja

  Verified by europages badge

  EUROtrade S.A. Kuloodporne konstrukcje i budynki modułowe to oferta greckiego producenta odpowiadająca na globalne zapotrzebowanie na obiekty mieszkalne robione na miarę według indywidualnych potrzeb. Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy własne produkty od 1979 r. Nasza gama produktów obejmuje obiekty różnej wielkości, od akredytowanych kuloodpornych budek strażniczych po 3-piętrowe budynki modułowe. Wśród naszych produktów znajdziesz kuloodporne budki wartownicze, zabezpieczone sterownie i punkty kontrolne, przemieszczalne kontenery ISO, osłony przed moździerzą (kontenery ISO), schrony dla personelu, baraki modułowe i przenośne, pomieszczenia sanitarne i cateringowe oraz biura. Asortyment naszych budynków modułowych obejmuje obiekty od jednoosobowych kabin (posterunki straży) po przenośne sale lekcyjne, całe szkoły, szpitale, magazyny handlowe i hangary, biura, boksy, szatnie. EUROtrade S.A. wyróżnia się na rynku produktami najwyższej jakości w bezkonkurencyjnych cenach.\n

 3. PREFABEX MODULAR BUILDING SOLUTIONS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma PREFABEX MODULAR BUILDING SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domki prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Domki segmentowe, budynki prefabrykowane, domy modułowe, produkcja korpusów ze stali nierdzewnej, Biuro mobilne, konstrukcje modułowe, szkoły z prefabrykatów, kantyny prefabrykowane, i kontenery izolowane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. MODULE-T

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma MODULE-T, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Domki prefabrykowane, Domki segmentowe, budynki prefabrykowane, Domki prefabrykowane, konstrukcje stalowe, construction of prefabricated houses, industrial prefabricated constructions, mieszkanie prefabrykat, i prefabricated modular constructions. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. AIVT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AIVT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domki segmentowe. Jest również obecna w dziedzinach systemy modułowe, i maszyny do uboju drobiu. Ma siedzibę w Pledran, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TSC SILOS

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma TSC SILOS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Domki segmentowe, Steel construction, silosy kwadratowe, przechowywanie procesowe, silosy prostokątne, wydajne magazynowanie, silosy modułowe, Domki segmentowe, i silosy do karmy dla zwierząt. Ma siedzibę w Aalten, Holandia.

 2. BR MODULAIRE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BR MODULAIRE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Domki segmentowe. Ma siedzibę w Cormoz, Francja.

 3. DELTAMOD

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DELTAMOD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Domki segmentowe. Jest również obecna w dziedzinach prefabricated modular constructions, biura modułowe, Struktury mieszkalne modułowe, i Budynki modułowe do na pomieszczenia socjalne. Ma siedzibę w Nort-Sur-Erdre, Francja.

 4. MBG

  Tunezja

  Verified by europages badge

  Firma MBG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domki segmentowe. Jest również obecna w dziedzinach prefabrykowane kabiny przenośne, konstrukcje metalowe, Spawanie mechaniczne, cynkowanie kwaśne na żeliwie, bespoke galvanising, budynki prefabrykowane, konstrukcja budynków rolniczych, budowanie budynków na użytek targów, wystaw i salonów, i konstrukcje hangarów przemysłowych. Ma siedzibę w Ben Arous, Tunezja.

 5. CREO CUBE

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma CREO CUBE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Domki prefabrykowane, Domki segmentowe, Domki prefabrykowane, Domki segmentowe, budynki prefabrykowane, konstrukcje stalowe, construction of prefabricated houses, industrial prefabricated constructions, i mieszkanie prefabrykat. Ma siedzibę w Rypin, Polska.

 1. INCI PREFABRIC & CONTAINER

  Turcja

  Firma Inci Prefabric & Container powstała w 2018 roku jako jej nowoczesne i innowacyjne oblicze z dużą wiedzą, aby sprostać potrzebom rynku w zakresie technologii budownictwa modułowego. Oferujemy rozwiązania dla budownictwa prefabrykowanego w wielu dziedzinach, od obozów pracowniczych do mieszkań socjalnych, od mieszkań masowych do obiektów socjalnych, od konstrukcji modułowych do budynków komercyjnych i specjalnie zaprojektowanych. Produkujemy małe domki, kontenery modułowe, systemy energii słonecznej dla konstrukcji modułowych, budynki prefabrykowane i wiele innych, które można znaleźć na naszej stronie internetowej! Nasze płaskie kontenery modułowe i budynki prefabrykowane są zaprojektowane i zapakowane tak, aby ułatwić montaż na miejscu i zmniejszyć koszty transportu oraz logistyki. Ponadto świadczymy usługi z zakresu kontroli i montażu pomieszczeń mieszkalnych na placu budowy oraz różnych prefabrykowanych budynków modułowych przeznaczonych dla dużych projektów budowlanych. Jako turecki producent prefabrykowanych kontenerów i modułowych konstrukcji kabinowych, eksportujemy do krajów europejskich i afrykańskich. Nasze konstrukcje stalowe i płyty warstwowe są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi normami. Projektujemy i wykonujemy konkretne projekty, aby spełnić wymagania architektoniczne i jakościowe naszych klientów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. ARTMODUL SP. Z O. O.

