• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. LAMBIOTTE & CIE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Lambiotte & Cie S.A. jest światowym liderem w produkcji klasy chemikaliów zwanych acetalami. Ich właściwości fizyko-chemiczne oraz niska toksyczność i oznakowanie ekotoksykologiczne sprawiają, że są one poszukiwaną alternatywą dla przemysłu przy tworzeniu innowacyjnych i bezpieczniejszych produktów zarówno dla użytkowników profesjonalnych, jak i ogółu społeczeństwa. Dzięki swojej wszechstronności acetale mogą być wykorzystywane w wielu produktach końcowych i zastosowaniach, takich jak: środki do usuwania farby i wszelkie inne rodzaje przemysłowych i domowych środków czyszczących; aerozole kosmetyczne i techniczne; tworzywa sztuczne, kompozyty i pianki poliuretanowe; farby, tusze i kleje; synteza farmaceutyczna, weterynaria i agrochemia. Poprzez sieć dystrybutorów 98% rocznej produkcji opuszcza Belgię, z czego ponad 30% trafia na rynki pozaeuropejskie (Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Azja).

 2. CD PLASTIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma CD PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Pudła z tworzyw sztucznych, Skrzynki z tworzyw sztucznych, Obróbka tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych, i recykling. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 3. MITTELDEUTSCHES PARAFFINWERK WEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MITTELDEUTSCHES PARAFFINWERK WEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hohenmölsen, Niemcy.

 4. PORAGLASS SP. Z O.O.

  Polska

  Jako przedstawiciel producenta na rynek Unii Europejskiej specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze producentów i dużych odbiorców z możliwością dostaw od 22 ton do nawet 800 ton jednorazowo. Posiadamy 7 frakcji GRANUGLASU (Perlit utwardzony i spieczony do postaci szkła - nie jest to perlit kspandowany) - znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach, takich jak budownictwo, ogrodnictwo, izolacje termiczne, produkcja lekkich betonów, filtracja wody, a także jako dodatek tynków (zwieksza wytrzymałość i termoizolację), farb (matowienie) , mas szpachlowych (zmniejsza ich wagę oraz poprawie termoizolację) . Jego lekkość ( od 270 do 400kg/m3), izolacyjne właściwości oraz zdolność do przechowywania i przemieszczania wody sprawiają, że perlit GRANUGLASS jest materiałem wielofunkcyjnym.

 5. MINE COLOURS

  Turcja

  Firma MINE COLOURS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, ppigmenty masterbatch dla tworzyw sztucznych, sprzęt samochodowy, barwniki do tworzyw sztucznych, i Granulaty do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TEPE KIMYA EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TEPE KIMYA EUROPE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. FRILVAM MASTERBATCHES

  Włochy

  Firma FRILVAM MASTERBATCHES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja tworzyw sztucznych, ppigmenty masterbatch dla tworzyw sztucznych, additives and pigments, i pigmenty dla tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Nerviano, Włochy.

 3. 2D KIMYA SANAYI TIC LTD STI

  Turcja

  Firma 2D KIMYA SANAYI TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. EPOLTECH SL

  Hiszpania

  Firma EPOLTECH SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach ppigmenty masterbatch dla tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w La Coruña, Hiszpania.

 5. MERMAS KIMYA PLASTIC SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Firma MERMAS KIMYA PLASTIC SAN VE TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 1. PACOSAR SERVICES

  Rumunia

  Firma PACOSAR SERVICES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych, Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych, i formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 2. KOREN CHEMICAL

  Turcja

  Firma KOREN CHEMICAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach tworzywa sztuczne, Dodatki do przemysłu tworzyw sztucznych i kompozytów, Dodatek trudno zamarzający, i additives and pigments. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 1. GRAFT POLYMER D.O.O.

  Słowenia

  Firma GRAFT POLYMER D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ljubljana, Słowenia.

 2. CONTACALL

  Turcja

  Firma CONTACALL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. SILON HOLDING S.R.O

  Republika Czeska

  Firma SILON HOLDING S.R.O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe z tworzyw sztucznych, Granulaty do tworzyw sztucznych, Rury z tworzyw sztucznych, Złączki rurowe z tworzyw sztucznych, Granulaty do tworzyw sztucznych, i Rury z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Sezimovo Ústí, Republika Czeska.

 4. MINERAL IM.ES.CO. S.R.L.

  Włochy

  Firma MINERAL IM.ES.CO. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, talk naturalny, i Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 5. BKV GMBH

  Niemcy

  Firma BKV GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach opakowania plastikowe. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 6. RIFRA SPA

  Włochy

  Firma RIFRA SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do barwników i pigmentów. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych, barwniki do tworzyw sztucznych, i Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Molinetto Di Mazzano, Włochy.

 7. 2D CHEMICAL LTD

  Turcja

  Firma 2D CHEMICAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. VOELPKER SPEZIALPRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Firma VOELPKER SPEZIALPRODUKTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Völpke, Niemcy.

 1. POLYCHEM HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma POLYCHEM HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Markt Allhau, Austria.

 2. ELISSA GROUP

  Ukraina

  Firma ELISSA GROUP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach dobra spożywcze. Ma siedzibę w Abidjan, Ukraina.

 3. TECNI PLASPER S. L.

  Hiszpania

  Firma TECNI PLASPER S. L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach związki termoplastyczne, i ppigmenty masterbatch dla tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w La Roca Del Valles, Hiszpania.

 4. SETAKIM MASTERBATCH

  Turcja

  Firma SETAKIM MASTERBATCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Setakim Plastik, Turcja.

 5. CAMPINE RECYCLING

  Belgia

  Firma CAMPINE RECYCLING, roku i działającą w sektorze Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych, Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych, i Recyklizacja baterii i akumulatorów. Ma siedzibę w Beerse, Belgia.

 6. PLASTIK TEKNIK

  Turcja

  Firma PLASTIK TEKNIK, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. BIOCOTE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BIOCOTE LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach środki antybakteryjne. Ma siedzibę w Coventry, Zjednoczone Królestwo.

 8. NANOCYL

  Belgia

  Firma NANOCYL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Węgiel - pochodne, i Węgiel - pochodne. Ma siedzibę w Sambreville, Belgia.

 9. PUSPONGE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PUSPONGE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Dg, Zjednoczone Królestwo.

 10. POLY TEC SAS

  Włochy

  Firma POLY TEC SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach domieszki do tworzyw sztucznych, additives and pigments, domieszki tworzyw sztucznych, i domieszki chemiczne. Ma siedzibę w Cambiago, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo