• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dodatki do barwników i pigmentów

Wyniki dla

Dodatki do barwników i pigmentów - Import eksport

 1. SEVAROME

  Francja

  Verified by europages badge

  Działalność spółki Sévarome polega na tworzeniu i produkcji słodkich aromatów spożywczych (wanilia, kawa, cytryna, truskawka, przyprawy, owoce, kwiaty, specjały), słonych aromatów spożywczych (pomocy kulinarnych), przetworów z owoców orzechowych (pistacje, orzechy laskowe, przetwory aromatyzowane), innych składników (wanilia, barwniki spożywcze, stabilizatory, emulgatory…). Nasza firma współpracuje z największymi szefami, w związku z tym oferujemy na rynku najlepsze produkty, dzięki którym osiągną Państwo sukces. Nasze kredo to pasja smaku, osiągnięte wyniki oraz zadowolenie klienta. SEVAROME: tworzenie i produkcja francuskich aromatów spożywczych do lodów, aromatów spożywczych do sorbetów, aromatów spożywczych do czekolady, aromatów spożywczych do produktów dietetycznych, aromatów spożywczych do herbaty, aromatów spożywczych do kawy, aromatów spożywczych do naparów, aromatów i aromatów naturalnych, barwników spożywczych.

 2. AW KUNSTSTOFF FARBKONZENTRATE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AW KUNSTSTOFF FARBKONZENTRATE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do barwników i pigmentów. Ma siedzibę w Lichtenfels, Niemcy.

 3. ZAVOD KRONAKRIL LLC

  Rosja

  Zavod Kronakril jest największym rosyjskim producentem nieorganicznego fosforanu cynku — pigmentu antykorozyjnego do farb przemysłowych w postaci białego proszku, który wykazuje niską toksyczność, zwiększa przyczeprość oraz poprawia właściwości ochronne farb i lakierów. Firma produkuje również pigmenty i barwniki niespożywcze do wyrobu farb i lakierów. Gama inhibitorów korozji przodukowanych przez zakład obejmuje: •KRONPHOS® PZ to dwuwodny fosforan cynku o zawartości cynku 45.0-52.0%. •KRONPHOS® PZC to pigment zawierający optymalną kombinację cynku, fosforanu i wapnia. •KRONPHOS® PZM to podstawowy hydrat ortofosforanu cynku i molibdenu. Wykazuje podwyższoną odporność na prądy korozyjne, zarówno właściwości anionowe, jak i kationowe. •KRONPHOS® CP to fosforan wapnia. Poprawia on właściwości antykorozyjne i przyczepność. Od 2019 roku produkty Zavod Kronakril® są certyfikowane zgodnie z dyrektywą REACH o przepływie towarów chemicznych w UE.

 4. PLASTIC WORLD SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma PLASTIC WORLD SOLUTIONS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dodatki do barwników i pigmentów. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 5. SCHELLBACH POLYMERE GMBH

  Niemcy

  Firma SCHELLBACH POLYMERE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dodatki do barwników i pigmentów. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INDUSTRIE- U. GEWERBEPARTNER INH. DETHLEF KLEIN

  Niemcy

  Firma INDUSTRIE- U. GEWERBEPARTNER INH. DETHLEF KLEIN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dodatki do barwników i pigmentów. Ma siedzibę w Winsen (luhe), Niemcy.

 2. RENK MASTER PLASTIK VE KIM END SAN VE TIC AS

  Turcja

  Firma RENK MASTER PLASTIK VE KIM END SAN VE TIC AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do barwników i pigmentów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. INGREDIENTSLATAM.COM

  Stany Zjednoczone

  Firma INGREDIENTSLATAM.COM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki do barwników i pigmentów, i Dodatki do barwników i pigmentów. Ma siedzibę w Fort Myers, Stany Zjednoczone.

 4. SOLINA

  Francja

  Firma SOLINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do barwników i pigmentów. Jest również obecna w dziedzinach Esencje spożywcze, Sosy i przyprawy kuchenne, Esencje spożywcze, aromaty naturalne, Esencje kuchenne, i Sosy i przyprawy kuchenne. Ma siedzibę w Bréal-Sous-Montfort, Francja.

 5. BIOPOWDER.COM (SCHILLING LTD.)

  Malta

  Firma BIOPOWDER.COM (SCHILLING LTD.), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do barwników i pigmentów. Jest również obecna w dziedzinach produkty cierne i polerujące, napełniarki kosmetyków, rozlewarki, i napełniarki do proszków. Ma siedzibę w Birkirkara, Malta.

 1. SUN PIGMENT

  Turcja

  Firma SUN PIGMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do barwników i pigmentów. Jest również obecna w dziedzinach wykańczarki, maszyny do bloków betonowych i żelbetowych na elementy strukturalne, i dodatki chemiczne dla budownictwa. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 2. TEMAKROM S.R.L. UNIPERSONALE

  Włochy

  Firma TEMAKROM S.R.L. UNIPERSONALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do barwników i pigmentów. Jest również obecna w dziedzinach ppigmenty masterbatch dla tworzyw sztucznych, domieszki tworzyw sztucznych, i additives and pigments. Ma siedzibę w Castenedolo, Włochy.

