• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dezynsekcja- dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Dezynsekcja- dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. ARGONN EQUIPEMENTS SAS

  Francja

 2. L'AS DU NUISIBLE

  Francja

 3. SANOSIL SERVICE GMBH

  Niemcy

 4. COOLIKE REGNERY GMBH

  Niemcy

 5. CO MEDIZELL GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELIS BELGIUM

  Belgia

 2. FILOMAT SRL

  Włochy

 3. GMG. HURT BATERII, AKUMULATOROW I LATAREK

  Polska

  odstraszacz ptaków szpaków gołębi kun myszy szczurów łasic psów kotów karaluchów prusaków komarów much kretów nornic karaczanów rybików dzików lisów tchórzy nietoperzy pająków pluskiew wiewiórek mrówek złodziei dzików akumulator żelowy agm litowojonowy li-ion baterie alkaliczne litowe słuchowe alarm osobisty kieszonkowy kłódka z alarmem ładowarka do akumulatorów żelowych nimh nicd li-ion litowych latarka led maglite uv do szukania bursztynów sprawdzania banknotów białka krwi uranium klimatyzacji klimatyzatorów taktyczna wojskowa policyjna dla nurka do broni z montażem ładowalna wodoszczelna z czerwoną nasadką samochodowa ładowalna akumulatorowa sygnalizacyjna akumulatorowa lampa led oświetlacz naświetlacz warsztatowa projektor kajdanki policyjne dyby zawiasowe rewolwer hukowy rękawice policyjne nóż wojskowy bagnet myśliwski sztylet samochodowy dla płetwonurka motylek rambo harcerski finki finka koci pazur niedźwiedzi wędkarski hełm wojskowy zasilacz żarówka do latarki led

  Wszystkie wyroby na "dezynsekcja- dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia"

 4. RATDOWN

  Francja

  RATDOWN, lider francuski w dziedzinie alternatywnego zwalczania szkodników, opracowuje, produkuje i sprzedaje nie chemiczne systemy ochronne w celu ochrony upraw, budynków i infrastruktur przed szkodnikami. Przed 10 laty, przedsiębiorstwo RATDOWN postawiło sobie za cel opracowanie i dystrybucję alternatywych technik zwalczania szkodników, by wyjść naprzeciw dzisiejszym i jutrzejszym wymaganiom. Te ostatnie pozwalają, zgodnie z wymogami sanitarnymi i ochrony środowiska, uzyskać doskonałą skuteczność, przy jednoczesnym systematycznym zmniejszaniu stosowania produktów chemicznych. Gama rozwiązań technicznych i ekologicznych RATDOWN składa się z systemów ultradźwiękowych, sejsmicznych, mechanicznych, wzrokowych, jak również elektronicznych dźwiękowych. ​Dzięki naszemu know-how i naszemu doświadczeniu, będziemy w stanie udzielić skutecznej i odpowiedniej odpowiedzi. ​ Dostosowujemy plan działania odpowiednio do Twojej działalności i poziomu inwazji.

 5. WIŚNIEWSKI PEST CONTROL

  Polska

  Profesjonalne usługi monitoringu DDD i zwalczania szkodników oparte na międzynarodowych standardach bezpieczeństwa żywności HACCP, IFS/BRC, TESCO, YUM! Oferujemy skuteczne i bezpieczne zabiegi dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji oraz ozonowania. Na terenie całego kraju wdrażamy monitorowane systemy ochrony przed szkodnikami w Zakładach produkcyjnych, przemysłowych, firmach transportowych. Zajmujemy się również produkcją mat dezynfekcyjnych przeznaczonych do dezynfekcji obuwia oraz dezynfekcji kół pojazdów.

 1. BESTWARDEN FOR AIRPORTS

  Francja

  Producent rozwiązań przeciw szkodnikom dla lotnisk . Za pomocą naszych urządzeń, walcz skutecznie z wszelkiego rodzaju ptakami dzięki naszym systemom modułowym i zdalnie sterowanym. Nasza firma proponuje całą gamę wyrobów dostosowanych do Twojej problematyki. Rozwiązania na miarę. Biuro inżynieryjne. Przewidziane do ochrony sektorów o dużym zagrożeniu ptasim, to znaczy stref startowania i lądowania, basenów wody, …. Proponujemy opcję ATEX, przewidzianą do ochrony średnich powierzchni w środowisku grożącym wybuchem. Tylko jedno urządzenie może odstraszyć wiele gatunków zwierząt: gęsi, zwierzęta pełnorogie, ptaki mewowate, gołębie i inne dzikie zwierzęta. Proponujemy urządzenia dostosowane dla portów, struktur użytku zbiorowego, hoteli i do zabezpieczenia Twoich narzędzi przemysłowych. Chcesz zostać dystrybutorem i sprzedawać nasze produkty? Skontaktuj się z nami.

 2. INSEKTKILLER DEZYNSEKCJA DEZYNFEKCJA DERATYZACJA

  Polska

  Jestesmy firmą świadczącą usługi Dezynsekcji Dezynfekcji Deratyzacji na terenie Podkarpacia , Małopolski, Świętokrzyskiego, Śląskiego, Lubelskiego. Firma posiada wykfalikowanych techników, którzy swoim doświadczeniem służą Państwu od kilku lat. Częste szkolenia dają nam dostęp do najnowszej wiedzy w zwalczaniu szkodników. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Proponujemy najczęściej zintegrowane działania które przynoszą najwyższą skuteczność. Środki które stosujemy nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu i nie pozostawiają smug na ścianach czy rzeczach osobistych są to środki najlepszych marek ( nie uznajemy półśrodków). Współpracujemy z największymi dystrybutorami środków owado i gryzoniobójczych , co daje nam dostep do najskuteczniejszych rozwiązań. Sytosujemy technologie: Oprysku, ULV, Gazowania, Zamgławiania, Pułapki Mechaniczne i inne.

 1. ODPLUSKWIANIE.PL - ZWALCZANIE PLUSKIEW

  Polska

  Nasz zespół cechuje się przede wszystkim precyzją działania, skutecznością, perfekcjonizmem i dokładnością. Odpluskwianie.pl - w zakres naszej specjalizacji wchodzi m.in. wymrożenie pluskiew, a także użycie innych środków chemicznych lub łagodniejszych metod na pluskwy. Możesz dzięki nam zapomnieć o tym uciążliwym pasożycie i cieszyć się spokojnym życiem bez nieproszonych gości. Postaw na profesjonalistów w branży dezynfekcji domów, mieszkań, biur i hoteli. Zamów nasze usługi jeśli pasożyty zagnieździły się w jakimkolwiek z tych wymienionych miejsc. Przeważnie gniazdują tam gdzie przebywają ludzie. Gniazda początkowo nie są zauważalne. Same pluskwy mają niewiele, bo ą kilka milimetrów wielkości. Trudne do zauważenia. Należy obserwować własny organizm i sprawdzić czy pojawiły się ugryzienia pluskwy domowej. Małe ślady ugryzień są przeważnie bardzo blisko siebie. Śladów pluskw należy szukać tam gdzie się śpi. Okolice łóżka to ich naturalne środowisko bytowania. Czasami można zaobserwować małe białe punkty. To będą jaja tych szkodników. Ich czas inkubacji może być różny. Są aktywne gdy jest ciepło w ciepłych miesiącach. Natomiast w zimowych miesiącach można ich w ogóle nie zauważyć. Nie musisz wyrzucać mebli, aby się ich pozbyć. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

 2. DERATYZACJA KRAKÓW - H. PRZEKLASA

  Polska

  Firma Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja - Helena Przeklasa zajmuje się zwalczaniem szkodników i dba o najwyższe standardy higieniczne w należących do klientów obiektach. Usługi są kompleksowe i obejmują wiele działań, takich jak: • przeprowadzanie dezynfekcji pomieszczeń, • ozonowanie i usuwanie nieprzyjemnych zapachów, • montaż stacji deratyzacyjnych i wykładanie trutek, • zwalczanie mrówek, karaluchów i komarów, • monitorowanie obiektów w celu ochrony przed szkodnikami. Fachowcy mają duże doświadczenie w branży i chętnie doradzają klientom. W swojej pracy wykorzystują nowoczesne sprzęty i sprawdzone rozwiązania, które wykazują się dużą skutecznością. Na obecność szczurów i owadów najlepiej reagować od razu. Wystarczy zadzwonić, a przedstawiciele firmy opracują indywidualny plan działania i przystąpią do interwencji. Oferta kierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych. Zapewniono korzystny cennik i możliwość wdrożenia najlepszych systemów jakości. Specjalne propozycje przygotowano dla obiektów gastronomicznych.

 3. PROTECT24H - OZONOWANIE, ODPLUSKWIANIE, DEZYNFEKCJA

  Polska

  Jedyna firma DDD w regionie z Europejskim certyfikatem wydanym przez federacje CEPA. Jesteśmy Ekspertami w ochronie przed szkodnikami i czynnikami biologicznymi. Uslugi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji wykonujemy na terenie Dolnego Śląska. Posiadamy ubezpieczenie OC na 1 mln złotych. Należymy do największego Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.

 4. GESTISAN

  Hiszpania

  Dezynfekcja - Deratyzacja - HACCP (Analiza zagrożeń i kontrola krytycznych punktów ) - Ksylofagi - Kontrola i zapobieganie rozwojowi legionelli.

 5. PLAGUIPLAN

  Hiszpania

 6. PICO-MEDICAL GMBH

  Niemcy

 7. CLEANER4YOU INH. FRANZ VON GEYR

  Niemcy

 8. DCS

  Belgia

 1. BEVISTON GMBH

  Niemcy

 2. PESTEX SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

 3. BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS

  Hiszpania

 4. BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS

  Hiszpania

 5. SMP GMBH

  Niemcy

 6. BIOCINOV

  Francja

 7. BIRD-X

  Stany Zjednoczone

 8. MEDICOM MEDIZINISCHER FACHHANDEL INH. ANGELIKA FRANZ

  Austria

 9. STOP INSECTES

  Reunion

 10. OWL PEST CONTROL DUBLIN

  Irlandia

Filtry

Wyniki dla

Dezynsekcja- dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

558 przedsiębiorstwa