• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. LAMBIOTTE & CIE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Lambiotte & Cie S.A. jest światowym liderem w produkcji klasy chemikaliów zwanych acetalami. Ich właściwości fizyko-chemiczne oraz niska toksyczność i oznakowanie ekotoksykologiczne sprawiają, że są one poszukiwaną alternatywą dla przemysłu przy tworzeniu innowacyjnych i bezpieczniejszych produktów zarówno dla użytkowników profesjonalnych, jak i ogółu społeczeństwa. Dzięki swojej wszechstronności acetale mogą być wykorzystywane w wielu produktach końcowych i zastosowaniach, takich jak: środki do usuwania farby i wszelkie inne rodzaje przemysłowych i domowych środków czyszczących; aerozole kosmetyczne i techniczne; tworzywa sztuczne, kompozyty i pianki poliuretanowe; farby, tusze i kleje; synteza farmaceutyczna, weterynaria i agrochemia. Poprzez sieć dystrybutorów 98% rocznej produkcji opuszcza Belgię, z czego ponad 30% trafia na rynki pozaeuropejskie (Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Azja).

 2. CD PLASTIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma CD PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Pudła z tworzyw sztucznych, Skrzynki z tworzyw sztucznych, Obróbka tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych, i recykling. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 3. MITTELDEUTSCHES PARAFFINWERK WEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MITTELDEUTSCHES PARAFFINWERK WEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hohenmölsen, Niemcy.

 4. PRESAFER (QINGYUAN) PHOSPHOR CHEMICAL COMPANY LIMITED

  Chiny

  Firma PRESAFER (QINGYUAN) PHOSPHOR CHEMICAL COMPANY LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Qingyuan City, Chiny.

 5. MINE COLOURS

  Turcja

  Firma MINE COLOURS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, ppigmenty masterbatch dla tworzyw sztucznych, sprzęt samochodowy, barwniki do tworzyw sztucznych, i Granulaty do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FREEDOM SOLUÇÕES PLASTICAS

  Brazylia

  Firma FREEDOM SOLUÇÕES PLASTICAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w São Paulo, Brazylia.

 2. TEPE KIMYA EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TEPE KIMYA EUROPE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 3. PERFECTO PLAST

  Egypt

  Firma PERFECTO PLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach ppigmenty masterbatch dla tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne - surowce. Ma siedzibę w Badr Industrial City, Egypt.

 4. EPOLTECH SL

  Hiszpania

  Firma EPOLTECH SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach ppigmenty masterbatch dla tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w La Coruña, Hiszpania.

 5. JAEWOO ENPLA

  Korea Południowa

  Firma JAEWOO ENPLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Incheon, Korea Południowa.

 1. KOREN CHEMICAL

  Turcja

  Firma KOREN CHEMICAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach tworzywa sztuczne, Dodatki do przemysłu tworzyw sztucznych i kompozytów, Dodatek trudno zamarzający, i additives and pigments. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 2. GRAFT POLYMER D.O.O.

  Słowenia

  Firma GRAFT POLYMER D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ljubljana, Słowenia.

 1. TODOS CHEMICAL CORPERATION

  Tajwan R.O.C.

  Firma TODOS CHEMICAL CORPERATION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach antyutleniacze do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Taipei, Tajwan R.O.C..

 2. 2D KIMYA SANAYI TIC LTD STI

  Turcja

  Firma 2D KIMYA SANAYI TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. CONTACALL

  Turcja

  Firma CONTACALL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. PACOSAR SERVICES

  Rumunia

  Firma PACOSAR SERVICES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych, Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych, i formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 5. SHRI VISHNU ENTERPRISES

  Indie

  Firma SHRI VISHNU ENTERPRISES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach wchłanianie wilgoci, domieszki do tworzyw sztucznych, i recykling plastikowych odpadów przemysłowych. Ma siedzibę w New Delhi, Indie.

 6. MERMAS KIMYA PLASTIC SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Firma MERMAS KIMYA PLASTIC SAN VE TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 7. FRILVAM MASTERBATCHES

  Włochy

  Firma FRILVAM MASTERBATCHES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja tworzyw sztucznych, ppigmenty masterbatch dla tworzyw sztucznych, additives and pigments, i pigmenty dla tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Nerviano, Włochy.

 8. BKV GMBH

  Niemcy

  Firma BKV GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach opakowania plastikowe. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 1. LIAD WEIGHING AND CONTROL SYSTEMS LTD

  Izrael

  Firma LIAD WEIGHING AND CONTROL SYSTEMS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Misgav Industrial Park, Izrael.

 2. MINERAL IM.ES.CO. S.R.L.

  Włochy

  Firma MINERAL IM.ES.CO. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, talk naturalny, i Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 3. TECNI PLASPER S. L.

  Hiszpania

  Firma TECNI PLASPER S. L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach związki termoplastyczne, i ppigmenty masterbatch dla tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w La Roca Del Valles, Hiszpania.

 4. ROTANAPLAST

  Egypt

  Firma ROTANAPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Menoufia, Egypt.

 5. 2D CHEMICAL LTD

  Turcja

  Firma 2D CHEMICAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. VOELPKER SPEZIALPRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Firma VOELPKER SPEZIALPRODUKTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Völpke, Niemcy.

 7. RIFRA SPA

  Włochy

  Firma RIFRA SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do barwników i pigmentów. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych, barwniki do tworzyw sztucznych, i Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Molinetto Di Mazzano, Włochy.

 8. SILON HOLDING S.R.O

  Republika Czeska

  Firma SILON HOLDING S.R.O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe z tworzyw sztucznych, Granulaty do tworzyw sztucznych, Rury z tworzyw sztucznych, Złączki rurowe z tworzyw sztucznych, Granulaty do tworzyw sztucznych, i Rury z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Sezimovo Ústí, Republika Czeska.

 9. SUQIAN UNITECHEM CO.,LTD

  Chiny

  Firma SUQIAN UNITECHEM CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Suqian, Chiny.

 10. DALIAN NEP SPECIALTY PLASTICS & ELASTOMERS CO., LTD.

  Chiny

  Firma DALIAN NEP SPECIALTY PLASTICS & ELASTOMERS CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Dalian, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

142 Przedsiębiorstwa