• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dezynsekcja- dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Dezynsekcja- dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. ARGONN EQUIPEMENTS SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ARGONN EQUIPEMENTS SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach washing tunnels, metal washing tunnel, usługi czyszczenia dla przemysłu żywnościowego, i Cleaning system construction. Ma siedzibę w Clermont En Argonne, Francja.

 2. ELIS BELGIUM

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ELIS BELGIUM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odzież robocza - wynajem. Jest również obecna w dziedzinach Ubrania robocze i ochronne, Fartuchy i bluzy robocze, Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, Wyroby bieliźniarskie do użytku profesjonalnego i przemysłowego, Wyroby bieliźniarskie do użytku zbiorowego, Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia, Papier toaletowy, odzież robocza, i Ubrania robocze i ochronne. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 3. COOLIKE REGNERY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma COOLIKE REGNERY GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bensheim, Niemcy.

 4. CO MEDIZELL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CO MEDIZELL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. FILOMAT SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FILOMAT SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia, kable metalowe, liny stalowe, Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia, kable metalowe, i kable metalowe. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GMG. HURT BATERII, AKUMULATOROW I LATAREK

  Polska

  odstraszacz ptaków szpaków gołębi kun myszy szczurów łasic psów kotów karaluchów prusaków komarów much kretów nornic karaczanów rybików dzików lisów tchórzy nietoperzy pająków pluskiew wiewiórek mrówek złodziei dzików akumulator żelowy agm litowojonowy li-ion baterie alkaliczne litowe słuchowe alarm osobisty kieszonkowy kłódka z alarmem ładowarka do akumulatorów żelowych nimh nicd li-ion litowych latarka led maglite uv do szukania bursztynów sprawdzania banknotów białka krwi uranium klimatyzacji klimatyzatorów taktyczna wojskowa policyjna dla nurka do broni z montażem ładowalna wodoszczelna z czerwoną nasadką samochodowa ładowalna akumulatorowa sygnalizacyjna akumulatorowa lampa led oświetlacz naświetlacz warsztatowa projektor kajdanki policyjne dyby zawiasowe rewolwer hukowy rękawice policyjne nóż wojskowy bagnet myśliwski sztylet samochodowy dla płetwonurka motylek rambo harcerski finki finka koci pazur niedźwiedzi wędkarski hełm wojskowy zasilacz żarówka do latarki led

 2. RATDOWN

  Francja

  RATDOWN, lider francuski w dziedzinie alternatywnego zwalczania szkodników, opracowuje, produkuje i sprzedaje nie chemiczne systemy ochronne w celu ochrony upraw, budynków i infrastruktur przed szkodnikami. Przed 10 laty, przedsiębiorstwo RATDOWN postawiło sobie za cel opracowanie i dystrybucję alternatywych technik zwalczania szkodników, by wyjść naprzeciw dzisiejszym i jutrzejszym wymaganiom. Te ostatnie pozwalają, zgodnie z wymogami sanitarnymi i ochrony środowiska, uzyskać doskonałą skuteczność, przy jednoczesnym systematycznym zmniejszaniu stosowania produktów chemicznych. Gama rozwiązań technicznych i ekologicznych RATDOWN składa się z systemów ultradźwiękowych, sejsmicznych, mechanicznych, wzrokowych, jak również elektronicznych dźwiękowych. ​Dzięki naszemu know-how i naszemu doświadczeniu, będziemy w stanie udzielić skutecznej i odpowiedniej odpowiedzi. ​ Dostosowujemy plan działania odpowiednio do Twojej działalności i poziomu inwazji.

 3. WIŚNIEWSKI PEST CONTROL

  Polska

  Profesjonalne usługi monitoringu DDD i zwalczania szkodników oparte na międzynarodowych standardach bezpieczeństwa żywności HACCP, IFS/BRC, TESCO, YUM! Oferujemy skuteczne i bezpieczne zabiegi dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji oraz ozonowania. Na terenie całego kraju wdrażamy monitorowane systemy ochrony przed szkodnikami w Zakładach produkcyjnych, przemysłowych, firmach transportowych. Zajmujemy się również produkcją mat dezynfekcyjnych przeznaczonych do dezynfekcji obuwia oraz dezynfekcji kół pojazdów.

 4. INSEKT2 MICHAŁ KULESZA

  Polska

  Insekt2 zajmuje się pełną ochroną przed szkodnikami. Firma wyspecjalizowała się we wdrażaniu procedur zabezpieczeń przed szkodnikami, a także fumigacją, deratyzacją (odszczurzanie), dezynfekcją (odkażanie) i dezynsekcją. Oferujemy również konsultacje, kontrolę i szacowanie zagrożeń. Terenem na którym działa przedsiębiorstwo jest województwo wielkopolskie, a zwłaszcza teren Poznania i Pleszewa. Oferowane przez firmę działania oparte są na modelu IMP i są zgodne z systemami wymaganymi przez Unię Europejską. Kluczowym powodem stosowania tej procedury jest ostrzeganie przed pojawiającymi się szkodnikami oraz wyeliminowanie wszystkich możliwych ewentualnych zagrożeń. Wszelkie stosowane przez naszą firmę środki chemiczne posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny, a dodatkowo są dopuszczone do stosowania na terenie Polski. Nasza firma posiada ogromną ilość licencji potwierdzających naszą skuteczność i nasze kompetencje. Jesteśmy także czynnym uczestnikiem szkoleń .

 5. SNEX CEZARY OWERCZUK

  Polska

  Firma SNEX jest firmą typowo usługową, wykonujemy m.in. zabiegi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji na terenie Białegostoku oraz województw podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, lubelskiego i mazowieckiego. Zajmujemy się kompleksową obsługą gospodarstw rolny, zakładów przetwórstwa spożywczego, hurtowni, obiektów publicznych. Wykonujemy usługi mycia na obiektach inwentarskich, elewacji, hal produkcyjnych i przemysłowych.Dezynfekcję i dezynsekcję przeprowadzamy za pomocą urządzeń wytwarzających gorącą lub zimną mgłę oraz maszyn na grubą kroplę.Oprócz DDD świadczymy usługi związane z robotami drogowymi i budowlanymi, posiadamy własny park maszynowy.W ostatnim czasie wprowadziliśmy nową markę AGRIPEST, której zadaniem jest dystrybucja preparatów firmy AFT Premium Chemicals (preparaty do mycia, dezynfekcji, dezynskecji), sprzedaż akcesorii typu zbieraki, lance, węże wysokociśnieniowe.I ty bądź zadowolonym klientem naszej firmy, zapraszamy do współpracy!

 1. INSEKTKILLER DEZYNSEKCJA DEZYNFEKCJA DERATYZACJA

  Polska

  Jestesmy firmą świadczącą usługi Dezynsekcji Dezynfekcji Deratyzacji na terenie Podkarpacia , Małopolski, Świętokrzyskiego, Śląskiego, Lubelskiego. Firma posiada wykfalikowanych techników, którzy swoim doświadczeniem służą Państwu od kilku lat. Częste szkolenia dają nam dostęp do najnowszej wiedzy w zwalczaniu szkodników. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Proponujemy najczęściej zintegrowane działania które przynoszą najwyższą skuteczność. Środki które stosujemy nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu i nie pozostawiają smug na ścianach czy rzeczach osobistych są to środki najlepszych marek ( nie uznajemy półśrodków). Współpracujemy z największymi dystrybutorami środków owado i gryzoniobójczych , co daje nam dostep do najskuteczniejszych rozwiązań. Sytosujemy technologie: Oprysku, ULV, Gazowania, Zamgławiania, Pułapki Mechaniczne i inne.

 2. ODPLUSKWIANIE.PL - ZWALCZANIE PLUSKIEW

  Polska

  Nasz zespół cechuje się przede wszystkim precyzją działania, skutecznością, perfekcjonizmem i dokładnością. Odpluskwianie.pl - w zakres naszej specjalizacji wchodzi m.in. wymrożenie pluskiew, a także użycie innych środków chemicznych lub łagodniejszych metod na pluskwy. Możesz dzięki nam zapomnieć o tym uciążliwym pasożycie i cieszyć się spokojnym życiem bez nieproszonych gości. Postaw na profesjonalistów w branży dezynfekcji domów, mieszkań, biur i hoteli. Zamów nasze usługi jeśli pasożyty zagnieździły się w jakimkolwiek z tych wymienionych miejsc. Przeważnie gniazdują tam gdzie przebywają ludzie. Gniazda początkowo nie są zauważalne. Same pluskwy mają niewiele, bo ą kilka milimetrów wielkości. Trudne do zauważenia. Należy obserwować własny organizm i sprawdzić czy pojawiły się ugryzienia pluskwy domowej. Małe ślady ugryzień są przeważnie bardzo blisko siebie. Śladów pluskw należy szukać tam gdzie się śpi. Okolice łóżka to ich naturalne środowisko bytowania. Czasami można zaobserwować małe białe punkty. To będą jaja tych szkodników. Ich czas inkubacji może być różny. Są aktywne gdy jest ciepło w ciepłych miesiącach. Natomiast w zimowych miesiącach można ich w ogóle nie zauważyć. Nie musisz wyrzucać mebli, aby się ich pozbyć. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

 1. DERATYZACJA KRAKÓW - H. PRZEKLASA

  Polska

  Firma Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja - Helena Przeklasa zajmuje się zwalczaniem szkodników i dba o najwyższe standardy higieniczne w należących do klientów obiektach. Usługi są kompleksowe i obejmują wiele działań, takich jak: • przeprowadzanie dezynfekcji pomieszczeń, • ozonowanie i usuwanie nieprzyjemnych zapachów, • montaż stacji deratyzacyjnych i wykładanie trutek, • zwalczanie mrówek, karaluchów i komarów, • monitorowanie obiektów w celu ochrony przed szkodnikami. Fachowcy mają duże doświadczenie w branży i chętnie doradzają klientom. W swojej pracy wykorzystują nowoczesne sprzęty i sprawdzone rozwiązania, które wykazują się dużą skutecznością. Na obecność szczurów i owadów najlepiej reagować od razu. Wystarczy zadzwonić, a przedstawiciele firmy opracują indywidualny plan działania i przystąpią do interwencji. Oferta kierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych. Zapewniono korzystny cennik i możliwość wdrożenia najlepszych systemów jakości. Specjalne propozycje przygotowano dla obiektów gastronomicznych.

 2. PROTECT24H - OZONOWANIE, ODPLUSKWIANIE, DEZYNFEKCJA

  Polska

  Jedyna firma DDD w regionie z Europejskim certyfikatem wydanym przez federacje CEPA. Jesteśmy Ekspertami w ochronie przed szkodnikami i czynnikami biologicznymi. Uslugi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji wykonujemy na terenie Dolnego Śląska. Posiadamy ubezpieczenie OC na 1 mln złotych. Należymy do największego Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.

 3. DEZ-DER

  Polska

  Firma Handlowa działająca z powodzeniem w branży Dezynsekcja, Dezynfekcja i Deratyzacja od wielu lat. Przedstawiciel handlowy i główny dystrybutor wielu zagranicznych i krajowych marek. Wysoce wyspecjalizowana kadra legitymująca się specjalistycznymi szkoleniami, własne magazyny sprawiają, że współpraca z klientami jest na bardzo wysokim poziomie. Do dyspozycji klientów punkty naziemne sprzedaży, jak i obsługa przez internet i infolinię.

 4. SANITEX ZAKŁAD DEZYNFEKCJI, DEZYNSEKCJI, DERATYZACJI

  Polska

  Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Sanitex, w skład której wchodzi dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja, w tym tępienie os i szerszeni, szczurów oraz pluskiew m.in. we spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych, szkołach, przedszkolach oraz u osób prywatnych. Na nasz sukces wpływa profesjonalne podejście do każdego zlecenia, wykorzystanie najlepszych środków odkażających oraz sprawdzonych metod pracy. Już dziś skorzystaj z naszych usług!

 5. RAPID CONTROL

  Hiszpania

  Dezynfekcja i kontrola szkodników.

 6. GESTISAN

  Hiszpania

  Dezynfekcja - Deratyzacja - HACCP (Analiza zagrożeń i kontrola krytycznych punktów ) - Ksylofagi - Kontrola i zapobieganie rozwojowi legionelli.

 7. PLAGUIPLAN

  Hiszpania

  Firma PLAGUIPLAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach fumigacja, i przedsiębiorstwa usług czystościowych. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 8. L'AS DU NUISIBLE

  Francja

  Firma L'AS DU NUISIBLE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odszczurzanie i usługi owadobójcze, urządzenia do eksterminacji owadów dla społeczności, urządzenia do eksterminacji owadów do użytku domowego, urządzenia do tępienia insektów, i Odszczurzanie i usługi owadobójcze. Ma siedzibę w Neuilly Sur Marne, Francja.

 1. CLEANER4YOU INH. FRANZ VON GEYR

  Niemcy

  Firma CLEANER4YOU INH. FRANZ VON GEYR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Recklinghausen, Niemcy.

 2. BEVISTON GMBH

  Niemcy

  Firma BEVISTON GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wurster Nordseeküste, Niemcy.

 3. PICO-MEDICAL GMBH

  Niemcy

  Firma PICO-MEDICAL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. DCS

  Belgia

  Firma DCS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie pomieszczeń przemysłowych i usługi porządkowe, Dezynfekcja i sterylizacja - usługi, Odszczurzanie i usługi owadobójcze, Oczyszczanie pomieszczeń przemysłowych i usługi porządkowe, Dezynfekcja i sterylizacja - usługi, i Odszczurzanie i usługi owadobójcze. Ma siedzibę w Beuzet, Belgia.

 5. PESTEX SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PESTEX SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odszczurzanie i usługi owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia, ochrona przed pasożytami, środki do dezynsekcji, środek antypasożytowy, i Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Leek, Zjednoczone Królestwo.

 6. LIMAS HYGIENICS

  Belgia

  Firma LIMAS HYGIENICS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Schelle, Belgia.

 7. SANOSIL SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma SANOSIL SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Schongau, Niemcy.

 8. BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS

  Hiszpania

  Firma BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 9. BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS

  Hiszpania

  Firma BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Toledo, Hiszpania.

 10. SMP GMBH

  Niemcy

  Firma SMP GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Tübingen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Dezynsekcja- dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

542 Przedsiębiorstwa