• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • domki prefabrykowane

Wyniki dla

Domki prefabrykowane - Import eksport

 1. SIA FRAME HOUSE GROUP

  Łotwa

  Verified by europages badge

  Jesteśmy łotewskim producentem prefabrykowanych drewnianych domów szkieletowych. Nasza technologia pozwala na wykonywanie konstrukcji z przemysłową dokładnością i o najwyższej jakości. Jesteśmy w stanie wykonać wszystkie niezbędne obliczenia obciążeń i naprężeń dla naszych konstrukcji, zgodnie z wymogami europejskimi. Naszą misją jest pomoc w przekształceniu projektu domu marzeń w nowoczesny, energooszczędny budynek najwyższej jakości, który stanie się gniazdem rodzinnym dla pokoleń.

 2. PREFABEX MODULAR BUILDING SOLUTIONS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma PREFABEX MODULAR BUILDING SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domki prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Domki segmentowe, budynki prefabrykowane, domy modułowe, produkcja korpusów ze stali nierdzewnej, Biuro mobilne, konstrukcje modułowe, szkoły z prefabrykatów, kantyny prefabrykowane, i kontenery izolowane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. MODULE-T

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma MODULE-T, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Domki prefabrykowane, Domki segmentowe, budynki prefabrykowane, Domki prefabrykowane, konstrukcje stalowe, construction of prefabricated houses, industrial prefabricated constructions, mieszkanie prefabrykat, i prefabricated modular constructions. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. LEXERIMMO.AT GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma LEXERIMMO.AT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Domki prefabrykowane. Ma siedzibę w Klagenfurt Am Wörthersee, Austria.

 5. CREO CUBE

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma CREO CUBE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Domki prefabrykowane, Domki segmentowe, Domki prefabrykowane, Domki segmentowe, budynki prefabrykowane, konstrukcje stalowe, construction of prefabricated houses, industrial prefabricated constructions, i mieszkanie prefabrykat. Ma siedzibę w Rypin, Polska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. A2 CONSTRUCTION GROUP

  Polska

  A2 Construction Group is engaged in construction, assembling and finishing works and is currently involved in construction throughout the Netherlands. Are you in need of a responsible contractor or subcontractor for any construction works? We always ready to support you at any stage of project realization. Be confident in our experience: we have been operating in many countries of the European Union (Netherlands, Belgium, Portugal, Spain, and Poland) for more than 15 years. The company's staff includes engineers, designers and senior laborers, which guarantees qualitative realization of projects of any kind of complexity. A2 Construction Group performs the following types of works: ● Construction of individual residential houses, villas, townhouses, quad houses, low-rise residential buildings, extensions, superstructures ● Turnkey construction and repair of residential and commercial real estate objects ● Concrete works (foundation installation, formwork installation, laying and binding of reinforcement, screeding and others) ● Masonry works (Brick and clinker masonry, block masonry, walls and partitions with and without insulation) ● Roofing (roll roofing, sheet steel roofing, tile roofing, dormer windows) ● Drywall works (walls, partitions, ceilings) ● Flooring (insulation, concrete, screed, laminate, linoleum, tile) ● Finishing works (painting, facing, plastering) ● Electrical, plumbing and ventilation works ● Facade construction ● landscaping

  Wszystkie wyroby na "domki prefabrykowane"

 2. ARTMODUL SP. Z O. O.

  Polska

  ArtModul to firma specjalizująca się w produkcji domów modułowych, o konstrukcji szkieletowej. To twój partner u którego znajdziesz pełną obsługę oraz poświęcenie w budowaniu i ulepszaniu zgodnie z potrzebami naszych klientów. Nasz zespół profesjonalistów z siedzibą w miejscowości Skawina jest gotowy, aby zmienić Twoją przestrzeń dokładnie tak, jak chcesz i jak potrzebujesz. W firmie ArtModul będziemy z Tobą na każdym etapie procesu — aż do jego zakończenia. Pomożemy w podejmowaniu właściwych decyzji. Dążymy do tego, aby pomóc Ci uzyskać optymalne wnętrze, o którym marzysz od zawsze. Naszym celem jest optymalizacja kosztów przy zachowaniu wysokiego standardu naszych budynków. Nie szukamy najtańszych rozwiązań tylko takich, które gwarantują poczucie przytulnego i bezpiecznego domu. Odnosimy się z szacunkiem do każdej wydanej przez ciebie złotówki. Dział konstruktorski wciąż pracuje nad optymalnym zagospodarowaniem przestrzeni oraz solidnymi rozwiązaniami technologicznymi. Pracując przy budowie domów już od samego początku zwracamy uwagę na funkcjonalność budynku. Ergonomia i komfort, taki cel przyświeca naszym projektantom, którzy zajmują się aranżacją aż pod klucz. Nasze projekty łączą w sobie ciekawy styl bryły budynku oraz praktyczne i przyjazne wnętrza. Nie marnujemy czasu, wciąż poszukujemy coraz lepszych rozwiązań abyś czuł się w swoim domu dobrze.

 3. MHE CONCEPT GMBH

  Niemcy

  MHE Bau GmbH wyrosło z doświadczonej firmy deweloperskiej, która buduje na całym świecie od 1986 roku. Doświadczony zespół architektów, inżynierów i kierowników budowy buduje wszystko, od prostych domów weekendowych, domów jednorodzinnych i wielorodzinnych w Niemczech, po kompleksy mieszkaniowe w USA i 45-piętrowe apartamentowce w Dubaju. Jeden dział specjalizuje się w budynkach komercyjnych i przemysłowych. MHE stworzył też całe zakłady produkcyjne jak np. zakłady produkcji gazobetonu i komercyjne budynki państwowe. MHE wybudowało także kilka hoteli w USA. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu MHE jest kompetentnym partnerem we wszystkich kwestiach związanych z projektem budowlanym. Firmy partnerskie jakimi są MHE-Construction LLC w USA i MHE General Contracting LLC w Abu Dhabi zrealizowały jako zespół wiele projektów dla znanych klientów i instytucji.

 4. LAFAYE SP. Z O.O.

  Polska

  Domy modułowe ROMB House tworzymy w oparciu o solidne podstawy, czyli stalowe ramy pomalowane antykorozyjną farbą. Stabilna konstrukcja odpowiada za przenoszenie obciążenia dachu i podłogi. Moduły możesz zestawiać w dowolnej konfiguracji, aby uzyskać wymarzony efekt. Pamiętasz, jak to było, gdy budowałeś dom z klocków Lego? U nas jest podobnie – dzięki tej wytrzymałej ramie możemy z powodzeniem dowolnie zestawiać moduły, aranżować ściany, drzwi i okna, a Twój nowy dom będzie wyglądał dokładnie tak, jak chcesz. Duże okna (przesuwne i uchylne), przeszklone drzwi wejściowe i okno w łazience gwarantują dobre oświetlenie pomieszczeń światłem dziennym, korzystną cyrkulację powietrza i utrzymanie odpowiedniej wilgotności w Twoim domu modułowym. Stolarka PCV marki Drutex w kolorze grafitowym zapewnia estetyczny i nowoczesny wygląd naszych domów modułowych. Ciepłe przegrody ścienne o niskim współczynniku przenikalności cieplnej sprawiają, że nasze gotowe budynki mogą być wykorzystywane przez cały rok. Domy modułowe – wyposażenie, transport Gotowe domy modułowe oferowane przez ROMB House są całoroczne dzięki szczelnym, energooszczędnym oknom i odpowiedniej izolacji dachu (pianka poliuretanowa grubości 120 mm), ścian (pianka poliuretanowa grubości 120 mm) i podłogi (pianka poliuretanowa grubości 60 mm +styropian grubości minimum 100 mm). Dom bez elewacji możesz u nas odebrać od ręki.

 5. GREY SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Grey powstała z fascynacji współczesnym budownictwem drewnianym. Stanowimy zespół doświadczonych menedżerów, architektów i polskich wykonawców budowlanych z wielu dziedzin. Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie budowy domów mieszkalnych i wakacyjnych, hoteli, pensjonatów oraz różnego rodzaju budynków użyteczności publicznej. Budujemy z litego drewna w technologii Cross Laminated Timber (CLT) oraz w modułowym systemie szkieletowym. W obu technologiach realizujemy dowolne koncepcje architektoniczne. Adoptujemy projekty gotowe oraz tworzymy opracowania indywidualne, w pełni dostosowane do potrzeb i oczekiwań Inwestorów. Oferujemy całkowity zakres usług budowlanych. Wykonujemy fundamenty, konstrukcje budynków oraz wszelkie prace instalatorskie i wykończeniowe. Prowadzimy faktyczny nadzór nad naszymi pracownikami i wykonawcami. Angażujemy rzetelnych, wielokrotnie sprawdzonych specjalistów z różnych branż. Stosujemy wyłącznie dobrej jakości materiały i urządzenia. Dbamy o Klientów i zawsze czujemy się odpowiedzialni za powierzane nam inwestycje. Realizujemy inwestycje w oparciu o własne projekty domów wakacyjnych oraz projekty powierzone przez klienta. Technologia, którą stosujemy pozwala na szybkie zamknięcie inwestycji nawet w 5 dni na poziomie stanu surowego zamkniętego.

 1. TECHMAX

  Polska

  Naszym klientom proponujemy wykonawstwo różnorodnych prac budowlanych i wykończeniowych. Zajmujemy się wyburzeniami budynków z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Specjalizujemy się w cięciu i wierceniu żelbetu do f700. Konstrukcje wzmacniany wysokiej jakości taśmami węglowymi. Zajmujemy się kotwieniem konstrukcji stalowych i zabudową przy użyciu płyt ogniochronnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonaniu zabezpieczeń przeciwpożarowych przepustów instalacyjnych oraz kanałów oddymiających. Nasza oferta obejmuje również realizację napraw konstrukcji żelbetowych oraz usługi malowania i natrysku konstrukcji przeciwpożarowych. Na swoim koncie mamy niezliczoną ilość prac wykonanych dla wiodących polskich i zagranicznych firm. Prowadzimy działalność na terenie całego kraju. Nasza specjalizacja to: Cięcie i wiercenie (do f700) żelbetu Prace wyburzeniowe Kotwienie konstrukcji stalowej Wzmocnienia taśmami węglowymi Naprawy konstrukcji żelbetowych Zabezpieczenia p.poż. przepustów instalacyjnych Wykonywanie kanałów oddymiających (PROMAT, FRAPOL) Malowanie i natrysk p.poż. konstrukcji Zabudowa płytami ogniochronnymi Prace budowlane i wykończeniowe

 2. ARU GRUPP AS

  Estonia

  Pond 18 lat doświadczenia w przemyśle przetwórstwa drewna. Aru Group, wiodące przedsiębiorstwo w branży obróbki drewna, znajdujące się w północnej Estonii, powstało w 1993 r. i aktualnie zatrudnia około 150 osób. Przedsiębiorstwo składa się z czterech zakładów produkujących: okna i drzwi; schody; drewniane domy oraz komponenty. Główne rynki eksportowe to: Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Norwegia i Japonia.

 1. EUREKA CASE MOBILI

  Włochy

  Firma Eureka Case Mobili jest wyspecjalizowana w projektowaniu i realizacji prefabrykowanych domów przenośnych i struktur modułowych stworzonych w różnych stylach, kolorach i z wykończeniami mogącymi zaspokoić wszystkie potrzeby. Nasze prefabrykowane domy przenośne posiadają certyfikat zgodności z normą UNI EN 1647 w zakresie specjalnych wyposażeń, poświadczenie niezbędne, by rozpoznać produkt zalegalizowany.

 2. A.B.Z. MODULAR WOODEN HOMES

  Polska

  Zajmujemy się produkcją modułowych domów drewnianych, z możliwością montażu ich w dowolnym miejscu. Więcej informacji o wersjach naszych drewnianych domów modułowych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.abz.com.pl. Chcesz wprowadzić zmiany w projekcie? Skontaktuj się z nami z chęcią pomożemy. Zapraszamy również do obejrzenia domu pokazowego w naszej siedzibie!