 1. R.B DYECHEM PRIVATE LIMITED

  Indie

  Firma R.B DYECHEM PRIVATE LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do barwników i pigmentów. Ma siedzibę w Hathras, Indie.

 2. ABC KUNSTSTOFFVERARBEITUNG TAUTENHAHN GMBH

  Niemcy

  Firma ABC KUNSTSTOFFVERARBEITUNG TAUTENHAHN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do barwników i pigmentów. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, i budowanie form do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Senden, Niemcy.

 3. DIC EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma DIC EUROPE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki do barwników i pigmentów, Chemiczne środki wiążące, Dodatki do barwników i pigmentów, tworzywa sztuczne i żywice, tusz do druku, i Chemiczne środki wiążące. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 4. CONCENTROL

  Hiszpania

  Firma CONCENTROL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia - produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Farby na żywicach syntetycznych, Dodatki do barwników i pigmentów, smary przemysłowe, Farby na żywicach syntetycznych, Dodatki do barwników i pigmentów, i Hot-melt coating. Ma siedzibę w Riudellots De La Selva, Hiszpania.

 5. ANTEX- ANADOLU KIMYA SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Turcja

  Firma ANTEX- ANADOLU KIMYA SANAYI VE TICARET LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do barwników i pigmentów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. PETRONAX

  Niemcy

  Firma PETRONAX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do barwników i pigmentów. Ma siedzibę w Offenbach Am Main, Niemcy.

 7. ROWA MASTERBATCH GMBH

  Niemcy

  Firma ROWA MASTERBATCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Smary przemysłowe, Pigmenty i barwniki niespożywcze, Dodatki do barwników i pigmentów, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Smary przemysłowe, Pigmenty i barwniki niespożywcze, i Dodatki do barwników i pigmentów. Ma siedzibę w Pinneberg, Niemcy.

 8. FIRMALIS

  Francja

  Firma FIRMALIS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dodatki spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki do barwników i pigmentów, Dodatki do barwników i pigmentów, naturalne substancje aromatyzujące dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, i domieszki barwniki i pigmenty do użytku spożywczego. Ma siedzibę w Levallois Perret, Francja.

 1. AURA PRODUCTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AURA PRODUCTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dodatki do barwników i pigmentów. Ma siedzibę w Middlewich, Zjednoczone Królestwo.

 2. LUPLA

  Hiszpania

  Firma LUPLA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dodatki do barwników i pigmentów. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 3. CHILIPRINT MATTHIAS WURSTER

  Niemcy

  Firma CHILIPRINT MATTHIAS WURSTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Dodatki do barwników i pigmentów, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Dodatki do barwników i pigmentów, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 4. QUIMDIS

  Francja

  Firma QUIMDIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do barwników i pigmentów. Jest również obecna w dziedzinach Olejki eteryczne i rezynoidy, dodatki do wyrobów rzeźniczych, Dodatki spożywcze, domieszki barwniki i pigmenty do użytku spożywczego, i Olejki eteryczne i rezynoidy. Ma siedzibę w Levallois Perret Cedex, Francja.

 5. BUNTEBANK REPRODUKTIONEN HAMBURG BK GRAFIK BODO KERBER

  Niemcy

  Firma BUNTEBANK REPRODUKTIONEN HAMBURG BK GRAFIK BODO KERBER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Dodatki do barwników i pigmentów, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Dodatki do barwników i pigmentów, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. SEIMEX & PROCONA

  Hiszpania

  Firma SEIMEX & PROCONA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dodatki do barwników i pigmentów. Jest również obecna w dziedzinach Powder dyes. Ma siedzibę w Betera, Hiszpania.

 7. MOLCEM NANO TEXTILE AUXILARY

  Turcja

  Firma MOLCEM NANO TEXTILE AUXILARY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do barwników i pigmentów. Jest również obecna w dziedzinach dodatki dla przemysłu tekstylnego. Ma siedzibę w Kahramanmaras, Turcja.

 8. NEW COLORS SAS DI PATRICIA BEGGINI E C

  Włochy

  Firma NEW COLORS SAS DI PATRICIA BEGGINI E C, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kosmetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki do barwników i pigmentów, barwniki, i Dodatki do barwników i pigmentów. Ma siedzibę w Capriolo, Włochy.

 9. PLASTEAM KUNSTSTOFF GMBH

  Niemcy

  Firma PLASTEAM KUNSTSTOFF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Pigmenty i barwniki niespożywcze, Barwniki, farby i pigmenty przemysłowe niespożywcze, Dodatki do barwników i pigmentów, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Pigmenty i barwniki niespożywcze, Barwniki, farby i pigmenty przemysłowe niespożywcze, i Dodatki do barwników i pigmentów. Ma siedzibę w Schwelm, Niemcy.

 10. RIFRA SPA

  Włochy

  Firma RIFRA SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do barwników i pigmentów. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych, barwniki do tworzyw sztucznych, i Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Molinetto Di Mazzano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo