• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • diagnostyka silników - urządzenia

Wyniki dla

Diagnostyka silników - urządzenia - Import eksport

 1. AUTOLAVAGGIO LUISA DI PARISIO LUISA

  Włochy

 2. AUTOLAVAGGIO LUISA DI PARISIO LUISA

  Włochy

 3. AUTOLAVAGGIO LUISA DI PARISIO LUISA

  Włochy

 4. DIESEL SERWIS S.C.

  Polska

  Ponad 30-letnie doświadczenie w naprawie samochodów oraz aparatury wtryskowej diesla, sprawiło, że w tej dziedzinie staliśmy się bezkonkurencyjni. Poprzez inwestycję w najnowszy sprzęt do sprawdzania układów paliwowych zapewniamy szybki przebieg diagnostyki i naprawy. Obecnie firma zatrudnia 18 wykwalifikowanych pracowników (mechaników oraz elektryków). Ciągłe szkolenia kadry sprawiają, że najnowsze technologie nie kryją przed nami tajemnic. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Podstawowym obszarem naszego działania jest diagnostyka oraz naprawa systemów zasilania paliwem silników wysokoprężnych zarówno w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, jak i maszynach rolniczych i budowlanych. Zajmujemy się m.in. naprawą i regeneracją wtryskiwaczy, (Common Rail) regeneracją pomp wtryskowych i pompowtryskiwaczy oraz naprawami głównymi silników, hamulcami, klimatyzacją, elektroniką samochodową.

 5. CELMER. AUTOUSŁUGI

  Polska

  Oferujemy usługi z zakresu: blacharstwa, lakiernictwa, serwisu i odgrzybiania klimatyzacji samochodowej, autoholowania, mechaniki i diagnostyki pojazdowej, badań technicznych pojazdów, serwis tachografów. Nasz warsztat zajmuje się naprawą samochodów używanych wszystkich marek. Jesteśmy autoryzowanym serwisem KIA w Toruniu. Współpracujemy z wieloma firmami w Toruniu w zakresie kompleksowej obsługi pojazdów. Rozliczamy również bezgotówkowo z firmami ubezpieczeniowymi naprawy wypadkowe.Od kilku już lat funkcjonuje nasza Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów wraz z warsztatem. Nasza oferta obejmuje badania techniczne i przeglądy rejestracyjne pojazdów, a od 2010 również serwis i legalizację tachografów cyfrowych i analogowych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BS GRAFIX

  Polska

  Posiadamy autoryzację firmy Bosch w zakresie kompleksowej obsługi samochodów. Jesteśmy oddziałem białostockiego serwisu, będącego Autoryzowaną Stacją Obsługi Subaru, Mitsubishi oraz SsangYong. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy podczas pracy w takich Autoryzowanych Serwisach jak Nissan, Suzuki, Skoda i Opel. Swoją wiedzę mieliśmy możliwość potwierdzić zdobywając czołowe miejsca w konkursach z zakresu mechaniki – diagnostyki. Posiadamy dostęp do bogatej bazy dokumentacji technicznej, udostępnianej nam przez firmę Bosch, dzięki czemu możemy wykonywać przeglądy gwarancyjne samochodów WSZYSTKICH MAREK. Warsztat wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt, co w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem, pozwala nam świadczyć usługi o najwyższym standardzie. Dokonujemy wszyskiego rodzaju napraw mechanicznych oraz zaawansowaną diagnostykę i naprawę układów elektronicznych. Oferujemy naprawy układów wtryskowych i turbosprężarek.

 2. MAR-CAR ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA DYMURSKI MARIUSZ

  Polska

  Działalność nasza jest sumą pasji z jaką podchodzimy do kolejnych zadań i doświadczenia które nieustannie nabywamy w branży elektryki i elektroniki samochodowej. Pracujemy na profesionalnym sprzęcie diagnostycznym wielu firm m.in. sprzęcie firmy TEXA, BOSCH KTS 670, VCDS (VAG-COM) lidera w produkcji urządzeń diagnostycznych. W ofercie: Pełna diagnostyka komputerowa na profesjonalnym sprzęcie diagnostycznym - kasowanie, kodowanie, programowanie, odczyt błędów i usterek, diagnostyka komputerowa - pomiar w czasie rzeczywistym, diagnostyka instalacji elektrycznych, klimatyzacja, odgrzybianie ozonem, naprawa elektroniki w samochodach różnego rodzaju: komputery, sterowniki, naprawa sterownikó świec żarowych BMW, naprawa sterowników ABS, naprawa liczników samochodowych, programowanie, korekty, Radio Code, regeneracja (dopalanie komputerowe) filtrów cząstek stałych DPF, FAP.

 3. REENGINEERING ENGINE TESTING

  Włochy

 4. MOTYCS

  Włochy

 5. DIAGENG TECH CO.,LTD. (AUTO DIAGNOSTIC TOOL MANUFACTURING)

  Chiny

 1. GALINGAS LT , LTD.

  Litwa

 2. MTT GMBH CHIP4POWER

  Niemcy

 1. SCHROEFSET TRIPLE S

  Holandia

 2. WERTHER INTERNATIONAL SPA

  Włochy

 3. DESCARBONIZADORA TRESECO

  Hiszpania

 4. TORALIN NEDERLAND

  Holandia

 5. CESAM MARCHAL

  Francja

 6. FISCHER MOTORTECHNIC

  Niemcy

 7. JZ CAR-SOLUTIONS

  Niemcy

 8. CUSTOM CONCEPTS

  Holandia

 1. BRABEBO

  Holandia

 2. TRANSTUNE AUTOMOTIVE

  Holandia

 3. AMADO & FILIPE, LDA

  Portugalia

 4. JANS CREACAR

  Belgia

 5. CENTRAUTO SPORT

  Belgia

 6. RMD PRODUCTS

  Holandia

 7. CHIPTUNING EDE

  Holandia

 8. WRAP-PROFI

  Niemcy

 9. PERFORMANCE REMAP LTD GLOUCESTER

  Zjednoczone Królestwo

 10. ECO-DESCARBONIZADORAS

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Diagnostyka silników - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

1040 przedsiębiorstwa