• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • diagnostyka silników - urządzenia

Wyniki dla

Diagnostyka silników - urządzenia - Import eksport

 1. CELMER. AUTOUSŁUGI

  Polska

  Oferujemy usługi z zakresu: blacharstwa, lakiernictwa, serwisu i odgrzybiania klimatyzacji samochodowej, autoholowania, mechaniki i diagnostyki pojazdowej, badań technicznych pojazdów, serwis tachografów. Nasz warsztat zajmuje się naprawą samochodów używanych wszystkich marek. Jesteśmy autoryzowanym serwisem KIA w Toruniu. Współpracujemy z wieloma firmami w Toruniu w zakresie kompleksowej obsługi pojazdów. Rozliczamy również bezgotówkowo z firmami ubezpieczeniowymi naprawy wypadkowe.Od kilku już lat funkcjonuje nasza Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów wraz z warsztatem. Nasza oferta obejmuje badania techniczne i przeglądy rejestracyjne pojazdów, a od 2010 również serwis i legalizację tachografów cyfrowych i analogowych.

 2. DIESEL SERWIS S.C.

  Polska

  Ponad 30-letnie doświadczenie w naprawie samochodów oraz aparatury wtryskowej diesla, sprawiło, że w tej dziedzinie staliśmy się bezkonkurencyjni. Poprzez inwestycję w najnowszy sprzęt do sprawdzania układów paliwowych zapewniamy szybki przebieg diagnostyki i naprawy. Obecnie firma zatrudnia 18 wykwalifikowanych pracowników (mechaników oraz elektryków). Ciągłe szkolenia kadry sprawiają, że najnowsze technologie nie kryją przed nami tajemnic. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Podstawowym obszarem naszego działania jest diagnostyka oraz naprawa systemów zasilania paliwem silników wysokoprężnych zarówno w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, jak i maszynach rolniczych i budowlanych. Zajmujemy się m.in. naprawą i regeneracją wtryskiwaczy, (Common Rail) regeneracją pomp wtryskowych i pompowtryskiwaczy oraz naprawami głównymi silników, hamulcami, klimatyzacją, elektroniką samochodową.

 3. MAR-CAR ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA DYMURSKI MARIUSZ

  Polska

  Działalność nasza jest sumą pasji z jaką podchodzimy do kolejnych zadań i doświadczenia które nieustannie nabywamy w branży elektryki i elektroniki samochodowej. Pracujemy na profesionalnym sprzęcie diagnostycznym wielu firm m.in. sprzęcie firmy TEXA, BOSCH KTS 670, VCDS (VAG-COM) lidera w produkcji urządzeń diagnostycznych. W ofercie: Pełna diagnostyka komputerowa na profesjonalnym sprzęcie diagnostycznym - kasowanie, kodowanie, programowanie, odczyt błędów i usterek, diagnostyka komputerowa - pomiar w czasie rzeczywistym, diagnostyka instalacji elektrycznych, klimatyzacja, odgrzybianie ozonem, naprawa elektroniki w samochodach różnego rodzaju: komputery, sterowniki, naprawa sterownikó świec żarowych BMW, naprawa sterowników ABS, naprawa liczników samochodowych, programowanie, korekty, Radio Code, regeneracja (dopalanie komputerowe) filtrów cząstek stałych DPF, FAP.

 4. BS GRAFIX

  Polska

  Posiadamy autoryzację firmy Bosch w zakresie kompleksowej obsługi samochodów. Jesteśmy oddziałem białostockiego serwisu, będącego Autoryzowaną Stacją Obsługi Subaru, Mitsubishi oraz SsangYong. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy podczas pracy w takich Autoryzowanych Serwisach jak Nissan, Suzuki, Skoda i Opel. Swoją wiedzę mieliśmy możliwość potwierdzić zdobywając czołowe miejsca w konkursach z zakresu mechaniki – diagnostyki. Posiadamy dostęp do bogatej bazy dokumentacji technicznej, udostępnianej nam przez firmę Bosch, dzięki czemu możemy wykonywać przeglądy gwarancyjne samochodów WSZYSTKICH MAREK. Warsztat wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt, co w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem, pozwala nam świadczyć usługi o najwyższym standardzie. Dokonujemy wszyskiego rodzaju napraw mechanicznych oraz zaawansowaną diagnostykę i naprawę układów elektronicznych. Oferujemy naprawy układów wtryskowych i turbosprężarek.

 5. FHU DIESEL SERVICE

  Polska

  Korzystając z oferty naszej firmy o nazwie Diesel Service, na pewno się nie zawiedziesz. Na co dzień zajmujemy się regenerowaniem filtrów cząstek stałych. Możemy zapewnić o profesjonalizmie i wysokiej jakości naszych usług. Oprócz tego oferujemy również turbosprężarki, naprawę pomp wtryskowych, common rail, naprawę pompowtryskiwaczy, uruchamianie wtryskiwaczy. Nasza oferta jest naprawdę bardzo zróżnicowana i z pewnością każdy znajdzie w niej coś odpowiedniego dla siebie. Bardzo na to liczymy! Oferta firmy: - Filtry cząstek stałych - Turbosprężarki - Pompy wtryskowe - Common rail – pompy - Common rail – wtryskiwacze - Pompowtryskiwacze UIS/UPS - Diagnostyka i regeneracja – benzyna - Diagnostyka i regeneracja – diesel

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NOWYMOTOR

  Polska

  NowyMotor jest profesjonalnym warsztatem zajmującym się naprawianiem silników wysokoprężnych takich marek jak Diesel, Volvo czy Merdcedes. Posiadamy profesjonalny warsztat w którym naprawami zajmują się w pełni wykwalifikowany ludzie

 2. MOTYCS

  Włochy

  Firma MOTYCS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Diagnostyka silników - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kontuary do prób mocy silników, i ławy testowe. Ma siedzibę w Vezzano Sul Crostolo, Włochy.

 3. VIEZU

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VIEZU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane do naprawy pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach Karoserie samochodowe - usługi blacharskie, Diagnostyka silników - urządzenia, Karoserie samochodowe - usługi blacharskie, Diagnostyka silników - urządzenia, i Regulacja silników - urządzenia do testowania i regulacji. Ma siedzibę w Bidford On Avon, Zjednoczone Królestwo.

 4. AUTOLAVAGGIO LUISA DI PARISIO LUISA

  Włochy

  Firma AUTOLAVAGGIO LUISA DI PARISIO LUISA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Diagnostyka silników - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach myjnie automatyczne, myjnia automatyczna samoobsługowa, i wymiana oleju. Ma siedzibę w Paderno Dugnano, Włochy.

 5. GALINGAS LT , LTD.

  Litwa

  Firma GALINGAS LT , LTD., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Diagnostyka silników - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach regulacja samochodów, i strojenie. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 1. MTT GMBH CHIP4POWER

  Niemcy

  Firma MTT GMBH CHIP4POWER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Diagnostyka silników - urządzenia. Ma siedzibę w Tiefenbach, Niemcy.

 2. PRO CAR TUNING

  Holandia

  Firma PRO CAR TUNING, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Diagnostyka silników - urządzenia. Ma siedzibę w Aalsmeer, Holandia.

 1. TORALIN NEDERLAND

  Holandia

  Firma TORALIN NEDERLAND, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Diagnostyka silników - urządzenia. Ma siedzibę w Arnhem, Holandia.

 2. RMD PRODUCTS

  Holandia

  Firma RMD PRODUCTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Diagnostyka silników - urządzenia, akcesoria samochodowe, Diagnostyka silników - urządzenia, i belka dachowa. Ma siedzibę w Uithuizen, Holandia.

 3. DESCARBONIZADORA TRESECO

  Hiszpania

  Firma DESCARBONIZADORA TRESECO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Diagnostyka silników - urządzenia. Ma siedzibę w Alcoy, Hiszpania.