 3. HAAS POLSKA

  Polska

  Oferujemy Państwu doskonałej jakości domy drewniane, domy energooszczędne budowane w technologii niezwykle popularnej w krajach Europy Zachodniej takich jak Niemcy, Austria, Szwajcaria, gdzie czas i wygoda Inwestora przy budowie domów, a przede wszystkim własności energetyczne oraz ekologia charakteryzująca domki drewniane i domy prefabrykowane, odgrywają najważniejszą rolę w decyzji o własnym domu szkieletowym.

 4. DOMY Z BALA "BRONKA"

  Polska

  Witamy, zajmujemy się budową domy z drewna wielkopolska. Nasze domy z bali budujemy zarówno na terenie wielkopolski jak i całego kraju. Zachęcamy do zapoznani się z naszą ofertą domy z bala wielkopolska i przejrzeniu naszych realizacji.

 5. ACEROSCURO ESPAÑA CASAS MODULARES

  Hiszpania

  Firma ACEROSCURO ESPAÑA CASAS MODULARES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domki prefabrykowane. Ma siedzibę w Benahavís, Hiszpania.

 6. TECHNIUM SPACE

  Hiszpania

  Firma TECHNIUM SPACE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domki prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach budynki prefabrykowane. Ma siedzibę w Sax, Hiszpania.

 7. MAÇAN PREFABRIK VE KONTEYNER

  Turcja

  Firma MAÇAN PREFABRIK VE KONTEYNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domki prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe, i Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 8. MAVI PREFABRIK

  Turcja

  Firma MAVI PREFABRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domki prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, konstrukcje prefabrykowane pod klucz, i Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Samsun, Turcja.

 1. KLAS PREFABRIK CELIK YAPI INSAAT SAN.VE TIC.LTD.STI

  Turcja

  Firma KLAS PREFABRIK CELIK YAPI INSAAT SAN.VE TIC.LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domki prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach construction of prefabricated houses, domy prefabrykowane, Light steel constructions, i domy modułowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. RUSTICASA-CONSTRUÇOES, LDA.

  Portugalia

  Firma RUSTICASA-CONSTRUÇOES, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Domki prefabrykowane, Konstrukcje drewniane, Domki prefabrykowane, Budownictwo eko, Konstrukcje drewniane, i Domy drewniane. Ma siedzibę w Vila Nova De Cerveira, Portugalia.

 3. PT HARMONY RAYA ABADI

  Indonezja

  Firma PT HARMONY RAYA ABADI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domki prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach bambus, badania techniczne, Zadaszenie, i mobile homes. Ma siedzibę w Yogyakarta, Indonezja.

 4. MODA PREFABRICATED BUILDINGS & STEEL HOUSES

  Turcja

  Firma MODA PREFABRICATED BUILDINGS & STEEL HOUSES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domki prefabrykowane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. START-UP HOMES PTY LTD

  Australia

  Firma START-UP HOMES PTY LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Domki prefabrykowane. Ma siedzibę w Ormeau, Australia.

 6. HYTTEE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HYTTEE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domki prefabrykowane. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 7. M&K BAU GMBH

  Niemcy

  Firma M&K BAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Domki prefabrykowane. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 8. KLAS PREFABRIK YAPI.INS. SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma KLAS PREFABRIK YAPI.INS. SAN.VE TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domki prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach prefabricated modular constructions, Domy z lekkiej konstrukcji stalowej, hangary prefabrykowane, i biura prefabrykowane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. WOLFINGER HOLZBAU GMBH

  Austria

  Firma WOLFINGER HOLZBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domki prefabrykowane. Ma siedzibę w Tragwein, Austria.

 10. EVKONPREFABRIK

  Turcja

  Firma EVKONPREFABRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domki prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Domki segmentowe, Domki segmentowe, i hangary prefabrykowane. Ma siedzibę w Gebze, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Domki prefabrykowane - Import eksport

Liczba wyników

5283 Przedsiębiorstwa