  Polska

  ArtModul to firma specjalizująca się w produkcji domów modułowych, o konstrukcji szkieletowej. To twój partner u którego znajdziesz pełną obsługę oraz poświęcenie w budowaniu i ulepszaniu zgodnie z potrzebami naszych klientów. Nasz zespół profesjonalistów z siedzibą w miejscowości Skawina jest gotowy, aby zmienić Twoją przestrzeń dokładnie tak, jak chcesz i jak potrzebujesz. W firmie ArtModul będziemy z Tobą na każdym etapie procesu — aż do jego zakończenia. Pomożemy w podejmowaniu właściwych decyzji. Dążymy do tego, aby pomóc Ci uzyskać optymalne wnętrze, o którym marzysz od zawsze. Naszym celem jest optymalizacja kosztów przy zachowaniu wysokiego standardu naszych budynków. Nie szukamy najtańszych rozwiązań tylko takich, które gwarantują poczucie przytulnego i bezpiecznego domu. Odnosimy się z szacunkiem do każdej wydanej przez ciebie złotówki. Dział konstruktorski wciąż pracuje nad optymalnym zagospodarowaniem przestrzeni oraz solidnymi rozwiązaniami technologicznymi. Pracując przy budowie domów już od samego początku zwracamy uwagę na funkcjonalność budynku. Ergonomia i komfort, taki cel przyświeca naszym projektantom, którzy zajmują się aranżacją aż pod klucz. Nasze projekty łączą w sobie ciekawy styl bryły budynku oraz praktyczne i przyjazne wnętrza. Nie marnujemy czasu, wciąż poszukujemy coraz lepszych rozwiązań abyś czuł się w swoim domu dobrze.

 1. SPANTECH

  Belgia

  SPANTECH to jeden z liderów europejskich w dziedzinie badań i produkcji namiotów oraz struktur z naciąganego płótna. Firma obecna jest w ponad 20 krajach w Europie i na Bliskim Wschodzie. Siłą firmy jest integracja pod jednym dachem biura projektów, najnowocześniejszych narzędzi produkcyjnych oraz kompetentnych ekip instalujących. SPANTECH jest obecna we wszystkich branżach struktur płóciennych, zarówno tymczasowych, półtrwałych lub stałych. Na marginesie naszej działalności dla branży organizacji imprez SPANTECH rozwija rozwiązania w dziedzinie składowania przemysłowego, pokrycia terenów do uprawiania różnych sportów, elementy umożliwiające przeżycie, pracuje dla architektów i NGO. W ostatnich latach grupa SPANTECH zintegrowała trzy najważniejsze firmy z branży: Bator Struktury i Delta Struktury w 2006 r. oraz Elflein-Zelte w 2012 r tworząc w ten sposób jedną z najbardziej doświadczonych, kreatywnych i technologicznie zaawansowanych firm w branży.

 2. LAFAYE SP. Z O.O.

  Polska

  Domy modułowe ROMB House tworzymy w oparciu o solidne podstawy, czyli stalowe ramy pomalowane antykorozyjną farbą. Stabilna konstrukcja odpowiada za przenoszenie obciążenia dachu i podłogi. Moduły możesz zestawiać w dowolnej konfiguracji, aby uzyskać wymarzony efekt. Pamiętasz, jak to było, gdy budowałeś dom z klocków Lego? U nas jest podobnie – dzięki tej wytrzymałej ramie możemy z powodzeniem dowolnie zestawiać moduły, aranżować ściany, drzwi i okna, a Twój nowy dom będzie wyglądał dokładnie tak, jak chcesz. Duże okna (przesuwne i uchylne), przeszklone drzwi wejściowe i okno w łazience gwarantują dobre oświetlenie pomieszczeń światłem dziennym, korzystną cyrkulację powietrza i utrzymanie odpowiedniej wilgotności w Twoim domu modułowym. Stolarka PCV marki Drutex w kolorze grafitowym zapewnia estetyczny i nowoczesny wygląd naszych domów modułowych. Ciepłe przegrody ścienne o niskim współczynniku przenikalności cieplnej sprawiają, że nasze gotowe budynki mogą być wykorzystywane przez cały rok. Domy modułowe – wyposażenie, transport Gotowe domy modułowe oferowane przez ROMB House są całoroczne dzięki szczelnym, energooszczędnym oknom i odpowiedniej izolacji dachu (pianka poliuretanowa grubości 120 mm), ścian (pianka poliuretanowa grubości 120 mm) i podłogi (pianka poliuretanowa grubości 60 mm +styropian grubości minimum 100 mm). Dom bez elewacji możesz u nas odebrać od ręki.

 3. MODULO PROTECT

  Francja

  Modulo Protect, firma alzacka projektuje i wykonuje na zamówienie modułowe budynki z prefabrykatów, ze wstępnym wyposażeniem, zabezpieczone odpowiednio do potrzeb klientów, pod klucz. Firma Modulo Protect jest znana ze swoich niezwykle specjalistycznych produktów, dostosowanych do bardzo specyficznych potrzeb, takich jak kabiny o dużych wymiarach, budki techniczne lub banki modułowe. Budynki mogące wymagać częściowo dostosowania pod względem zabezpieczenia/bezpieczeństwa zgodnie z normami europejskimi.

 4. GREENTEC HOUSES OÜ

  Estonia

  Wiosną 2004 r. otworzyliśmy naszą fabrykę posiadającą najnowocześniejszy sprzęt w Estonii. Zbudowaliśmy i wyposażyliśmy naszą fabrykę tak by stała się modelem dla innych. Chcemy pokazać, że domy z domy z elementów posiadają wiele zalet poza szybkością budowy. Domy posiadają odpowiednie rozwiązania architektoniczne w stosunku do środowiska naturalnego. Są ocieplane i dźwiękoszczelne, wykonane z naturalnych materiałów a proces budowy jest bardzo dobrze przemyślany z punktu widzenia ekologicznego. Ahto Joost, Dyrektor zarządzający

 5. PREFABRI S.L.

  Hiszpania

  Moduły prefabrykowane - Kontenery modułowe - Biura przenośne - Budynki modułowe prefabrykowane - Rezydencje modułowe dla pracowników branży budowlanej i górnictwa - Szkoły i gimnazja - centra medyczne - biura - Toalety i szatnie. Proponujemy różne stopnie zaangażowania, w zależności od projektu: od zwykłej dostawy naszych wyrobów prefarykowanych po rozwiązania pod klucz dla obozowisk górniczych, biura, szkoły, centra medyczne, stołówki, pomieszczenia sanitarne.

 6. WONDER

  Hiszpania

  Zastosowanie w rolnictwie, hodowli i przemyśle, na przykład. Hangary na samoloty, sale ogólnosportowe, biura, przelewy metalowe, hangary prefabrykowane.

 7. KLEUSBERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KLEUSBERG GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Domki segmentowe. Jest również obecna w dziedzinach konstrukcje prefabrykowane z drewna. Ma siedzibę w Wissen, Niemcy.

 8. ALGECO

  Holandia

  Firma ALGECO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Domki segmentowe. Jest również obecna w dziedzinach prefabricated modular constructions. Ma siedzibę w Moerdijk, Holandia.

 1. MODUL&CO

  Francja

  Firma MODUL&CO, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Domki segmentowe. Jest również obecna w dziedzinach biura modułowe, i wynajem systemów modułowych. Ma siedzibę w Aigrefeuille Sur Maine, Francja.

 2. JARNI MODULAR HOMES

  Białoruś

  Firma JARNI MODULAR HOMES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domki campingowe, letniskowe i chaty prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Domki segmentowe, i Domki segmentowe. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 3. CONSTRUCTIONS MODULAIRES D'HAEYERE- CMDH

  Belgia

  Firma CONSTRUCTIONS MODULAIRES D'HAEYERE- CMDH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Domki segmentowe, prefabrykty na miarę dla budownictwa, budynki prefabrykowane, i Domki segmentowe. Ma siedzibę w Bousval, Belgia.

 4. PORTAKABIN

  Belgia

  Firma PORTAKABIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domki segmentowe. Jest również obecna w dziedzinach wynajem budynków przemysłowych modułowych, industrial prefabricated constructions, i biura modułowe. Ma siedzibę w Braine l'Alleud, Belgia.

 5. PORTAKABIN LUXEMBOURG

  Luksemburg

  Firma PORTAKABIN LUXEMBOURG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domki segmentowe. Jest również obecna w dziedzinach budynki prefabrykowane, biura prefabrykowane, biura modułowe, i szkoły z prefabrykatów. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 6. ATA GROUP SRL

  Rumunia

  Firma ATA GROUP SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Domki segmentowe. Jest również obecna w dziedzinach Hale metalowe, i Hale metalowe. Ma siedzibę w Brasov-Romania, Rumunia.

 7. EVKONPREFABRIK

  Turcja

  Firma EVKONPREFABRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domki prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Domki segmentowe, Domki segmentowe, i hangary prefabrykowane. Ma siedzibę w Gebze, Turcja.

 8. WALLRITE SRL

  Rumunia

  Firma WALLRITE SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Jest również obecna w dziedzinach Ścianki, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Domki segmentowe, Ścianki, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, i Domki segmentowe. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 9. GROUPE SOVERD

  Wybrzeże Kości Słoniowej

  Firma GROUPE SOVERD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Domki segmentowe. Ma siedzibę w Abidjan, Wybrzeże Kości Słoniowej.

 10. AL JUBRAN TRADING & ESTABLISHMENT

  Arabia Saudyjska

  Firma AL JUBRAN TRADING & ESTABLISHMENT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Domki segmentowe. Ma siedzibę w Riyadh, Arabia Saudyjska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Domki segmentowe - Import eksport

Liczba wyników

4425 Przedsiębiorstwa