 4. GADY

  Austria

  Firma GADY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Diagnostyka silników - urządzenia. Ma siedzibę w Lebring, Austria.

 5. SANCO APS

  Dania

  Firma SANCO APS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Diagnostyka silników - urządzenia. Ma siedzibę w Aalborg Øst, Dania.

 6. AMADO & FILIPE, LDA

  Portugalia

  Firma AMADO & FILIPE, LDA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Diagnostyka silników - urządzenia, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, i Diagnostyka silników - urządzenia. Ma siedzibę w Seixal, Portugalia.

 7. FISCHER MOTORTECHNIC

  Niemcy

  Firma FISCHER MOTORTECHNIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Diagnostyka silników - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach wyważanie dynamiczne, DOSZLIFOWYWANIE głowic cylindrów, koła zamachowe, i wały rozrządu do samochodów i ich elementy. Ma siedzibę w Salzgitter, Niemcy.

 8. BRABEBO

  Holandia

  Firma BRABEBO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Diagnostyka silników - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wycieraczki, oświetlenie samochodów, oleje silnikowe, i Wycieraczki. Ma siedzibę w Mijdrecht, Holandia.

 1. AUTO OPREMA I ALU FELGE LEKO

  Bośnia i Hercegowina

  Firma AUTO OPREMA I ALU FELGE LEKO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Karoserie samochodowe - usługi blacharskie. Jest również obecna w dziedzinach Diagnostyka silników - urządzenia, i Diagnostyka silników - urządzenia. Ma siedzibę w Mostar, Bośnia i Hercegowina.

 2. SCHROEFSET TRIPLE S

  Holandia

  Firma SCHROEFSET TRIPLE S, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Diagnostyka silników - urządzenia. Ma siedzibę w Den Haag, Holandia.

 3. CUSTOM CONCEPTS

  Holandia

  Firma CUSTOM CONCEPTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Diagnostyka silników - urządzenia. Ma siedzibę w Breda, Holandia.

 4. KBM AUTOMOBILE

  Niemcy

  Firma KBM AUTOMOBILE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Diagnostyka silników - urządzenia. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 5. TRANSTUNE AUTOMOTIVE

  Holandia

  Firma TRANSTUNE AUTOMOTIVE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Diagnostyka silników - urządzenia. Ma siedzibę w Deurne, Holandia.

 6. CESAM MARCHAL

  Francja

  Firma CESAM MARCHAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Diagnostyka silników - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rury i układy wydechowe, i człony zawieszenia i amortyzatorów do samochodów. Ma siedzibę w Magny-Les-Hameaux, Francja.

 7. CENTRAUTO SPORT

  Belgia

  Firma CENTRAUTO SPORT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Części zamienne dla pojazdów samochodowych, Diagnostyka silników - urządzenia, Części zamienne dla pojazdów samochodowych, Samochody - akcesoria, używane części i elementy do samochodów, i Diagnostyka silników - urządzenia. Ma siedzibę w Liege, Belgia.

 8. JANS CREACAR

  Belgia

  Firma JANS CREACAR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Diagnostyka silników - urządzenia, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Diagnostyka silników - urządzenia, made-to-measure furniture, i urządzanie warsztatów mobilnych na pokładzie furgonów. Ma siedzibę w Hoeselt, Belgia.

 9. WRAP-PROFI

  Niemcy

  Firma WRAP-PROFI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Diagnostyka silników - urządzenia. Ma siedzibę w Marburg, Niemcy.

 10. TALLER EN TALAVERA DE LA REINA - AUTOMECÁNICA SANCHEZ S.L

  Hiszpania

  Firma TALLER EN TALAVERA DE LA REINA - AUTOMECÁNICA SANCHEZ S.L, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Diagnostyka silników - urządzenia. Ma siedzibę w Talavera De La Reina, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Diagnostyka silników - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

995 Przedsiębiorstwa